Uitslagenlijst
03-05-2014  Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Puck De Gier Zuidwolde dr 1997 20:42 20:43
2 Rosanne Stoelwinder Heerenveen 1984 22:53 22:54
3 Heidy Snijders Zuidwolde dr 1970 22:56 22:57
4 Paulien Arendz De veenhoop 1994 25:34 25:36
5 Eva Brandsma Heerenveen 1978 26:20 26:22
6 Mieke Sellis Staphorst 1959 27:54 27:59
7 Janny Kooiker Rouveen 1965 27:56 28:01
8 Marianne Den boer Heerenveen 1973 28:07 28:08
9 Bente Post Leeuwarden 2001 29:11 29:16
10 Krista De vries Drachten 1981 29:33 29:36
11 Helen Schilt Idskenhuizen 1978 29:48 29:54
12 Marloes Flapper Workum 1993 30:01 30:03
13 Alinda Kombrink-Knol Heerenveen 1982 30:03 30:10
14 Willy Brouwer - de Jong Heerenveen 1982 30:03 30:10
15 Rinske Wierda Nieuwehorne 1982 30:20 30:22
16 Anneke Wiersma Hommerts 1985 30:25 30:29
17 Anneke Visser-Bosma Heerenveen 1976 30:42 30:49
18 Petra Scheepers De knipe 1965 31:03 31:08
19 Marianne De Boer Hommerts 1978 31:05 31:09
20 Ike Zeilstra Sneek 1961 31:07 31:12
21 Marrit Vries Beetsterzwaag 1994 32:10 32:12
22 Bregtje Van Vugt Hommerts 1976 32:40 32:44
23 Yvonne De Wolff Heerenveen 1962 33:19 33:20
24 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 33:26 33:30
25 Maaike Stoelwinder Jubbega 1994 33:27 33:31
26 Suzanne Kwakernaak Heerenveen 1988 34:31 34:35
27 Petra De Vries Heerenveen 1984 34:38 34:42
28 Lubberta De Jong Zeist 1991 34:43 34:47
29 Lieke Versteegen Heerenveen 2004 34:56 34:57
30 Nienke Banki Heerenveen 2003 34:56 34:57
31 Suzanna Kuipers-Bruinsma Heerenveen 1980 34:52 34:58
32 Marrit Wijngaarden - de Ruiter Heerenveen 1986 34:52 34:58
33 Renske Van Mossel Heerenveen 1986 34:52 34:59
34 Coby Bleeker Heerenveen 1973 35:00 35:03
35 Ellen Van Houttum Heerenveen 1967 34:54 35:04
36 Roxsanne Mandemaker Steenwijk 1986 35:00 35:06
37 Petra Koers Gorredijk 1979 35:11 35:20
38 Ymkje Van der Wal-Kingma Gorredijk 1974 35:11 35:20
39 Anneloes Van den Ende- Jonink Oldeholtpade 1966 35:28 35:37
40 Jannie De boer Oudeschoot 1966 35:27 35:39
41 Hilly Polstra Heerenveen 1981 35:28 35:39
42 Janneke Wagenaar Oranjewoud 1973 35:57 36:04
43 Janna Heida Heerenveen 1971 35:58 36:04
44 Paulien Visser De knipe 1961 36:08 36:12
45 Nanette Caviet Dokkum 1950 36:20 36:28
46 Piety Bleeker Gorredijk 1961 36:28 36:31
47 Corrien Dijkstra Heerenveen 1985 37:02 37:09
48 Tineke Bosma Joure 1953 37:05 37:11
49 Giny De Jager Heerenveen 1977 37:09 37:17
50 Aukje Stoeten-Koehoorn Heerenveen 1959 37:28 37:38
51 Jeannette Koehoorn Lemmer 1965 37:29 37:39
52 Marije Kamstra Goingarijp 1989 38:50 38:58
53 Joukje Bakker Joure 1989 38:50 38:58
54 Wikje Dijk Heerenveen 1961 39:02 39:06
55 Thea Klokman Ureterp 1969 39:04 39:09
56 Hannie Keuper Wolvega 1963 39:07 39:16
57 Grytsje Klazema Bontebok 1966 40:14 40:17
58 Rebecca Grit Heerenveen 1974 40:27 40:36
59 Manon Grit Heerenveen 1989 40:31 40:41
60 Manja Grit Heerenveen 1972 40:50 40:59
61 Femmie De Groot Heerenveen 1971 43:38 43:42
62 Meike Kuipers Nuis 1991 43:50 44:00
63 Bente Kuipers Jonkerslan 2004 43:50 44:00
64 Rike Klazema Heerenveen 1968 44:54 44:57

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Benny Dijkstra Tietjerk 2000 19:33 19:34
2 Marnix Cornelisse Leiden 1980 19:48 19:49
3 Hans Hiemstra Harkema 1978 20:11 20:12
4 Theo Kik Beetsterzwaag 1986 20:24 20:25
5 Harold Brouwer Heerenveen 1977 21:11 21:12
6 Sierk Spits Zutphen 1964 21:16 21:17
7 Rik Russchen Heerenveen 1988 21:30 21:31
8 Alfred Strijker Nieuw dordrecht 1973 21:53 21:54
9 Burghard Kombrink Heerenveen 1986 22:07 22:09
10 Henk De Jong Heerenveen 1956 23:24 23:25
11 Ids Janssen Heerenveen 2001 25:41 25:42
12 Stephan De Vries Heerenveen 1978 25:53 25:54
13 Ronald Kramer Heerenveen 1962 26:08 26:09
14 Marco Rots Drachten 1989 26:54 26:57
15 Ronald Belkega Heerenveen 1981 26:53 27:02
16 Rinse Bleeker Heerenveen 1967 27:59 28:00
17 Rick Klunder Heerenveen 1970 28:04 28:05
18 Jelle Versteegen Heerenveen 2002 29:56 29:57
19 Douwe Remmelts Heerenveen 2002 29:59 30:00
20 Frank Van Wijk Leeuwarden 2000 30:30 30:36
21 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 30:26 30:37
22 Auke Zeilstra Sneek 1956 31:07 31:12
23 Robert Otten Leeuwarden 1971 31:35 31:43
24 Jan Kuiper Langezwaag 1966 32:10 32:15
25 Han Postma Oudeschoot 1965 32:44 32:55
26 Gerben Van Lenthe Zwolle 1984 33:16 33:17
27 Erwin Manten Steenwijk 1986 33:38 33:43
28 Pieter Van Althuis Heerenveen 1994 33:55 34:02
29 Peter Van Houttum Heerenveen 1968 34:54 35:04
30 Yvonne Van der heide Gorredijk 1985 35:11 35:20
31 Erwin Post Leeuwarden 1967 35:24 35:29
32 Robin Wagenaar Oranjewoud 2001 35:42 35:49
33 Siebe Kuipers Jonkerslan 1961 43:59 44:09

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Andrea Hofstra Bolsward 1978 40:51 40:52
2 Yanna van Tol Heerenveen 1983 43:53 43:59
3 Renske De Vries Sneek 1985 44:16 44:18
4 Corine Visser Leeuwarden 1972 44:57 45:05
5 Nynke Van de Velde Heerenveen 1986 46:21 46:26
6 Joyce Van der Peet Katlijk 1993 46:51 46:54
7 Marijke Bekkema Itens 1977 47:10 47:14
8 Kristie Hoeksma Heerenveen 1988 47:54 48:00
9 Suzanne Van Gelder Wolvega 1977 48:36 49:03
10 Janet Krooshof Grouw 1974 49:23 49:39
11 Alie Brouwer - Andringa Joure 1963 49:12 49:53
12 ANNAMIEK BATHOORN Peize 1981 49:53 50:03
13 Patricia Bartetzko Heerenveen 1983 49:46 50:17
14 Annet Hoving Groningen 1995 49:42 50:18
15 Lucia Van der Bijl Bolsward 1967 50:17 50:29
16 Hester Schotanus Leeuwarden 1971 50:46 51:32
17 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 50:47 51:33
18 Lyke Rots Drachten 1983 51:41 51:53
19 Esther Lunter Born 1966 51:53 52:03
20 Adri Sluis Mildam 1960 52:23 52:34
21 Janny Grit Heerenveen 1963 51:38 52:40
22 Ernestine Stipkovits Sneek 1964 52:28 53:02
23 Marjo Doeven Heerenveen 1958 52:31 53:03
24 Jeannet Huitema Leeuwarden 1960 53:17 53:23
25 Cora Van Zwol Leeuwarden 1960 52:51 53:35
26 Joke Steensma Ouderkerk aan de amstel 1957 53:18 53:41
27 Fenna Fenna Van der leeuw Sintjohannesga 1962 53:20 53:44
28 Karin Van der Zee Oudeschoot 1980 53:44 54:02
29 Femke de Jong Heerenveen 1981 53:08 54:04
30 Carla Flapper Workum 1960 53:57 54:11
31 Alie Pool - Hof Heerenveen 1970 54:05 54:21
32 Linda Peereboom Groningen 1993 53:50 54:25
33 Marian Schaaf van der Oenkerk 1956 53:59 54:26
34 Jildou Oosterhof Heerenveen 1977 54:12 54:36
35 Yvonne Hagels Heerenveen 1970 54:12 54:36
36 Sylvia Groenendijk Oldemarkt 1963 54:56 55:17
37 Maria Hamstra Scharnegoutum 1974 54:48 55:28
38 Angelique Blekkink Nij beets 1966 55:23 55:48
39 Harmke Van der Merk De blesse 1975 55:35 55:54
40 Yneke Kuiper Langezwaag 1964 55:26 55:59
41 Wienanda Bergsma Heerenveen 1987 55:48 56:12
42 Tjitske De Jong Mildam 1957 55:53 56:16
43 Hilde Oosterwoud Heerenveen 1987 56:08 56:20
44 Annemieke Van der roest Heerenveen 1977 56:29 56:50
45 Jolanda Van Duinen Drachten 1975 56:35 56:59
46 Gea Elgersma Sneek 1963 56:32 57:01
47 Judith Woudstra Zwolle 1989 56:34 57:15
48 Inge Stellingwerf Heerenveen 1977 57:06 57:22
49 Jacolien Kisteman Drachten 1981 57:01 57:26
50 Gea Steen Heerenveen 1963 56:57 57:26
51 Eelkje De Boer Vegelinsoord 1985 56:36 57:28
52 Sandra Van der Molen Heerenveen 1989 56:32 57:29
53 Heidi Visser Heerenveen 1977 57:23 57:43
54 Geralien Knopert Heerenveen 1979 56:40 57:44
55 Hilde Grit Heerenveen 1989 56:46 57:48
56 Jitske Hoekstra Groningen 1990 57:24 57:50
57 Marye Kingma Heerenveen 1971 57:50 58:08
58 Sanne Mast Oudehaske 1990 57:52 58:11
59 Ria Van der Werf Heerenveen 1961 57:57 58:21
60 Ria Rozeboom Leeuwarden 1963 58:02 58:26
61 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 58:31 58:38
62 Carmen Wielinga - van Beusekom Tijnje 1971 58:24 58:58
63 Caroline Banki Heerenveen 1966 58:54 59:12
64 Monique Noordman Ter idzard 1969 58:12 59:12
65 Angelina Hartlief Beetsterzwaag 1990 59:08 59:22
66 Romana Tulacz Heerenveen 1982 58:57 59:29
67 Aukje Simonides Drachten 1971 1:00:08 1:00:13
68 Ms Zylstra Sneek 1971 1:00:04 1:00:28
69 Sabine Van der Lende Wolvega 1977 1:00:03 1:01:07
70 Irma Pronk Stiens 1965 1:00:53 1:01:10
71 Karin Gijzemijter Beetsterzwaag 1969 1:00:32 1:01:11
72 Renata Bakker Oranjewoud 1970 1:00:14 1:01:14
73 Helga Hulstijn Wolvega 1973 1:00:17 1:01:22
74 Eppie De haan Oudehorne 1974 1:01:06 1:01:28
75 Sandra Sietzema Heerenveen 1970 1:00:32 1:01:28
76 Anneke Veenstra Rauwerd 1982 1:00:33 1:01:28
77 Inez Van der Meer Terkaple 1974 1:00:45 1:01:37
78 Hester Den Daas Heerenveen 1984 1:00:49 1:01:47
79 Mirela Sikkema Oudehaske 1992 1:01:02 1:01:54
80 Dita Krijgsman Heerenveen 1965 1:00:52 1:01:55
81 Henriette Kloosterman Heerenveen 1975 1:01:18 1:02:05
82 Alies Visser Zuidlaren 1976 1:01:25 1:02:21
83 Inez Visser Heerenveen 1977 1:01:25 1:02:21
84 Chineke Kiel Gorredijk 1984 1:01:24 1:02:26
85 Ciska Martens Heerenveen 1981 1:02:12 1:02:32
86 Gwen Hofma Heerenveen 1984 1:01:30 1:02:32
87 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:02:49 1:03:17
88 Jel Vis Heerenveen 1983 1:02:24 1:03:21
89 Bianca De Vries Oudehorne 1980 1:02:33 1:03:28
90 Linda De Groot Lippenhuizen 1968 1:02:40 1:03:35
91 Monique De Jong Heerenveen 1989 1:03:08 1:03:40
92 Leoni Heida Heerenveen 1986 1:03:04 1:04:01
93 Maaike Visser Heerenveen 1990 1:03:32 1:04:04
94 Elly Verhoef Heerenveen 1953 1:03:27 1:04:20
95 Gerdine Yousef-Visser Heerenveen 1978 1:03:35 1:04:32
96 Jelma De Jonge Heerenveen 1973 1:04:38 1:04:54
97 Debora Plas Hoogeveen 1966 1:04:41 1:05:33
98 Marijke Terpstra Nieuwehorne 1966 1:06:10 1:06:44
99 Fonny Postma Heerenveen 1988 1:07:56 1:08:21
100 Janny De Leeuw De knipe 1956 1:11:33 1:12:07
101 Althea Browne Heerenveen 1953 1:11:37 1:12:11
102 Richtje Willemsma Akkrum 1964 1:11:34 1:12:26
103 Catharina Atema Steenwijk 1964 1:12:27 1:13:08
104 Lida Deden Heerenveen 1961 1:13:28 1:13:42
105 Marllene Bosma- de Souza Ferreira Akkrum 1971 1:14:11 1:14:56

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marcel Adema Akkrum 1972 36:17 36:18
2 Bert Dijkstra Leeuwarden 1980 38:21 38:23
3 Paco Van der Reijden Heerenveen 1979 38:46 38:50
4 Frits Van Twuyver Callantsoog 1969 38:52 38:54
5 Rob Van de Graaf Hoogeveen 1962 39:18 39:19
6 Anne Lantinga Heerenveen 1992 39:45 39:48
7 Timon Van der Werf Heerenveen 1995 39:44 39:48
8 Anne Nijland Heerenveen 1987 40:27 40:30
9 Eric Wattez Fochteloo 1970 40:48 40:51
10 Ted-Jan Bloemen Heerenveen 1986 40:42 41:01
11 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 41:05 41:10
12 Giorgio Delea Franeker 1976 42:02 42:06
13 Eeuwe Schot Groningen 1961 42:11 42:14
14 Bert Mol Joure 1988 42:13 42:25
15 Martijn Otten Heerenveen 1982 42:56 43:15
16 Tobias Van der Mei Sintjohannesga 1997 43:31 43:35
17 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 43:38 43:44
18 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 44:00 44:10
19 Nolle Lam Elahuizen 1958 44:19 44:23
20 Jan Woudstra Heerenveen 1986 44:25 44:30
21 Jan Van der Heide Heerenveen 1951 44:32 44:52
22 Jelle Elzinga Heerenveen 1965 44:46 44:59
23 Henk Hokse Staphorst 1976 45:15 45:21
24 Luut Hermans Leeuwarden 1992 44:48 45:30
25 Paul Wijngaarden Heerenveen 1985 45:14 45:33
26 Eldert Teijema Heerenveen 1974 45:19 45:40
27 Bennie Boldewijn Staphorst 1978 45:34 45:40
28 Herman Hoekstra Goutum 1952 35:44 45:52
29 Gerbrand Stap Heerenveen 1981 45:54 46:07
30 Jelmer Tichelaar Oldebroek 1985 45:28 46:11
31 Jan Pal Heerenveen 1968 46:28 46:37
32 Johan Noordenburg Jubbega 1949 46:43 46:54
33 Siebe Postma Leeuwarden 1961 46:18 47:07
34 Martijn de kruijk Heerenveen 1973 47:06 47:09
35 Ronald De Lange Sneek 1958 46:34 47:11
36 Sipko Feikens Heerenveen 1963 47:00 47:28
37 Remco Puister Heerenveen 1971 47:37 47:55
38 Bennie De Boer Katlijk 1969 48:02 48:12
39 Barend Visser Leeuwarden 1957 47:29 48:16
40 Jappie Dijkstra Heerenveen 1984 47:58 48:32
41 Leo Van der Meulen Heerenveen 1955 48:30 48:35
42 Fedde Bloemhof Itens 1963 48:51 48:56
43 Nanno Rombeek Oostzaan 1963 48:46 48:57
44 Egbert Vink Steenwijk 1970 49:01 49:05
45 George Jan Blok Heerenveen 1963 48:40 49:11
46 Robert-Jan Heizenberg Leeuwarden 1984 49:29 49:44
47 Piet Van den Berg Ouderkerk aan de amstel 1955 49:41 49:47
48 Henk Smeding Heerenveen 1981 49:41 49:53
49 Piet Blankert Amstelveen 1948 49:51 49:57
50 sacha janssen Heerenveen 1976 50:11 50:14
51 Gerrit Bosma Heerenveen 1972 50:04 50:17
52 John Grit Heerenveen 1973 49:32 50:33
53 Ytzen Terpstra Heerenveen 1958 50:30 50:43
54 Lucas Kerremans Akkrum 1975 50:45 51:22
55 Peter Bar Heerenveen 1953 50:57 51:30
56 Jels Kramer Appelscha 1974 51:04 51:30
57 Peter Visser Leeuwarden 1970 51:13 51:35
58 Th. De Jong Jonkerslan 1951 51:44 51:53
59 Tiemo Koopman Wolvega 1964 51:04 51:55
60 Vincent Oosterhof Akkrum 1977 51:46 52:23
61 Meine Hoitsma Kollum 1956 51:36 52:39
62 Dirk-Jan Koehoorn Ureterp 2004 51:36 52:39
63 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 53:05 53:15
64 Ruud Van Brevoort Zuidveen 1955 52:47 53:26
65 Johan Zandstra Gorredijk 1987 53:07 53:33
66 Siep Louwsma Leeuwarden 1962 53:25 53:37
67 Johan Tilma Leeuwarden 1960 53:30 53:40
68 Ricardo Dijksman Emmeloord 1998 53:25 53:59
69 Rodrigo Dijksman Emmeloord 1997 53:26 54:00
70 Michel Boelsma Heerenveen 1974 53:47 54:06
71 Hans Keulaerds Ijlst 1965 53:37 54:12
72 Manfred Van der Kerk Leeuwarden 1969 54:05 54:19
73 Piet Bakker Haren gn 1969 53:53 54:21
74 Sipke Wielinga Tijnje 1961 54:06 54:33
75 U. Hoekstra Leeuwarden 1967 54:24 54:38
76 Fedde Visser Tjerkgaast 1962 53:53 54:51
77 Jelle Visser Tjerkgaast 1994 53:53 54:51
78 Eit Gaastra Sneek 1966 54:25 55:03
79 Siegfried Weitenberg Leeuwarden 1961 54:16 55:03
80 Gerjan De Groot Joure 1961 54:43 55:09
81 Albert Hoeksma Grouw 1965 54:57 55:16
82 Piet Otten Heerenveen 1951 54:59 55:17
83 Henk Van der Meer De knipe 1954 55:14 55:33
84 Gerben Yedema Leeuwarden 1959 54:54 55:41
85 Harrie Boonstra Sneek 1975 55:08 55:45
86 Jelle Groeneveld Waskemeer 1958 54:50 55:46
87 Thomas Kaslander Vierpolders 1987 54:59 55:56
88 Marlon Wilsterman Beetsterzwaag 1974 55:00 55:56
89 Anne Bart De Vries Heerenveen 1982 54:59 55:56
90 Martin Dijksman Emmeloord 1964 55:32 56:06
91 Jelmer Aukema Lemmer 1984 55:08 56:12
92 Reit Nijp Leeuwarden 1958 55:47 56:12
93 Roel Hartsema Heerenveen 1957 56:09 56:18
94 Dirk Berger Heerenveen 1962 55:29 56:18
95 Theo Ten Brug Leeuwarden 1969 56:07 56:19
96 Marcel Hoving Heerenveen 1990 55:54 56:31
97 Symen Sipma De knipe 1957 55:45 56:33
98 Olaf Van Brouwershaven Heerenveen 1958 56:39 56:59
99 Wybe Jan Bruinsma Heerenveen 1983 56:05 57:04
100 Wiebe Dijk Heerenveen 1957 56:17 57:05
101 Peter Schut Almere 1959 56:23 57:17
102 Piet Van der Molen Heerenveen 1977 56:27 57:25
103 Siedo Lok Heerenveen 1978 56:27 57:25
104 Douwe Klokman Ureterp 1995 56:59 57:32
105 Ramses Rooi Heerenveen 1969 57:05 57:40
106 Arnold De Wolff Heerenveen 1967 57:13 57:41
107 Bo Grit Heerenveen 1966 56:46 57:48
108 Harry Zwanenburg Sneek 1954 57:04 57:57
109 Eddy Boom Heerenveen 1961 57:45 58:19
110 Douwe Van der Werf Heerenveen 1957 57:56 58:21
111 Robert De Vries Grouw 1972 57:58 58:32
112 Henk Klompmaker Oudehaske 1962 58:17 58:34
113 Henk Schaap Heerenveen 1964 57:58 58:36
114 Bram Molenaar De knipe 1961 58:21 58:52
115 Harm Prikken Alkmaar 1956 59:00 59:10
116 René De Vries Sint nicolaasga 1974 58:59 59:31
117 Gerald Posthumus Leek 1986 58:47 59:36
118 Reginald Jonker Wolvega 1975 58:36 59:40
119 Ruben Bodo Heerenveen 1961 59:23 59:54
120 Mikael Jaspers Nij beets 1965 59:42 1:00:06
121 Izaak Grit Heerenveen 1954 59:15 1:00:17
122 Douwe Feenstra Heerenveen 1978 59:29 1:00:32
123 Willem De Vries Dronrijp 1980 1:00:37 1:00:54
124 Luuk Van de Helm Heerenveen 1956 1:00:52 1:01:55
125 Albert De Jong Heerenveen 1965 1:00:53 1:01:56
126 Henk Westerink De knipe 1953 1:01:17 1:02:05
127 Douwe Bethlehem Tjalleberd 1953 1:04:06 1:04:35
128 Koos Jager Steenwijk 1960 1:12:28 1:13:08
129 Gielt Algra Heeg 1972 1:35:45 1:36:38

V  10 EM prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Hendrike Sturms Sneek 1979 1:16:12 1:16:28
2 Lenneke Menger-Vergunst Oldeberkoop 1976 1:18:54 1:19:02
3 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 1:20:01 1:20:09
4 Hellen Boonstra Heerenveen 1975 1:21:30 1:21:46
5 Elisabeth Plokhooij Bussum 1967 1:21:54 1:22:00
6 Sabine Dijkstra Sneek 1973 1:23:09 1:23:37
7 Christine De Wit Katlijk 1964 1:23:11 1:23:39
8 Grietje Dijkstra Joure 1957 1:23:27 1:23:42
9 Lianne Van de Guchte Emmeloord 1968 1:23:52 1:24:27
10 Rixt Veldman Heerenveen 1978 1:24:43 1:25:13
11 Melinda Buining Emmeloord 1981 1:25:16 1:25:37
12 Marlies Dam Groningen 1989 1:25:15 1:26:05
13 Jeanine Pelgrum Goingarijp 1952 1:26:57 1:27:11
14 Sjirry Beijaard Sint nicolaasga 1968 1:27:27 1:27:41
15 Geeske Meskers - Sterkenburgh Almere 1974 1:27:44 1:27:57
16 Hikmet Yigit Leeuwarden 1974 1:28:21 1:28:28
17 Karin Danhof Irnsum 1971 1:28:19 1:28:32
18 Hilly Van der Molen Scharnegoutum 1976 1:28:34 1:29:02
19 Stephanie Gunnink Heerenveen 1989 1:29:04 1:29:30
20 Wike Bruinsma Leeuwarden 1961 1:29:25 1:29:35
21 Ingrid Alkema Leeuwarden 1974 1:29:42 1:29:49
22 Carla Niens Heerenveen 1985 1:29:42 1:30:01
23 Tineke Lautenbach Heerenveen 1967 1:29:46 1:30:04
24 Anja Honing Heerenveen 1985 1:30:07 1:30:25
25 Joanneke Holtrup Leeuwarden 1970 1:30:36 1:31:09
26 Annechien Van der Veen Leeuwarden 1961 1:31:15 1:31:53
27 Bianca Beemer Joure 1969 1:31:35 1:32:03
28 Thea Bergstra Heerenveen 1960 1:32:02 1:32:55
29 Marian Van der Harst Leeuwarden 1969 1:32:43 1:33:12
30 Gelna Beimers Leeuwarden 1961 1:33:20 1:33:50
31 Dora Wijnja Scharsterbrug 1962 1:33:39 1:34:11
32 Anja Hofstra Witmarsum 1978 1:34:14 1:34:50
33 Ciske Kroets Witmarsum 1959 1:34:16 1:34:53
34 Yvonne Schengenga Joure 1971 1:35:04 1:35:19
35 Carla Buurman Leeuwarden 1959 1:35:17 1:35:27
36 Lidwien Broenink Joure 1960 1:35:00 1:35:39
37 Liesbeth Wierda Leeuwarden 1973 1:35:32 1:36:14
38 Mattie De Boer Joure 1955 1:35:46 1:36:19
39 Janneke Postma Heerenveen 1972 1:36:46 1:37:33
40 Armanda Groen Leeuwarden 1973 1:37:09 1:37:51
41 Charlotte Fiets - van der Weerd Leeuwarden 1972 1:37:48 1:38:10
42 Annie Haaksma Surhuisterveen 1958 1:37:31 1:38:10
43 Imca Vaartjes Akkrum 1964 1:38:29 1:38:57
44 Ank Verhoeff Heerenveen 1958 1:39:18 1:39:49
45 Tamara Kieffer Leeuwarden 1982 1:39:42 1:40:11
46 Paulien Roest Leeuwarden 1976 1:40:12 1:40:44
47 Annewies Draaijer Leeuwarden 1966 1:40:26 1:40:57
48 Barbara Brands Sneek 1978 1:40:48 1:40:59
49 Petra Bosma Heerenveen 1972 1:40:15 1:41:11
50 Froukje Smedes Garijp 1964 1:40:37 1:41:20
51 Foekje Pool Luxwoude 1969 1:42:15 1:42:27
52 Klasina Seinstra Luxwoude 1968 1:42:15 1:42:27
53 Dirkje Bouma De knipe 1969 1:42:07 1:42:44
54 Jildou Overdijk Sneek 1971 1:42:10 1:43:01
55 Marianne Eggermont Groningen 1959 1:42:36 1:43:05
56 Hedwig Falkena Hommerts 1977 1:42:21 1:43:11
57 Tietsje Abma Hommerts 1971 1:42:21 1:43:11
58 Rina Fokkema Hommerts 1966 1:42:38 1:43:32
59 Lia De Vries Hommerts 1970 1:42:39 1:43:33
60 Jildou Kroes Hommerts 1971 1:42:39 1:43:33
61 Martine Galien Leeuwarden 1985 1:43:31 1:44:01
62 Sandra Postma Sint nicolaasga 1968 1:44:41 1:45:11
63 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 1965 1:45:23 1:45:54
64 Aafke Keizer-Zijlstra Sint annaparochie 1957 1:45:44 1:46:12
65 Klaske Van der West Joure 1959 1:46:27 1:47:00
66 Simona Van den Bergs Heerenveen 1967 1:47:19 1:47:30
67 Inge Kools Leeuwarden 1959 1:48:46 1:49:15
68 Susan Konst Sint nicolaasga 1963 1:48:47 1:49:18
69 Barbara De Vivo Sneek 1978 1:50:40 1:50:59
70 Sjoerdje Tijsma Balk 1992 1:50:27 1:51:02
71 Marrit De Jong Wolvega 1988 1:52:55 1:53:18
72 Annelies Schriemer Sijbrandaburen 1967 1:52:30 1:53:21
73 Toziena Van der Tuuk Scharnegoutum 1973 1:52:30 1:53:21

M  10 EM prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Arie Jong Oosterwolde fr 1972 58:46 58:47
2 Lammert Van Houten Opende 1984 1:03:10 1:03:13
3 Dirk Slot Ijlst 1990 1:04:46 1:04:49
4 Ron Bos Vollenhove 1964 1:07:18 1:07:22
5 Peter Klokman Ureterp 1963 1:07:43 1:08:10
6 Siebe Sijtsema Heerenveen 1955 1:08:56 1:09:00
7 Samme Steenstra Joure 1967 1:09:08 1:09:13
8 Wouter Van den Berg Nieuwegein 1975 1:11:24 1:11:34
9 Edwin Eijgelaar Sintjohannesga 1970 1:11:40 1:11:45
10 Willem Van Roeden Gorredijk 1965 1:12:31 1:12:36
11 Didier Simons Bussum 1965 1:12:13 1:12:40
12 Klaas Sikkema Langweer 1967 1:13:37 1:13:43
13 Roelof Kedde Oudehaske 1955 1:13:30 1:13:45
14 Willem Biemolt Utrecht 1966 1:13:25 1:14:05
15 Hans Nagtegaal Grouw 1956 1:14:12 1:14:21
16 Klaas Jan Wiersma Oppenhuizen 1965 1:14:14 1:14:24
17 Abe Glazema Langezwaag 1971 1:14:35 1:15:39
18 Dustin Dijkstra Zuidlaren 1976 1:16:23 1:16:30
19 Rikus Van Wijk Goutum 1974 1:16:21 1:16:37
20 Bauke Triemstra Bakhuizen 1991 1:16:54 1:17:01
21 Peter Schrier De knipe 1967 1:17:01 1:17:49
22 Jan-Herman Ten Have Leeuwarden 1969 1:17:28 1:17:49
23 Frans Haitsma Leeuwarden 1974 1:17:30 1:17:51
24 Norbert Van der Bilt Alphen aan den rijn 1977 1:17:43 1:18:13
25 Johan Jongstra Meppel 1964 1:18:04 1:18:25
26 Bertus De Vries Scherpenzeel fr 1957 1:18:03 1:18:43
27 Janco De Vries Gorredijk 1968 1:18:46 1:19:14
28 Fedde Beijert Ureterp 1970 1:19:17 1:19:29
29 Rutger De Koster Heerenveen 1979 1:19:29 1:20:02
30 Wolter Jan Fonk Bontebok 1959 1:19:46 1:20:08
31 Rutger Nossin Heerenveen 1979 1:19:54 1:20:13
32 Rikus Gerdes Lauwersoog 1990 1:21:01 1:21:22
33 Wietze Westerhuis Marum 1965 1:21:17 1:22:02
34 Jacob Terpstra Heerenveen 1961 1:21:28 1:22:14
35 Gerard van de Guchte Van de Guchte Emmeloord 1962 1:22:11 1:22:47
36 Frank Eggenhuysen Heerenveen 1962 1:22:27 1:23:13
37 Rinse Tichelaar De knipe 1954 1:23:54 1:24:36
38 Meindert Westra Drachten 1965 1:23:59 1:24:44
39 Heico Visser Heerenveen 1969 1:24:13 1:24:48
40 Alex Van Dalen Heerenveen 1964 1:24:21 1:24:57
41 Sjef Damhuis Steenwijkerwold 1959 1:24:31 1:24:58
42 Hans Broekhuizen Heerenveen 1978 1:24:43 1:25:13
43 Jan Kees Sorgdrager Heerenveen 1954 1:25:26 1:26:08
44 Joost Wink Heerenveen 1978 1:25:26 1:26:10
45 Maarten Sorgdrager Heerenveen 1982 1:26:35 1:26:36
46 Hans Meijer Heerenveen 1971 1:26:25 1:26:45
47 Riekele Heida Heerenveen 1947 1:26:48 1:27:04
48 Koos Van der Ploeg Leeuwarden 1960 1:26:38 1:27:08
49 Tony Verboom Heerenveen 1967 1:26:49 1:27:25
50 Edwin Claessens Espel 1965 1:27:12 1:27:45
51 Luuk Van Kesteren Balk 1955 1:27:26 1:27:57
52 Auke Jongbloed Scherpenzeel fr 1953 1:27:58 1:27:59
53 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 1:27:51 1:28:11
54 Klaas Terpstra Meppel 1966 1:27:41 1:28:25
55 Johan Feenstra Sneek 1968 1:28:19 1:28:47
56 Wijnand Bok Emmeloord 1957 1:28:36 1:28:50
57 Wytze Land Waskemeer 1966 1:28:07 1:29:02
58 Dennis Emperpoll Gorredijk 1982 1:28:48 1:29:06
59 Sjouke Veldhuizen Wolvega 1950 1:28:49 1:29:09
60 Matthijs Sturms Sneek 1972 1:29:02 1:29:18
61 Jasper De Noord Leeuwarden 1979 1:29:04 1:29:24
62 Frans Hoitinga Leeuwarden 1949 1:29:38 1:29:45
63 Frank Klapdoor De knipe 1962 1:29:20 1:29:46
64 Sjouke Kuindersma Heerenveen 1962 1:29:24 1:29:47
65 Nico Sikkes Nieuwebrug 1957 1:29:44 1:30:04
66 Wieger Sinnema Sneek 1958 1:29:22 1:30:06
67 Jan Leijstra Witmarsum 1958 1:29:29 1:30:09
68 Erik Overdiep Heerenveen 1959 1:29:55 1:30:13
69 MarcelMarcel Van der Horst Leeuwarden 1964 1:29:48 1:30:15
70 Peter Paul Koenders Heerenveen 1965 1:29:28 1:30:25
71 Gerrit De Vries Heerenveen 1962 1:30:09 1:30:27
72 Jan Lootsma Menaldum 1949 1:30:05 1:30:49
73 Jan Minnema Heerenveen 1974 1:30:38 1:30:59
74 Ronald Lenters Lemmer 1977 1:30:43 1:31:06
75 Han Goodijk Steenwijk 1969 1:30:21 1:31:12
76 Henk De Lang Heerenveen 1959 1:31:57 1:31:58
77 John Adema Goutum 1969 1:31:49 1:32:13
78 Ooldrik Modderman Groningen 1950 1:32:16 1:33:06
79 Simon Vlas Nes gem boarnsterhim 1965 1:32:33 1:33:18
80 Arie Rietkerk Gorredijk 1969 1:33:07 1:33:28
81 Lolke Cnossen Sneek 1959 1:32:51 1:33:33
82 Dirk Van Terwisga Sneek 1956 1:34:00 1:34:19
83 Hans Van Egmond Drachten 1958 1:33:51 1:34:33
84 Berend Schaap Giekerk 1948 1:35:03 1:35:33
85 Edwin Hoogeveen Heerenveen 1974 1:35:57 1:36:25
86 Dick Wielenga Leeuwarden 1962 1:35:50 1:36:45
87 Sietze Douma Heerenveen 1967 1:36:12 1:36:45
88 Geert Kraak Heerenveen 1934 1:36:19 1:37:08
89 Harry Klos Meppel 1975 1:36:35 1:37:34
90 Dirk Willem Hiemstra Meppel 1968 1:36:35 1:37:35
91 Wietze Dupon Drachten 1958 1:37:18 1:37:55
92 Fokko Bosma Groningen 1940 1:37:15 1:38:07
93 Jan Meijer Groningen 1952 1:37:20 1:38:13
94 Leo Van Herksen Marum 1958 1:38:16 1:38:45
95 Abel Beerda Ijlst 1995 1:39:30 1:40:04
96 Jan Land Wolvega 1972 1:41:01 1:41:23
97 Jelte Van den Berg Sneek 1970 1:42:10 1:43:02
98 Peter Velthuis Groningen 1954 1:42:54 1:43:21
99 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 1:48:46 1:49:15

V  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:09:09 1:09:13
2 Anneke De boer Nijland 1967 1:09:24 1:09:27
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:11:37 1:11:39
4 Wilma Van Galen Wolvega 1962 1:13:01 1:13:04
5 Inge Wulffelé Leeuwarden 1966 1:14:17 1:14:25
6 Hester Groenveld Bolsward 1968 1:16:52 1:16:59
7 Caroline Huitema Bolsward 1964 1:19:13 1:19:21
8 Reina Wijnia-Kwant Hasselt 1956 1:26:34 1:26:37
9 Lyda Steenbergen Amstelveen 1949 1:29:03 1:29:26
10 Alinda Kiel Wolvega 1981 1:28:54 1:29:55
11 Inge Helder De knipe 1955 1:32:48 1:33:01

M  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Erwin Akkerman Meppel 1979 54:51 54:53
2 Jan Venhuizen Smilde 1968 57:11 57:12
3 Saher Yousef Heerenveen 1966 58:30 58:31
4 Henri Veldman Bontebok 1962 1:00:23 1:00:24
5 Kosta Poltavets Heerenveen 1962 1:00:23 1:00:24
6 Klaas Kroese Scharnegoutum 1968 1:02:05 1:02:06
7 Auke Postma Damwoude 1953 1:02:51 1:02:52
8 Folkert Attema Heeg 1987 1:06:18 1:06:20
9 Eddy Oosterkamp Steggerda 1957 1:06:45 1:06:47
10 Heerke Postma De blesse 1960 1:06:46 1:06:48
11 Otto De Boer Leeuwarden 1955 1:08:04 1:08:07
12 Wieger Boonstra Berlikum fr 1982 1:08:49 1:08:50
13 Koen Kiestra Leeuwarden 1950 1:09:04 1:09:05
14 Harm Zijlstra Heerenveen 1961 1:09:11 1:09:13
15 Yeme De Boer Nijland 1960 1:09:24 1:09:27
16 Jan Uiterwijk Mildam 1958 1:09:35 1:09:36
17 Fre Adema Oranjewoud 1965 1:10:16 1:10:20
18 Richard Van Lunzen Franeker 1966 1:13:42 1:13:52
19 Minne Brouwer Wolvega 1954 1:15:22 1:15:24
20 Albert Zijlstra Elsloo fr 1951 1:15:20 1:15:30
21 Johan Jorritsma Sneek 1967 1:36:21 1:36:27

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ylona Kruis Ysbrechtum 1973 1:07:59 41:56 1:49:55 1:50:02
2 Marije Van der Kooij Sijbrandaburen 1982 1:17:51 49:50 2:07:41 2:07:50
3 Liesbeth Albers Bontebok 1957 1:17:52 51:12 2:09:04 2:09:13
4 Jikke Van den Berg Nij beets 1969 1:19:34 50:20 2:09:54 2:10:09
5 Lisette Ten Wolde Noordwolde fr 1989 1:19:01 51:13 2:10:14 2:10:20
6 Janet Werkema Sneek 1961 1:22:24 49:19 2:11:43 2:11:47
7 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 1:25:00 51:56 2:16:56 2:17:19
8 Femke Boersma Lemmer 1976 1:22:08 54:50 2:16:58 2:17:20
9 Gerdi Wicherson Emmeloord 1969 1:25:10 52:10 2:17:20 2:17:33
10 Anja Kok Sneek 1979 1:29:20 52:42 2:22:02 2:22:34
11 Tiny Wouda Kollum 1962 1:29:29 53:59 2:23:28 2:23:51
12 Petra Lok Leeuwarden 1972 1:28:50 55:05 2:23:55 2:24:04
13 Marjan Rodenhuis Leeuwarden 1977 1:28:52 55:04 2:23:56 2:24:04
14 Berber Akkerman Wommels 1982 1:30:13 55:01 2:25:14 2:25:34
15 Sabine Bomas Giekerk 1987 1:29:13 57:26 2:26:39 2:27:05
16 Hetty Vossen Boornbergum 1978 1:30:58 56:01 2:26:59 2:27:16
17 Anneke Heijnis Woudsend 1966 1:31:15 55:50 2:27:05 2:27:46
18 Marga Zwanenburg Sneek 1957 1:31:13 55:59 2:27:12 2:27:54
19 Yldau Visser Leeuwarden 1974 1:31:09 56:49 2:27:58 2:28:36
20 Wietske De Jong Joure 1974 1:35:59 56:27 2:32:26 2:33:08
21 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 1:33:31 1:01:42 2:35:13 2:35:34
22 Tiny De Jong Wolvega 1961 1:37:25 57:19 2:34:44 2:35:38
23 Roelina Adema Hommerts 1975 1:36:40 59:53 2:36:33 2:36:42
24 Gatske De Jong Balk 1985 1:36:06 59:55 2:36:01 2:36:42
25 Herma Fransdonk Joure 1973 1:36:05 59:56 2:36:01 2:36:42
26 Antsje Smeding Sint nicolaasga 1968 1:36:08 59:54 2:36:02 2:36:42
27 Karen De Kruif Blauwhuis 1966 1:36:03 59:57 2:36:00 2:36:42
28 Klaske Portena Sint nicolaasga 1967 1:36:07 59:56 2:36:03 2:36:43
29 Annelies Van Buiten Wolvega 1967 1:38:06 59:14 2:37:20 2:38:14
30 Jeannette Schram-Moll Wolvega 1963 1:38:06 59:14 2:37:20 2:38:14
31 Aetske Oenema Wolvega 1961 1:38:34 59:14 2:37:48 2:38:42
32 Sanne Heidinga Leeuwarden 1976 1:39:44 59:57 2:39:41 2:40:06
33 Joke De Jong-Heida Langezwaag 1943 1:37:42 1:02:08 2:39:50 2:40:12
34 Roelie Kooistra Heerenveen 1969 1:37:43 1:02:08 2:39:51 2:40:12
35 Eeke Bouma Heiloo 1971 1:36:59 1:03:42 2:40:41 2:41:18
36 Rixt Leenstra Heerenveen 1976 1:40:11 1:01:19 2:41:30 2:41:47
37 Alie Kuipers Gorredijk 1965 1:40:05 1:01:46 2:41:51 2:42:13
38 Armina Besic Heerenveen 1977 1:40:11 1:02:11 2:42:22 2:42:39
39 Marietje Sloot-Jongbloed Wolvega 1946 1:39:29 1:02:56 2:42:25 2:42:56
40 Willy De Jong Leeuwarden 1967 1:37:40 1:04:45 2:42:25 2:43:04
41 Jacqueline Swart Haskerhorne 1974 1:40:40 1:03:12 2:43:52 2:44:34
42 Lian IJdema Bolsward 1963 1:43:15 1:03:43 2:46:58 2:47:33
43 Anneke Steinfort Bolsward 1972 1:43:15 1:04:10 2:47:25 2:48:00
44 Agnes Winia-Heida Elahuizen 1968 1:46:57 1:06:35 2:53:32 2:54:27
45 Miranda Kerbof Gorredijk 1967 1:45:10 1:12:02 2:57:12 2:58:06
46 Truus Bakker Holwierde 1953 1:59:39 1:13:06 3:12:45 3:12:54

M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der heide Drachten 1971 1:03:25 38:46 1:42:11 1:42:12
2 Fokko Smedema Leeuwarden 1986 1:03:59 40:34 1:44:33 1:44:35
3 Willem Koet Heerenveen 1967 1:04:29 41:16 1:45:45 1:45:47
4 Teade Rispens Heerenveen 1980 1:05:31 42:10 1:47:41 1:47:44
5 Folkwin Kloezen Heerenveen 1965 1:10:48 38:17 1:49:05 1:49:07
6 Rintje Bosma Heerenveen 1969 1:07:13 41:57 1:49:10 1:49:12
7 Mark Peereboom Leeuwarden 1977 1:07:57 41:56 1:49:53 1:50:02
8 Albert Van Ramshorst Scharnegoutum 1963 1:07:59 41:57 1:49:56 1:50:03
9 Jasper Keizer Sint annaparochie 1957 1:07:58 42:03 1:50:01 1:50:10
10 Henk Ruiter Sneek 1962 1:11:58 44:09 1:56:07 1:56:16
11 Peter Groothoff Sneek 1967 1:11:42 45:40 1:57:22 1:57:29
12 Jos Van Barneveld Heerenveen 1963 1:13:25 44:09 1:57:34 1:57:38
13 Hendrikus Schokker Haskerhorne 1972 1:09:22 48:18 1:57:40 1:57:43
14 Hans Van der Steen Leeuwarden 1955 1:13:47 45:41 1:59:28 1:59:33
15 Gearard Posthumus Heerenveen 1984 1:13:43 46:03 1:59:46 1:59:51
16 Kees Visser De knipe 1961 1:13:39 47:19 2:00:58 2:01:08
17 Joost Tijsen Sneek 1980 1:16:30 46:35 2:03:05 2:03:10
18 Wennie Brouwer Sneek 1963 1:11:55 51:10 2:03:05 2:03:10
19 Henk Sikma Zwaagwesteinde 1963 1:17:13 46:13 2:03:26 2:03:48
20 LAAS BONNEMA Vrouwenparochie 1956 1:16:38 48:02 2:04:40 2:04:49
21 Joris Van Althuis Arum 1974 1:16:36 48:35 2:05:11 2:05:22
22 Jaap De boer Bontebok 1953 1:17:48 47:37 2:05:25 2:05:36
23 Andrew Guest Sneek 1963 1:16:34 49:36 2:06:10 2:06:16
24 Dick Schuurman Joure 1971 1:19:38 47:55 2:07:33 2:07:43
25 Harry Oosterhuis Stiens 1971 1:20:00 47:35 2:07:35 2:08:25
26 Pieter Visser Driesum 1962 1:17:18 50:46 2:08:04 2:08:26
27 Watze Hobma Tijnje 1963 1:19:34 48:47 2:08:21 2:08:36
28 Aris Leijendekker Tjalleberd 1964 1:18:20 50:26 2:08:46 2:09:06
29 Tonnie Schokker De blesse 1962 1:15:35 53:48 2:09:23 2:09:42
30 Erik Schotanus De knipe 1973 1:21:46 48:13 2:09:59 2:10:11
31 Marco Mooij Heerenveen 1959 1:19:39 50:24 2:10:03 2:10:13
32 Peter Boersen Leeuwarden 1964 1:20:52 49:20 2:10:12 2:10:19
33 Dirk-Jan Van der Schulp Gorredijk 1962 1:20:29 49:48 2:10:17 2:10:44
34 John Van de Wiel Sneek 1962 1:19:09 51:40 2:10:49 2:10:55
35 Gerald Hoogeveen Bolsward 1965 1:18:54 52:08 2:11:02 2:11:10
36 Gerard De Wolff Joure 1964 1:19:40 51:22 2:11:02 2:11:12
37 Mink Van der weg Sint nicolaasga 1954 1:19:35 51:30 2:11:05 2:11:19
38 Gert jan Zeelen Makkum fr 1953 1:19:36 52:04 2:11:40 2:12:27
39 Gerlof Veldstra Mildam 1984 1:23:42 50:50 2:14:32 2:14:36
40 Jelle Koen De knipe 1962 1:20:43 53:57 2:14:40 2:14:55
41 Dedde De Vries Leeuwarden 1972 1:25:40 49:33 2:15:13 2:15:54
42 Wybren Zijlstra Midlum 1967 1:25:31 49:45 2:15:16 2:15:57
43 Auke Ykema Sexbierum 1964 1:25:34 50:15 2:15:49 2:16:37
44 Kees Heida Heerenveen 1967 1:24:08 52:21 2:16:29 2:17:14
45 Benny Bijlsma Marssum 1951 1:24:39 51:53 2:16:32 2:17:17
46 Jeffery Robbers Leeuwarden 1963 1:24:40 51:53 2:16:33 2:17:17
47 Karst Anema Stiens 1946 1:24:31 52:38 2:17:09 2:17:18
48 Siebren Bosma Nieuweschoot 1954 1:24:53 52:00 2:16:53 2:17:19
49 Gerhard Pool Luttelgeest 1967 1:25:10 52:11 2:17:21 2:17:34
50 Leo Vaandrager Luttelgeest 1958 1:25:09 52:11 2:17:20 2:17:34
51 Hans Janssen Heerenveen 1968 1:25:08 52:13 2:17:21 2:17:37
52 Peter Nijholt Leeuwarden 1964 1:25:04 52:54 2:17:58 2:18:29
53 Bas Zuurbier Schagen 1972 1:21:10 56:57 2:18:07 2:18:44
54 Jildert Andringa Oenkerk 1954 1:25:45 53:03 2:18:48 2:19:14
55 Henk Miedema Leeuwarden 1959 1:27:03 51:26 2:18:29 2:19:16
56 Piet Van der Heide Engelum 1958 1:26:38 53:18 2:19:56 2:20:42
57 Luut De Jong Woudsend 1966 1:26:20 53:25 2:19:45 2:20:52
58 Onno Thooft Sneek 1968 1:26:40 53:26 2:20:06 2:20:53
59 Durk Douma Woudsend 1962 1:26:20 53:27 2:19:47 2:20:53
60 Rogier Van der Velde Joure 1980 1:28:29 53:08 2:21:37 2:21:53
61 Ronald Kerkhof Heerenveen 1971 1:29:47 51:37 2:21:24 2:22:08
62 Bas Kalkman Leeuwarden 1963 1:30:26 51:11 2:21:37 2:22:15
63 Luuk Naarding Oosthem 1967 1:29:34 52:00 2:21:34 2:22:41
64 Geert Peereboom Tietjerk 1951 1:27:45 54:13 2:21:58 2:22:46
65 Andre Kerbof Gorredijk 1965 1:24:34 58:44 2:23:18 2:23:24
66 André Duinstra Sneek 1970 1:30:39 52:17 2:22:56 2:23:41
67 Wim Saaltink Groningen 1947 1:29:48 53:31 2:23:19 2:23:48
68 Ruurd Veenstra Twijzelerheide 1949 1:29:30 53:59 2:23:29 2:23:51
69 Herman Wassens Leeuwarden 1960 1:28:50 55:04 2:23:54 2:24:04
70 André Bär Leeuwarden 1963 1:28:26 55:05 2:23:31 2:24:04
71 Rick Visscher Nes ameland 1987 1:31:27 52:28 2:23:55 2:24:35
72 Carel Harkema Leeuwarden 1950 1:30:04 53:44 2:23:48 2:24:38
73 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:30:04 53:59 2:24:03 2:24:53
74 Wiep Kuipers Gorredijk 1964 1:30:10 56:12 2:26:22 2:26:37
75 Jacob Visser Heerenveen 1944 1:30:09 56:14 2:26:23 2:26:38
76 Marcel Bomas Leeuwarden 1959 1:29:14 57:26 2:26:40 2:27:05
77 Jan Schengenga Joure 1970 1:28:28 58:25 2:26:53 2:27:09
78 Bauke Rinzema Joure 1966 1:28:32 58:20 2:26:52 2:27:09
79 Louis Ubbens Sneek 1969 1:29:40 56:55 2:26:35 2:27:17
80 Heine De Vries Boornbergum 1962 1:30:58 56:03 2:27:01 2:27:18
81 Bouke Fennema Britsum 1962 1:29:57 56:47 2:26:44 2:27:34
82 Halbe Huitema Deersum 1974 1:29:14 57:52 2:27:06 2:27:45
83 Rinse Joustra Wommels 1980 1:31:46 55:20 2:27:06 2:27:45
84 Koos Jacobsen Sneek 1953 1:31:13 56:00 2:27:13 2:27:54
85 Jacob Dijkstra Beetgumermolen 1959 1:31:01 56:49 2:27:50 2:28:36
86 Wybe Sierksma Marrum 1960 1:31:11 56:50 2:28:01 2:28:38
87 Jouke Hoekstra Ijlst 1973 1:36:13 52:30 2:28:43 2:28:53
88 Henk De Groot Bergum 1960 1:31:04 57:08 2:28:12 2:29:00
89 Henk Postma Deinum 1959 1:31:19 58:03 2:29:22 2:30:06
90 Henk Nijp Mantgum 1954 1:31:15 58:51 2:30:06 2:30:39
91 Meindert Van der Hulst Rutten 1956 1:35:58 56:01 2:31:59 2:32:42
92 Kees Visser Tjerkgaast 1960 1:36:06 56:02 2:32:08 2:32:49
93 Wieger Van Keulen Leeuwarden 1959 1:30:09 1:01:58 2:32:07 2:32:54
94 Jan Willem Kram Ijlst 1968 1:34:46 58:23 2:33:09 2:33:43
95 Harry Schaafsma Leeuwarden 1968 1:35:04 58:28 2:33:32 2:33:46
96 Karel Moojen Beetsterzwaag 1952 1:35:24 58:44 2:34:08 2:34:45
97 Pieter Poelstra Lemmer 1969 1:38:00 57:58 2:35:58 2:36:21
98 Gerard Popma Blauwhuis 1962 1:36:03 59:57 2:36:00 2:36:43
99 Hindrik Drenth Sneek 1965 1:36:05 1:02:51 2:38:56 2:39:39
100 Jan Zomers Nij beets 1951 1:33:44 1:05:21 2:39:05 2:39:53
101 Femme De bruin Leeuwarden 1953 1:38:15 1:01:12 2:39:27 2:40:16
102 Jan Miedema Joure 1956 1:32:29 1:08:18 2:40:47 2:41:25
103 André Van der Linden Ijlst 1945 1:38:12 1:03:10 2:41:22 2:42:04
104 Anton Schuurman Amsterdam 1936 1:40:07 1:01:43 2:41:50 2:42:11
105 Frans Roelof Ketting Olivier Rotsterhaule 1971 1:36:32 1:05:25 2:41:57 2:42:14
106 Ben Van Tuinen Heerenveen 1977 1:35:21 1:07:36 2:42:57 2:43:09
107 Bert Niemarkt Winsum gn 1944 1:36:32 1:06:20 2:42:52 2:43:09
108 Gerben Kozijn Sneek 1959 1:43:27 1:01:40 2:45:07 2:45:55
109 Harry Werkman Lemmer 1974 1:46:57 1:06:35 2:53:32 2:54:27
110 Gerrie Bakker Holwierde 1982 1:36:10 1:18:30 2:54:40 2:54:49