Uitslagenlijst
01-12-2013  Echte Bakker Jorink Crossloop  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1250m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,25 km Foto
1 Christy Ter Horst Laag zuthem 2005 5:31
2 Britt Borger Dalfsen 2006 6:20
3 Liv Drinhuyzen Almelo 2006 6:56
4 Lola Van Gurp Marienheem 2006 6:57

Jongens  Kinderloop 1250m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,25 km Foto
1 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 5:26
2 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 5:39
3 Tom Veltien Lemelerveld 2006 5:55
4 Martijn Groote Schaarsberg Raalte 2005 6:05
5 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 6:05
6 Jelle Huijsmans Raalte 2005 6:26
7 Ludo Stok Raalte 2004 6:33
8 Sam Veltien Lemelerveld 2007 6:33
9 Casper Spijker Heeten 2005 6:37
10 Wessel Steijn Heino 2007 6:37
11 Thies Jansen Raalte 2006 6:49
12 Niek Scholtmeijer Raalte 2006 6:53
13 Mees Rienties Zwolle 2005 7:00
14 Nick Otten Raalte 2005 7:04
15 Jesper Wentink Raalte 2006 7:07
16 Teun Markink Zwolle 2005 8:52
17 Fynn Van Til Raalte 2009 9:24
18 Thomas Knobben Nijverdal 2008 9:51

Meisjes  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 4:56 5:14 10:10
2 Esmee Marsman Raalte 2001 5:18 5:18 10:36
3 Iris Gils Zwolle 2002 5:22 5:28 10:50
4 Lieke Markink Zwolle 2001 5:27 5:34 11:01
5 Elin Logtenberg Zwolle 2002 5:34 5:41 11:15
6 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 5:39 5:47 11:26
7 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 5:49 5:57 11:46
8 Aniek Mars Raalte 2004 5:58 5:51 11:49
9 Iris De Haan Raalte 2002 5:56 6:05 12:01
10 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 6:07 6:27 12:34
11 Maud Eelman Heino 2002 6:09 6:30 12:39
12 Madelon Hutten Broekland ov 2002 6:32 6:10 12:42
13 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 6:26 6:21 12:47
14 Busra Kaya Rijssen 2003 6:27 6:35 13:02
15 Sanne Loozeman Raalte 2003 6:32 6:33 13:05
16 Fleur Meijer Raalte 2003 6:33 6:33 13:06
17 Noor Holterman Heino 2003 6:35 6:32 13:07
18 Bodien Scholing Raalte 2002 6:44 7:02 13:46
19 Els Eektimmerman Raalte 2004 6:56 7:38 14:34
20 Yara Kramer Raalte 2001 6:58 8:11 15:09

Meisjes 13+  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Merel Loomans Raalte 1999 5:04 5:12 10:16
2 Laura Prins Hoogeveen 1998 5:08 5:16 10:24
3 Nomi Kramer Raalte 1999 5:11 5:22 10:33
4 Rianne Schonewille Zwolle 2000 5:29 5:46 11:15
5 Amber Schouten Heino 1999 5:29 5:51 11:20
6 Sanne Otten Dedemsvaart 1998 5:43 6:04 11:47
7 Modesta Walburg Raalte 2000 6:02 6:54 12:56
8 Demi Roesink Heino 1999 6:25 6:56 13:21
9 Djunita Walburg Raalte 1999 6:08 7:47 13:55

Jongens  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Jur Heuven Luttenberg 2001 4:37 4:50 9:27
2 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 4:50 5:04 9:54
3 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 4:55 5:05 10:00
4 Bas De Jong Zwolle 2001 4:55 5:10 10:05
5 Ismail Kaya Rijssen 2001 5:06 5:06 10:12
6 Nout Wippert Marienheem 2003 5:00 5:12 10:12
7 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 5:06 5:09 10:15
8 Julian Reinkingh Heino 2001 5:08 5:20 10:28
9 Gilles Aarts Zwolle 2001 5:06 5:36 10:42
10 Tijmen Prins Heino 2001 5:21 5:23 10:44
11 Ties Marsman Raalte 2002 5:22 5:24 10:46
12 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 5:26 5:31 10:57
13 Sylvain Reinkingh Heino 2002 5:27 5:31 10:58
14 Mees Kappert Raalte 2002 5:23 5:38 11:01
15 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 5:35 5:38 11:13
16 Roy Ruitenberg Dalfsen 2004 5:37 5:47 11:24
17 Rick Schrijver Marienheem 2001 5:54 5:30 11:24
18 Ties Eelman Heino 2002 5:57 5:30 11:27
19 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 5:39 5:48 11:27
20 Teun Schrijver Marienheem 2001 5:55 5:33 11:28
21 Nick Holsappel Heino 2002 5:53 5:38 11:31
22 Rinse Heuvink Marienheem 2002 5:43 5:54 11:37
23 Niek Klein Koerkamp Raalte 2003 5:43 5:54 11:37
24 Jochem Steijn Heino 2002 5:45 5:57 11:42
25 Wesley Van de Belt Heino 2002 5:46 5:57 11:43
26 Thijn Jorink Raalte 2001 5:52 5:54 11:46
27 Morris Akkerman Raalte 2003 5:42 6:07 11:49
28 Hielke Prins Heino 2002 5:58 5:58 11:56
29 Jaldert Schuurman Olst 2004 5:57 5:59 11:56
30 Koen Steenblik Raalte 2003 5:53 6:05 11:58
31 Simon Morrenhof Heino 2003 6:05 5:53 11:58
32 Thijs Hagen Raalte 2002 6:00 6:09 12:09
33 Daan Feenstra Raalte 2003 6:03 6:06 12:09
34 Sem Jorink Raalte 2002 5:50 6:21 12:11
35 Leon Holsappel Heino 2004 6:02 6:15 12:17
36 Luke Heymerikx Marienheem 2003 6:18 6:00 12:18
37 Tygo Akkersdijk Marienheem 2004 6:13 6:05 12:18
38 Thijs Huijsmans Raalte 2002 6:12 6:31 12:43
39 Daan Reimert Marienheem 2003 6:21 6:34 12:55
40 Ties Kampen Broekland ov 2002 6:26 6:30 12:56
41 Celestino Walburg Raalte 2004 6:20 6:36 12:56
42 Sem Tuitert Marienheem 2004 6:13 6:57 13:10
43 Ozzy Roesink Heino 2002 6:16 6:57 13:13
44 Brian Schotman Marienheem 2002 6:28 6:46 13:14
45 Tyler Drinhuyzen Almelo 2002 6:52 6:54 13:46
46 Tjerk Schuurman Olst 2002 6:57 6:49 13:46
47 Florent Spijker Heeten 2001 6:59 7:18 14:17

Jongens 13+  Jeugdloop 2,5km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Simon Vos Zwolle 1998 4:27 4:23 8:50
2 Thomas Mudde Olst 2000 4:27 4:24 8:51
3 Max Sinninghe Olst 2000 4:39 5:10 9:49
4 Julian Vos Zwolle 2000 4:53 5:04 9:57
5 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 5:14 5:22 10:36
6 Jari Kouwen Balkbrug 1998 5:17 5:30 10:47
7 Tom Jorink Raalte 1998 4:58 5:51 10:49
8 Ingmar Bouwman Ommen 2000 5:37 5:24 11:01
9 Jeroen Peeters Raalte 2000 5:33 5:28 11:01
10 Sidney Drinhuyzen Almelo 2000 5:32 5:51 11:23

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Sabine Spreen Rolde 1992 21:34
2 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 21:55
3 Anita Reimert Zwolle 1983 22:10
4 Gerja Zielman Heino 1980 22:32
5 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 23:10
6 Ilse Keizer Heeten 1987 23:28
7 Charlotte Schulten Raalte 1994 23:33
8 Julia Kieftenbeld Raalte 1998 23:41
9 Astrid Slotman Heino 1974 23:56
10 Kim Hogeman Raalte 1985 24:45
11 Elleke Demmers Wijhe 1985 25:03
12 Kira Overmars Raalte 1985 25:12
13 Alieke Hobert Marienheem 1988 25:24
14 Charlot Hogeman Raalte 1985 25:44
15 Karen Dijk-Holtmaat Zwolle 1985 25:46
16 Kyra Koenjer Raalte 1992 26:19
17 Ellen Marssink Heeten 1990 26:28
18 Inge Klein Koerkamp Lettele 1992 26:30
19 Alejandra Luna Gajardo Raalte 1976 26:35
20 Karlijn Duteweert Groningen 1991 26:36
21 Marleen Grotentraast Wesepe 1981 26:39
22 Marlin Bloo Raalte 1993 26:43
23 Anne Koekkoek Lemelerveld 1992 26:44
24 Daniëlle Blom Heeten 1980 26:45
25 Maartje Dijk Zwolle 1985 27:11
26 Karien Nijhof Raalte 1981 27:25
27 Emily Hoogeslag Raalte 1976 27:50
28 Ilse Mars Raalte 2000 28:02
29 Lianne Arentsen Wijhe 1993 28:04
30 Linda Besten Raalte 1975 28:08
31 Elze Diekman Raalte 1986 28:10
32 Marieke Hendriks Raalte 1976 28:22
33 Manon Tuitert Heeten 1998 28:27
34 Femke Gertsen Zwolle 1981 28:27
35 Ellen Schrijver Marienheem 1978 28:28
36 Marlou Alferink Raalte 1991 28:28
37 Saskia Groothuismink Raalte 1989 28:29
38 Auke Kogelman- Roescher Raalte 1982 28:44
39 Daniëlle Koopman Deventer 1990 28:47
40 Irma Scholtmeijer Raalte 1974 28:55
41 Karin Van den Berg Lemelerveld 1975 28:59
42 Annet Koersen Dalfsen 1978 29:11
43 Maaike Van de Belt Heino 1974 29:11
44 Marloes Wevers Heeten 1979 30:04
45 Ellen Van Assem Raalte 1978 30:24
46 Meike Schrijver Raalte 1987 30:37
47 Lieke Roescher Raalte 1983 31:03
48 Sanne Mars Deventer 1989 31:16
49 Mariska Hofman Holten 1974 31:20
50 Amy Jorink Raalte 1997 31:31
51 Nancy Laing Hellendoorn 1979 31:31
52 Marijn Slotman Wijhe 1984 31:36
53 Ilona Schrijver Raalte 1979 31:44
54 Anouk Mars Raalte 1986 32:11
55 Elsemiek Jonkman Raalte 1991 32:20
56 Nicolien Bekkink Heino 1975 32:33
57 Nelleke Olthuis Raalte 1980 32:36
58 Audrey Jansen Raalte 1975 32:47
59 Charissa Hollegien Holten 1980 32:51
60 Ilse Gerrits Hellendoorn 1979 32:52
61 Renee Segbers Raalte 1983 32:58
62 Jo-ann Wijermars Raalte 1993 33:17
63 Sandra Bruggeman Enschede 1988 33:17
64 Lianne Haarman Raalte 1988 33:17
65 Josien Legebeke Raalte 1987 33:29
66 Aafke Tepperik Heeten 1986 34:00
67 Linda Tensen Raalte 1981 34:58
68 Sanne Hagen Nieuw heeten 1990 40:32
69 Emie Linthorst Heeten 1990 40:32

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 22:23
2 Jannet De Graaf Raalte 1973 24:35
3 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 25:06
4 Hennie Teunissen Raalte 1963 25:23
5 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 25:32
6 Gemma Kogelman Haarle gem hellendoorn 1968 25:36
7 Esther Kruiper Heeten 1970 25:47
8 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 26:19
9 Mariët Drinhuijzen Almelo 1969 26:31
10 Mirjam Brandt Heino 1969 26:31
11 Marian Bloo Raalte 1962 27:00
12 Marja Mulder Raalte 1963 27:02
13 Helen Vrielink Apeldoorn 1971 27:42
14 Ineke Koerhuis Raalte 1962 27:49
15 Marielle Timmerman Raalte 1972 28:02
16 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 28:04
17 Ella Herbrink Ommen 1958 28:11
18 Ineke Koopman Heeten 1960 28:24
19 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 28:33
20 Miriam Linthorst Haarle gem hellendoorn 1967 28:35
21 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 28:36
22 Barbara Morrenhof Heino 1967 28:58
23 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 29:05
24 Monique Groenenberg Raalte 1968 29:13
25 Inge Brinkman Bornerbroek 1966 29:34
26 Silvia Plessius Heeten 1965 29:35
27 Mirjam Visschedijk Borne 1970 29:37
28 Erna Ellens Wijhe 1967 29:42
29 Karin Duteweert Raalte 1964 29:43
30 Marian Marsman Raalte 1973 29:44
31 Irma Holterman Heino 1969 29:51
32 Ankie Dijkslag Olst 1964 29:57
33 Angelien Strijkveen Raalte 1960 30:26
34 Siska Karstens Heino 1964 30:42
35 Kristel Leerkes Raalte 1973 30:49
36 Aaffien Van Meurs Assen 1961 30:58
37 Hermien Ten have Marienheem 1956 31:07
38 Carla Slootman Heeten 1968 31:13
39 Ria Willemse Raalte 1964 31:16
40 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 31:25
41 Gerlinde Holsappel Heino 1971 31:31
42 Mirjan Hutten Raalte 1969 31:32
43 Miranda Jorink Raalte 1970 32:05
44 Bea Haverslag Marienheem 1959 32:09
45 Els Doorgeest Raalte 1968 32:13
46 Ilse Jansen Wijhe 1969 32:13
47 Elly Schrijver Raalte 1959 32:30
48 Margreet Lunenberg Heeten 1970 32:47
49 Henny De Jager Heino 1965 32:55
50 Marjon Schrijver Marienheem 1968 33:11
51 Ingrid Arentsen Wijhe 1966 33:11
52 Petra Krijgsman Wijhe 1969 33:12
53 Riny Lokate Heeten 1960 33:25
54 Leni Schrijver Heeten 1971 33:33
55 Alie Geerts Raalte 1961 33:49
56 Annemiek Derks Laag zuthem 1967 34:21
57 Paula Witteveen Heeten 1967 34:41
58 Annemarie De Ram - Klunder Wijhe 1958 34:45
59 Bennet Morrenhof Heino 1962 34:53
60 Hester Hansman Lemelerveld 1970 35:01
61 Riet Bruggeman Raalte 1963 36:24
62 Marjon Kuipers Raalte 1970 36:27
63 Anja Van Rossum Raalte 1967 36:27
64 Thea Herik Raalte 1961 36:27
65 Gina Strookappe Raalte 1959 36:46
66 Christel Jonkman Raalte 1969 38:12
67 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 44:08

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Herman Nijman Amsterdam 1983 18:00
2 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 18:16
3 Niek Linckens Zwolle 1982 18:25
4 Rubin Vos Zwolle 1996 18:57
5 Pim Ten Brinke Holten 1985 19:04
6 Ronald Kuin Deventer 1987 19:05
7 Rick Oosterlaar Raalte 1983 19:05
8 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 19:07
9 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:37
10 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 19:46
11 Rik Van Assen Raalte 1997 19:56
12 Henk Wildeman Raalte 1990 20:16
13 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:29
14 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 20:54
15 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 21:00
16 Tom Schottman Raalte 1981 21:17
17 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 21:21
18 Job Middendorp Raalte 1981 21:34
19 Thomas Bennink Broekland ov 1997 21:44
20 Teun Zeilstra Heeten 1982 22:00
21 Steven Van Wort Zwolle 1985 22:08
22 Milan Vloedgraven Heino 1994 22:23
23 Sander Bennink Broekland ov 1997 22:24
24 Jorn Middelkamp Wijhe 1990 22:33
25 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 22:46
26 Kevin Heuven Raalte 1998 22:48
27 Sander Eijkelkamp Raalte 1979 22:54
28 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 22:57
29 Ruben Benter Raalte 1999 23:03
30 Thomas Evers Marienheem 1998 23:11
31 Joost Koolhof Raalte 1986 23:14
32 Coen Spelt Delft 1989 23:16
33 Wouter Nijensteen Dalfsen 1999 23:16
34 Joost Wolbink Zwolle 1984 23:18
35 Hans Kamping Zwolle 1984 23:26
36 Roy Kieftenbeld Raalte 1978 23:31
37 Joost Meijerink Heeten 1990 23:33
38 Wouter Brinkhof Heeten 1998 23:34
39 Mike Leurink Zwolle 1999 24:00
40 Ruud Mulder Heeten 1980 24:04
41 Jelle Mars Wijhe 1999 24:14
42 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 24:14
43 Ken Holtmaat Luttenberg 1987 24:17
44 Jeroen Hollegien Raalte 1987 24:19
45 Robert Vloedgraven Raalte 1984 24:37
46 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 24:38
47 Luc Nijensteen Dalfsen 2001 25:15
48 Wouter Klein Koerkamp Marienheem 1983 25:23
49 Martin Breunissen Raalte 1979 25:24
50 Boudewijn Kolenbrander Raalte 1988 25:24
51 Jesse Linthorst Haarle gem hellendoorn 2001 25:48
52 Luuk Rodijk Haarle gem hellendoorn 2001 25:48
53 Mark Overmars Raalte 1987 26:19
54 Ruud Marsman Raalte 1984 26:24
55 Ruben Besten Lochem 2000 26:35
56 Jasper Ter Horst Laag zuthem 2001 26:43
57 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 27:25
58 Martijn Heuven Raalte 1974 27:56
59 Marcel Brilman Wijhe 1975 28:07
60 Richard Damman Raalte 1975 28:18
61 Hans Van Dijk Raalte 1980 28:20
62 Dylan Kopp Raalte 1993 28:28
63 Stijn Viscaal Raalte 2003 28:40
64 Chris Elshof Heino 1999 29:01
65 Tom Spoolder Haarle gem hellendoorn 1988 29:25
66 Max Wichers Schreur Heeten 1996 30:41
67 Cas Jorink Raalte 1997 32:29
68 Kars Riphagen Deventer 1988 34:07

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 18:32
2 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 18:43
3 Gertjan Lahuis Twello 1972 19:04
4 Patrick Dijk Raalte 1970 19:55
5 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 20:02
6 John Blankhorst Raalte 1971 20:24
7 Marco Kuipers Nijverdal 1965 20:33
8 Remco Van Zijl Wijhe 1970 20:35
9 Bert Manenschijn Lemele 1968 20:49
10 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 20:52
11 Alfons Schrijver Marienheem 1968 20:55
12 Jeroen Steenblik Heeten 1971 21:07
13 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 21:10
14 Dick Bennink Broekland ov 1965 21:30
15 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 22:27
16 Peter Linthorst Haarle gem hellendoorn 1966 22:33
17 Hennie Besten Lochem 1964 22:34
18 Willie Schrijver Marienheem 1967 22:45
19 Patrick Jorink Raalte 1965 22:49
20 Erik Heuven Luttenberg 1969 23:07
21 Ad Eilert Raalte 1968 23:10
22 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 23:51
23 Ewald Woertman Raalte 1970 23:55
24 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 24:04
25 Herman Arentsen Wijhe 1964 24:08
26 Harold Vrielink Apeldoorn 1973 24:17
27 Frank Slootman Raalte 1970 24:23
28 Martin Heuven Raalte 1965 24:26
29 Andre Steenblik Raalte 1969 24:51
30 Edwin Kramer Raalte 1969 25:01
31 Harry Veijer Heino 1968 25:35
32 Gerrit Morrenhof Heino 1966 25:35
33 Kenny Smits Zwolle 1969 25:38
34 Peter Rodijk Haarle gem hellendoorn 1972 25:57
35 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 26:19
36 Gerard Schrijver Raalte 1970 26:42
37 PATRICK ROELOFS Raalte 1969 27:04
38 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 27:06
39 Dick Holsappel Heino 1970 27:24
40 Dennis Groeneveld Heeten 1973 27:34
41 Bram Steijn Heino 1969 27:51
42 Cosmas Jorink Raalte 1969 28:01
43 Adrie Duiveman Zwolle 1968 28:06
44 Siward Swart Wijhe 1973 28:07
45 Henk Benter Raalte 1966 29:26
46 Peter Smit Broekland ov 1968 29:35
47 Dick Middendorp Raalte 1964 29:49
48 René Mars Wijhe 1967 30:05
49 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 30:41
50 John Lubberding Wijhe 1964 31:16
51 Klaas Feenstra Raalte 1966 33:12

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Dirk Hoekman Bathmen 1962 19:24
2 Anton Ruijter Wijhe 1962 20:44
3 Jos Ruijter Ens 1959 20:51
4 Fons Zijthof ten Raalte 1960 22:40
5 Jan Bloo Raalte 1961 22:50
6 Bennie Stigt Raalte 1962 22:55
7 Andre Evers Marienheem 1963 23:05
8 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:35
9 Marcel Bouwhuis Raalte 1961 24:11
10 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 24:37
11 Ton Koopman Heeten 1957 24:46
12 Frans Driessen Olst 1956 24:49
13 August Holtmaat Marienheem 1956 25:10
14 Eric Kleine Schaars Wijhe 1962 25:28
15 Jacob Mosterd Wijhe 1959 25:42
16 Hans Antonissen Lemelerveld 1961 25:47
17 Andre Middelkamp Wijhe 1961 26:02
18 Gerard Hulman Broekland ov 1960 26:18
19 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 26:21
20 Tom Ogink Raalte 1955 26:23
21 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 26:32
22 Anton Haverkamp Olst 1959 26:59
23 Gerard Fikken Marienheem 1958 27:11
24 Johan Karstens Heino 1954 27:18
25 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 27:48
26 Ate Smit Olst 1960 28:05
27 Jan De Boer Raalte 1956 28:05
28 Martin Kleine schaars Raalte 1959 28:09
29 Gerard Hofhuis Heino 1950 28:18
30 Bennie Bruggeman Raalte 1956 28:33
31 Marcel Ten Have Haarle gem hellendoorn 1961 28:59
32 Sjef Vlierhuis Heino 1954 29:18
33 Gerrit Strookappe Raalte 1958 29:20
34 Jan Lenderink Heeten 1957 30:03
35 Harry Cents Raalte 1947 30:36
36 Benny Koerhuis Raalte 1958 31:39
37 Rob Eshuis Raalte 1947 32:34
38 Ab Koetsier Holten 1946 32:45
39 Frank Koerkamp Heeten 1962 32:54
40 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 39:36

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Ingrid Tempert Lemele 1986 22:20 23:30 45:50
2 Larissa Mars Groningen 1994 23:13 23:45 46:58
3 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 24:03 24:09 48:12
4 Frieda Kok Zwolle 1983 23:55 25:01 48:56
5 Marielle Van Dooremolen Heeten 1986 24:25 24:33 48:58
6 Ellen Keizer Raalte 1985 24:41 24:45 49:26
7 Debora Van Houdt Hattem 1979 24:55 24:58 49:53
8 Marlon Van Dijck Raalte 1984 25:07 25:02 50:09
9 Tineke Friesen Deventer 1980 25:24 25:45 51:09
10 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 25:44 25:49 51:33
11 Lianne Kortstee Enschede 1994 27:35 27:14 54:49
12 Nienke Schoorlemmer Raalte 1983 27:57 27:31 55:28
13 Nardie Mulder Zwolle 1988 27:59 27:36 55:35
14 Marjolein Haarman Heino 1989 28:05 29:09 57:14
15 Petra Van der Vegt Raalte 1978 29:39 30:08 59:47
16 Heleen Middelkoop Leiden 1993 31:07 29:36 1:00:43
17 Liesbeth Zeeuw van der Laan Amsterdam 1983 30:16 30:27 1:00:43
18 Paulien Menzel Heeten 1975 30:16 30:27 1:00:43
19 Eva Roerink Lemelerveld 1987 29:50 30:57 1:00:47
20 Lonneke Mulder Heino 1988 36:59 38:13 1:15:12

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 23:14 22:52 46:06
2 Wiea Nijhoff Heino 1968 23:31 23:47 47:18
3 Angelino Van Wietmarschen Heino 1970 24:05 23:48 47:53
4 Anita Spieker Deventer 1962 24:12 24:40 48:52
5 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 24:29 25:15 49:44
6 Elly Jansen Heeten 1962 25:23 25:31 50:54
7 Erna Wind Luttenberg 1963 25:23 26:15 51:38
8 Irene Eektimmerman Raalte 1973 25:47 25:51 51:38
9 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:28 26:32 52:00
10 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 26:03 26:14 52:17
11 Joke Klink Raalte 1958 26:09 27:07 53:16
12 Annemieke Haarman Raalte 1964 27:21 28:04 55:25
13 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 27:28 28:03 55:31
14 Cisca Gerner Ommen 1966 28:00 27:33 55:33
15 Jacqueline Pen Heino 1964 27:58 27:59 55:57
16 Paula Heerink Heino 1964 28:52 28:27 57:19
17 Annemieke Higgins Raalte 1966 28:58 28:34 57:32
18 Irma Smeenk Heino 1968 29:14 28:49 58:03
19 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 29:06 29:09 58:15
20 Ingrid Bessembinder Nieuw heeten 1969 28:57 29:58 58:55
21 Anita Kappert Raalte 1971 29:56 30:04 1:00:00
22 Sonja Veldkamp Heino 1963 29:54 30:34 1:00:28
23 Janny Vrielink Raalte 1951 30:35 30:37 1:01:12
24 Patricia Lohuis Almelo 1968 31:33 30:07 1:01:40
25 Annette Riemersma Zwolle 1967 30:30 31:21 1:01:51
26 Tonnie Viscaal Raalte 1951 31:06 30:46 1:01:52
27 Miriam Jansman Raalte 1971 31:07 32:44 1:03:51
28 Renate Jansen Zwolle 1963 32:09 33:58 1:06:07
29 Kari Roozemond Heino 1964 33:14 33:14 1:06:28
30 Els Dennebos Raalte 1966 33:14 33:14 1:06:28

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Ruud Boom Nieuw heeten 1991 17:49 19:21 37:10
2 Mark Saathof Nijverdal 1973 19:10 19:39 38:49
3 Jendo Visser Eesveen 1978 19:24 19:50 39:14
4 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 19:36 20:02 39:38
5 Pascal Dankelman Ommen 1986 19:34 20:18 39:52
6 Michel Alferink Heeten 1987 19:54 20:27 40:21
7 Jeroen De Haan Raalte 1985 19:56 20:52 40:48
8 Jorn Spekschate Olst 1991 19:56 20:57 40:53
9 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 20:28 20:28 40:56
10 Matijs Jansen Zwolle 1980 20:08 20:53 41:01
11 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:19 21:33 41:52
12 Ralph Schepers Dalfsen 1977 20:49 21:26 42:15
13 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 20:53 21:46 42:39
14 Stef Tupker Zwolle 1990 20:26 22:33 42:59
15 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 21:57 21:42 43:39
16 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 21:25 22:17 43:42
17 Teun Hunneman Nieuw heeten 1990 22:14 22:26 44:40
18 Martijn Schutte Raalte 1983 22:28 22:17 44:45
19 Joost Holtmaat Almelo 1989 22:13 22:41 44:54
20 Dennis Smit Deventer 1974 22:37 22:21 44:58
21 Hugo Van Dijk Zwolle 1975 22:14 23:15 45:29
22 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 21:57 23:34 45:31
23 Breun Veltien Lemelerveld 1976 23:16 22:51 46:07
24 Harold Bruggeman Raalte 1976 22:53 23:26 46:19
25 Michiel Satink Zwolle 1975 23:04 23:20 46:24
26 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 24:15 22:33 46:48
27 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 23:39 23:13 46:52
28 Remco Groot Beumer Raalte 1977 22:35 24:21 46:56
29 Jeffrey Ter Steege Zwolle 1981 23:47 23:12 46:59
30 Peter Van Assem Raalte 1975 23:03 24:04 47:07
31 Sven Wentink Raalte 1977 24:18 22:52 47:10
32 Gerjan Schoemaker Dalfsen 1978 23:23 24:58 48:21
33 Marco Schuurman Raalte 1989 24:33 23:50 48:23
34 Jordy Beekman Raalte 1991 24:33 23:50 48:23
35 Emil Goosen Groningen 1990 24:32 23:56 48:28
36 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 23:55 24:56 48:51
37 Sander Weertman Heino 1976 24:57 24:34 49:31
38 Freddie Spanhal Zwolle 1982 24:38 24:59 49:37
39 Rick Van der Vegte Lemelerveld 1989 25:19 24:26 49:45
40 Hielke Van der Stouwe Zwolle 1980 24:15 25:31 49:46
41 Menno Ten Have Wesepe 1977 25:29 24:19 49:48
42 Rick Oosterwechel Raalte 1991 25:08 24:44 49:52
43 Ido Wentink Raalte 1981 24:19 25:33 49:52
44 Ferry Assink Wesepe 1976 25:29 24:27 49:56
45 Koen Steenbergen Heino 1981 24:54 25:15 50:09
46 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 25:19 25:06 50:25
47 Gillian Reins Marienheem 1990 26:30 24:42 51:12
48 Mark Bakker Deventer 1977 25:02 26:11 51:13
49 Esper Koggel Lemelerveld 1976 26:22 26:08 52:30
50 Timon Karreman Zwolle 1983 25:52 27:27 53:19
51 Patrick Bruggeman Wijhe 1976 28:20 28:07 56:27
52 Albert Stam Nijmegen 1986 28:53 28:26 57:19
53 Erik Ter harmsel Nijverdal 1975 28:53 29:56 58:49

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 20:25 21:04 41:29
2 Hilco Prins Heino 1965 20:39 21:19 41:58
3 Harco Draaijer Deventer 1966 21:13 22:03 43:16
4 René Hulsman Raalte 1965 21:39 22:36 44:15
5 Wilfred Loozeman Raalte 1972 21:54 22:30 44:24
6 Maarten Vos Zwolle 1968 22:04 22:21 44:25
7 Michel Van Straaten Raalte 1969 21:55 22:31 44:26
8 Frank Freriks Raalte 1969 22:12 22:28 44:40
9 Rene Klink Laag zuthem 1965 22:57 21:58 44:55
10 Marco Baltes Lemelerveld 1970 22:37 22:48 45:25
11 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 22:55 22:50 45:45
12 Frank Hofstede Raalte 1973 22:45 23:05 45:50
13 Cas Bakker Deventer 1972 22:53 23:09 46:02
14 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 22:56 23:07 46:03
15 Willy Kemper Haarle gem hellendoorn 1965 23:00 23:21 46:21
16 Jeroen Westenberg Raalte 1970 23:38 23:20 46:58
17 Hans-Erik Kuypers Wijhe 1966 24:00 23:02 47:02
18 Jacco Bonhof Raalte 1966 23:35 23:58 47:33
19 John Brandwacht Nijverdal 1967 23:56 24:06 48:02
20 Peter Mensink Heeten 1964 23:40 24:23 48:03
21 René Meijer Lemelerveld 1973 23:59 24:24 48:23
22 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 24:20 24:03 48:23
23 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 23:58 24:26 48:24
24 Paul Kruiper Luttenberg 1966 24:22 24:03 48:25
25 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 24:32 23:56 48:28
26 Ramon Schuil Heino 1972 24:09 24:32 48:41
27 Rob Nijdeken Deventer 1966 24:16 24:31 48:47
28 Freddy Kappert Raalte 1969 23:56 24:53 48:49
29 Paul Jansen Wijhe 1965 24:22 24:30 48:52
30 Bert Kleiboer Zwolle 1965 24:29 24:34 49:03
31 Erwin Van Marwijk Zwolle 1970 24:38 24:45 49:23
32 René Gerner Ommen 1965 25:04 24:26 49:30
33 Robert Meefout Heino 1969 24:51 24:48 49:39
34 Jan arnold Bakker Heino 1969 25:03 24:44 49:47
35 Rick Brandt Heino 1965 24:20 25:44 50:04
36 Marcel Hagen Raalte 1971 24:50 25:19 50:09
37 Peter Van den Brink Deventer 1971 24:45 25:35 50:20
38 Vincent Jansen Wijhe 1969 25:44 25:04 50:48
39 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 25:03 25:50 50:53
40 Rudie Marsman Raalte 1967 25:24 25:45 51:09
41 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 25:48 25:25 51:13
42 Robert Fakkert Heino 1964 25:45 25:43 51:28
43 Jos Huysmans Lemelerveld 1967 25:46 25:54 51:40
44 Peter Haverkort Zwolle 1966 25:50 26:14 52:04
45 Herman Huinink Deventer 1964 26:16 26:15 52:31
46 Roland Koster Deventer 1973 26:30 27:13 53:43
47 Roy Groote Schaarsberg Raalte 1971 26:55 27:38 54:33
48 Dick Roessink Heino 1969 27:26 27:58 55:24
49 Eric Janse Schalkhaar 1964 27:56 27:32 55:28
50 Erik Holtman Dalfsen 1965 31:30 26:08 57:38
51 Walter Wind Ede gld 1972 28:52 29:47 58:39

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Gerard Lugtenberg Heino 1963 19:34 19:58 39:32
2 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 20:06 21:11 41:17
3 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 21:00 21:30 42:30
4 Stef Riemens Zwolle 1963 20:59 22:08 43:07
5 Henk Besten Heino 1962 21:19 22:03 43:22
6 Arend-Jan Koning Luttenberg 1962 21:31 22:17 43:48
7 Paul Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 21:58 22:18 44:16
8 Willibrord Schuurman Olst 1959 21:58 22:35 44:33
9 Hans Hegeman Raalte 1958 22:00 23:12 45:12
10 Willie Mars Heino 1955 22:49 23:51 46:40
11 Leon Slegten Wijhe 1963 23:11 23:36 46:47
12 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 23:04 23:54 46:58
13 Harrie Oosterwechel Marienheem 1955 23:34 23:26 47:00
14 Paul Israel Heino 1954 22:57 24:11 47:08
15 Henny Tijink Raalte 1963 24:31 23:01 47:32
16 Andre Duteweert Raalte 1962 24:00 24:39 48:39
17 Tino Verburg Olst 1960 23:59 24:44 48:43
18 Anton Schiphorst Raalte 1956 24:23 25:10 49:33
19 Peter Olde Nordkamp Enschede 1960 25:13 24:27 49:40
20 Jan Nij Bijvank Heino 1958 25:24 24:23 49:47
21 Frans Bosscher Heino 1958 24:49 25:33 50:22
22 Henny Lammers Marienheem 1954 24:32 25:54 50:26
23 Jan Mulder Laag zuthem 1952 24:57 25:39 50:36
24 Herman Klink Raalte 1956 25:01 25:38 50:39
25 Robert Tielbeke Lemelerveld 1963 25:38 25:02 50:40
26 Henk Hollegien Marienheem 1963 25:50 25:25 51:15
27 Jacob Vonder Ommen 1959 25:50 25:40 51:30
28 René Sterk Twello 1963 25:46 25:48 51:34
29 Alphons Schokker Ommen 1961 25:53 26:10 52:03
30 Corné Spil Deventer 1962 26:38 25:26 52:04
31 Frits Poppema Epe 1946 25:50 26:15 52:05
32 Frank Middelkoop Heeten 1956 25:36 26:32 52:08
33 Harry Van der vegt Raalte 1949 25:57 26:31 52:28
34 Ton De Ram Wijhe 1952 26:10 26:49 52:59
35 Hans Hoekman Ommen 1954 26:00 27:18 53:18
36 Wim Mensink Heeten 1954 25:53 27:40 53:33
37 Jos Van Eunen Raalte 1958 26:20 27:30 53:50
38 Gerrit Vrielink Raalte 1951 26:30 27:58 54:28
39 Henk Doornebosch Zwolle 1954 27:25 27:50 55:15
40 Gerard Masman Lemelerveld 1961 28:20 27:09 55:29
41 Wiljan Geerts Raalte 1960 28:11 27:20 55:31
42 Eef Nijhoff Dalmsholte 1956 28:27 28:16 56:43
43 Rene Veldkamp Heino 1962 28:59 29:13 58:12
44 Jan Assink Wesepe 1951 29:20 30:52 1:00:12
45 Jan Reins Marienheem 1957 30:27 31:10 1:01:37
46 W. Willems Raalte 1953 30:32 31:17 1:01:49
47 Ben Nijboer Heino 1955 32:19 36:06 1:08:25