Uitslagenlijst
19-10-2014  Alfa Trailrun  Schinnen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Senioren Dames  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Emilie De Vries Lierop 1987 1:13:23 1:13:32
2 Sandra Florie Kerkrade 1975 1:15:04 1:15:15
3 Floor Cuijpers Geleen 1993 1:15:57 1:16:23
4 Ramon Van wersch Oirsbeek 1982 1:20:12 1:20:45
5 Nadine Zernott 45145 Essen (DE) 1987 1:21:02 1:21:19
6 Rosanna Ververgaert Brunssum 1978 1:22:07 1:22:36
7 Anke Trafas Oirsbeek 1975 1:24:32 1:24:49
8 Carola Baburek Brunssum 1975 1:26:40 1:27:19
9 Mieke Frenken Oirsbeek 1977 1:27:45 1:28:02
10 Linsey Zabawa-Denessen Oirsbeek 1984 1:35:49 1:36:22
11 Tessa Arnoldussen Oirsbeek 1983 1:37:00 1:37:31
12 Nina Nita Sittard 1985 1:43:45 1:44:00
13 Suzanne Smeets Brunssum 1987 1:43:45 1:44:00
14 Salina Nowak Brunssum 1987 1:43:45 1:44:00
15 Cox Hanneke Selfkant (DE) 1980 1:47:42 1:48:20
16 Eline Huits Enschede 1994 1:49:10 1:49:29

Masters Dames  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Nicole Warnier Eijsden 1973 1:08:52 1:08:56
2 Gonny Homma Heino 1967 1:15:39 1:15:53
3 Wendy Gelissen Brunssum 1974 1:23:32 1:24:01
4 Diana Smeets Stein lb 1965 1:24:17 1:24:33
5 Lenie Jacobs Oirsbeek 1960 1:26:10 1:26:20
6 Saskia Cuijpers Beek lb 1973 1:28:14 1:28:40
7 Netty Schouten 's-hertogenbosch 1969 1:29:17 1:29:43
8 Miriam Paulussen Elsloo lb 1968 1:30:14 1:30:40
9 Mieke Smeets Geulle 1972 1:30:57 1:31:28
10 Renée Van der Aa Valkenburg lb 1965 1:31:08 1:31:34
11 Carolien Schoenmakers Geulle 1970 1:33:12 1:33:37
12 Els De Vries Lierop 1960 1:35:30 1:35:45
13 Ria Van Montfort Sint joost 1964 1:35:40 1:36:16
14 Nicole Vos Guttecoven 1970 1:38:59 1:39:34
15 Bianca Schoeters - Sluis Brunssum 1973 1:40:27 1:41:06
16 Fia Tilmans Elsloo lb 1963 1:41:27 1:41:47
17 Jose Senden Maastricht 1969 1:41:35 1:42:04
18 Chantal Bruls Klimmen 1972 1:41:39 1:42:04
19 Helga Van den Berg Brunssum 1965 1:56:20 1:56:55

Senioren Heren  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Hector Rohio Maastricht 1981 56:14 56:16
2 Migvel Casado Maastricht 1991 57:40 57:43
3 Koen Bastiaens Stein lb 1993 1:00:26 1:00:28
4 Gaston Huijnen Berg en terblijt 1975 1:00:43 1:00:45
5 Jelle Lendemeijer Hoensbroek 1982 1:05:34 1:05:37
6 Ralf Janssen Landgraaf 1982 1:07:31 1:07:35
7 Luuk Hilkens Echt 1985 1:07:45 1:08:03
8 Roel Lenssen Lanaken (BE) 1995 1:09:06 1:09:13
9 Tim Huijten Hoensbroek 1988 1:09:19 1:09:21
10 Kevin Monse Wijnandsrade 1990 1:10:57 1:11:02
11 Ruben Kool Maastricht 1989 1:11:39 1:11:52
12 Tom Kuypers Elsloo lb 1985 1:11:43 1:11:53
13 Daan Creemers Stramproy 1992 1:11:50 1:12:05
14 Freek Drummen Landgraaf 1984 1:12:04 1:12:13
15 Jimé Hoen Brunssum 1986 1:12:28 1:12:36
16 Mitchel Heuts Nuth 1992 1:12:38 1:12:44
17 Roy Spaetjens Geleen 1987 1:13:24 1:13:26
18 Henk Ruijssenaars Zeist 1988 1:13:21 1:13:31
19 Ralph Boer Puth 1996 1:14:50 1:14:53
20 Sander Schoonbrood Maastricht 1985 1:15:11 1:15:34
21 Eric Meuwissen Ohe en laak 1977 1:15:35 1:16:01
22 Guus Cals Utrecht 1994 1:16:56 1:17:12
23 Ralph Jacobs Brunssum 1979 1:16:54 1:17:14
24 Pascal Vijgen Geleen 1986 1:16:52 1:17:15
25 Bjorn Verbeek Brunssum 1979 1:17:35 1:17:55
26 Alhagie Conteh Holtum 1978 1:17:52 1:18:00
27 Joël Engelen Landgraaf 1990 1:17:56 1:18:03
28 Carmen Jacobs Oirsbeek 1981 1:18:04 1:18:14
29 Max Schulkens Geleen 1987 1:19:08 1:19:31
30 Bart Scholtissen Schinnen 1978 1:20:37 1:20:48
31 Fabian Kauer Ichenhausen (DE) 1986 1:21:03 1:21:19
32 Mathijs Hage Tilburg 1979 1:21:23 1:21:42
33 Mike Odekerken Puth 1976 1:21:58 1:22:28
34 Rick Bekkers Elsloo lb 1985 1:22:44 1:22:54
35 Alexander Gelissen Brunssum 1978 1:23:15 1:23:42
36 Rik Franssen Brunssum 1978 1:24:40 1:25:07
37 Luc Smeets Sittard 1979 1:26:08 1:26:16
38 Dion Dabekaussen Geleen 1976 1:26:37 1:26:54
39 Francois Essers Maastricht 1984 1:26:55 1:27:09
40 Gerard Peeman Rotterdam 1982 1:27:05 1:27:44
41 Alexander Van der Voort Zonhoven (BE) 1988 1:28:07 1:28:17
42 Ivo Langenhuizen Kerkrade 1980 1:27:42 1:28:23
43 Rick De Jong Brunssum 1981 1:30:46 1:31:09
44 Ramond Meulenbeek Geleen 1975 1:31:03 1:31:36
45 Ton Roland Maastricht 1981 1:34:51 1:35:20
46 Mark Zabawa Oirsbeek 1979 1:35:49 1:36:22
47 Bob De Kort Brunssum 1978 1:36:53 1:37:18
48 Daan Aufenacker Breda 1977 1:39:06 1:39:23
49 Mauice Van Gils Obbicht 1975 1:40:43 1:41:03
50 Dennis Hendrikx Venlo 1978 1:41:16 1:41:31

Masters Heren  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ronnie Duinkerken Rotterdam 1973 59:49 59:52
2 Raymond Maes Schinveld 1970 1:02:34 1:02:36
3 Maurice Quadvlieg Heerlen 1965 1:04:47 1:04:51
4 Arno Škrabanja Cadier en keer 1956 1:06:47 1:06:58
5 Ronald Smeets Heerlen 1973 1:08:16 1:08:29
6 Gerard Gijzen Urmond 1961 1:08:30 1:08:33
7 Jack De Wilde Meerssen 1960 1:09:51 1:09:55
8 Rene Broens Echt 1955 1:10:01 1:10:21
9 Rian Dekker Nieuwstadt 1961 1:11:26 1:11:34
10 Ronald Hoogeboom Heerlen 1970 1:12:09 1:12:21
11 Benny Vaessen Oirsbeek 1972 1:12:25 1:12:30
12 Dennis Berix Elsloo fr 1973 1:12:39 1:12:55
13 Jan Worp Sittard 1963 1:12:49 1:13:08
14 Piet Huits Munstergeleen 1953 1:13:19 1:13:27
15 Natalino De leo Beek lb 1971 1:15:06 1:15:30
16 Maarten Raijmakers Klimmen 1974 1:15:16 1:15:34
17 Harrie Renkens Sittard 1953 1:15:30 1:15:40
18 Marco Duckers Elsloo lb 1974 1:16:15 1:16:24
19 Wolter Heiko Gangelt (DE) 1973 1:16:20 1:16:27
20 Sjap Gerits Maastricht 1970 1:16:52 1:17:05
21 Berry Brummans Schimmert 1970 1:17:03 1:17:18
22 Vincent Van Lieshout Beek lb 1972 1:17:20 1:17:26
23 Michael Boer Puth 1959 1:17:24 1:17:28
24 Arnoud De Graaf Heeze 1963 1:17:23 1:17:32
25 Jochem Lahaije Bunde 1971 1:17:42 1:18:01
26 Jorn Graven Berg en terblijt 1971 1:18:19 1:18:47
27 Fred Coerver Kerkrade 1965 1:18:56 1:19:08
28 Denis Lintzen Schimmert 1970 1:19:29 1:19:41
29 Hub Larue Sittard 1967 1:20:37 1:20:49
30 Paul Habets Elsloo lb 1964 1:20:43 1:20:54
31 Roumans Noël Maasmechelen (BE) 1957 1:20:37 1:21:01
32 Johan Visschers Elsloo fr 1955 1:21:17 1:21:26
33 Robert Koedooder Hoensbroek 1974 1:21:09 1:21:49
34 Henk Janssen Hubo Roggel 1960 1:21:36 1:22:02
35 Guido Mulders Meerssen 1966 1:22:54 1:23:17
36 Paul Jehoul Geleen 1963 1:23:09 1:23:22
37 Jan Rusman Oirsbeek 1949 1:23:03 1:23:31
38 Jac Spijkers Sittard 1963 1:23:11 1:23:49
39 Emile Janssen Sittard 1965 1:23:28 1:23:58
40 Pascal Schepers Elsloo lb 1972 1:23:55 1:24:23
41 Paul Jansen Schinnen 1968 1:24:50 1:25:03
42 Piet Valkier Sittard 1971 1:24:39 1:25:12
43 Dirk Severing Maarheeze 1951 1:24:39 1:25:13
44 Marcel Zielemans Brunssum 1967 1:26:03 1:26:32
45 Ron Hoevenaars Brunssum 1965 1:26:03 1:26:32
46 Ron Goessens Schinnen 1970 1:26:22 1:26:35
47 Pieter Zeijen Beek lb 1949 1:26:34 1:26:46
48 Bert Janssen Moorveld 1959 1:27:00 1:27:10
49 Trafas Ralf Oirsbeek 1973 1:27:43 1:28:01
50 Sander Crousen Heerlen 1972 1:27:54 1:28:15
51 Nico De Jong Geleen 1950 1:28:08 1:28:18
52 Frank Wintraecken Voerendaal 1972 1:28:20 1:28:36
53 Leon Driessens Spaubeek 1958 1:28:40 1:28:43
54 Leon Walraven Sweikhuizen 1966 1:28:24 1:28:45
55 Marcus Dommisse Valkenburg lb 1964 1:28:30 1:28:56
56 René Van Leeuwen Kerkrade 1973 1:28:21 1:29:00
57 Peter Vallinga Oirsbeek 1962 1:28:38 1:29:10
58 Mark Jacobs Nuth 1964 1:29:06 1:29:18
59 Eric Brunenberg Molenbeersel (BE) 1961 1:29:52 1:30:18
60 Hans Van Dooren Weert 1955 1:29:52 1:30:18
61 Jan Severin Maarheeze 1963 1:29:57 1:30:33
62 Paul Van hameren Hoensbroek 1961 1:30:23 1:30:35
63 Marcel Brassé Hoensbroek 1957 1:30:19 1:31:07
64 Jan Coumans Stein lb 1946 1:30:56 1:31:27
65 Paul Smeets Geulle 1950 1:30:57 1:31:28
66 Fred Kroon Kerkrade 1956 1:31:14 1:31:54
67 Jack Van Heel Hunsel 1969 1:31:45 1:32:12
68 Steffan Golobiec Heerlen 1949 1:31:50 1:32:12
69 Marcel Klein Landgraaf 1974 1:32:29 1:32:40
70 Dennis Achten Roermond 1973 1:33:22 1:33:59
71 Jack Housmans Echt 1944 1:33:31 1:34:07
72 Louis Collaris Nuth 1966 1:34:59 1:35:30
73 Leo Langohr Bocholtz 1957 1:35:47 1:36:07
74 Harry Gijsbers Heerlen 1960 1:35:58 1:36:32
75 Ruud Limpens Spaubeek 1962 1:35:58 1:36:32
76 Eugene Rijcken Kerkrade 1964 1:36:32 1:37:12
77 Ger Arnoldussen Amstenrade 1958 1:37:00 1:37:31
78 Bert Janssen Spaubeek 1965 1:37:32 1:38:15
79 Erik Wolters Oirsbeek 1964 1:38:13 1:38:40
80 Erik Bouvrie Breda 1963 1:38:41 1:39:20
81 Roger Janssen Puth 1966 1:39:41 1:40:23
82 Otto Hermans Schinnen 1972 1:40:12 1:40:25
83 Sjaak Dehing Sittard 1957 1:40:56 1:41:33
84 Helmus Limpens Beek lb 1958 1:41:27 1:42:01
85 John Koets Heerlen 1966 1:42:08 1:42:46
86 Jim Frenken Brunssum 1948 1:42:41 1:43:19
87 John Crutzen Heerlen 1955 1:43:09 1:43:46
88 Roger Loop 's-gravenhage 1963 1:43:08 1:43:46
89 Frankwin Aerden Schinveld 1965 1:43:40 1:44:03
90 Jos Janssens Sittard 1959 1:48:53 1:49:32
91 Jean-Pierre Pusceddu Lanklaar (BE) 1961 1:55:12 1:55:25

Senioren Dames  27,5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Renée Vranken Stein lb 1991 2:28:16 2:28:19
2 Rian Worms Schinnen 1986 3:26:20 3:26:41
3 Johnson Sarah Oostvoorne 1979 3:45:40 3:46:12
4 Judith Princen Baexem 1975 4:11:28 4:11:44

Masters Dames  27,5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mildred Haans Lommel (BE) 1971 2:30:22 2:30:28
2 Jenny Ten haaf-neven Eijsden 1973 2:47:45 2:48:04
3 Diana Cols Sittard 1968 2:52:21 2:52:44
4 Nicole Spaargaren Sittard 1963 3:05:12 3:05:27
5 Anja Bergmans Vijlen 1965 3:06:53 3:07:11
6 Judith Van den Bosch Rotterdam 1969 3:11:46 3:12:10
7 Adele Peters Eindhoven 1972 3:19:50 3:20:20
8 Leontine Thiessen Schinnen 1954 3:38:39 3:38:50
9 Christine Van Basten-Boddin Valkenburg lb 1971 3:39:48 3:40:16
10 Braeckman Patricia Waregem (BE) 1963 3:47:58 3:48:09
11 Francien Mertens Brunssum 1973 3:50:43 3:51:04
12 Jolanda Van der Zwaag Utrecht 1971 3:51:52 3:52:29

Senioren Heren  27,5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Luc Van Es Beek lb 1984 2:03:16 2:03:19
2 Nick Bocken Geleen 1994 2:15:41 2:15:43
3 Tholen Achim Gangelt (DE) 1977 2:16:13 2:16:16
4 Van Hemelen Philip Westerlo (BE) 1991 2:17:47 2:17:51
5 Kris Vanherck Deurne (BE) 1975 2:28:09 2:28:18
6 Bas Relouw Sittard 1991 2:29:51 2:29:54
7 Paul Coppens 's-gravenhage 1980 2:30:07 2:30:26
8 Paul Steskens Echt 1983 2:30:31 2:30:37
9 Andres Witte Terneuzen 1976 2:36:24 2:36:31
10 Rob Thissen Echt 1979 2:38:55 2:39:01
11 Stefan Van Schendel Maastricht 1990 2:39:31 2:39:47
12 Maurice Cleven Nieuwstadt 1975 2:40:24 2:40:30
13 Gorts Hans Geel (BE) 1983 2:40:43 2:41:01
14 Thijs Van der Sterren Urmond 1991 2:42:34 2:43:12
15 Lars Senden Voerendaal 1977 2:48:13 2:48:24
16 Ferdi Mulder Voerendaal 1976 2:51:21 2:51:38
17 Verlinden Bjorn Genk (BE) 1979 2:54:58 2:55:11
18 Ben Vermeulen Eindhoven 1975 2:57:22 2:57:27
19 Peter Van der Aa Turnhout (BE) 1977 2:57:59 2:58:13
20 Goris Wim Turnhout (BE) 1978 2:57:59 2:58:13
21 Heijnen Olaf Heerlen 1979 3:01:49 3:02:14
22 Tom Severijns Ravels (BE) 1978 3:06:30 3:06:45
23 Wim Van den Hof Maastricht 1984 3:07:03 3:07:16
24 Ed Roelandt Hoensbroek 1980 3:14:17 3:14:41
25 Lennard Vandewall Ell 1981 3:18:10 3:18:35
26 Michel Van Eert Voerendaal 1978 3:18:10 3:18:36
27 Remy Nowak Brunssum 1984 3:24:24 3:24:40
28 Herald Packbier Kerkrade 1977 3:37:43 3:37:54
29 Mitchel Theunissen Schinnen 1989 3:50:37 3:50:58

Masters Heren  27,5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Beeren Raymond Teuven (BE) 1968 2:18:22 2:18:25
2 Paul Elfering Tuddern (DE) 1969 2:19:24 2:19:32
3 Stefan Toelants 2950 kapellen (BE) 1972 2:28:13 2:28:18
4 Rob Riksen Nuth 1963 2:28:16 2:28:20
5 Maurice Paulussen Elsloo lb 1966 2:29:40 2:29:44
6 Marc Van Dijk Valkenswaard 1974 2:30:22 2:30:29
7 Wil Goessens Geleen 1962 2:31:02 2:31:05
8 Jan-Gerard Van der Toorn Eindhoven 1972 2:31:35 2:31:53
9 Dolf Gregoire Sittard 1962 2:31:56 2:32:00
10 Eric Machiels Geleen 1963 2:38:59 2:39:04
11 Jan Van Schendel Oosterhout gem nijmegen 1960 2:39:33 2:39:49
12 Cor Hamels Hendrik ido ambacht 1965 2:40:01 2:40:03
13 Raymond Feron Beek lb 1969 2:39:50 2:40:22
14 Frans Lipsch Schin op geul 1968 2:41:33 2:41:51
15 Frank Klasens Brunssum 1965 2:42:49 2:43:00
16 Hein Voncken Elsloo lb 1964 2:42:59 2:43:07
17 Erik-Jan Van de Voort Someren 1962 2:44:38 2:44:43
18 Hans Martens Elsloo lb 1960 2:45:14 2:45:19
19 Jos Lempers Landgraaf 1957 2:45:31 2:45:37
20 Jack Bessems Margraten 1964 2:45:22 2:45:54
21 Roger Cals Sittard 1962 2:46:59 2:47:23
22 Walter ten Boske Sittard 1969 2:47:39 2:47:44
23 Peter Verreussel Susteren 1968 2:47:51 2:47:56
24 Harrie Alberti Sittard 1957 2:47:46 2:48:08
25 Jean Paul Vintcent Geleen 1970 2:48:58 2:49:06
26 Roy Welters Beek lb 1969 2:49:02 2:49:31
27 John Pluis Elsloo lb 1964 2:50:05 2:50:09
28 Paul Fredrix Sittard 1965 2:50:33 2:51:06
29 Robert Blokzijl Geleen 1972 2:51:19 2:51:25
30 Ivo Marynissen 2330 Merksplas (BE) 1962 2:52:40 2:52:50
31 Roland Ten haaf Eijsden 1969 2:52:12 2:53:06
32 Paul Kusters Landgraaf 1973 2:53:31 2:53:36
33 Roel Hendriks Urmond 1963 2:54:09 2:54:14
34 Charles Van Hooff Sittard 1965 2:56:39 2:56:59
35 Harry Relouw Hoensbroek 1966 2:57:20 2:57:40
36 Dirix Lode Hoeselt (BE) 1959 2:57:45 2:58:00
37 Jos Beckers Sittard 1958 2:58:40 2:59:02
38 Hameleers Han Selfkant (DE) 1961 2:59:05 2:59:30
39 Bert Rietrae Amstenrade 1970 3:01:21 3:01:24
40 Matthi Rietrae Beuningen gld 1961 3:01:27 3:01:30
41 Johan Jorissen Maastricht 1971 3:00:59 3:01:55
42 Peter Hendrix Brunssum 1961 3:02:53 3:03:29
43 Swillens Roger Neerharen (BE) 1971 3:03:40 3:03:47
44 Ferry The Rotterdam 1966 3:03:23 3:03:47
45 John Hebing 's-hertogenbosch 1968 3:06:07 3:06:33
46 Mike Ververgaert Brunssum 1971 3:07:19 3:07:25
47 Marcel Reijnders Herkenbosch 1973 3:08:33 3:08:47
48 Paul Jacobs Oirsbeek 1960 3:08:44 3:08:50
49 Frank Jeene Ewijk 1966 3:09:07 3:09:09
50 William Krautscheid Brunssum 1970 3:09:15 3:09:36
51 Richard Schaapkens Heerlen 1963 3:09:53 3:10:10
52 Rene Solberg Spaubeek 1967 3:09:57 3:10:15
53 Ted Strik Rosmalen 1965 3:10:07 3:10:33
54 Robert Diederen Beek lb 1966 3:10:59 3:11:31
55 Anfred Van Roosmale Nuenen 1962 3:12:40 3:12:52
56 Davy Janssen Stein lb 1974 3:13:03 3:13:19
57 Har Michiels Herkenbosch 1955 3:13:13 3:13:26
58 Luc Cools Brunssum 1969 3:13:32 3:13:53
59 Jos Berkel Brunssum 1958 3:13:34 3:13:53
60 Wim Hacking Geleen 1963 3:14:11 3:14:23
61 Marco Notten Elsloo lb 1966 3:14:33 3:14:40
62 Feliciën Spees Beek lb 1969 3:14:26 3:14:56
63 Jos Heurman Berlicum nb 1961 3:15:24 3:15:40
64 Tony Ortu Geleen 1959 3:16:41 3:16:59
65 Noël Jaminon Bunde 1958 3:17:39 3:18:01
66 Raymond Offermans Geleen 1967 3:18:22 3:18:43
67 Ramon Hensels Geleen 1974 3:19:28 3:20:01
68 Marcel Raats Brunssum 1966 3:20:44 3:21:18
69 Ruud Van Lent Geleen 1968 3:24:49 3:25:22
70 Peter Rietjens Weert 1967 3:25:36 3:25:50
71 Gilbert Roomans Maastricht 1972 3:25:52 3:26:23
72 Frank Erkens Beek lb 1969 3:25:52 3:26:23
73 Jan Seuren Melderslo 1960 3:27:10 3:27:35
74 Wilbert Timmermans Boxtel 1970 3:27:34 3:27:49
75 Pat Van Hout Sittard 1966 3:28:07 3:28:39
76 Alexander Rijsdijk Dordrecht 1973 3:28:09 3:28:51
77 John Schoeters Brunssum 1966 3:33:07 3:33:47
78 Frank Coenen Sittard 1966 3:33:45 3:34:21
79 Geert Cornelissen Geldrop 1963 3:35:37 3:36:07
80 Leon Heuts Sittard 1966 3:39:50 3:40:18
81 Maurice Winkens Hoensbroek 1971 3:39:56 3:40:18
82 Pieter Vliex Simpelveld 1967 3:40:17 3:40:35
83 Ramon Byrman Schimmert 1971 3:41:16 3:41:19
84 Keersmaekers Edwin Berlaar (BE) 1957 3:41:35 3:41:45
85 ALBERT VAN DE LAARSCHOT Geleen 1962 3:42:01 3:42:20
86 Robert Princen Baexem 1974 3:46:19 3:46:34
87 Hans De Jong Brunssum 1967 3:47:44 3:48:19
88 Wilfried Dorweiler Kerkrade 1959 3:48:18 3:48:58
89 Jacobs Bart 2590 (BE) 1960 3:49:37 3:49:46
90 Henk Berghs Valkenswaard 1971 3:50:24 3:50:54
91 Marco Voorthuis Utrecht 1971 3:51:52 3:52:29
92 Vande Wiele Frank Waregem (BE) 1963 4:06:39 4:07:08
93 Rob Van den Boom Oeffelt 1964 2:46:34 4:08:25
94 Pascal Mols Elsloo lb 1971 2:43:27 4:08:25
95 David Van Veggel Zwolle 1974 2:34:33 4:08:25