Uitslagenlijst
17-11-2013  Joop van den Enk Crossloop  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Britt Dankelman Arrien 2005 3:13
2 Britt Borger Dalfsen 2006 3:34
3 Elsa Smit Raalte 2005 3:57
4 Lisa Slotman Heino 2005 4:00
5 Rosa De Graaf Raalte 2006 4:01
6 Noah Schotman Heino 2006 4:07
7 Fenna Vullink Raalte 2005 4:21
8 Imke Jutten Raalte 2006 4:31
9 Floor Schrijver Raalte 2008 5:04
10 Isis Van Til Raalte 2008 5:06
11 Britt Damman Raalte 2007 5:09

Jongens  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 3:17
2 Sten Slotman Heino 2007 3:59
3 Casper Spijker Heeten 2005 4:03
4 Luca Schotman Heino 2008 4:46
5 Luuk Van Assem Raalte 2008 4:57
6 Fynn Van Til Raalte 2009 5:55

Meisjes  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Juliët Siebelink Raalte 2004 6:37
2 Aniek Mars Raalte 2004 6:40
3 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 6:57
4 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 7:10
5 Rosalie Binnenpoorte Raalte 2004 7:42
6 Marèll Knobben Nijverdal 2004 7:56
7 Bartien Scholing Raalte 2002 7:58
8 Liset Ganzevles Raalte 2004 8:10

Jongens  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Roy Ruitenberg Dalfsen 2004 6:34
2 Jurre Hollander Raalte 2002 6:43
3 Léon Stok Raalte 2002 7:12
4 Thomas Boerdam Raalte 2001 7:14
5 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 7:20
6 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 7:34
7 Jaldert Schuurman Olst 2004 7:35
8 Sem Tuitert Marienheem 2004 7:47
9 Zeb Jansman Raalte 2005 7:55
10 Keye Solen Zwolle 2006 7:57
11 Menzo Boven Raalte 2002 8:02
12 Tjerk Schuurman Olst 2002 8:05
13 Ludo Stok Raalte 2004 8:10

Meisjes  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Mickey Nijkamp Zwolle 2002 12:10
2 Minke Nijhuis Zwolle 2002 12:15
3 Laura Prins Hoogeveen 1998 12:28
4 Merel Loomans Raalte 1999 12:39
5 Dorte Heideman Oldenzaal 2001 12:51
6 Esmee Marsman Raalte 2001 12:52
7 Nomi Kramer Raalte 1999 13:18
8 Iris Gils Zwolle 2002 13:19
9 Rianne Schonewille Zwolle 2000 13:30
10 Elin Logtenberg Zwolle 2002 13:30
11 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 13:46
12 Lieke Markink Zwolle 2001 13:49
13 Amber Schouten Heino 1999 14:05
14 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 14:05
15 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 14:19
16 Maud Eelman Heino 2002 14:50
17 Sharon Te Wierik Raalte 2002 16:20
18 Modesta Walburg Raalte 2000 16:39
19 Djunita Walburg Raalte 1999 16:39
20 Amber Freriks Raalte 2000 17:22
21 Yara Kramer Raalte 2001 18:09
22 Nikki Veltkamp Luttenberg 2003 18:49
23 Diede Heuven Luttenberg 2003 18:50

Jongens  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 10:34
2 Thomas Mudde Olst 2000 10:51
3 Jur Heuven Luttenberg 2001 11:18
4 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 11:48
5 Max Sinninghe Olst 2000 11:52
6 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 11:55
7 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 11:57
8 Julian Vos Zwolle 2000 12:00
9 Bas De Jong Zwolle 2001 12:06
10 Ismail Kaya Rijssen 2001 12:12
11 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 12:38
12 Nout Wippert Marienheem 2003 12:48
13 Ties Marsman Raalte 2002 12:54
14 Jari Kouwen Balkbrug 1998 13:02
15 Sylvain Reinkingh Heino 2002 13:03
16 Tijmen Prins Heino 2001 13:14
17 Gilles Aarts Zwolle 2001 13:19
18 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 13:23
19 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 13:28
20 Rick Schrijver Marienheem 2001 13:42
21 Ingmar Bouwman Ommen 2000 13:45
22 Nelson Berghuis Heeten 2002 13:48
23 Mees Kappert Raalte 2002 13:56
24 Ruben Besten Lochem 2000 14:01
25 Jeroen Peeters Raalte 2000 14:04
26 Hielke Prins Heino 2002 14:19
27 Rinse Heuvink Marienheem 2002 14:19
28 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 14:41
29 Thijs Hagen Raalte 2002 14:42
30 Teun Schrijver Marienheem 2001 14:43
31 Leon Holsappel Heino 2004 14:45
32 Luke Heymerikx Marienheem 2003 15:15
33 Ozzy Roesink Heino 2002 15:21
34 Daan Reimert Marienheem 2003 15:22
35 Celestino Walburg Raalte 2004 15:41
36 Ties Eelman Heino 2002 15:47
37 Brian Schotman Marienheem 2002 16:30

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Sabine Spreen Rolde 1992 21:16
2 Marije Dankelman Arrien 1997 22:20
3 Gerja Zielman Heino 1980 22:26
4 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 24:00
5 Astrid Slotman Heino 1974 24:14
6 Ilse Keizer Heeten 1987 24:37
7 Kim Hogeman Raalte 1985 24:48
8 Karen Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 24:58
9 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 25:00
10 Elleke Demmers Wijhe 1985 25:31
11 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 26:14
12 Daniëlle Blom Heeten 1980 26:28
13 Leonie De Munnik Heeten 1989 26:37
14 Maartje Dijk Zwolle 1985 26:52
15 Marlin Bloo Raalte 1993 27:07
16 Linda Van der Vegt Raalte 1986 27:12
17 Kyra Koenjer Raalte 1992 27:29
18 Emily Hoogeslag Raalte 1976 27:39
19 Heleen Baarslag Lettele 1987 27:43
20 Ilse Mars Raalte 2000 27:43
21 Inge Bruggeman Heino 1980 27:46
22 Kristel Jutten Raalte 1977 27:55
23 Lise Koenjer Raalte 1988 27:56
24 Maya Veltmaat Hellendoorn 1986 27:57
25 Marin Van der Kolk Deventer 1986 27:57
26 Elze Diekman Raalte 1986 28:02
27 Karlijn Duteweert Groningen 1991 28:05
28 Nikki Hoogeboom Broekland ov 1993 28:18
29 Aniek Oostewechel Heeten 1983 28:31
30 Marlou Alferink Raalte 1991 28:32
31 Saskia Groothuismink Raalte 1989 28:41
32 Maeike Blauw Heino 1976 28:56
33 Maaike Van de Belt Heino 1974 29:03
34 Ellen Schrijver Marienheem 1978 29:03
35 Vera Kroes Raalte 1977 29:16
36 Ingrid Bruggeman Heino 1988 29:19
37 Annelies Boersema Zwolle 1977 29:30
38 Karen Laing Hellendoorn 1985 30:06
39 Karien Nijhof Raalte 1981 30:07
40 Naomi Marissink Raalte 1983 30:07
41 Nancy Laing Hellendoorn 1979 30:29
42 Ellen Van Assem Raalte 1978 30:39
43 Daniëlle Borger Raalte 1992 30:55
44 Ingrid Brandwacht Hellendoorn 1979 31:15
45 Mirjam Borger Raalte 1986 31:16
46 Mariska Hofman Holten 1974 31:23
47 Kirsten Booijink Raalte 1984 31:28
48 Wietske Hutten Raalte 1982 31:36
49 Meike Schrijver Raalte 1987 31:37
50 Monique Van Putten Zwolle 1978 31:42
51 Nicolien Bekkink Heino 1975 32:06
52 Gabrielle Salomons Broekland ov 1989 32:22
53 Marijn Slotman Wijhe 1984 32:23
54 Merijn Marselis Raalte 1984 32:32
55 Marije Veltmaat Dalfsen 1989 33:00
56 Manon Koolman Raalte 1983 33:23
57 Audrey Jansen Raalte 1975 33:48
58 Jo-ann Wijermars Raalte 1993 33:58
59 Lianne Haarman Raalte 1988 33:58
60 Renee Segbers Raalte 1983 34:46
61 Wendy Walraven Raalte 1984 35:34
62 Wendy Meijer-Schaake Raalte 1975 35:43
63 Anne Hogewind Utrecht 1989 37:37
64 Anne Van Beusekom Utrecht 1990 37:37
65 Linda Krieger Nieuw heeten 1984 37:43
66 Marieke Paalman Nieuw heeten 1979 37:49
67 Krista Jansma Olst 1974 39:15
68 Annemieke Klavers Deventer 1978 39:15
69 Fenneke Damman-Koolman Raalte 1978 40:46
70 Caroline Schneider Nijverdal 1991 42:52
71 Wieke De Haan Utrecht 1990 42:52

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 22:44
2 Bernadet Heuven Luttenberg 1970 24:39
3 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 24:51
4 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 25:39
5 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 25:55
6 Esther Kruiper Heeten 1970 25:59
7 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 26:15
8 Mirjam Brandt Heino 1969 26:55
9 Marian Bloo Raalte 1962 27:14
10 Lucre Evers Marienheem 1963 27:20
11 Silvia Plessius Heeten 1965 27:25
12 Ineke Koerhuis Raalte 1962 27:42
13 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 27:57
14 Marja Mulder Raalte 1963 28:07
15 Kevin Maas Raalte 1997 28:11
16 Susanne Slootman Raalte 1972 28:15
17 Mirjam Tielbeek Raalte 1965 28:20
18 Ineke Koopman Heeten 1960 28:52
19 Ella Herbrink Ommen 1958 28:55
20 Jeanette Mussche Rouveen 1971 29:18
21 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 29:18
22 Monique Groenenberg Raalte 1968 29:23
23 Ankie Dijkslag Olst 1964 29:25
24 Barbara Morrenhof Heino 1967 29:37
25 Angenita Steijn Heino 1972 29:48
26 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 29:49
27 Esther Schulten Raalte 1972 30:07
28 Erna Ellens Wijhe 1967 30:11
29 Tonneke Nijland Heino 1962 30:23
30 Siska Karstens Heino 1964 30:26
31 Gerrianne Oosterlaar-Meijer Heino 1970 30:30
32 Gerlinde Holsappel Heino 1971 30:46
33 Hermien Ten have Marienheem 1956 30:52
34 Anja Roesink Heino 1970 30:54
35 Ria Willemse Raalte 1964 30:59
36 Gerda Wellenberg Lierderholthuis 1956 31:15
37 Elly Schrijver Raalte 1959 31:18
38 Petra Schotman Heeten 1969 31:31
39 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 31:33
40 Margreet Lunenberg Heeten 1970 31:36
41 Bea Haverslag Marienheem 1959 31:43
42 Els Doorgeest Raalte 1968 31:57
43 Sandra Godeschalk Wijhe 1971 32:31
44 Yvonne Hondeveld Heino 1967 32:40
45 Miranda Jorink Raalte 1970 32:41
46 Irene Jutten Raalte 1972 32:48
47 Babette Savelsberg Raalte 1971 32:48
48 Hester Hansman Lemelerveld 1970 33:00
49 Riny Lokate Heeten 1960 33:12
50 Kitty Van Veenhuizen Wijhe 1964 33:16
51 Kristel Leerkes Raalte 1973 33:28
52 Corine Bakker Nijverdal 1969 34:14
53 Ingrid Braker Nijverdal 1969 34:14
54 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 34:22
55 Paula Witteveen Heeten 1967 34:27
56 Dana Nijland Raalte 1973 34:45
57 Ans Reimert Marienheem 1966 36:07
58 Riet Bruggeman Raalte 1963 36:08
59 Gina Strookappe Raalte 1959 36:32
60 Thea Herik Raalte 1961 37:38
61 Anja Van Rossum Raalte 1967 37:38
62 Christel Jonkman Raalte 1969 37:56
63 Inge Meinen Staphorst 1969 39:55
64 Magda Mali Raalte 1970 40:46
65 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 41:54
66 Dianne Schrijver Raalte 1970 42:33

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Gerben Van vilsteren Zwolle 1983 18:07
2 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 18:14
3 Danny Paalman Holten 1992 18:21
4 Niek Linckens Zwolle 1982 18:25
5 Michiel Broeksma Zwolle 1982 18:53
6 Pim Ten Brinke Holten 1985 19:01
7 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 19:16
8 Montell Veldhuis Nijverdal 1996 19:33
9 Rick Oosterlaar Raalte 1983 19:33
10 Harold Van den Enk Ommen 1976 19:47
11 Nander Van der Plicht Deventer 1979 19:54
12 Ralph Schepers Dalfsen 1977 20:03
13 Milan Vloedgraven Heino 1994 20:24
14 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:29
15 Owen Schutte Marienheem 1999 20:32
16 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 20:32
17 Jasper Nijkamp Zwolle 1982 20:38
18 Sebastiaan Van den Berg Zwolle 1981 20:45
19 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 21:00
20 Job Middendorp Raalte 1981 21:18
21 Thomas Bennink Broekland ov 1997 21:23
22 Remco Kemper Lemelerveld 1974 21:25
23 Demi Kleine Schaars Raalte 1998 21:36
24 Bart Noort Nijverdal 1988 21:40
25 Steven Van Wort Zwolle 1985 21:42
26 Jasper Van der Kolk Deventer 1988 21:52
27 Sander Bennink Broekland ov 1997 21:53
28 Atte Moorman Heino 1992 21:57
29 Jan Jonker Raalte 1980 22:04
30 Alex Van der Vosse Zwolle 1974 22:07
31 Chiel Segbers Deventer 1986 22:19
32 Sam Antonissen Lemelerveld 1992 22:27
33 Teun Zeilstra Heeten 1982 22:28
34 Zive Mulders Leiden 1995 22:41
35 Justin Phijffers Hellendoorn 1993 22:43
36 Ruben Benter Raalte 1999 22:48
37 Joost Wolbink Zwolle 1984 22:58
38 Thijs Kappert Raalte 1983 23:02
39 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 23:14
40 Joost Koolhof Raalte 1986 23:17
41 Harwin Borger Raalte 1989 23:18
42 Danny Modderman Deventer 1987 23:27
43 Joris Bouwhuis Raalte 1981 23:34
44 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 23:42
45 Michel Te Riele Heeten 1984 23:42
46 Kenneth Holtmaat Luttenberg 1987 23:48
47 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 23:50
48 Thomas Evers Marienheem 1998 24:06
49 Ruud Mulder Heeten 1980 24:09
50 Maarten Kremers Nijverdal 1988 24:25
51 Jeroen Hollegien Raalte 1987 24:28
52 Henk Zemmelink Lemelerveld 1974 24:38
53 Joost Meijerink Heeten 1990 24:40
54 Sander Brinkhof Raalte 1991 24:49
55 Robin Nicolai Zwolle 1977 24:54
56 Robert Vloedgraven Raalte 1984 24:55
57 Jason Van Eunen Raalte 1995 25:12
58 Sven Groot koerkamp Raalte 1999 25:12
59 Jelle Mars Wijhe 1999 25:22
60 Wouter Nijensteen Dalfsen 1999 25:33
61 Jeroen Kleverkamp Raalte 1982 25:39
62 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 25:42
63 Robin Slotman Heino 1974 25:46
64 Luc Nijensteen Dalfsen 2001 26:01
65 Rob Heethaar Raalte 1982 26:09
66 Ferry Wunnink Lemelerveld 1975 26:26
67 Kevin Heuven Raalte 1998 26:50
68 Wouter Klein Koerkamp Marienheem 1983 27:05
69 Mark Overmars Raalte 1987 27:13
70 Marcel Brilman Wijhe 1975 27:21
71 Martijn Heuven Raalte 1974 27:25
72 Ruud Marsman Raalte 1984 27:42
73 Max Wichers Schreur Heeten 1996 27:44
74 Coen Spelt Delft 1989 28:05
75 Hans Van Dijk Raalte 1980 28:14
76 Dennis Grolleman Heeten 1982 28:24
77 Rick Neulen Wijhe 2000 28:53
78 Alex Bosma Zwolle 1977 30:16

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 18:32
2 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 18:43
3 Patrick Dijk Raalte 1970 19:20
4 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 19:20
5 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 19:45
6 Martijn Kogelman Zwolle 1972 19:48
7 Bert Manenschijn Lemele 1968 20:33
8 Alfons Schrijver Marienheem 1968 20:40
9 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 20:41
10 Wilfred Loozeman Raalte 1972 20:44
11 Jeroen Steenblik Heeten 1971 20:59
12 Dick Bennink Broekland ov 1965 21:02
13 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 21:07
14 Erwin Reefman Deventer 1970 21:24
15 Peter Gils Zwolle 1971 21:27
16 Marco Dik Zwolle 1969 21:59
17 Ronald Van Engelen Wijhe 1965 22:11
18 Erik Heuven Luttenberg 1969 22:28
19 Hennie Besten Lochem 1964 22:55
20 Radboud Willems Raalte 1972 23:02
21 Frank Slootman Raalte 1970 23:11
22 Frank Rooseboom Zwolle 1972 23:24
23 Polah Bavi Holten 1967 23:50
24 Ewald Woertman Raalte 1970 23:52
25 Stef Hendriks Zwolle 1973 23:55
26 Martin Heuven Raalte 1965 24:27
27 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 24:33
28 Edwin Kramer Raalte 1969 24:43
29 Andre Steenblik Raalte 1969 24:48
30 Edwin Solen Zwolle 1972 24:50
31 Marco Grootscholten Heino 1967 24:52
32 Alfons Bosman Raalte 1970 25:33
33 Bob Suurenbroek Raalte 1970 26:12
34 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 26:17
35 Dick Groenenberg Raalte 1968 26:33
36 Gerrit Morrenhof Heino 1966 26:44
37 Gerald Pleizier Raalte 1970 27:22
38 Dick Holsappel Heino 1970 27:25
39 Gerard Schrijver Raalte 1970 27:31
40 Dennis Groeneveld Heeten 1973 28:31
41 Cosmas Jorink Raalte 1969 28:48
42 Peter Smit Broekland ov 1968 29:10
43 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 29:18
44 Patrick Neulen Wijhe 1969 29:31
45 René Mars Wijhe 1967 30:51
46 Dick Middendorp Raalte 1964 31:04
47 John Lubberding Wijhe 1964 31:43
48 Henk Benter Raalte 1966 31:43
49 Herwin Jansen Zwolle 1971 31:58
50 Jan Gerner Luttenberg 1964 35:55

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Dirk Hoekman Bathmen 1962 19:36
2 Jan Beldman Dalfsen 1959 19:59
3 Rudy Brinkman Raalte 1957 21:44
4 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 22:23
5 Fons Zijthof ten Raalte 1960 22:44
6 Andre Evers Marienheem 1963 22:56
7 Jan Bloo Raalte 1961 23:15
8 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 23:16
9 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:44
10 Bennie Stigt Raalte 1962 23:57
11 Frans Driessen Olst 1956 24:35
12 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 24:38
13 Marcel Brinkhof Raalte 1960 24:49
14 August Holtmaat Marienheem 1956 25:07
15 Ton Koopman Heeten 1957 25:13
16 Jos Van Eunen Raalte 1958 25:38
17 Jacob Mosterd Wijhe 1959 25:41
18 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 26:02
19 Hans Lammers Raalte 1956 26:06
20 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 26:37
21 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 26:38
22 Andre Middelkamp Wijhe 1961 26:43
23 Anton Haverkamp Olst 1959 26:45
24 Gerard Hulman Broekland ov 1960 26:47
25 Johan Karstens Heino 1954 27:28
26 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 27:32
27 Martin Kleine schaars Raalte 1959 28:01
28 Jan Stuiver Zwolle 1947 28:12
29 Gerard Hofhuis Heino 1950 28:13
30 Ate Smit Olst 1960 28:28
31 Gerard Fikken Marienheem 1958 28:33
32 Sjef Vlierhuis Heino 1954 28:35
33 Jos Alferink Heeten 1960 28:38
34 Gerrit Strookappe Raalte 1958 28:56
35 Jos Van den Born Nijverdal 1951 28:59
36 Theo Vlaskamp Raalte 1953 30:02
37 Harry Cents Raalte 1947 30:38
38 Cor Wellenberg Lierderholthuis 1957 30:46
39 Benny Koerhuis Raalte 1958 31:38
40 Rob Eshuis Raalte 1947 31:45
41 Frank Koerkamp Heeten 1962 33:10
42 Ab Koetsier Holten 1946 33:30
43 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 37:55

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Mirella Makkinga Nieuwleusen 1976 44:45
2 Wilmke Boersma Zwolle 1991 46:13
3 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 46:30
4 Ellen Holtmaat Marienheem 1986 46:41
5 Ellen Keizer Raalte 1985 47:45
6 Frieda Kok Zwolle 1983 47:51
7 Marlon Van Dijck Raalte 1984 47:54
8 Gerda De jong Meppel 1975 48:28
9 Tineke Friesen Deventer 1980 49:46
10 Edith Rooseboom Zwolle 1981 50:39
11 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 50:53
12 Marleen Boy Zwolle 1980 51:19
13 Berdien Beltman Bathmen 1987 53:38
14 Nardie Mulder Zwolle 1988 54:00
15 Marloes Roo Staphorst 1977 54:41
16 Lianne Kortstee Enschede 1994 55:34
17 Marlot Heerink Groningen 1988 55:55
18 Giny Morrenhof Heeten 1975 56:03
19 Martje Godschalk Bathmen 1990 56:48
20 Eva Roerink Lemelerveld 1987 57:52
21 Emma Smit Zwolle 1996 58:49
22 Alice Veijer Staphorst 1975 59:11
23 Petra Van der Vegt Raalte 1978 59:22
24 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 1:04:13
25 Saskia Nijensteen Heino 1991 1:07:39

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 44:32
2 Jolien Schutte Olst 1970 46:44
3 Anita Spieker Deventer 1962 47:23
4 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 49:02
5 Elly Jansen Heeten 1962 49:03
6 Jannet De Graaf Raalte 1973 49:55
7 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 49:55
8 Sylvia Wichink Raalte 1967 50:32
9 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 51:00
10 Joke Klink Raalte 1958 51:52
11 Marlies Van Waveren Laag zuthem 1967 53:35
12 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 53:39
13 Karin Ten Hoorn Hengelo ov 1970 54:14
14 Irma Smeenk Heino 1968 54:22
15 Jacqueline Van Nee Zwolle 1967 54:42
16 Paula Heerink Heino 1964 55:02
17 Annemieke Higgins Raalte 1966 55:46
18 Karin Oosterhuis Bathmen 1971 56:29
19 Mariet Strijdveen Deventer 1958 56:30
20 Esther Rooseboom Zwolle 1968 56:53
21 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 57:30
22 Mireille Janssen Raalte 1970 57:43
23 Kirsten Dijk-Smit van Deventer 1970 58:00
24 Petra Kremer Deventer 1971 58:06
25 Carla Heerink Heino 1960 58:20
26 Tonnie Viscaal Raalte 1951 1:00:43
27 Teuni Van den Bosch Hellendoorn 1972 1:00:57
28 Heidi Van't ende Raalte 1971 1:02:14
29 Sonja Veldkamp Heino 1963 1:02:21
30 Miriam Jansman Raalte 1971 1:02:21

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 35:15
2 Jos Verdaasdonk Raalte 1984 37:00
3 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 39:03
4 Jeroen De Haan Raalte 1985 39:08
5 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 39:15
6 Pascal Dankelman Ommen 1986 39:19
7 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 39:27
8 Michel Alferink Heeten 1987 40:09
9 Jorn Spekschate Olst 1991 40:41
10 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 40:41
11 Erik Klink Raalte 1982 41:29
12 Jeroen Tielbeke Raalte 1982 42:36
13 Dennis Smit Deventer 1974 42:46
14 Ronald Schotman Heino 1976 43:39
15 Marco Spikker Raalte 1984 43:45
16 Joost Holtmaat Almelo 1989 43:48
17 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 44:11
18 Teun Hunneman Wapse 1990 44:23
19 Rick Jansen Heeten 1995 44:28
20 Harold Bruggeman Raalte 1976 44:53
21 Yoann Bunouf Raalte 1978 45:13
22 Roy Kieftenbeld Raalte 1978 45:16
23 Jos Claessens Deventer 1982 45:17
24 Jan Kieftenbeld Zwolle 1974 45:31
25 Chris Tieman Lemelerveld 1992 45:43
26 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 45:47
27 Marco Schuurman Raalte 1989 45:55
28 Jordy Beekman Raalte 1991 45:56
29 Jeffrey Ter Steege Zwolle 1981 45:56
30 Michiel Satink Zwolle 1975 45:56
31 Rick Oosterwechel Raalte 1991 46:12
32 Bram Veltien Lemelerveld 1976 46:45
33 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 46:54
34 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 47:22
35 Emil Goosen Groningen 1990 47:33
36 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 48:03
37 Erik Hekkert Wijhe 1978 48:40
38 Chris Maatman Raalte 1977 48:53
39 Jordie Ter Steege Zwolle 1986 49:45
40 Martijn Jacobs Hellendoorn 1979 49:54
41 Raymond Huijsmans Raalte 1974 50:16
42 Dennis Laing Hellendoorn 1976 50:57
43 Hielke Van der Stouwe Zwolle 1980 50:59
44 Esper Koggel Lemelerveld 1976 51:18
45 Joost Van Gaal Raalte 1987 51:26
46 Justin Broeks Dalfsen 1997 51:43
47 Timon Karreman Zwolle 1983 54:00
48 Michiel Hanewinkel Heino 1975 55:06
49 Marek Oosterlaken Zutphen 1986 55:24
50 Albert Stam Nijmegen 1986 57:20
51 Michel Hogenkamp Nijverdal 1976 57:33

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Edwin Ophof Raalte 1964 37:00
2 Alex Salomons Wenum wiesel 1972 40:15
3 John Blankhorst Raalte 1971 40:37
4 Hilco Prins Heino 1965 40:46
5 René Hulsman Raalte 1965 42:23
6 Hans Wieltink Zwolle 1968 42:57
7 Maarten Vos Zwolle 1968 43:46
8 Freek Noordhuis Zwolle 1971 43:47
9 Marco Baltes Lemelerveld 1970 43:56
10 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 44:26
11 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 44:29
12 Frank Freriks Raalte 1969 44:37
13 Frank Hofstede Raalte 1973 44:43
14 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 45:07
15 Teun Van Nee Zwolle 1966 45:35
16 Freddy Kappert Raalte 1969 45:50
17 Peter Mensink Heeten 1964 46:00
18 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 46:05
19 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 46:05
20 Paul Kruiper Luttenberg 1966 46:16
21 John Brandwacht Nijverdal 1967 46:20
22 Simon Kok Deventer 1964 46:37
23 John Meijerink Heino 1969 46:40
24 Ramon Schuil Heino 1972 46:45
25 Jacco Bonhof Raalte 1966 46:52
26 Oscar Driessen Raalte 1966 47:10
27 René Meijer Lemelerveld 1973 47:15
28 Roy Hoogeslag Raalte 1973 47:33
29 Paul Jansen Wijhe 1965 47:37
30 Erik Souverein Deventer 1966 47:41
31 Peter Van den Brink Deventer 1971 47:51
32 Edwin Mulder Raalte 1973 48:21
33 Ad Eilert Raalte 1968 48:47
34 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 48:50
35 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 49:13
36 Vincent Jansen Wijhe 1969 49:26
37 Rick Brandt Heino 1965 49:27
38 Rob Nijdeken Deventer 1966 49:44
39 Edwin Roescher Heeten 1970 49:49
40 Martin Kemper Holten 1966 50:00
41 Rudie Marsman Raalte 1967 50:08
42 Herman Huinink Deventer 1964 50:23
43 Dick Roessink Heino 1969 50:37
44 Jan arnold Bakker Heino 1969 52:36
45 Roland Koster Deventer 1973 52:56
46 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 53:03
47 Marc Vastenhout Apeldoorn 1968 53:13
48 Martin Dijkman Luttenberg 1967 53:25
49 Bert Dijk van Deventer 1968 54:29
50 Walter Wind Ede gld 1972 57:37
51 Richard Jansman Raalte 1969 57:39

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Marten Van der Veen Deventer 1959 39:33
2 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 40:11
3 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 40:49
4 Henk Besten Heino 1962 41:22
5 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 41:36
6 Theo Vloedgraven Lochem 1957 42:10
7 Stef Riemens Zwolle 1963 42:28
8 Paul Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 42:42
9 Willibrord Schuurman Olst 1959 42:44
10 Bertus Mensink Zwolle 1959 43:05
11 Ad Van de Kar Lochem 1953 43:18
12 Harry Derksen Raalte 1960 43:35
13 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 45:18
14 Harrie Oosterwechel Marienheem 1955 45:37
15 Willie Mars Heino 1955 46:39
16 Jan Nij Bijvank Heino 1958 46:41
17 Anton Schiphorst Raalte 1956 47:22
18 Paul Israel Heino 1954 47:26
19 Rene Hegeman Raalte 1962 47:53
20 Henny Lammers Marienheem 1954 47:57
21 Jan Mulder Laag zuthem 1952 48:17
22 Jan Hollak Heino 1952 49:23
23 Jacob Vonder Ommen 1959 49:29
24 Herman Klink Raalte 1956 50:10
25 Frits Poppema Epe 1946 50:39
26 Wim Mensink Heeten 1954 51:10
27 Henk Hollegien Marienheem 1963 51:27
28 Cor Van Gasteren Heino 1947 51:29
29 Ton De Ram Wijhe 1952 51:30
30 Gerard Oosterlaar Raalte 1958 52:00
31 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 52:39
32 Harry Van der vegt Raalte 1949 53:02
33 Simon Butink Heino 1960 53:03
34 Marten Broeks Dalfsen 1961 53:32
35 Meerten Smit Zwolle 1960 55:21
36 Frans Wichink Kruit Raalte 1953 56:54
37 Cor Diekman Raalte 1949 57:38
38 Gerard Masman Lemelerveld 1961 57:54
39 Jan Assink Wesepe 1951 58:06
40 Eef Nijhoff Dalmsholte 1956 59:22
41 Rene Veldkamp Heino 1962 1:00:21
42 Ben Nijboer Heino 1955 1:00:51
43 W. Willems Raalte 1953 1:01:01
44 Lex Van den Berg Lemelerveld 1959 1:01:28
45 Jan Smit Stegeren 1962 1:02:06