Uitslagenlijst
21-06-2014  Leontien Ladies run en Vital Centre Men's run  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  Ladies Run prestatieloop (5km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ilse Kolkman Holten 1997 20:40 20:48
2 Miriam Maat Raalte 1969 22:28 23:05
3 Evelyn Rorije Olst 1971 25:11 25:16
4 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 25:06 25:20
5 Nynke Kolkman Raalte 25:11 25:21
6 Karin Mengerink Nijverdal 1980 25:13 25:34
7 Linda De Witte Raalte 1986 26:18 26:33
8 Christa Sterenberg Raalte 26:33 26:39
9 Gerria Toeter-Aalderink Raalte 1971 26:41 26:46
10 Tessa Kamps Zwolle 2000 26:34 26:47
11 Sanne de Wit Raalte 26:11 26:50
12 Evelien Wigger Raalte 1989 26:34 27:03
13 Rosanne Blankhorst Raalte 1992 26:38 27:04
14 Sharon Koenjer Tigchelaar Raalte 1981 27:00 27:09
15 Chantal Nij Bijvank Ommen 1973 27:02 27:14
16 Machteld Nielander Lemelerveld 1973 27:05 27:14
17 Bianca Dijkstra Balkbrug 1973 27:12 27:22
18 Anne Buijsrogge Raalte 27:21 27:26
19 Ineke van der Salm Emmen 1957 27:21 27:26
20 Roelien Zijlma Zwolle 1961 27:26 27:29
21 Rianne De Jong Holten 1976 27:17 27:29
22 Debby Verduijn Markelo 1977 27:06 27:33
23 Sharon Hutten Nieuw heeten 1987 27:30 27:36
24 Isolde Mullink Olst 1967 27:02 27:38
25 Jessica Hoogeland Deventer 1976 27:42 27:50
26 Marike Kleinen Zwolle 1966 27:35 27:54
27 Marjolein van Amersvoort Deventer 1990 27:47 28:00
28 Ria Smalbrugge Hasselt 1973 28:00 28:03
29 Lianne Hollegien Luttenberg 1990 27:57 28:05
30 Annette In ït Veld Raalte 1966 27:57 28:05
31 Lisanne Oosterwechel Raalte 1989 27:39 28:08
32 Monique Jentink Raalte 27:51 28:11
33 Sandy Pot Zwolle 1971 27:50 28:11
34 Jolanda Lensink Deventer 1976 27:59 28:19
35 Ineke Willemsen Emmeloord 1957 28:14 28:19
36 Sanne Pultrum Rijssen 1991 28:11 28:42
37 Jeanine Cornelissen Raalte 28:37 28:43
38 Annet Blok Zwolle 1975 28:40 28:47
39 Naomi Beumer Wierden 1991 28:23 28:48
40 Rianne Nijenhuis Wijhe 1988 28:35 28:58
41 Joke Wijnberg Raalte 1981 28:26 28:58
42 Mirjam van der Vinne Heerenveen 1972 28:57 29:02
43 Anne Evenboer Raalte 28:49 29:03
44 Jeanine Haverslag Raalte 28:51 29:03
45 Regina Frederiks Zwolle 1967 28:59 29:04
46 Tonny Reimert Luttenberg 1960 28:58 29:06
47 Annelies Lammersen Bathmen 1979 28:54 29:10
48 Ilse Meulman Raalte 28:39 29:11
49 Daniëlle Alferink Raalte 1992 28:58 29:15
50 Maaike Berends-Somer Diepenveen 1980 29:07 29:23
51 Lineke van Noorel Diepenveen 1979 29:07 29:23
52 Hanneke Steenbergen Raalte 29:05 29:36
53 Marjet Steenbergen Raalte 29:05 29:36
54 Judith Pultrum Raalte 29:10 29:41
55 Inge Heetebrij Raalte 29:34 29:41
56 Eva Kamps Zwolle 1997 29:30 29:43
57 Indy Driessen Raalte 2000 29:25 29:45
58 Brigit Van der Weegh Luttenberg 1974 29:10 29:45
59 Willemijn Koekkoek Raalte 1985 29:20 29:46
60 Sabine Ter Wee Raalte 29:34 29:49
61 Linet Van der kolk Dalfsen 1971 29:14 29:49
62 Woudrieke Vrijenhoek Apeldoorn 1988 29:27 29:50
63 Mariska Bonenkamp Raalte 29:28 29:53
64 Herma Emmink Lemelerveld 1967 29:22 29:57
65 Debbie Vloedgraven Hellendoorn 1979 29:24 29:57
66 Ingrid Lohuis Vilsteren 1973 29:48 29:58
67 Hanne Muskee Wijhe 1975 29:39 29:58
68 Felice de Lorme Raalte 29:39 29:58
69 Rita Rook Zwolle 1980 29:52 30:00
70 Sophie Arnoldus Lochem 1988 29:33 30:01
71 Esther Meulman Hellendoorn 1979 29:30 30:02
72 Geralde Steenbergen Wapenveld 1992 29:32 30:03
73 Cindy Hogevonder Borculo 1991 29:29 30:05
74 Maaike Schaap Nijmegen 1978 29:34 30:10
75 Rianne van der Sluis Raalte 29:56 30:11
76 Marlous Haagen Deventer 1990 29:59 30:12
77 Tamara Jansen Raalte 1989 29:54 30:19
78 Anniek Sturm Raalte 29:39 30:19
79 Yvonne van Abeelen Sint oedenrode 1988 29:44 30:21
80 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 30:09 30:27
81 Lieke Henning Raalte 1986 30:15 30:32
82 Fleur Koenjer Raalte 1978 30:31 30:40
83 Marjolein Santing Raalte 1999 30:34 30:45
84 Ria Posthumus Enschede 1964 30:15 30:45
85 Pascalle Seebregts Raalte 1970 30:46 30:57
86 Sanne Huiberts Raalte 30:25 30:58
87 Hennie Rook Raalte 30:53 31:01
88 Dorien Gerdes Raalte 1989 30:46 31:01
89 Wilma Giezen Hellendoorn 1969 30:29 31:03
90 Mirjam Kramer Ede gld 1991 30:36 31:05
91 Yvonne Prummel Twello 1985 30:56 31:08
92 Karin Lorkeers Raalte 1987 30:53 31:11
93 Judith Evenboer Raalte 31:02 31:16
94 Emma Rietveld Raalte 30:58 31:26
95 Anja Te Boekhorst Lettele 1972 31:19 31:30
96 Dana Nijland Raalte 1973 31:11 31:38
97 Renee Segbers Raalte 1983 31:11 31:38
98 aya rosinda Apeldoorn 1957 31:29 31:39
99 Katinka Leusveld Raalte 31:17 31:45
100 Jose Valk Raalte 31:19 31:51
101 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 31:31 31:53
102 Jeske Vloedgraven Raalte 31:31 31:53
103 Maureen Meijer Nijverdal 1994 31:28 31:54
104 Saskia Jansen Nijverdal 1991 31:28 31:54
105 Laura Frederiks Raalte 31:53 31:57
106 Judith Talens Wesepe 1983 31:27 32:03
107 Joke Kromkamp Deventer 1982 31:53 32:06
108 Gerieke van der Wal - Bolhuis Raalte 31:40 32:11
109 Willy Laarman Laag zuthem 1958 31:38 32:11
110 Marjoke Kleine Schaars Olst 1990 31:55 32:13
111 sylvana dierx Nijverdal 1992 31:54 32:15
112 Alie Kruisselbrink Zwolle 1959 31:57 32:16
113 Jorien Hoekman Lettele 1992 32:06 32:18
114 Madelon Zwerink Raalte 32:02 32:23
115 Mirjam Zwerink Raalte 1967 32:02 32:23
116 Marloes Tutert Raalte 32:14 32:25
117 Jeanine Lindeboom Raalte 31:49 32:27
118 Marleen Fransen Heino 1989 31:50 32:27
119 Lucie Mosterd Zwolle 1961 32:14 32:32
120 Ans Hamelink Raalte 1964 32:14 32:42
121 Elisabeth van den Born Lochem 1985 32:17 32:44
122 Jeanet Markvoort Holten 1981 32:36 32:47
123 Annewil Vliegen Raalte 1965 32:40 32:48
124 Diana Harleman Schalkhaar 1985 32:24 32:51
125 Marjolein Dercksen Raalte 32:23 33:02
126 Milou Haen Raalte 32:35 33:05
127 Natasja Temmink Raalte 1997 32:36 33:06
128 mariet bouwmeester Raalte 1955 32:49 33:13
129 Carien v d Steege Raalte 32:49 33:13
130 Inge Bouwmeester Wijhe 1984 32:49 33:13
131 Esther Jonkman Zwolle 1986 32:59 33:22
132 Lianne Haverslag Wijhe 1985 33:21 33:34
133 Agnes Tuink Raalte 1963 33:20 33:48
134 Rie Bruggeman Raalte 1963 33:22 33:49
135 Wilma Tijink Raalte 1962 33:45 33:54
136 Joyce Meijer Colmschate 1986 33:34 33:56
137 melanie sibbald Deventer 1971 33:33 33:56
138 Lotte Schrijver Raalte 1991 33:51 34:00
139 Merle Hoevers Zoetermeer 1990 34:20 34:34
140 Marjo Van den Hengel Raalte 34:11 34:36
141 Aneta Haja Twello 1976 34:11 34:36
142 Tanja van den Bosch Nieuwleusen 1985 34:31 34:47
143 Rineke Bugter Deventer 1976 34:21 34:55
144 Leonie Leeuw Raalte 35:07 35:24
145 Inge van Denzel Raalte 34:47 35:25
146 Chantal Hulshoff Raalte 34:46 35:25
147 Patricia van Orsouw Deventer 1971 35:03 35:36
148 Silvia Hekking Raalte 1969 35:27 35:53
149 Laura de Klerk Deventer 1984 35:52 36:24
150 Joanne Kerkmeijer Diepenveen 1986 36:19 36:37
151 Lia Tielbeke Luttenberg 1975 36:51 37:21
152 Angela Strubbe Vinkeveen 1976 37:52 38:32
153 annemieke wursten Hasselt 1981 37:52 38:32
154 Lydia van Marion Schalkhaar 1967 37:59 38:34
155 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 38:00 38:34
156 Ellis Fleer Luttenberg 1967 38:04 38:38
157 Mireille Heuven-Holtmaat Luttenberg 1971 38:04 38:38
158 Agnes Mulder Wijhe 1965 38:12 38:48
159 Inge Folkert Raalte 39:15 39:38
160 Yvonne Bosch Olst 1965 39:16 39:39
161 Robin Straalman Raalte 39:05 39:43
162 Leni Straalman Raalte 39:08 39:47
163 Lianne Groeneveld Raalte 41:28 42:06
164 Mieke Griffioen Raalte 41:25 42:06

Heren  Vital Centre Men's Run prestatieloop (5km)
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marc Jansen Nijverdal 1988 19:29 19:37
2 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 19:46 19:50
3 Edwin Kramer Raalte 1969 21:29 21:35
4 Joris Bouwhuis Raalte 1981 22:46 22:50
5 Patrick Jorink Raalte 1965 22:54 22:58
6 Ewald Woertman Raalte 1970 23:24 23:30
7 Aart Plessius Heeten 1969 23:39 23:49
8 Frank Huijsmans Lemelerveld 1969 23:47 23:58
9 paul reimink Lemelerveld 1968 23:55 24:02
10 Jacco Van der vinne Arnhem 1971 24:07 24:13
11 Sjoerd Reus Raalte 1985 24:06 24:16
12 Wim Lokate Raalte 24:14 24:25
13 John Lokate Raalte 1987 24:13 24:25
14 Jeffrey Lokate Raalte 24:16 24:27
15 Tim Nijboer Raalte 1992 26:05 26:14
16 Sietze Zandstra Raalte 1952 26:43 26:54
17 Rob Eshuis Raalte 1947 27:05 27:15
18 Nico Brugman Deventer 1969 27:33 27:40
19 Han Nijboer Raalte 1959 28:13 28:23
20 Gerrit Stap Deventer 1966 37:39 37:50

Dames  Ladies Run prestatieloop (10km)
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Karin Hekkert Utrecht 1983 21:56 22:26 44:22 44:37
2 Anneloes Kortstee Nieuw heeten 1984 24:21 23:36 47:57 48:07
3 Belinda Hagenaar Raalte 23:49 24:22 48:11 48:14
4 Leontien Zijlaard van Moorsel Moordrecht 23:50 24:23 48:13 48:15
5 Mirella Koenjer Raalte 1976 23:42 24:24 48:06 48:15
6 Gemma Kogelman Haarle gem hellendoorn 1968 25:02 26:07 51:09 51:16
7 Marlies van Dijk-Bouwman Coevorden 1980 25:41 25:41 51:22 51:34
8 Petra Kok Raalte 25:43 26:06 51:49 51:54
9 Elles de Brouwer Heeten 1990 25:20 26:35 51:55 52:01
10 Saskia Soetevent Amersfoort 1963 26:15 25:40 51:55 52:05
11 Miranda Soetevent Dalfsen 1966 25:58 25:57 51:55 52:05
12 Els Evenboer Raalte 26:39 26:54 53:33 53:37
13 Roos Kappelhof Schalkhaar 1980 26:43 27:18 54:01 54:20
14 Marlies Veldkamp Broekland ov 1981 27:19 26:48 54:07 54:21
15 Aniek Daggenvoorde Lettele 1990 25:57 28:20 54:17 54:23
16 Annemiek Huis in 't Veld Lettele 1990 27:03 28:06 55:09 55:15
17 Marit Palland Zwolle 1979 27:26 27:45 55:11 55:22
18 Vera de Koning Raalte 27:35 27:42 55:17 55:25
19 Josephine Allewijn Raalte 27:34 27:52 55:26 55:34
20 Erika Koelewijn Raalte 26:56 28:34 55:30 55:35
21 Caroline Van der Heide Nieuwerkerk ad ijssel 1969 28:00 27:49 55:49 55:53
22 Fieke Roetert Steenbruggen Wijhe 1994 28:13 27:28 55:41 55:53
23 Kristel Bosman Heeten 1986 27:47 28:01 55:48 56:01
24 Suzanne Verboom Raalte 27:29 28:43 56:12 56:16
25 Ingrid Pronk Hattem 1973 27:52 28:14 56:06 56:19
26 Agnes Ten Hove Raalte 1981 27:46 28:23 56:09 56:23
27 Marianne Van Os Raalte 28:09 28:19 56:28 56:37
28 Sabine Meulhof Enschede 1990 28:07 28:20 56:27 56:37
29 Karin Jansman Dalmsholte 1965 28:09 28:20 56:29 56:42
30 Femke Maatman Raalte 1986 27:45 28:48 56:33 56:44
31 Marjolein Hofhuis Raalte 27:45 28:48 56:33 56:44
32 Annemieke Stevens Hellendoorn 1994 28:10 28:20 56:30 56:47
33 Linda Wardenier Raalte 28:34 28:17 56:51 56:57
34 Milou Oosterwijk Lettele 1992 26:50 30:05 56:55 57:00
35 Debbie Hemmink Deventer 1989 28:28 28:22 56:50 57:03
36 Marianne Mensink Broekland ov 1966 28:16 29:13 57:29 57:37
37 Mijke Donkersloot Wijhe 1960 28:15 29:13 57:28 57:37
38 Annet Moester Raalte 28:15 29:14 57:29 57:38
39 Wijnie Wegenaar Raalte 28:22 29:47 58:09 58:14
40 Mirjan Hutten Raalte 1969 28:36 29:51 58:27 58:30
41 Ans Van Polen Zeewolde 1964 28:32 30:18 58:50 59:07
42 Maaike Petrusma Zwolle 1980 29:00 30:12 59:12 59:15
43 Diana Vlot Raalte 28:46 30:26 59:12 59:15
44 Marieke Kruijswijk Jansen Raalte 28:46 30:22 59:08 59:15
45 Annemieke Brinkhof Olst 1979 30:28 29:07 59:35 59:51
46 Amy Timmer Olst 1986 29:52 29:57 59:49 1:00:05
47 Sanne Mars Deventer 1989 29:54 29:56 59:50 1:00:06
48 Esther Achterkamp Raalte 29:56 29:58 59:54 1:00:08
49 Anouk Mars Raalte 1986 29:51 30:01 59:52 1:00:08
50 Henriet Hemmink Raalte 28:37 31:20 59:57 1:00:10
51 hester houweling Zwolle 1982 28:22 31:58 1:00:20 1:00:24
52 Kameliya Thenu Deventer 1981 28:29 31:45 1:00:14 1:00:25
53 Hermien Bos Raalte 1960 28:49 31:33 1:00:22 1:00:33
54 Ina Schuttert Zwolle 1959 30:07 30:34 1:00:41 1:00:55
55 Loes Harmsel- van Lingen Holten 1965 29:57 30:45 1:00:42 1:00:55
56 Miriam Muizelaar Raalte 1983 28:41 32:15 1:00:56 1:01:14
57 Gretha Pepping Tilburg 1975 30:18 31:33 1:01:51 1:01:58
58 Gerjanne Hamming Raalte 32:08 30:14 1:02:22 1:02:30
59 Mery Klaas Deventer 1966 30:28 31:57 1:02:25 1:02:42
60 Richilde Nak Raalte 30:31 31:54 1:02:25 1:02:42
61 Amanda Hekkert Raalte 30:23 32:32 1:02:55 1:03:10
62 Diana Oost Dieren 1979 30:24 33:27 1:03:51 1:04:05
63 Kim Tiemessen Raalte 31:40 32:36 1:04:16 1:04:26
64 Jolanda Gerrits Hellendoorn 1983 32:41 32:26 1:05:07 1:05:26
65 hetty stevens Hellendoorn 1988 31:55 35:32 1:07:27 1:07:45
66 anita dijk Zuidwolde dr 1970 32:32 35:03 1:07:35 1:07:52
67 Fennanda Dekker Apeldoorn 2010 33:43 37:44 1:11:27 1:11:34
68 Netty Merjenburgh Raalte 33:56 37:31 1:11:27 1:11:34

Heren  Vital Centre Men's Run prestatieloop (10km)
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Patrick Dijk Raalte 1970 17:50 18:29 36:19 36:22
2 Jan Lubbers Raalte 1966 19:23 20:00 39:23 39:27
3 Frank Hofstede Raalte 1973 19:25 20:43 40:08 40:13
4 Coen van den Berg Raalte 27:19 15:48 43:07 43:19
5 Erik Holtman Dalfsen 1965 23:17 22:28 45:45 45:55
6 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 22:56 22:58 45:54 46:00
7 Geert Besten Luttenberg 1981 23:52 23:18 47:10 47:18
8 Fons Hulsman Lemelerveld 1977 23:42 23:41 47:23 47:30
9 Ruud Koerhuis Broekland ov 1980 24:11 23:55 48:06 48:11
10 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 23:42 24:46 48:28 48:32
11 Wessel Ligtenberg Almelo 1998 23:17 25:24 48:41 48:49
12 Patrick Neulen Wijhe 1969 24:24 24:23 48:47 48:51
13 Koos Vriend Raalte 1970 24:05 24:46 48:51 48:56
14 Robbert Van der Vegt Heino 1962 24:05 24:46 48:51 48:56
15 Gerben Kogelman Nieuw heeten 1978 24:20 25:04 49:24 49:31
16 Jochem Ligtenberg Almelo 1996 23:22 26:48 50:10 50:19
17 Harold Wunnink Raalte 24:40 25:33 50:13 50:21
18 Ferry Wunnink Lemelerveld 1975 24:37 25:45 50:22 50:30
19 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 26:07 25:19 51:26 51:39
20 Martijn Gillijns Deventer 1980 27:15 30:45 58:00 58:13
21 Gert Wolters Deventer 1985 29:07 30:08 59:15 59:21
22 Jan Ligtenberg Almelo 1963 28:18 31:15 59:33 59:43

Dames  Ladies Run wedstrijdloop (10km)
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Noortje Corstjens Nijmegen 1988 20:09 20:21 40:30 40:34
2 Gerja Zielman Heino 1980 20:54 21:27 42:21 42:25
3 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 20:59 21:56 42:55 42:59
4 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 21:26 22:00 43:26 43:30
5 Irene Eektimmerman Raalte 1973 21:13 22:23 43:36 43:39
6 Rachel Cabradillo Raalte 21:09 22:25 43:34 43:41
7 Marleen Van Elburg Hellendoorn 1987 22:32 24:13 46:45 46:50
8 Petra Van der Vegt Raalte 1978 24:40 25:16 49:56 50:02
9 Edith Stegeman Raalte 1979 24:28 26:45 51:13 51:18
10 Heleen Baarslag Lettele 1987 25:59 26:18 52:17 52:22
11 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 25:54 26:25 52:19 52:25
12 Gerrie Brouwer Dalfsen 1951 25:51 26:28 52:19 52:26
13 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 26:28 26:25 52:53 52:59
14 Marjolein De Haan Bathmen 1989 26:29 26:28 52:57 53:02
15 Annemiek Jacobs Lettele 1987 26:29 26:28 52:57 53:02
16 Kim Van Elburg Zwolle 1979 27:08 27:28 54:36 58:36
17 Irene Schunselaar Ommen 1983 28:36 31:07 59:43 59:49