Uitslagenlijst
10-11-2013  Haarlerbergloop  Haarle gem hellendoorn

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m 6 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Anne Calkhoven Haarle gem hellendoorn 2008 6:51
2 Isis Van Til Raalte 2008 7:16
3 Isa Vossebelt Rijssen 2009 7:40

Meisjes 7 t/m 9 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Aniek Mars Raalte 2004 4:30
2 Jasmijn Postma Hellendoorn 2004 4:34
3 Tessa Filart Hellendoorn 2004 4:38
4 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 4:41
5 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 4:52
6 Lieke Niestijl Assen 2005 5:00
7 Marèll Knobben Nijverdal 2004 5:05
8 Iris Maatman Nijverdal 2004 5:27
9 Britt Borger Dalfsen 2006 5:32
10 Lynn Pohlmann Raalte 2005 5:33
11 Esmée De Mink Heino 2006 5:49
12 Lisa Slotman Heino 2005 6:39
13 Ilona Olthof Hellendoorn 2006 6:46
14 Noa Hofman Holten 2005 7:21

Meisjes vanaf 10 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Indy Hofman Holten 2002 6:15

Jongens t/m 6 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Gijs Zwakenberg Raalte 2007 5:15
2 Runar Slinkman Rijssen 2007 5:37
3 Sten Slotman Heino 2007 5:40
4 Max De winter Deventer 2008 5:57
5 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 6:09
6 Tim Kluin Raalte 2007 6:27
7 Kheyshawn Wijkstra Assen 2008 6:34
8 Fynn Van Til Raalte 2009 7:14
9 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 7:41

Jongens 7 t/m 9 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Renzo Poelakker Nijverdal 2004 4:23
2 Floris Zwakenberg Raalte 2005 4:29
3 Bastiaan Cents Raalte 2005 4:33
4 Twan Vossebelt Rijssen 2006 4:35
5 Sem Heuven Raalte 2004 4:39
6 Tom Besten Haarle gem hellendoorn 2005 4:41
7 Jaldert Schuurman Olst 2004 4:42
8 Luka Willems Haarle gem hellendoorn 2005 4:43
9 Siebe Benes Haarle gem hellendoorn 2006 4:43
10 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 4:44
11 Ole Kappert Raalte 2003 4:48
12 Luan Daggenvoorde Haarle gem hellendoorn 2006 4:56
13 Koen De Winter Deventer 2006 4:56
14 Martijn Groote Schaarsberg Raalte 2005 4:57
15 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 4:57
16 Sidney Verschoor Haarle gem hellendoorn 2004 4:58
17 Timo Van Adrighem Haarle gem hellendoorn 2006 5:04
18 Danny Bessembinder Haarle gem hellendoorn 2004 5:07
19 Gijs Westerik Raalte 2006 5:08
20 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 5:09
21 Jan Rotink Haarle gem hellendoorn 2006 5:11
22 Sem Tuitert Marienheem 2004 5:20
23 Zeb Jansman Raalte 2005 5:21
24 Wessel Van't Ende Raalte 2005 5:31
25 Viggo Brinks Holten 2006 5:33
26 Thies Jansen Raalte 2006 5:36
27 Bjorn Zwerink Raalte 2004 5:37
28 Ivar Zwerink Raalte 2006 5:37
29 Ludo Stok Raalte 2004 5:54
30 Stefan Bessembinder Haarle gem hellendoorn 2006 6:22

Jongens vanaf 10 jaar  1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Thomas Boerdam Raalte 2001 5:08
2 Jesper Volkers Nijverdal 2002 5:55
3 Jur Van Adrighem Haarle gem hellendoorn 2003 6:49

Meisjes t/m 12 jaar  2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Mickey Nijkamp Zwolle 2002 8:21
2 Esmee Marsman Raalte 2001 8:25
3 Minke Nijhuis Zwolle 2002 8:27
4 Romy Poelakker Nijverdal 2002 8:45
5 Zoe Slinkman Rijssen 2001 9:03
6 Lieke Markink Zwolle 2001 9:09
7 Elin Logtenberg Zwolle 2002 9:12
8 Sanne Niestijl Assen 2002 9:19
9 Iris Gils Zwolle 2002 9:21
10 Rianne Schonewille Zwolle 2000 9:27
11 Stella Hoekstra Lochem 2002 9:28
12 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 9:29
13 Maud Eelman Heino 2002 10:09
14 Meliz Klink Laag zuthem 2000 10:09
15 Busra Kaya Rijssen 2003 10:19
16 Tahnee Slinkman Rijssen 2003 10:29
17 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 10:29
18 Silvie Besten Haarle gem hellendoorn 2003 10:33
19 Julia Leferink Raalte 2002 10:45
20 Yara Kramer Raalte 2001 11:36
21 Nikki Veldkamp Luttenberg 2003 12:09
22 Diede Heuven Luttenberg 2003 12:09
23 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 12:17
24 Melissa Bessembinder Haarle gem hellendoorn 2002 14:31

Meisjes 13 t/m 15 jaar  2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Nomi Kramer Raalte 1999 8:57
2 Amber Schouten Heino 1999 9:10
3 Dian Van Wietmarschen Heino 2000 9:23
4 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 9:33

Jongens t/m 12 jaar  2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 7:29
2 Gert Tijhuis Nijverdal 2001 7:39
3 Gijs Bakker Rijssen 2001 7:41
4 Jur Heuven Luttenberg 2001 7:46
5 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 7:54
6 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 8:02
7 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 8:07
8 Julian Reinkingh Heino 2001 8:25
9 Ismail Kaya Rijssen 2001 8:28
10 Bas De Jong Zwolle 2001 8:29
11 Nout Wippert Marienheem 2003 8:39
12 Ties Marsman Raalte 2002 8:51
13 Tijmen Prins Heino 2001 8:52
14 Mees Kappert Raalte 2002 9:05
15 Jeroen Peeters Raalte 2000 9:08
16 Gilles Aarts Zwolle 2001 9:08
17 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 9:11
18 Milan Jansen Wijhe 2002 9:11
19 Joep Bronsvaat Markelo 2002 9:19
20 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 9:31
21 Hielke Prins Heino 2002 9:37
22 Teun Schrijver Marienheem 2001 9:39
23 Rick Schrijver Marienheem 2001 9:39
24 Luca Jansen Wijhe 2001 9:39
25 Thijs Hagen Raalte 2002 9:42
26 Rinse Heuvink Marienheem 2002 9:59
27 Ruben Mink de Heino 2004 10:03
28 Léon Stok Raalte 2002 10:05
29 Floris Pijs Hellendoorn 2004 10:08
30 Ozzy Roesink Heino 2002 10:20
31 Luke Heymerikx Marienheem 2003 10:22
32 Daan Reimert Marienheem 2003 10:23
33 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 10:31
34 Job Ten Have Harfsen 2004 10:45
35 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 11:07
36 Arnout Pijs Hellendoorn 2003 11:13
37 Tjerk Schuurman Olst 2002 11:35

Jongens 13 t/m 15 jaar  2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 7:06
2 Thomas Mudde Olst 2000 7:07
3 Roy Van Os Nijverdal 1999 7:26
4 Max Sinninghe Olst 2000 7:51
5 Julian Vos Zwolle 2000 8:21
6 Jelle Mars Wijhe 1999 8:24
7 Jari Kouwen Balkbrug 1998 8:44
8 Ingmar Bouwman Ommen 2000 9:12
9 Sten Kuipers Nijverdal 1999 10:52
10 Roy Bessembinder Haarle gem hellendoorn 2000 14:10

Dames (t/m 39 jaar)  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Aleid Groenewoudt Holten 1991 21:51
2 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 21:52
3 Anita Reimert Zwolle 1983 22:00
4 Gerja Zielman Heino 1980 22:36
5 Harm Dijkman Holten 1980 23:04
6 Linda Schulenburg Nijverdal 1985 23:28
7 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 23:39
8 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 23:44
9 Astrid Slotman Heino 1974 23:51
10 Nicole Hemmink Raalte 1987 23:58
11 Ivonne Wessels Hellendoorn 1978 23:58
12 Caya Slinkman Rijssen 1997 24:33
13 Kim Hogeman Raalte 1985 24:49
14 Marieke Ten Have Harfsen 1976 24:53
15 Kira Overmars Raalte 1985 25:06
16 Alieke Hobert Marienheem 1988 25:14
17 Carmen Kroese Nijverdal 1981 25:26
18 Elleke Demmers Wijhe 1985 25:41
19 Kim Hoogers Nijverdal 1977 25:42
20 Anita De Mink-Ardesch Heino 1974 25:47
21 Marijke Hartman Nijverdal 1987 25:54
22 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 25:55
23 Maartje Dijk Zwolle 1985 26:01
24 Berdien Beltman Bathmen 1987 26:08
25 Marlin Bloo Raalte 1993 26:14
26 Annemiek Machielsen Nijverdal 1978 26:32
27 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 26:34
28 Ilse Mars Raalte 2000 26:43
29 Linda Van der Vegt Raalte 1986 27:22
30 Martje Godschalk Bathmen 1990 27:34
31 Jenny Nij Bijvank Utrecht 1988 27:34
32 Marlou Alferink Raalte 1991 27:39
33 Karin Van Dooremolen Haarle gem hellendoorn 1984 27:47
34 Noelle Poelakker Nijverdal 2000 28:04
35 Ilse Keizer Heeten 1987 28:12
36 Inge Bruggeman Heino 1980 28:13
37 Marin Van der Kolk Deventer 1986 28:25
38 Maaike Van de Belt Heino 1974 28:26
39 Ilona Kuipers Nijverdal 1981 28:27
40 Kim Hallink Nijverdal 1980 28:28
41 Manon Tuitert Heeten 1998 28:34
42 Petra Van der Vegt Raalte 1978 28:40
43 Saskia Groothuismink Raalte 1989 28:42
44 Linda Besten Raalte 1975 28:48
45 Angelique Koers Goor 1981 28:51
46 Heleen Baarslag Lettele 1987 28:53
47 Ellen Schrijver Marienheem 1978 29:01
48 Amber Ten Hove Hellendoorn 1999 29:03
49 Aniek Oostewechel Heeten 1983 29:07
50 Daniëlle Koopman Deventer 1990 29:09
51 Amanda De Groot Hellendoorn 1976 29:10
52 Brenda Heuven Haarle gem hellendoorn 1975 29:13
53 Marieke Hendriks Raalte 1976 29:17
54 Ingrid Bruggeman Heino 1988 29:22
55 Sigrid Velderman Haarle gem hellendoorn 1975 29:35
56 Annemiek Laarman Nijverdal 1979 29:46
57 Kristel Spijker Raalte 1984 29:47
58 Daniëlle Borger Raalte 1992 29:50
59 Marloes Wevers Heeten 1979 29:52
60 Kristel Jutten Raalte 1977 29:56
61 Joëlle Grooters Enschede 1987 30:08
62 Mariska Hofman Holten 1974 30:10
63 Karin Mengerink Nijverdal 1980 30:24
64 Ellen Van Assem Raalte 1978 30:31
65 Naomi Klein Haarle gem hellendoorn 1991 30:43
66 Auke Kogelman- Roescher Raalte 1982 30:47
67 Kelly Mulder Groningen 1992 30:48
68 Ilse Meulman Hellendoorn 1977 30:48
69 Ruth Aan de Stegge Nijverdal 1992 30:49
70 Samantha (UIT) Soepenberg Den ham ov 1986 30:50
71 Lieke Roescher Raalte 1983 30:56
72 Anne Rudde-Giele Nijverdal 1977 31:07
73 Kirsten Booijink Raalte 1984 31:16
74 Meike Schrijver Raalte 1987 31:19
75 Maya Veltmaat Hellendoorn 1986 31:20
76 Bente Geertman Hellendoorn 1985 31:20
77 Saskia Schulting Raalte 1975 31:21
78 Anneloes Marsch Hellendoorn 1989 31:21
79 Annet Bouwhuis Zwolle 1979 31:25
80 Renee Lesscher Nijverdal 1988 31:30
81 Judith Wolterink Voorhout 1976 31:39
82 Annelie Degens Marienheem 1980 31:57
83 Karen Laing Hellendoorn 1985 32:03
84 Anouk Laing Haarle gem hellendoorn 1992 32:03
85 Nusa Meijboom Deventer 1983 32:06
86 Manon Koolman Raalte 1983 32:15
87 Marlon Voorhorst Lemelerveld 1976 32:19
88 Merijn Marselis Raalte 1984 32:24
89 Julia Sophie Poppe Amsterdam 1994 32:25
90 Charissa Hollegien Holten 1980 32:34
91 Mathilde Hartholt Lierderholthuis 1992 32:34
92 Esther Meulman Hellendoorn 1979 32:35
93 Jorien Drees Nijverdal 1989 32:36
94 Jolanda Arling Deventer 1979 32:36
95 Marijn Slotman Wijhe 1984 32:45
96 Rianne Paalman Nijverdal 1976 32:47
97 Nicolien Bekkink Heino 1975 32:50
98 Elise Hobert Marienheem 1990 33:09
99 Steffie Bosgoed Luttenberg 1989 33:09
100 Marieke Rolink Nijverdal 1981 33:20
101 Audrey Jansen Raalte 1975 33:30
102 Annejet Brandsma Bathmen 1995 33:35
103 Nadhie Laing Haarle gem hellendoorn 1994 34:18
104 Emma Rietman Haarle gem hellendoorn 1992 34:22
105 Nelleke Olthuis Raalte 1980 34:32
106 Chantal Van Baarle Zwolle 1991 34:47
107 Marloes Ter Haar Raalte 1977 35:02
108 Heleen Woertman Nijverdal 1980 35:12
109 Marloes Oostewechel Heeten 1985 37:01
110 Danielle Veldkamp Haarle gem hellendoorn 1975 37:29
111 Inge Peters Groningen 1993 37:43
112 Jemke Holtman Utrecht 1977 39:14

Dames (vanaf 40 jaar)  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 22:26
2 Ria Roosink Rijssen 1961 22:39
3 Jannet De Graaf Raalte 1973 23:55
4 Olga Appelo Zwolle 1973 25:01
5 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 25:07
6 Esther Kruiper Heeten 1970 25:44
7 Mariet Drinhuyzen Almelo 1969 26:23
8 Wilma Bakker Haarle gem hellendoorn 1972 26:24
9 Lidwien Swartjes Haarle gem hellendoorn 1968 26:26
10 Mirjam Brandt Heino 1969 26:29
11 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 26:34
12 Marian Bloo Raalte 1962 26:40
13 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 27:02
14 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 27:05
15 Erna Bronsvoort Markelo 1966 27:22
16 Karin Duteweert Raalte 1964 27:29
17 Marja Mulder Raalte 1963 27:41
18 Silvia Plessius Heeten 1965 27:52
19 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 27:52
20 Ineke Koopman Heeten 1960 28:00
21 Joke Nijland Holten 1958 28:01
22 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 28:06
23 Mariska Tigchelovend Holten 1968 28:06
24 Sonja Krämer Braamt 1973 28:11
25 Lucre Evers Marienheem 1963 28:15
26 Hanneke Huijbers Hellendoorn 1971 28:16
27 Kevin Maas Raalte 1997 28:24
28 Sissy Van Bruggen Holten 1968 28:29
29 Ans Valster Holten 1964 28:39
30 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 28:43
31 Ella Herbrink Ommen 1958 28:45
32 Ineke Koerhuis Raalte 1962 28:52
33 Angenita Steijn Heino 1971 29:18
34 Monique Groenenberg Raalte 1968 29:19
35 Esther Rikken Weierink De lutte 1971 29:27
36 Ursulien Welgraven Holten 1967 29:44
37 José Jorink Raalte 1968 29:44
38 Angelien Strijkveen Raalte 1960 30:00
39 Molly Miller Haarle gem hellendoorn 1959 30:03
40 Tonneke Nijland Heino 1962 30:08
41 Erna Ellens Wijhe 1967 30:23
42 Meriam Halfman Almelo 1969 30:31
43 Siska Karstens Heino 1964 30:31
44 Gerda Wellenberg Lierderholthuis 1956 30:32
45 Gerrianne Oosterlaar-Meijer Heino 1970 30:35
46 Mariejan Weseldijk Dalfsen 1971 30:44
47 Heidi Van't ende Raalte 1971 30:45
48 Hermien Ten have Marienheem 1956 30:45
49 Gerlinde Holsappel Heino 1971 30:45
50 Natasja Klink Nijverdal 1969 31:02
51 Ria Willemse Raalte 1964 31:10
52 Miriam Jansman Raalte 1971 31:25
53 Henriëtte Spijkerman Nijverdal 1967 31:32
54 Ankie Dijkslag Olst 1964 31:34
55 Ria Nijland- Groteboer Holten 1962 32:01
56 Riny Lokate Heeten 1960 32:03
57 Marian Bekedam Dalfsen 1966 32:13
58 Ina Poppe Marsman Hellendoorn 1961 32:26
59 Yvonne Hondeveld Heino 1967 32:29
60 Elly Schrijver Raalte 1959 32:29
61 Ilse Jansen Wijhe 1969 32:38
62 Els Doorgeest Raalte 1968 32:41
63 Margreet Lunenberg Heeten 1970 32:52
64 Petra Krijgsman Wijhe 1969 33:17
65 Martine Knobben Haarle gem hellendoorn 1972 33:35
66 Ingrid Braker Nijverdal 1969 34:27
67 Corine Bakker Nijverdal 1969 34:28
68 Annemieke Borger Hellendoorn 1970 34:30
69 Marga Ten Hove Hellendoorn 1968 34:31
70 Paula Witteveen Heeten 1967 34:48
71 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 35:15
72 Caroline Laing Haarle gem hellendoorn 1967 35:18
73 Irene Jutten Raalte 1972 35:18
74 Bennet Morrenhof Heino 1962 35:49

Heren (t/m 44 jaar)  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Casper Van Leeningen Beekbergen 1993 17:53
2 Gerben Van vilsteren Zwolle 1983 17:57
3 Rubin Vos Zwolle 1996 18:03
4 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 18:08
5 Pim Ten Brinke Holten 1985 18:17
6 Bart Van Zelst Holten 1975 18:23
7 Niek Linckens Zwolle 1982 18:36
8 Christiaan Van Meurs Nijverdal 1975 18:49
9 Ronny Leeftink Markelo 1974 18:51
10 Gertjan Lahuis Twello 1972 18:55
11 Michiel Broeksma Zwolle 1982 19:07
12 Mark Jansonius Apeldoorn 1996 19:10
13 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:13
14 Mathijn Veldkamp Luttenberg 1969 19:20
15 Patrick Dijk Raalte 1970 19:23
16 Montell Veldhuis Nijverdal 1996 19:26
17 Janhenk Klein Lugtenbeld Hellendoorn 1974 19:30
18 Milan Vloedgraven Heino 1994 19:40
19 John Blankhorst Raalte 1971 19:41
20 Wilbert Broekhuizen Zwolle 1980 19:43
21 Martijn Kogelman Zwolle 1972 19:45
22 Nander Van der Plicht Deventer 1979 19:56
23 Jan Van der Graag Beekbergen 1993 19:57
24 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:42
25 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 20:42
26 Martin De Munnik Zwolle 1969 20:44
27 Frank Buiting Braamt 1969 20:45
28 Ronald Schotman Heino 1976 20:48
29 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 20:53
30 Remco Kemper Lemelerveld 1974 20:55
31 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 20:57
32 Jos Boeije Helmond 1983 21:02
33 Jeroen Steenblik Heeten 1971 21:07
34 Thomas Bennink Broekland ov 1997 21:11
35 Sebastiaan Van den Berg Zwolle 1981 21:14
36 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 21:22
37 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 21:28
38 Job Middendorp Raalte 1981 21:29
39 Atte Moorman Heino 1992 21:32
40 Teun Hunneman Nieuw heeten 1990 21:32
41 Henk Wildeman Raalte 1990 21:34
42 Steven Van Wort Zwolle 1985 21:38
43 Jasper Nijkamp Zwolle 1982 21:39
44 Kevin Heuven Raalte 1998 21:40
45 Jan Jonker Raalte 1980 21:42
46 Sander Bennink Broekland ov 1997 21:43
47 Tom Schottman Raalte 1981 21:48
48 Jasper Van der Kolk Deventer 1988 21:53
49 Sander Wagenmans Haarle gem hellendoorn 1976 21:54
50 Joost Wolbink Zwolle 1984 22:09
51 Harwin Borger Raalte 1989 22:09
52 Floris De Graaf Raalte 1972 22:10
53 Remko Niestijl Assen 1973 22:19
54 Erik Heuven Luttenberg 1969 22:22
55 Dylan Kopp Raalte 1993 22:24
56 Bas Bronsvoort Markelo 1997 22:27
57 Jacobus Postma Hellendoorn 1970 22:28
58 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 22:30
59 Ive Mulders Leiden 1995 22:33
60 Ruben Benter Raalte 1999 22:45
61 Arjan Van der Vis Zwolle 1971 22:47
62 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 22:49
63 Sander Van Schoonhoven Deventer 1976 22:53
64 John Velnaar Nijverdal 1982 22:55
65 Radboud Willems Raalte 1972 22:57
66 Thomas Evers Marienheem 1998 23:00
67 Joost Meijerink Heeten 1990 23:04
68 Bas Sesink Zwolle 1977 23:07
69 Sjoerd Engel Nijverdal 1984 23:08
70 Joost Koolhof Raalte 1986 23:11
71 Coen Spelt Delft 1989 23:11
72 Wouter Brinkhof Heeten 1998 23:11
73 Jan Willem Schutte Hellendoorn 1982 23:17
74 Leon Bokhove Nijverdal 1987 23:21
75 Matthijs Vos Goor 1980 23:21
76 Joris Bouwhuis Raalte 1981 23:26
77 Frank Slootman Raalte 1970 23:30
78 Herbert Hargeerds Markelo 1971 23:32
79 Stefan Hemmer Zwolle 1973 23:33
80 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 23:37
81 Jan Pongers Rijssen 1987 23:38
82 Maarten Schuurman Nijverdal 1982 23:42
83 Jelmer Van Leussen Dalfsen 2000 23:46
84 Ewald Woertman Raalte 1970 23:47
85 Mark Wolfkamp Nijverdal 1985 23:51
86 Justin Phijffers Hellendoorn 1993 23:53
87 Kenneth Holtmaat Luttenberg 1987 23:53
88 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 23:57
89 Gerben Derks Dalmsholte 1980 23:59
90 Danny Modderman Deventer 1987 24:15
91 Sander Brinkhof Raalte 1991 24:16
92 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 24:16
93 Rene Hollegien Luttenberg 1988 24:23
94 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 24:24
95 Mart Hoonhorst Haarle gem hellendoorn 1990 24:28
96 Ton Pijs Hellendoorn 1971 24:31
97 Ruud Mulder Heeten 1980 24:35
98 Maarten Kremers Nijverdal 1988 24:39
99 Robert Vloedgraven Raalte 1984 24:42
100 Gert-jan Ulfman Rijssen 1975 24:46
101 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 24:48
102 Jason Van Eunen Raalte 1995 24:52
103 Andres Faker Beilen 1988 24:59
104 Luc Nijensteen Dalfsen 2001 25:07
105 Edwin Kramer Raalte 1969 25:12
106 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 25:19
107 Rob Heethaar Raalte 1982 25:28
108 Jesse Linthorst Haarle gem hellendoorn 2001 25:28
109 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 25:30
110 Raymond Schrijver Raalte 1974 25:39
111 Jeroen Hollegien Raalte 1987 25:44
112 Bas Poppe Almelo 2003 25:47
113 Jeroen Jansen Nijverdal 1985 25:51
114 Coen Jacobs Hellendoorn 1980 25:53
115 Wouter Klein Koerkamp Marienheem 1983 25:55
116 Wouter Beldman Nijverdal 1980 25:56
117 Mark Overmars Raalte 1987 25:57
118 Martijn Evers Nijverdal 1973 26:02
119 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 26:10
120 Ronald Voort Almelo 1981 26:11
121 Remko Tijs Luttenberg 1989 26:13
122 Ferry Wunnink Lemelerveld 1975 26:16
123 Reginald Volkers Nijverdal 1970 26:29
124 Jack Lindeboom Den ham ov 1980 26:39
125 Erik Oldewening Haarle gem hellendoorn 1984 26:53
126 Wesley Masman Haarle gem hellendoorn 1986 27:04
127 Martijn Heuven Raalte 1974 27:19
128 Rens Habers Raalte 1968 27:21
129 Edwin Koers Goor 1979 27:33
130 Thomas Schulte Nijverdal 1981 27:38
131 Dick Holsappel Heino 1970 27:59
132 Herrald Wijnen Nijverdal 1970 28:05
133 Marcel Brilman Wijhe 1975 28:13
134 Bram Poppe Hellendoorn 1992 28:26
135 Tom Marsch Hellendoorn 1992 28:46
136 Dennis Grolleman Heeten 1982 29:02
137 Edwin Roelofs Raalte 1971 29:20
138 Dennis Groeneveld Heeten 1973 29:20
139 Rick Neulen Wijhe 2000 30:06
140 Roy Rensen Nijverdal 1970 30:11
141 Mike Besten Nijverdal 1981 30:22
142 Niek Jansen Wijhe 1988 30:31
143 Patrick Neulen Wijhe 1969 30:40
144 Johnny Lokate Haarle gem hellendoorn 1969 31:36
145 Robert Lentelink Deventer 1980 31:44
146 Ramon Grootenhuis Nijverdal 1988 32:04
147 Thomas Bessembinder Haarle gem hellendoorn 2001 33:08
148 Michel Te Riele Heeten 1984 37:02
149 Jorn Middelkamp Wijhe 1990 1:16:43

Heren (vanaf 45 jaar)  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 18:49
2 Gert Jan Tichelaan Oldebroek 1957 19:16
3 Savio Strik Nijverdal 1965 19:27
4 Dirk Hoekman Bathmen 1962 19:44
5 Jan Beldman Dalfsen 1959 19:49
6 René Van Weezep Nijverdal 1964 20:09
7 Marco Kuipers Nijverdal 1965 20:25
8 Bert Manenschijn Lemele 1968 20:34
9 Alfons Schrijver Marienheem 1968 20:35
10 Dick Bennink Broekland ov 1965 21:12
11 Jan Roosink Rijssen 1964 21:36
12 Bert Nijkamp Almelo 1956 21:51
13 Jeroen Van Dijk Zwolle 1966 22:22
14 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 22:46
15 Fons Zijthof ten Raalte 1960 22:54
16 Hendrik Bekedam Dalfsen 1964 22:55
17 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 22:57
18 Jan Bloo Raalte 1961 23:05
19 Andre Evers Marienheem 1963 23:08
20 Patrick Jorink Raalte 1965 23:24
21 Hennie Besten Lochem 1964 23:26
22 Henk Bokham Nijverdal 1962 23:29
23 Martin Jansma Raalte 1962 23:41
24 Bennie Stigt Raalte 1962 23:43
25 Ad Eilert Raalte 1968 23:47
26 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:54
27 Martin Heuven Raalte 1965 23:57
28 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 24:27
29 Jeroen Lorkeers Haarle gem hellendoorn 1965 24:29
30 Frans Driessen Olst 1956 24:42
31 Ton Koopman Heeten 1957 25:05
32 Robert Bourquin Wijhe 1967 25:14
33 Marcel Brinkhof Raalte 1960 25:14
34 August Holtmaat Marienheem 1956 25:18
35 Marco Grootscholten Lemelerveld 1967 25:22
36 Jos Van Eunen Raalte 1958 25:33
37 Jacob Mosterd Wijhe 1959 25:44
38 Richard Poppe Almelo 1966 25:50
39 Andre Middelkamp Wijhe 1961 25:52
40 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 25:52
41 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 25:53
42 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 26:13
43 Harrie Marsch Hellendoorn 1957 26:14
44 Anton Haverkamp Olst 1959 26:46
45 Johan Karstens Heino 1954 26:46
46 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 27:03
47 Gerrit Morrenhof Heino 1966 27:06
48 Dick Groenenberg Raalte 1968 27:18
49 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 27:23
50 Olav Rudde Nijverdal 1967 27:52
51 Gerard Fikken Marienheem 1958 28:14
52 Ate Smit Olst 1960 28:20
53 Wim Brinks Holten 1942 28:23
54 Gerrit Strookappe Raalte 1958 28:24
55 Marcel Ten Have Haarle gem hellendoorn 1961 28:56
56 Cor Wellenberg Lierderholthuis 1957 29:30
57 Sjef Vlierhuis Heino 1954 29:38
58 Theo Vlaskamp Raalte 1953 30:04
59 John Lubberding Wijhe 1964 30:27
60 Rob Eshuis Raalte 1947 31:05
61 Dick Middendorp Raalte 1964 31:20
62 Martin Kleine schaars Raalte 1959 31:24
63 Dirk Kissing Almelo 1958 31:27
64 Jonny Drees Nijverdal 1958 32:35
65 Ab Koetsier Holten 1946 33:17
66 Jan Gerner Luttenberg 1964 34:59
67 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 36:43

Dames (t/m 39 jaar)  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Patty Den Ouden Deventer 1991 38:21
2 Arenda Abbink Nijverdal 1977 42:36
3 Ingrid Tempert Lemele 1986 44:34
4 Jacqueline Van Riele Nijverdal 1991 46:47
5 Wilmke Boersma Zwolle 1991 47:07
6 Ellen Holtmaat Marienheem 1986 47:14
7 Ellen Keizer Raalte 1985 47:31
8 Frieda Kok Zwolle 1983 47:59
9 Marlon Van Dijck Raalte 1984 48:23
10 Tineke Friesen Deventer 1980 49:09
11 Debora Van Houdt Hattem 1979 49:17
12 Lieke Ilsink Deventer 1986 51:04
13 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 51:24
14 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 51:25
15 Marleen Boy Zwolle 1980 51:55
16 Geertje De Schiffart Deventer 1977 51:59
17 Annet Niestijl Assen 1976 52:43
18 Lian Knol Nijverdal 1981 53:08
19 Suzanne Daalhuizen Holten 1981 53:33
20 Nardie Mulder Zwolle 1988 53:50
21 Edith Rooseboom Zwolle 1981 53:53
22 Marjolein Van Zelst Holten 1977 54:21
23 Kristel Verweij Raalte 1979 54:35
24 Anouk Van Dorsten Luttenberg 1991 55:52
25 Eva Van zoghel Deventer 1985 56:48
26 Jennieke Slettenhaar Haarle gem hellendoorn 1989 57:17
27 Carolien Hurenkamp Nijverdal 1995 57:22
28 Maaike Hutten Hellendoorn 1988 57:28
29 Giny Morrenhof Heeten 1975 58:31
30 Romy Wichink Kruit Raalte 1991 58:31
31 Erna Zwiers Nijverdal 1977 58:35
32 Michelle Hoogland Hellendoorn 1990 1:00:34
33 Aniek Bruggeman Heino 1989 1:01:18
34 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 1:02:22
35 Manon Van der Heijden Raalte 1982 1:04:07
36 Nienke Schoorlemmer Raalte 1983 1:05:51
37 Marinka Boerdijk Heino 1990 1:09:03
38 Saskia Nijensteen Heino 1991 1:09:04

Dames (vanaf 40 jaar)  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 43:32
2 Wiea Nijhoff Heino 1968 44:55
3 Ans Meijerink Holten 1970 46:40
4 Thea Klink Laag zuthem 1968 47:22
5 Angelino Van Wietmarschen Heino 1970 47:27
6 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 48:19
7 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 48:28
8 Erna Wind Luttenberg 1963 50:04
9 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 50:27
10 Elly Jansen Heeten 1962 50:38
11 Carla De graaf Rijssen 1963 51:00
12 Irene Eektimmerman Raalte 1973 51:16
13 Sylvia Wichink Raalte 1967 51:21
14 Gemma Kogelman Haarle gem hellendoorn 1968 52:19
15 Joke Klink Raalte 1958 52:28
16 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 53:47
17 Sandra Ligtenbarg Nijverdal 1972 53:54
18 Inge Brinkhuis Haarle gem hellendoorn 1969 54:16
19 Ria Kruiper Heeten 1960 54:32
20 Rianne Fokkers Borculo 1968 55:30
21 Karin Ten Hoorn Hengelo ov 1970 55:31
22 Hermien Runneboom Hellendoorn 1964 55:36
23 Lucy Huis in 't Veld Nijverdal 1959 55:56
24 Karin Oosterhuis Bathmen 1971 56:15
25 Irene Van elswijk Raalte 1963 56:23
26 Annemieke Higgins Raalte 1966 56:58
27 Marieke Torn Broekland ov 1966 56:59
28 Audrey Middelkamp Nijverdal 1970 57:44
29 Paula Heerink Heino 1964 57:45
30 Gea Bouwhuis Nijverdal 1963 58:00
31 Esther Rooseboom Zwolle 1968 58:22
32 Mireille Janssen Raalte 1970 59:01
33 Ineke Kemper Schalkhaar 1964 59:21
34 Janny Vrielink Raalte 1951 59:21
35 Carlien Bouwmeester Nijverdal 1972 59:27
36 Teuni Van den Bosch Hellendoorn 1972 59:53
37 Willeke Krouwel Markelo 1968 1:00:29
38 Erika Oolbrink Nijverdal 1972 1:01:20
39 Lianne Kruse Hellendoorn 1963 1:01:34
40 Liesbeth Nijholt Almelo 1966 1:05:11
41 Kari Roozemond Heino 1964 1:05:51
42 Els Dennebos Raalte 1966 1:05:51
43 Mariëtte Schoorlemmer Heeten 1964 1:05:57
44 Carla Slootman Heeten 1968 1:05:58
45 Liz Smink Marienheem 1971 1:07:04
46 Betsy De jonge Nijverdal 1969 1:08:02
47 Els Kemper Raalte 1964 1:08:34
48 Geertje Dingemans Lemele 1952 1:08:55

Heren (t/m 44 jaar)  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Johan Kats Deventer 1969 34:29
2 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 35:08
3 Joep Emmen Zwolle 1982 35:57
4 Jos Verdaasdonk Raalte 1984 36:43
5 Mark Saathof Nijverdal 1973 36:45
6 Danny Paalman Holten 1992 37:30
7 Bas Boekema Zwolle 1990 37:40
8 Bilal Durmaz Nijverdal 1996 38:21
9 Sander Spijkerman Nijverdal 1987 38:41
10 Jendo Visser Eesveen 1978 38:47
11 Bas Eeftink Holten 1983 38:49
12 Jeroen De Haan Raalte 1985 38:51
13 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 39:06
14 Harald Huijssoon Nijverdal 1981 39:08
15 Matijs Jansen Zwolle 1980 39:17
16 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 39:25
17 Sjoerd Franck Nijverdal 1975 39:32
18 Floris Muller Utrecht 1984 39:37
19 Thierry Mijsters Marienheem 1974 40:07
20 Ronald Kuin Deventer 1987 40:11
21 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 40:26
22 Tjerk Van Beersum Olst 1978 40:30
23 Rick Van de Kamp Hengelo ov 1970 40:37
24 Sjoerd Overmars Heino 1980 40:40
25 Rutger Jan Lusseveld Zwolle 1983 40:42
26 Erik Klink Raalte 1982 41:09
27 Retse Van der Berg Zwolle 1982 42:02
28 Danny Beumer Heino 1986 42:14
29 Dinant Henning Raalte 1995 42:17
30 Arjan Hoekstra Lochem 1971 42:18
31 Jeroen Tielbeke Raalte 1982 42:18
32 Jorn Spekschate Olst 1991 42:29
33 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 42:40
34 Stefan Boezelman Ommen 1977 42:47
35 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 42:53
36 Herco Krommendijk Wierden 1973 42:54
37 Arjen Veurink Hellendoorn 1981 42:56
38 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 42:57
39 Jochem Hofstede Nijverdal 1975 43:11
40 Dennis Smit Deventer 1974 43:17
41 Martijn Dijkstra Nijverdal 1974 43:22
42 Jeroen Broeks Nijverdal 1987 43:25
43 Dennis Visser Nijverdal 1974 43:38
44 Vincent Kok Lemelerveld 1973 43:42
45 Jeffrey Ter Steege Zwolle 1981 43:48
46 Owe Dantuma Holten 1963 43:54
47 Jelmer Hulsink Lemelerveld 1988 44:00
48 Marco Baltes Lemelerveld 1970 44:00
49 Martijn Hofstede Nijverdal 1972 44:01
50 Gerritjan Bannink Nijverdal 1979 44:02
51 Frank Hofstede Raalte 1973 44:05
52 Erik De Knoop Deventer 1976 44:08
53 Martijn Schutte Raalte 1983 44:19
54 Frank Freriks Raalte 1969 44:21
55 Alwin Kuiper Den ham ov 1980 44:25
56 Robert Ten Hove Hellendoorn 1970 44:31
57 Remco Groot Beumer Raalte 1977 44:37
58 Martin Bronsvoort Nijverdal 1982 44:39
59 Igor Ter Halle Hellendoorn 1969 44:42
60 Harold Bruggeman Raalte 1976 44:44
61 Patrick Vuijk Noorland Haarle gem hellendoorn 1980 44:51
62 Rik Jan Schuttevaar Hellendoorn 1974 45:18
63 Bilal Durmaz Nijverdal 1972 45:28
64 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 45:31
65 Rick Oosterwechel Raalte 1991 45:34
66 Anne Minnema Zwolle 1986 45:35
67 Jos Claessens Deventer 1982 45:39
68 Mark Verschoor Nijverdal 1976 45:46
69 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 45:50
70 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 46:07
71 Jan Kieftenbeld Zwolle 1974 46:22
72 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 46:24
73 Freddy Kappert Raalte 1969 46:26
74 Luitzen Freij Deventer 1977 46:32
75 Ruben Nahuis Zwolle 1986 46:41
76 Marco Schuurman Raalte 1989 46:43
77 Radboud Grijpma Amsterdam 1975 46:51
78 Sander Van der Wielen Heeten 1991 46:53
79 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 47:05
80 Mark Bakker Deventer 1977 47:24
81 Thomas Claassen Amsterdam 1984 47:28
82 Marcel Hagen Raalte 1971 47:29
83 Ronald Holtmaat Wijhe 1970 47:33
84 Robert Meefout Heino 1969 47:40
85 Ramon Schuil Heino 1972 47:42
86 Peter Van den Brink Deventer 1971 47:45
87 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 47:48
88 Reggy Schotman Wierden 1987 47:48
89 Arjan Hulsman Nijverdal 1988 47:54
90 Robert Pronk Nijverdal 1971 47:58
91 Niek Ten Harkel Wierden 1987 47:58
92 Erik Hekkert Wijhe 1978 48:22
93 Ferry Assink Wesepe 1976 48:28
94 Menno Ten Have Wesepe 1977 48:29
95 Michel Schuiting Nijverdal 1985 48:35
96 Roy Kieftenbeld Raalte 1978 48:39
97 Erik Kolkman Almen 1972 48:39
98 Vincent Jansen Wijhe 1969 48:40
99 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 48:44
100 René Meijer Lemelerveld 1973 48:47
101 Rik Benschop Benschop 1989 49:02
102 Peter Van Assem Raalte 1975 49:06
103 John Meijerink Heino 1969 49:12
104 Frank Pohlmann Raalte 1977 49:15
105 Henk Wichers Holten 1973 49:17
106 Patrick Boerkamp Nijverdal 1972 49:19
107 Edwin Roescher Heeten 1970 49:42
108 Ines Jentink Zwolle 1974 49:44
109 Louis Klomp Dedemsvaart 1978 49:49
110 Jordie Ter Steege Zwolle 1986 49:50
111 Alfib Nijsse Deventer 1976 49:50
112 Harro Roelofs Hellendoorn 1979 49:50
113 Chris Noltes Nijverdal 1981 50:12
114 Geert Besten Luttenberg 1981 50:18
115 Martijn Jacobs Hellendoorn 1979 50:21
116 Diederik Van de Woestijne Raalte 1976 50:31
117 Dennis Laing Hellendoorn 1976 50:57
118 Robert Huis in t Veld Hengelo ov 1986 51:14
119 Rob Beumer Olst 1970 51:22
120 Jiffree Wichers Schreur Haarle gem hellendoorn 1975 51:39
121 Henkjan Zwiers Nijverdal 1969 51:54
122 Martijn Juurlink Nijverdal 1986 51:55
123 Louis Schoorlemmer Heeten 1972 52:11
124 Esper Koggel Lemelerveld 1976 52:19
125 Dick Roessink Heino 1969 52:20
126 Peter Rodijk Haarle gem hellendoorn 1972 52:30
127 Roland Koster Deventer 1973 52:42
128 Henk Soer Bathmen 1970 53:07
129 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 53:32
130 Marc Knobben Zwolle 1971 54:22
131 Martin Bos Zwolle 1975 54:28
132 Martin Vosjan Zwolle 1971 55:37
133 Walter Wind Ede gld 1972 56:30
134 Arno Knapen Hellendoorn 1977 57:11
135 Michel Hogenkamp Nijverdal 1976 57:18
136 Emiel Middelkamp Hellendoorn 1984 57:28
137 Michiel Havewinkel Heino 1975 58:27
138 Albert Stam Nijmegen 1986 1:01:02

Heren (vanaf 45 jaar)  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Edwin Ophof Raalte 1964 36:49
2 Gerard Lugtenberg Heino 1963 38:29
3 Corné Van Kempen Deventer 1967 39:00
4 Cor Ton Waskemeer 1962 39:11
5 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 39:23
6 Clemens Krus Kilder 1966 39:26
7 Marten Van der Veen Deventer 1959 39:57
8 Jerry De Jong Vroomshoop 1964 40:27
9 Hilco Prins Heino 1965 40:38
10 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 41:02
11 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 41:05
12 Theo Boekema Zwolle 1957 41:10
13 Ton Lubbers Valthe 1966 41:20
14 Arnold Koers Deventer 1962 41:33
15 Henk Besten Heino 1962 41:36
16 Wieger Wiggemans Deventer 1961 41:43
17 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 41:51
18 Gerard Veldhuis Nijverdal 1959 42:20
19 Jan Jansen Rijssen 1967 42:22
20 René Hulsman Raalte 1965 42:26
21 Maarten Vos Zwolle 1968 42:32
22 Tony Ruiter Den ham ov 1961 42:40
23 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 43:13
24 Henk Lenderink Ede gld 1951 43:15
25 Willibrord Schuurman Olst 1959 43:33
26 Tonnie De Winter Deventer 1964 43:37
27 Laurens Jhüs Wehl 1966 43:42
28 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 44:10
29 Willie Mars Heino 1955 44:23
30 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 44:48
31 Bert Bekkernens Nieuw heeten 1965 44:53
32 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 44:57
33 Leon Slegten Wijhe 1963 45:00
34 Siem Kruse Hengelo ov 1957 45:29
35 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 45:32
36 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 45:32
37 Harrie Oosterwechel Marienheem 1955 45:53
38 Jacco Bonhof Raalte 1966 45:56
39 Gerard Mensink Hellendoorn 1968 45:56
40 John Brandwacht Nijverdal 1967 45:58
41 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 46:15
42 Paul Kruiper Luttenberg 1966 46:18
43 Keimpe Veenstra Twello 1966 46:31
44 Jan Nij Bijvank Heino 1958 46:32
45 Anton Schiphorst Raalte 1956 46:33
46 Tino Verburg Olst 1960 46:35
47 Armando Hoogenboom Nijverdal 1964 46:43
48 Nico Hunneman Nieuw heeten 1962 46:52
49 Bastian Koman Deventer 1960 47:16
50 Bert Boeve Nijverdal 1967 47:25
51 Diederik Tempert Nijverdal 1959 47:28
52 Hendri Markvoort Holten 1965 47:31
53 René Sterk Twello 1963 47:32
54 Bert Kleiboer Zwolle 1965 47:38
55 Peter Mensink Heeten 1964 47:40
56 Dick Remmers Ommen 1963 47:46
57 Rene Hurenkamp Nijverdal 1967 47:49
58 Jan Mulder Laag zuthem 1952 47:56
59 Alfons Kruiper Heeten 1956 47:57
60 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 48:17
61 Ben Oude Weernink Bathmen 1962 48:22
62 Henny Lammers Marienheem 1954 48:23
63 Paul Jansen Wijhe 1965 48:24
64 Frans Bosscher Heino 1958 48:45
65 Hans Roerink Nijverdal 1962 48:57
66 Rob Nijdeken Deventer 1966 49:08
67 Gerhard Weijn Nijverdal 1956 49:20
68 Harold Sanders Nijverdal 1967 49:25
69 Gerard Groote Schaarsberg Raalte 1964 49:28
70 Piet Schippers Heino 1948 49:37
71 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 49:42
72 Iwan Boessenkool Nijverdal 1964 49:50
73 Jan Hollak Heino 1952 50:12
74 Jos Huysmans Lemelerveld 1967 50:23
75 Rick Brandt Heino 1965 50:25
76 Wim Brok Enter 1953 50:34
77 Frits Poppema Epe 1946 50:40
78 Dick Bergman Nijverdal 1965 50:53
79 Gerrit Vrielink Raalte 1951 50:58
80 Rudie Marsman Raalte 1967 51:03
81 Martin Kemper Holten 1966 51:09
82 Ernst Haitsma Nijverdal 1950 51:09
83 Herman Klink Raalte 1956 51:13
84 Wim Mensink Heeten 1954 51:36
85 Ton De Ram Wijhe 1952 51:38
86 Gerrit Hemmink Nijverdal 1964 52:08
87 Emiel Blanke Raalte 1963 52:19
88 René Aarnink Nieuw heeten 1965 52:23
89 Piet Dingemans Lemele 1946 52:48
90 Gerard Jansen Holleboom Broekland ov 1964 53:09
91 Johan Huis in 't Veld Nijverdal 1955 53:17
92 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 53:42
93 Frans Wichink Kruit Raalte 1953 53:49
94 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 53:53
95 Henk Daggert Hellendoorn 1954 53:56
96 Marinus Baltus Holten 1951 54:11
97 Henk Doornebosch Zwolle 1954 54:16
98 Ronald Stortelder Zwolle 1967 55:27
99 Hans Rodenhuis Wijhe 1957 55:31
100 Jan Hulsman Nijverdal 1962 55:34
101 Johan Kamp Nijverdal 1968 55:47
102 Harry Kleinjan Nijverdal 1960 56:26
103 Bennie Bergboer Raalte 1949 56:58
104 Frenk Mali Almelo 1964 57:04
105 Jan Assink Wesepe 1951 57:25
106 Johan Stuut Nijverdal 1966 57:59
107 Johan Revenboer Heeten 1956 58:03
108 Wout Brandsma Bathmen 1963 58:07
109 Erik Ilsink Deventer 1953 58:09
110 Anton Ten Hove Marienheem 1949 58:14
111 Herman Bril Nijverdal 1948 58:40
112 Ben Krukkert Haarle gem hellendoorn 1952 59:19
113 Eric Janse Schalkhaar 1964 59:22
114 Ronald Wissink Holten 1960 1:00:29
115 Ben Nijboer Heino 1955 1:01:34
116 Gerard Masman Lemelerveld 1961 1:02:22
117 Roelf Van der ploeg Deventer 1967 1:02:28
118 W. Willems Raalte 1953 1:04:07
119 Cor Terlouw Bathmen 1945 1:04:54
120 Peter Veldmaat Raalte 1964 1:08:34