Uitslagenlijst
01-10-2014  Raalter Scholieren Cross 2014  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  groep 5 en 6, 1000m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Kiona Schrijver Haarle gem hellendoorn 2005 4:35
2 Isa Ten Broeke Luttenberg 2004 4:35
3 Noah Schotman Heino 2006 4:40
4 Lisa Jansman Luttenberg 2004 4:44
5 Pien Besselink Raalte 2005 4:47
6 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 4:57
7 Noor Roescher Raalte 2006 4:58
8 Lieke Velthausz Raalte 2005 5:11
9 Kim Harink Raalte 2004 5:20
10 Caelyn Jansen Holleboom Raalte 2005 5:35
11 Bente Haarman Raalte 2004 5:37
12 Femke Vulink Luttenberg 2003 6:04
13 Guusje Van der weerd Raalte 2006 6:14
14 Marit Vulink Luttenberg 2005 6:38
15 Cindy Van Thoor Raalte 2005 6:43

Jongens  groep 5 en 6, 1000m
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Wouter Spanjer Raalte 2005 4:07
2 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 4:10
3 Sil Temmink Raalte 2004 4:14
4 Nick Dijkman Luttenberg 2004 4:17
5 Bjorn Zwerink Raalte 2004 4:20
6 Mike Schrijver Raalte 2005 4:21
7 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 4:23
8 Sil Van der weerd Raalte 2004 4:26
9 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 4:26
10 Tije Lugtenberg Luttenberg 2004 4:26
11 Yoran Nijmeijer Raalte 2004 4:27
12 Thijmen Kelder Raalte 2005 4:27
13 Iwan Kolkman Raalte 2004 4:28
14 Tim Grote Stroek Raalte 2006 4:35
15 Jesse Jutten Raalte 2005 4:35
16 Stijn Reimert Raalte 2005 4:36
17 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 4:43
18 Jelle Huijsmans Raalte 2005 4:46
19 Job Elders Raalte 2006 4:48
20 Mido Hondeveld Raalte 2006 4:50
21 Thies Jansen Raalte 2006 4:55
22 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2006 4:58
23 Ivar Zwerink Raalte 2006 5:00
24 Lucas Wellinkvoorde Luttenberg 2005 5:06
25 Brent Van Santen Raalte 2006 5:07
26 Olivier Slot Luttenberg 2005 5:08
27 Bram Hofman Luttenberg 2005 5:08
28 Chris Assink Raalte 2005 5:08
29 Jesper Wentink Raalte 2006 5:37

Meisjes  groep 7 en 8, 2000m
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Aniek Mars Raalte 2004 4:18 4:25 8:43
2 Hieke Jansman Marienheem 2002 4:29 4:28 8:57
3 Jill Diekman Raalte 2003 4:35 4:29 9:04
4 Lara Hekking Marienheem 2004 4:30 4:46 9:16
5 Sanne Loozeman Raalte 2003 4:42 4:43 9:25
6 Fleur Spoolder Raalte 2003 4:46 5:20 10:06
7 Fleur Meijer Raalte 2003 4:56 5:12 10:08
8 Rosalie Binnenpoorte Raalte 2004 4:59 5:53 10:52
9 Nomi Linthorst Raalte 2003 4:57 5:55 10:52
10 Els Eektimmerman Raalte 2004 5:17 5:52 11:09
11 Milou Klijn Velderman Nieuw heeten 2001 5:19 6:34 11:53
12 Kelly Van Thoor Raalte 2003 5:30 6:40 12:10
13 Dilana Schrijver Haarle gem hellendoorn 2004 5:22 6:58 12:20
14 Nienke Van Ekeren Nieuw heeten 2004 5:33 6:48 12:21
15 Naomi Ijzer Raalte 2003 5:26 7:14 12:40
16 Tess Kemper Raalte 2003 5:38 7:27 13:05
17 Julia Leferink Raalte 2002 5:40 7:28 13:08
18 Roos Muller Raalte 2004 5:41 7:32 13:13

Jongens  groep 7 en 8, 2000m
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Nout Wippert Marienheem 2003 3:57 4:16 8:13
2 Roan Huisman Marienheem 2004 4:20 4:14 8:34
3 Levy Hollander Raalte 2004 4:17 4:22 8:39
4 Maik Kruiper Marienheem 2004 4:18 4:30 8:48
5 Bjarn Marsman Raalte 2003 4:40 4:17 8:57
6 Adnan Zarchian Raalte 2002 4:31 4:29 9:00
7 Niek Klein Koerkamp Raalte 2003 4:31 4:29 9:00
8 Max Stoute Raalte 2004 4:34 4:33 9:07
9 Stan Grote Stroek Raalte 2004 4:35 4:34 9:09
10 Thomas Meuleman Raalte 2004 4:38 4:33 9:11
11 Stan Van Gaal Raalte 2004 4:35 4:39 9:14
12 Silvester De graaf Marienheem 2002 4:17 5:04 9:21
13 Rinse Heuvink Marienheem 2002 4:36 4:45 9:21
14 Thijs Krosman Raalte 2004 4:37 4:50 9:27
15 Sep Besselink Raalte 2002 4:39 4:52 9:31
16 Tygo Akkersdijk Marienheem 2006 4:45 4:51 9:36
17 Cas Marsman Raalte 2003 4:41 4:56 9:37
18 Luke Heymerikx Marienheem 2003 4:45 4:54 9:39
19 Ole Kappert Raalte 2003 4:40 4:59 9:39
20 Daan Reimert Marienheem 2003 4:52 4:52 9:44
21 Kevin Verschoor Raalte 2003 4:47 5:09 9:56
22 Daan Haarman Raalte 2003 4:41 5:23 10:04
23 Cas Nijenkamp Raalte 2003 4:55 5:13 10:08
24 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 4:58 5:12 10:10
25 Mischa Kemerink Raalte 2004 4:54 5:30 10:24
26 Hidde Kruiper Marienheem 2002 5:15 5:21 10:36
27 Sem Tuitert Marienheem 2004 5:13 5:23 10:36
28 Dion Huisken Raalte 2004 5:07 5:43 10:50
29 Lucas Veldkamp Luttenberg 2004 5:14 5:43 10:57
30 Joost Schrijver Raalte 2003 5:18 5:47 11:05
31 Brian Schotman Marienheem 2002 5:22 5:44 11:06
32 Lean Jansen Holleboom Marienheem 2004 5:40 6:01 11:41
33 Jort Ellenbroek Marienheem 2003 5:33 6:08 11:41
34 Niek Daggenvoorde Luttenberg 2003 5:29 6:22 11:51
35 Timo Ten Brinke Raalte 2003 6:00 7:07 13:07
36 Marijn Molenaar Raalte 2002 5:41 7:40 13:21