Uitslagenlijst
02-11-2014  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km
1 Philine Eshuis Daarle 2004 4:40
2 Esmée Smal Hellendoorn 2005 4:56
3 Cheyenne Klink Nijverdal 2005 4:56
4 Maud Schrijvers Nijverdal 2005 4:57
5 Mylou Calkhoven Nijverdal 2005 5:04
6 Dagmar Van Dellen Nijverdal 2007 5:13
7 Lynn Ten Dam Nijverdal 2009 5:22
8 Rosanne Mollink Daarle 2004 5:25
9 Julia Koedijk Nijverdal 2005 5:27
10 Isa Van den Berg Hellendoorn 2007 5:34
11 Jeanne Boom Hellendoorn 2007 5:37
12 Emma Van den Brink Nijverdal 2005 5:38
13 Indy Voortman Nijverdal 2008 5:39
14 Jade Kikkert Nijverdal 2007 5:42
15 Sannah Calkhoven Nijverdal 2006 5:50
16 Maury Hogenkamp Nijverdal 2005 6:00
17 Melissa Valk Hellendoorn 2005 6:03
18 RA Ten Brummelhuis Nijverdal 2007 6:03
19 Meike Jellema Nijverdal 2006 6:04
20 Serena Jansen Nijverdal 2006 6:10
21 Floor Koedijk Nijverdal 2008 6:14
22 Demi Roosendaal Nijverdal 2007 6:15
23 Lotte Schrijvers Nijverdal 2008 6:20
24 Joy Rekers Nijverdal 2006 6:23
25 Noa Maatman Nijverdal 2006 6:23
26 Tess Nij Bijvank Nijverdal 2007 6:28
27 Marel Hegeman Nijverdal 2005 6:40
28 Romee Hegeman Nijverdal 2008 6:44
29 Birgit Rensen Nijverdal 2008 6:45
30 Fleur Beuze Nijverdal 2008 6:49
31 Milou Poorte Nijverdal 2007 6:51
32 Isa Onverzaagt Nijverdal 2005 6:59
33 Rosalie Peek Hellendoorn 2009 6:59
34 Noa-Allegra Goudbeek Nijverdal 2007 7:00
35 Silke Smits Nijverdal 2007 7:07
36 Sanne Gerritsen Nijverdal 2009 7:07
37 Demi Legebeke Hellendoorn 2005 7:08
38 Suus Galgenbeld Nijverdal 2008 7:19
39 Helen Schröder Nijverdal 2008 7:20
40 Noor Van der Wal Nijverdal 2006 7:22
41 Maud Nijkamp Nijverdal 2007 7:28
42 Diede Kamp Nijverdal 2009 7:29
43 Nikky Dollen Daarle 2008 7:42
44 Suze Smits Nijverdal 2009 7:53
45 Roos Nij Bijvank Nijverdal 2009 7:59
46 Pien Ten dam Nijverdal 2009 8:01
47 Lynn Rekers Nijverdal 2009 8:06
48 Maud Van der Veen Nijverdal 2005 8:10
49 Linde Ruis Nijverdal 2007 8:20
50 Anna Saathof Nijverdal 2010 8:38
51 Mila-Thaina Goudbeek Nijverdal 2009 8:41
52 Silke Middelkamp Hellendoorn 2010 8:42
53 Amy Hogenkamp Nijverdal 2009 8:42
54 Katinka Schröder Nijverdal 2010 8:44
55 Danique Blom Hellendoorn 2010 9:37
56 Marèll Knobben Nijverdal 2004 9:57
57 Tara Brummelhuis Nijverdal 2010 9:58

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km
1 Brent Dekker Hellendoorn 2005 4:22
2 Jelte Boom Hellendoorn 2005 4:24
3 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 4:36
4 Lars Steggink Nijverdal 2006 4:39
5 Levi Voortman Nijverdal 2005 4:42
6 Ruben Van der Wal Nijverdal 2004 4:46
7 Tristen Valk Hellendoorn 2005 4:47
8 Bjorn Bruinsma Hellendoorn 2006 4:49
9 Siebrand Van Dellen Nijverdal 2005 4:51
10 Daan Loeve Nijverdal 2005 4:54
11 Sep Ponsteen Nijverdal 2007 5:04
12 Owen De Haan Nijverdal 2006 5:05
13 Robin Ros Nijverdal 2007 5:11
14 Jirre Ter Brugge Nijverdal 2006 5:14
15 Pascal Seine Zwolle 2006 5:15
16 Maarten Mollink Nijverdal 2007 5:15
17 Twan De Vos Rijssen 2007 5:15
18 Siebe Winters Hellendoorn 2004 5:15
19 Niek Ruis Nijverdal 2005 5:15
20 Niels Podt Hellendoorn 2005 5:21
21 Sem Hulsman Hellendoorn 2004 5:22
22 Brian Berendijk Nijverdal 2006 5:28
23 Lucas Wigger Nijverdal 2005 5:28
24 Levey Buwalda Nijverdal 2006 5:30
25 Thomas Calkhoven Nijverdal 2008 5:33
26 Tim Blankhorst Nijverdal 2006 5:33
27 Luuk Van Oene Nijverdal 2005 5:34
28 Kevin Smal Hellendoorn 2005 5:43
29 Luca Stellinga Nijverdal 2008 5:46
30 Ryan Dollen Daarle 2007 5:47
31 Jarnick Klompjan Nijverdal 2006 5:51
32 Collin Middelkamp Hellendoorn 2007 5:53
33 Lenn Van den Born Nijverdal 2008 5:54
34 Kelvin Seine Zwolle 2005 5:57
35 Rick Pennings Nijverdal 2007 6:02
36 Liam Jansen of lorkeers Nijverdal 2006 6:04
37 Lars Aalders Hellendoorn 2008 6:07
38 JESSE Jellema Nijverdal 2007 6:13
39 Dion Loeve Nijverdal 2008 6:13
40 Qian Janssen Nijverdal 2006 6:14
41 Kar Jellema Nijverdal 2007 6:22
42 Kyan Klinker Nijverdal 2008 6:23
43 Sten Dekker Hellendoorn 2007 6:35
44 Jitske Waanders Hellendoorn 2007 6:37
45 Damian Berendijk Nijverdal 2008 6:38
46 Tom Van den Berg Hellendoorn 2010 6:48
47 Luuk Poorte Nijverdal 2009 6:51
48 Marco Zwiers Nijverdal 2006 6:52
49 Joren Kamp Nijverdal 2007 6:52
50 Sepp Withaar Lemele 2006 6:54
51 Olaf Waas Nijverdal 2005 6:55
52 Niels Wigger Nijverdal 2007 6:59
53 Julian Calkhoven Nijverdal 2008 7:07
54 SA Pleizier Nijverdal 2007 7:11
55 Noah Withaar Lemele 2005 7:13
56 Troy Withaar Lemele 2008 7:16
57 Abel Rudde Gonsalves Nijverdal 2008 7:17
58 Dave Siero Nijverdal 2009 7:32
59 Daan Valk Nijverdal 2010 7:36
60 Kees Veurink Hellendoorn 2010 7:39
61 Jim Dijkstra Nijverdal 2010 7:57
62 Charèll Klompjan Nijverdal 2009 7:59
63 Len Van Oene Nijverdal 2008 8:52
64 Sieb Aalders Hellendoorn 2010 9:41
65 Niek Gerritsen Nijverdal 2011 9:49

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km
1 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 4:21
2 Ayla Willems Daarle 2002 4:30
3 Annemijn Eshuis Daarle 2003 4:36
4 Liselot Nekkers Nijverdal 2004 4:45
5 Estée Scheers Nijverdal 2004 4:55
6 Odessa Strik Nijverdal 2003 5:01
7 Lauri Ter Brugge Nijverdal 2004 5:01
8 Myrthe Bruns Harbrinkhoek 2004 5:04
9 Xue Janssen Nijverdal 2004 5:08
10 Indy Pronk Nijverdal 2004 5:12
11 Toos De Jong Oosterwolde fr 2003 5:12
12 Marith Van der Steege Nijverdal 2004 5:13
13 Indy Rekers Nijverdal 2004 5:19
14 Chazia Bartels Nijverdal 2004 5:23
15 Eline Zwiers Nijverdal 2004 9:19

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km
1 Jonas Phijffers Hellendoorn 2003 3:51
2 Joran Klumperman Hellendoorn 2003 3:57
3 Tygo Willems Daarle 2004 4:07
4 Renzo Poelakker Nijverdal 2004 4:20
5 Len Ponsteen Nijverdal 2004 4:23
6 Rick Knaap van der Didam 2004 4:23
7 Thijs Eshuis Daarle 2002 4:31
8 Jasper Mollink Nijverdal 2003 4:32
9 Jurrian Bruns Harbrinkhoek 2001 4:32
10 Ruben Snoek Nijverdal 2003 4:34
11 Nick Smal Hellendoorn 2003 4:34
12 Floris Pijs Hellendoorn 2004 4:36
13 Scott Klink Nijverdal 2004 4:45
14 Mia De Vente Nijverdal 2003 4:48
15 Michael Maatman Nijverdal 2004 4:49
16 Kamiel Nekkers Nijverdal 2002 4:49
17 Twan Beuze Nijverdal 2002 4:50
18 Arnout Pijs Hellendoorn 2003 4:53
19 Abel Pol Nijverdal 2003 5:04
20 Chiel Ter Stal Nijverdal 2004 5:08
21 Ties Onvezaagt Nijverdal 2004 5:44
22 Job Withaar Lemele 2003 7:44

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Linda Van Vliet Nijmegen 1980 1:29:16 1:29:21
2 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:35:03 1:35:08
3 Christina Draijer Groningen 1988 1:36:20 1:36:25
4 Annemiek Veenkamp Zeewolde 1972 1:37:38 1:37:43
5 Ilona Meter Eerbeek 1978 1:40:02 1:40:09
6 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 1:45:00 1:45:08
7 Debora Van Houdt Hattem 1979 1:49:28 1:49:34
8 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 1:50:24 1:50:33
9 Susan Van milligen Hoornsterzwaag 1977 1:50:37 1:50:46
10 Sam Wennink Hengelo ov 2000 1:51:12 1:51:23
11 Jacqueline Oosterwegel Dieren 1959 1:52:54 1:53:01
12 Sanneke Maas Goor 1986 1:53:12 1:53:23
13 Nadine Schulenburg Nijverdal 1987 1:55:15 1:55:23
14 Marit Ten Kampe Holten 1991 1:56:05 1:56:18
15 Linda Schulenburg Nijverdal 1985 1:57:29 1:57:37
16 Jessica Geltink Balkbrug 1967 1:57:56 1:58:08
17 Kim Lammers Enschede 1983 1:58:04 1:58:13
18 Linda Dijkslag Wijhe 1982 1:59:24 1:59:36
19 Olga Appelo Zwolle 1973 2:00:40 2:00:52
20 Susanne Mekenkamp Olst 1978 2:03:32 2:03:45
21 Wilma Markvoort Eerbeek 1962 2:08:55 2:09:02

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Frank Schotman Gouda 1983 1:17:02 1:17:04
2 Paul Kneppers Delft 1984 1:19:49 1:19:50
3 Jeroen Brands Arnhem 1978 1:20:10 1:20:15
4 Joost Christiaans Wageningen 1980 1:20:23 1:20:27
5 Axel Bult Enschede 1981 1:22:21 1:22:25
6 Rick Oosterlaar Raalte 1983 1:23:13 1:23:17
7 Tom Sluiter Arnhem 1984 1:23:11 1:23:19
8 Homme Rodenhuis Utrecht 1980 1:23:14 1:23:20
9 Peter Van Dijk Ter aar 1986 1:23:47 1:23:48
10 Jochem Koren Bussum 1983 1:24:41 1:24:42
11 Frank Janssen Groningen 1988 1:25:42 1:25:46
12 Bas Winters Enschede 1991 1:26:47 1:26:55
13 Ronald Van den Heerik Arnhem 1980 1:27:18 1:27:24
14 Sander Jansen Zeewolde 1976 1:27:59 1:28:04
15 Corné Lof Zeewolde 1992 1:28:12 1:28:16
16 Arno Gouweleeuw Arnhem 1976 1:28:27 1:28:35
17 Erik jan Thalen Roden 1982 1:29:25 1:29:30
18 Sander Wagenmans Haarle gem hellendoorn 1976 1:29:49 1:29:54
19 Maarten Mollink Wierden 1984 1:30:00 1:30:04
20 Wouter Andringa Enschede 1985 1:30:21 1:30:27
21 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 1:30:37 1:30:48
22 Jasper Lohuis Enschede 1981 1:31:02 1:31:08
23 Fred Van Zanten Eerbeek 1975 1:31:17 1:31:25
24 Tim Zoetebier Deventer 1982 1:31:29 1:31:34
25 Arjan Kroezen Hardenberg 1994 1:32:02 1:32:07
26 Johan Bos Enschede 1978 1:32:19 1:32:25
27 Tom Sans Rijssen 1980 1:32:33 1:32:39
28 Stefan Minkhorst Zeewolde 1985 1:32:38 1:32:42
29 Richard Vloedbeld Hengelo ov 1978 1:32:33 1:32:44
30 Paul Talens Zwolle 1978 1:32:44 1:32:53
31 Emiel Voorhuis Hengelo ov 1982 1:33:14 1:33:19
32 Paco Van der Reijden Heerenveen 1979 1:33:45 1:33:50
33 Boike Damhuis Ootmarsum 1999 1:33:50 1:33:52
34 Dennis Samar Rijssen 1984 1:33:56 1:34:06
35 Michiel Wilde Amsterdam 1992 1:34:13 1:34:19
36 Arie Huesken Nijverdal 1978 1:34:14 1:34:26
37 H.C. Kok Arnhem 1978 1:34:21 1:34:36
38 Lars Knaap van der Didam 1999 1:35:10 1:35:17
39 Bertho Ter Avest Hellendoorn 1975 1:35:18 1:35:24
40 Paulo Ten Buuren Deventer 1978 1:35:37 1:35:48
41 Jeroen Schoppink Marienberg 1984 1:36:04 1:36:16
42 Marcel Van der mei Assen 1975 1:36:30 1:36:41
43 Geert Jan Vos Zwolle 1981 1:36:43 1:36:54
44 Tom Driessen Hengelo ov 1979 1:37:31 1:37:38
45 Maarten Visser Nijverdal 1981 1:37:34 1:37:46
46 Giel KleinJan Nijverdal 1986 1:38:53 1:39:00
47 Axel Pol Tubbergen 1999 1:38:53 1:39:00
48 Bob Kendle Hengelo ov 1980 1:38:57 1:39:09
49 Bjorn Geefhuizen Arnhem 1983 1:39:18 1:39:32
50 Rob Lankamp Almelo 1986 1:39:26 1:39:33
51 Arjan Glandrup Enschede 1985 1:39:30 1:39:35
52 Robert Van Bloem Rijssen 1980 1:39:39 1:39:49
53 Martijn Doeven Wapserveen 1988 1:40:21 1:40:32
54 Erik Kuiper Enschede 1988 1:41:06 1:41:16
55 Remco Pieper Hengelo ov 1983 1:41:31 1:41:41
56 Richard Van de Biezen Hengelo ov 1975 1:42:05 1:42:13
57 Nick Budel Enschede 1986 1:42:28 1:42:38
58 William Molenaar Rijssen 1987 1:43:14 1:43:24
59 René Bosma Nordhorn (DE) 1990 1:43:42 1:43:53
60 Tim Bergboer Hengelo ov 1984 1:44:26 1:44:33
61 Rick Tuinman Deventer 1975 1:44:31 1:44:44
62 Niels Pas Enschede 1996 1:44:42 1:44:49
63 Robbert (UIT) Flim Nijverdal 1978 1:45:00 1:45:12
64 Robert Haandrikman Hengelo ov 1980 1:45:11 1:45:21
65 Ruud Beernink Hengelo ov 1985 1:46:07 1:46:17
66 Jarno Van Leeuwen Nijverdal 2000 1:46:18 1:46:29
67 Jeroen Jansen Markelo 1981 1:46:50 1:46:56
68 Arjan Verbree Jaarsveld 1978 1:46:54 1:47:00
69 Nico Engbers Nijverdal 1985 1:47:07 1:47:15
70 Edwin Ter Weele Nijmegen 1987 1:47:14 1:47:25
71 Romin Lankamp Almelo 1975 1:48:02 1:48:12
72 Wim Stob Raalte 1978 1:49:27 1:49:34
73 Ewout Piepers Enschede 1991 1:50:06 1:50:15
74 Bastiaan Schaap Apeldoorn 1978 1:50:27 1:50:41
75 Ivan Kuipers Saasveld 1990 1:50:48 1:50:56
76 Dave Jonker Ermelo 1998 1:53:53 1:53:58
77 Sebastiaan Van Steenis Meteren 1987 1:53:47 1:54:01
78 Sander Middelkamp Hellendoorn 1976 1:53:58 1:54:11
79 Gerbert Olthuis Almelo 1982 1:54:19 1:54:24
80 Ronnie Van Oene Nijverdal 1975 1:55:06 1:55:15
81 Brian Van Rhee Nijverdal 1995 1:56:03 1:56:08
82 Marc Schutten Enschede 1988 2:00:28 2:00:38
83 Ruben Breuls Amersfoort 1977 2:06:50 2:06:56

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Arie Jong Oosterwolde fr 1972 1:17:43 1:17:45
2 Mark Saathof Nijverdal 1973 1:21:12 1:21:17
3 Thomas Van den Hof Hierden 1971 1:23:45 1:23:49
4 Florian Schmidt Groningen 1973 1:23:50 1:23:52
5 Patrick Ter Brugge Nijverdal 1969 1:25:16 1:25:20
6 Mark Westerhof Eerbeek 1966 1:26:14 1:26:19
7 Rémi Jansen Zeewolde 1974 1:27:04 1:27:09
8 Arjan De Rijk Nijmegen 1968 1:29:47 1:29:53
9 Jeroen Ter Brugge Nijverdal 1971 1:30:25 1:30:27
10 Edwin Laurentzen Bemmel 1969 1:30:48 1:30:53
11 Erwin Heister Terborg 1969 1:30:54 1:30:58
12 Vincent Kok Lemelerveld 1973 1:30:56 1:31:02
13 Bilal Durmaz Nijverdal 1972 1:31:37 1:31:42
14 Bart Van der Mark Arnhem 1972 1:31:40 1:31:45
15 Kees Timmerman Den ham ov 1971 1:32:44 1:32:54
16 Samme Steenstra Joure 1967 1:32:58 1:33:06
17 Edwin Haarhuis Tubbergen 1969 1:33:50 1:33:56
18 Henkjan Van Goor Daarlerveen 1972 1:33:54 1:33:58
19 Bert Luchies Vroomshoop 1969 1:34:20 1:34:25
20 Harry Bleeker Oude pekela 1965 1:34:38 1:34:44
21 Harco Draaijer Deventer 1966 1:34:52 1:34:57
22 Bertijn Brijder Heerenveen 1971 1:35:21 1:35:27
23 Robert Ten Hove Hellendoorn 1970 1:36:49 1:36:55
24 Rob Bruns Harbrinkhoek 1966 1:36:56 1:37:04
25 Wouter Bakker Hellendoorn 1973 1:38:46 1:38:52
26 Remco Kemper Lemelerveld 1974 1:39:01 1:39:06
27 Sipko Biemold Assen 1966 1:39:31 1:39:38
28 Richard Leussink Haaksbergen 1967 1:39:35 1:39:41
29 Ed Beekman Zeewolde 1964 1:39:58 1:40:03
30 Aalt Hagedoorn Wierden 1969 1:39:59 1:40:05
31 Laurens Verwoest Deventer 1966 1:40:18 1:40:25
32 Henk Bokhove Nijverdal 1962 1:40:31 1:40:44
33 Eltjo Biemold Assen 1969 1:40:56 1:41:04
34 Eric De Jong Hengelo ov 1965 1:41:57 1:42:05
35 Remco Geerdink Goor 1971 1:44:28 1:44:39
36 Robert Pronk Nijverdal 1971 1:44:54 1:45:03
37 Martin Boerrigter Hellendoorn 1966 1:45:27 1:45:34
38 Wim Reins Holten 1962 1:45:37 1:45:50
39 Leo Meulenbroek Deventer 1959 1:45:40 1:45:52
40 Oscar Driessen Raalte 1966 1:45:48 1:45:58
41 Peter De Zeeuw Borne 1968 1:46:31 1:46:37
42 Peter Rutgers Elst gld 1954 1:47:26 1:47:31
43 Wim Legebeke Hellendoorn 1962 1:47:38 1:47:46
44 Bob Groenewoud Hengelo ov 1970 1:47:40 1:47:47
45 G.C. Dorsthorst Epe 1972 1:48:12 1:48:19
46 Freek Van Leeuwen Nijverdal 1971 1:49:55 1:50:06
47 Walter Asbreuk Tubbergen 1969 1:50:27 1:50:33
48 David Bakker Ter apel 1968 1:50:42 1:50:51
49 John Engbers Hellendoorn 1966 1:50:51 1:51:00
50 Erik Posthuma Nijverdal 1961 1:51:18 1:51:31
51 Bart Velthuis Nijverdal 1964 1:51:40 1:51:51
52 Andre Roelofs Olst 1963 1:52:13 1:52:19
53 Michel Mekenkamp Olst 1970 1:52:45 1:52:58
54 Gerben Hakkert Nijverdal 1972 1:52:59 1:53:08
55 Demmie Odemaere Doetinchem 1964 1:53:59 1:54:04
56 Patrick Buikstra Hichtum 1968 1:54:01 1:54:06
57 Dick Bergman Nijverdal 1965 1:55:05 1:55:14
58 Jan-Willem Knaap van der Didam 1969 1:55:41 1:55:54
59 Rik Hulshof Terborg 1969 1:56:36 1:56:49
60 Hans Ter Avest Nijverdal 1959 1:58:16 1:58:21
61 Richard Pol Borne 1957 1:59:40 1:59:47
62 Norbert Geels Zwolle 1973 1:59:42 1:59:51
63 Frenk Mali Almelo 1964 2:05:25 2:05:33
64 Mario Smeijer Voorst gem voorst 1963 2:12:18 2:12:29

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Kars Jansman Hellendoorn 1995 1:18:44 1:18:47
Jorn Jansman
2 Laurens Den Ouden Lochem 1987 1:21:12 1:21:14
Lex Bergsma
3 Joep Emmen Zwolle 1982 1:21:46 1:21:49
Thomas Bouter Joep Emmen
4 Frank Meijer Hellendoorn 1981 1:22:28 1:22:31
Martijn Hofstede
5 Bram Wind Culemborg 1985 1:22:45 1:22:48
Joost van der Poll
6 Martin Imhof Nijverdal 1980 1:23:03 1:23:07
Gerard Wennemers
7 John Vos Aadorp 1980 1:23:10 1:23:13
Jan Blaauwendraat
8 Kumaravel Sooriyakumarn Lemelerveld 1972 1:25:27 1:25:33
Joke Dijk-Spans
9 Theo Velnaar Nijverdal 1962 1:25:50 1:25:53
Jan Hegeman
10 Han Ten Brummelhuis Nijverdal 1972 1:25:48 1:25:54
Frank Scholten
11 Herman Roddeman Nijverdal 1965 1:26:07 1:26:12
Joost Roddeman
12 Heini Koornberg Zwolle 1978 1:28:26 1:28:31
Henriet Koornberg
13 Coen Telgenhof Losser 1986 1:28:56 1:29:00
Mark De Boer
14 Bertus Kelder Nijverdal 1966 1:30:40 1:30:44
Mathieu Spijkerman
15 Loran Bent Borne 1997 1:32:03 1:32:07
henk passies
16 Nico Beldman Rijssen 1991 1:32:18 1:32:24
Patrick De Moor
17 Gerwin Zonnebeld Nijverdal 1973 1:33:45 1:33:50
willy krukkert
18 Roy Bolink Nijverdal 1980 1:33:46 1:33:50
William Van Lenthe
19 Jeroen Abbink Neede 1981 1:34:29 1:34:33
Merijn Westhoff
20 Niels Hergaarden Alkmaar 1985 1:35:25 1:35:34
Frank de Boulange
21 Michiel Beijen Eindhoven 1987 1:35:37 1:35:44
Robert ter Haar
22 Jan dirk De boer Nijmegen 1951 1:35:48 1:35:55
djoen liem
23 Henri Van Heun Nijverdal 1964 1:35:57 1:36:00
Hennie Aalders
24 Robert Ruiter Hellendoorn 1990 1:35:58 1:36:03
Martijn Dijkman
25 Ron Lubbers Hengelo ov 1980 1:38:45 1:38:51
Carolien Lubbers-Bouhuis
26 Soef Senior Nijverdal 1961 1:40:26 1:40:33
Soef Junior
27 Vincent Vermeulen Hengelo ov 1978 1:40:56 1:41:00
Madelon Vermeulen
28 Mathias Möller Nijverdal 1980 1:40:56 1:41:01
Richard Van den Broek
29 Erik WIPPERT Nijverdal 1961 1:41:03 1:41:07
Sebastiaan Veldhuis
30 Tom Kamphuis Wierden 1983 1:41:02 1:41:11
Ezri Blaauw
31 Stephan Dekker Hellendoorn 1981 1:41:12 1:41:16
Martijn Phielix
32 Henk Middeljans Nieuwleusen 1980 1:41:20 1:41:23
Henk + Rolinde Middeljans
33 Dick Timmerman Nijverdal 1963 1:42:19 1:42:22
Ryan Timmerman
34 Miranda Ruitenberg Lemelerveld 1977 1:44:27 1:44:32
Han Schmidt
35 Jeroen Pennings Nijverdal 1978 1:44:27 1:44:33
jeroen pastink
36 Siemen Van Beurdden Wierden 1983 1:44:47 1:44:54
Martin van Arnhem
37 Jwh Pezy Vriezenveen 1958 1:44:54 1:44:59
Jan Sasbrink
38 Bert Vossebeld Hengelo ov 1966 1:45:05 1:45:11
Herbert Krabbe
39 Erik jan Stam Nijverdal 1972 1:46:59 1:47:04
Robert Hegeman
40 JOS LEGTENBERG Nijverdal 1961 1:47:21 1:47:27
MARTIJN VAN HUFFELEN
41 Dominique Keupers 's-gravenhage 1989 1:47:33 1:47:37
Gert-Jan Keupers
42 Joost Knol Hengelo ov 1977 1:48:22 1:48:28
Ingrid Vossebeld
43 Wil Oosterwegel Dieren 1952 1:48:41 1:48:47
Egbert Kroese
44 Evelien Engbers Enschede 1987 1:49:26 1:49:30
Annemiek --
45 Martijn Snip Almelo 1990 1:50:58 1:51:02
Erik Maathuis
46 Karin Ten Hoorn Hengelo ov 1970 1:51:28 1:51:32
Kim Vollenbroek
47 Kees Boonman Raalte 1968 1:51:30 1:51:34
Nonnie Boonman
48 Annet Kosse Zenderen 1966 1:51:28 1:51:34
Jens Welles
49 Inge Claassen Hellendoorn 1977 1:53:50 1:53:55
Martijn Roeloffzen
50 Mirjam Jannink Nijverdal 1988 1:54:36 1:54:40
Rick Jannink
51 Arian Van Gaal Nijverdal 1970 1:56:28 1:56:31
Kitty Amerika
52 Eranda Ter Avest Hellendoorn 1986 2:03:03 2:03:12
Jeroen Romate
53 Ellis Stevens-binnenpoorte Lemelerveld 1978 2:09:13 2:09:18
Hans Holt