Uitslagenlijst
16-11-2014  AV Salland Crossloop  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Noah Schotman Heino 2006 3:35
2 Britt Borge Dalfsen 2006 3:57
3 Naëll Huijsmans Lemelerveld 2007 4:04
4 Imke Jutten Raalte 2006 4:11
5 Chloe Bosman Raalte 2006 4:22
6 Isis Van Til Raalte 2008 4:33
7 Donna Te Wierik Raalte 2007 4:51
8 Yara Oosterlaar Heeten 2008 4:56
9 Noor Van den Enk Ommen 2006 4:59
10 Silke Klein Woolthuis Raalte 2007 5:15
11 Suzet Holterman Heino 2009 5:19
12 Sofie Gerritsen Deventer 2009 5:22
13 Noa Kluin Raalte 2009 5:46
14 Lieke Hekking Raalte 2009 5:47

Jongens  Kinderloop 750m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Maikel Potkamp Heerde 2006 3:14
2 Jesse Oosterlaar Heeten 2006 3:17
3 Floris Zwakenberg Raalte 2005 3:26
4 Sten Slotman Heino 2007 3:41
5 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 3:46
6 Milan Ten Brinke Raalte 2007 4:14
7 Teun Van Assem Raalte 2010 4:45
8 Jesse Schotman Heino 2006 5:11
9 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:20
10 Mathe Spoolder Raalte 2006 5:34
11 Tim Stob Raalte 2010 5:47
12 Luc Baars Raalte 2009 6:06
13 Ties Nijboer Raalte 2010 6:08
14 Mees Filart Nijverdal 2010 6:10

Meisjes  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 6:40
2 Anna De jong Zwolle 2005 7:37
3 Maud Van der woude Raalte 2003 7:41
4 Julia Leferink Raalte 2002 7:45
5 Roos Temmink Raalte 2002 7:50
6 Bo Huysmans Lemelerveld 2003 7:51
7 Kim Harink Raalte 2004 8:30
8 Melissa Valk Hellendoorn 2005 8:38
9 Nikki Janmaat Nijverdal 2004 8:48
10 Evi Meijer Raalte 2006 9:19
11 Noa Filart Nijverdal 2003 9:20

Jongens  Jeugdloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 1,5 km Foto
1 Sem Jorink Raalte 2002 6:55
2 Léon Stok Raalte 2002 6:57
3 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 7:05
4 Tristen Valk Hellendoorn 2005 7:34
5 Mats Holterman Heino 2003 7:53
6 Jens Holterman Heino 2005 8:05
7 Sil Temmink Raalte 2004 8:08
8 Daniel Klein Woolthuis Raalte 2005 8:17
9 Diede Filart Nijverdal 2006 8:24
10 Michel Spoolder Raalte 2003 8:33
11 Quinten Koopman Raalte 2008 8:35
12 Ludo Stok Raalte 2004 8:42

Meisjes (9 t/m 12)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Minke Nijhuis Zwolle 2002 11:48
2 Julia Eisen Zwolle 2002 12:38
3 Aniek Mars Raalte 2004 12:48
4 Iris Gils Zwolle 2002 13:05
5 Mara Bakker Haarle gem hellendoorn 2004 14:21
6 Tessa Harbrink Zwolle 2004 14:32
7 Iris De Haan Raalte 2002 14:37
8 Juliët Siebelink Raalte 2004 14:49
9 Maud Eelman Heino 2002 15:14
10 Lynn Tielbeke Luttenberg 2003 15:39
11 Fleur Meijer Raalte 2003 16:15
12 Rosalie Binnenpoorte Raalte 2004 16:57
13 Diede Heuven Luttenberg 2003 17:17
14 Indy Jansen of Lorkeers Heeten 2004 17:37
15 Els Eektimmerman Raalte 2004 17:38

Meisjes (13 t/m 15)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Lieke Markink Zwolle 2001 13:01
2 Esmee Marsman Raalte 2001 13:03
3 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 13:53
4 Emma Westenberg Dedemsvaart 2001 14:42
5 Tessa Kamps Zwolle 2000 14:51

Jongens (9 t/m 12)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Bas De Jong Zwolle 2001 11:21
2 Sylvain Reinkingh Heino 2002 12:24
3 Devin Bakker Haarle gem hellendoorn 2002 12:50
4 Tijn Wippert Marienheem 2004 12:55
5 Cas Gerritsen Lemelerveld 2002 12:57
6 Yoran Elsma Lemelerveld 2001 12:58
7 Tim Schoorlemmer Heeten 2002 13:00
8 Stijn Van Gurp Heino 2002 13:13
9 Levi Akkersdijk Marienheem 2002 13:33
10 Thomas Reining Zwolle 2004 13:40
11 Ties Marsman Raalte 2002 13:46
12 Owen Kogelman Heino 2002 14:03
13 Ties Eelman Heino 2002 14:07
14 Thijs Hagen Raalte 2002 14:36
15 Hielke Prins Heino 2002 14:57
16 Jerom Kappert Luttenberg 2003 15:00
17 Rinse Heuvink Marienheem 2002 15:04
18 Luke Heymerikx Marienheem 2003 15:14
19 Ozzy Roesink Heino 2002 15:34
20 Nout Wippert Marienheem 2003 15:35
21 Daan Reimert Marienheem 2003 15:56
22 Tygo Akkersdijk Marienheem 2006 16:01
23 Brad Kogelman Heino 2003 16:47
24 Brian Schotman Marienheem 2002 16:48
25 Sem Tuitert Marienheem 2004 16:52
26 Lenny Vloedgraven Luttenberg 2004 17:09
27 Thomas Veldkamp Luttenberg 2002 18:12
28 Lucas Veldkamp Luttenberg 2004 20:00

Jongens (13 t/m 15)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ 3 km Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 11:01
2 Luca Poppe Zwolle 2000 11:27
3 Gijs Bakker Rijssen 2001 11:37
4 Julian Reinkingh Heino 2001 11:53
5 Finn Van Pijkeren Middelstum 2001 12:16
6 Twan Diekman Raalte 2000 12:51
7 Jur Heuven Luttenberg 2001 13:03
8 Luuk Gerritsen Lemelerveld 1999 13:23
9 Rick Schrijver Marienheem 2001 13:28
10 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 14:15
11 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 14:31
12 Ole Huysmans Lemelerveld 2001 14:50

Bedrijven  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bruggeman & Wieferink Accountancy 2 Raalte 2014 29:00 29:25
2 Salland Centraal 1 Raalte 2014 30:43 31:04
3 Vital Centre 1 Raalte 2014 32:35 32:54

Dames  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Nikita Van Lierop Spijkenisse 1989 20:41 20:46
2 Sabine Spreen Rolde 1992 20:54 20:56
3 Wilmke Boersma Zwolle 1991 21:44 21:46
4 Marieke Brinkhuis Raalte 1985 22:24 22:28
5 Loes Jansen Haarle gem hellendoorn 1986 23:17 23:21
6 Charlotte Schulten Raalte 1994 24:01 24:15
7 Malou Eisen Zwolle 2000 24:19 24:24
8 Nicole Hemmink Raalte 1987 24:15 24:27
9 Ellen Keizer Raalte 1985 24:35 24:40
10 Anneloes Marsman Raalte 1990 24:36 24:42
11 Elleke Demmers Wijhe 1985 24:51 24:56
12 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 25:10 25:25
13 Heleen Baarslag Lettele 1987 25:29 25:34
14 Inge Bruggeman Heino 1980 25:50 25:55
15 Rianne Schonewille Zwolle 2000 25:50 25:58
16 Charlot Hogeman Raalte 1985 26:03 26:12
17 Nardie Mulder Zwolle 1988 26:16 26:25
18 Riana Stigt Raalte 1994 26:20 26:35
19 Judith Schulten Raalte 1996 26:32 26:47
20 Marlin Bloo Raalte 1993 26:42 26:50
21 Marlou Kwakkel Raalte 1981 27:25 27:39
22 Claudy Wichink Heeten 1978 27:43 27:49
23 Nadyne Ruiter Wijhe 1988 28:02 28:06
24 Jard Sipman Raalte 1995 27:47 28:06
25 Chanine Krisman Raalte 1990 28:08 28:19
26 Ilse Mars Raalte 2000 28:20 28:38
27 Esther Van Aalderen Heino 1988 28:08 28:42
28 Celine Otten Luttenberg 2002 28:53 29:06
29 Sophie Oostewechel Luttenberg 1997 29:16 29:23
30 Marlou Alferink Raalte 1991 29:13 29:23
31 Ellen Van Assem Raalte 1978 29:14 29:26
32 Merijn Marselis Raalte 1984 29:18 29:36
33 Maeike Blauw Heino 1976 29:31 29:41
34 Adinda Vrij Raalte 1981 29:23 29:44
35 Barber Tinselboer Deventer 1976 29:32 29:44
36 Marjolein De Haan Bathmen 1989 29:27 29:44
37 Karen Laing Hellendoorn 1985 29:35 29:45
38 Else-Miek Holtmaat Raalte 1984 29:15 29:47
39 Zjoske Arkes Dedemsvaart 1981 29:21 29:47
40 Kristel Jutten Raalte 1977 29:21 29:50
41 Maike Smeenk Heino 1988 29:42 29:52
42 Nicole Kogelman Raalte 1990 29:45 30:21
43 Lianne Haarman Raalte 1988 29:56 30:22
44 Sharon Rietveld Raalte 1986 29:43 30:22
45 Jo-ann Wijermars Raalte 1993 29:56 30:22
46 Ilona Schrijver Raalte 1979 30:12 30:23
47 Sanne Van 't Erve Raalte 1989 29:49 30:25
48 Elke Kruizinga Zwolle 1987 29:57 30:26
49 Liset Overgoor Lemelerveld 1978 29:49 30:27
50 Audrey Jansen Raalte 1975 30:02 30:34
51 Lyzet Groot beumer Raalte 1975 30:23 30:35
52 Ilone Oedekerk Haren gn 1985 30:05 30:38
53 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 30:26 30:43
54 Carlinda Fuselier Heino 1991 30:29 30:44
55 Ingrid Bruggeman Heino 1988 30:43 31:00
56 Ilze Hondshorst Raalte 1985 30:39 31:00
57 Yvonne Van der vegt Raalte 1979 30:40 31:00
58 Lotte Booijink Raalte 1986 30:43 31:11
59 Anna Sikkes Raalte 1990 30:53 31:17
60 Marloes De Haan Raalte 1977 30:56 31:19
61 Susan Beuving Lemelerveld 1984 30:45 31:21
62 Meike Schrijver Raalte 1987 31:20 31:44
63 Sandra Van Til Raalte 1980 31:27 31:54
64 Sharon Schotman Heino 1976 31:36 32:00
65 Lianne Kemper Raalte 1985 31:49 32:07
66 Susanne Kroon Zwolle 1990 31:59 32:27
67 Ryanne Bosch Zwolle 1991 32:29 32:45
68 Lonneke Lenferink Zwolle 1988 32:28 32:46
69 Anouk Mars Raalte 1986 32:31 32:59
70 Sanne Mars Deventer 1989 32:32 33:00
71 Aafke Tepperik Heeten 1986 32:44 33:04
72 Lisa Ruiter Raalte 1994 32:46 33:04
73 Esther Koldewijn Olst 1977 32:41 33:05
74 Marjon Rensen Deventer 1987 32:39 33:07
75 Lieke Scholten-Roescher Raalte 1983 32:59 33:25
76 Femke Rensen Raalte 1988 33:15 33:28
77 Marleen Tielbeke Raalte 1980 33:02 33:35
78 Ilse Wolfkamp Raalte 1990 33:26 33:41
79 Lizan Westenenk Raalte 1995 33:48 34:11
80 Judith Talens Wesepe 1983 34:03 34:17
81 Marieke Assendorp Marienheem 1982 33:57 34:20
82 Els Van der Velde - Benschop Veldhoven 1977 33:45 34:25
83 Renee Segbers Raalte 1983 34:37 34:59
84 Eline Meijerink Heeten 1986 34:55 35:20
85 Monique Nijmeijer Raalte 1983 35:08 35:23
86 Lotte Koolhof Raalte 1984 35:12 35:30
87 Linda Tensen Raalte 1981 35:26 35:56
88 Silvia Temmink Raalte 1975 35:55 36:17
89 Lynet Van Rossum Raalte 1994 36:10 36:28
90 Renate Nijkamp Raalte 1977 36:08 36:36
91 Mariël Kieftenbeld Heino 1981 36:58 37:19
92 Celie Journee Raalte 1981 37:10 37:33
93 Paula Horenberg Raalte 1991 37:34 37:50
94 Sophie Wichers Schreur Heeten 1998 38:06 38:23
95 Judith Kroon Heino 1992 38:28 39:03
96 Elisa Groeneveld Heeten 1977 40:09 40:31

Dames 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Astrid Velden, van Hardenberg 1967 21:19 21:21
2 Angeli Poppe Zwolle 1969 22:15 22:20
3 Esther Eisen Zwolle 1972 23:28 23:35
4 Patricia Seinen Zwolle 1970 24:10 24:16
5 Astrid Slotman Heino 1974 24:22 24:26
6 Marijke Reining Zwolle 1974 24:25 24:33
7 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 24:34 24:39
8 Ineke Nawijn Hardenberg 1969 24:33 24:39
9 Hermie Drenth Zwolle 1967 24:38 24:45
10 Tanja Rozendal Lemelerveld 1967 25:39 25:52
11 Antonet Otten Luttenberg 1970 26:22 26:34
12 Maaike Van de Belt Heino 1974 26:45 26:50
13 Esther Kruiper Heeten 1970 26:59 27:05
14 Roselin Van Gerresheim Ommen 1970 27:17 27:27
15 Gea Nijensteen Dalfsen 1970 27:57 28:03
16 Marielle Timmerman Raalte 1972 27:48 28:17
17 Miriam Maat Raalte 1969 28:37 28:50
18 Silvia Plessius Heeten 1965 28:48 28:56
19 Wilma Rouweler Raalte 1969 29:12 29:21
20 Maryl Veldkamp Raalte 1969 29:19 29:43
21 Wendy Ponsteen Raalte 1971 29:44 29:56
22 Machteld Nielander Lemelerveld 1973 29:42 29:58
23 Marjo Zwakenberg Lemelerveld 1971 29:47 30:01
24 Yvonne Westenenk Raalte 1968 30:07 30:27
25 Simone Westenenk-grote gansey Raalte 1973 30:37 30:48
26 Leni Schrijver Heeten 1971 30:39 30:58
27 Petra Schotman Heeten 1969 30:57 31:20
28 Els Doorgeest Raalte 1968 31:18 31:38
29 Ilse Jansen Wijhe 1969 31:26 31:45
30 José Jorink Raalte 1968 31:37 31:51
31 Monique Holterman Heino 1970 32:50 33:15
32 Yvonne Daggenvoorde Lettele 1969 32:40 33:16
33 Sandra Godeschalk Wijhe 1971 32:49 33:25
34 Marloes Tutert Lettele 1973 32:51 33:26
35 Kristel Leerkes Raalte 1973 32:57 33:27
36 Jolanda Van Dijk Raalte 1973 33:02 33:33
37 Anja Te Boekhorst Lettele 1972 33:00 33:35
38 Jesca De Jong-Bosch Olst 1974 33:55 34:19
39 Miranda Loozeman Raalte 1970 34:39 34:53
40 Heidy Van Wilsum Raalte 1973 34:33 34:56
41 Jacqueline Van der Veldt Heino 1968 34:52 35:06
42 Herriët Diekman Raalte 1971 35:18 35:37
43 Miranda Jorink Raalte 1970 35:18 35:37
44 Jeannette Torny-Jansen Nijverdal 1964 35:03 35:41
45 Ingrid Braker Nijverdal 1969 35:19 35:57
46 Corine Bakker Nijverdal 1969 35:26 36:04
47 Anja Van Rossum Raalte 1967 35:48 36:28
48 Ina Brinkhuis Dalfsen 1966 38:45 39:15
49 Christel Jonkman Raalte 1969 39:31 40:01
50 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 41:38 41:54

Dames 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Hennie Teunissen Raalte 1963 23:06 23:10
2 Marian Fuselier Heino 1962 23:16 23:18
3 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 25:22 25:26
4 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 26:56 27:06
5 Marja Mulder Raalte 1963 27:21 27:28
6 Joke Klink Raalte 1958 27:22 27:31
7 Lucre Evers Marienheem 1963 27:28 27:36
8 Marian Bloo Raalte 1962 28:01 28:07
9 Ineke Koopman Heeten 1960 28:19 28:25
10 Ella Herbrink Ommen 1958 28:37 28:46
11 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 28:57 29:04
12 Janny Vrielink Raalte 1951 29:15 29:23
13 Ellen Egbertzen Raalte 1964 29:36 29:50
14 Anneke Sikkens Raalte 1960 30:15 30:25
15 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 30:18 30:29
16 Ingrid Lenferink Heino 1962 30:59 31:16
17 Sonja Veldkamp Heino 1963 30:52 31:23
18 Petra Streng Heeten 1958 31:07 31:43
19 Bea Haverslag Marienheem 1959 31:58 32:27
20 Siska Karstens Heino 1964 32:42 32:59
21 Ans Hamelink Raalte 1964 32:46 33:00
22 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 32:26 33:03
23 Rie Bruggeman Raalte 1963 34:37 34:59
24 Gina Strookappe Raalte 1959 35:23 35:45
25 Thea Herik Raalte 1961 35:19 35:59
26 Lucie Mosterd Zwolle 1961 37:01 37:38

Heren  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Thijs Theunissen Hengelo ov 1991 17:16 17:18
2 Joep Emmen Zwolle 1982 17:41 17:43
3 Montell Veldhuis Nijverdal 1996 18:44 18:46
4 Steven Van den Bosch Zwolle 1986 19:04 19:07
5 Michiel Broeksma Zwolle 1982 19:08 19:10
6 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 19:21 19:23
7 Leon Ruijter Wijhe 1998 19:25 19:26
8 Jesper Ten Zijthof Raalte 1995 19:27 19:30
9 Stefan Paalman Holten 1989 20:02 20:04
10 Jorn Lammers Marienheem 1994 20:11 20:15
11 Rogier Rietman Haarle gem hellendoorn 1995 20:12 20:17
12 Niels Overmars Wijhe 1998 20:20 20:22
13 Rob Westenenk Raalte 1993 20:39 20:42
14 Marc De Coo Heeten 1997 21:01 21:07
15 Thomas Bennink Broekland ov 1997 21:06 21:09
16 Sander Bennink Broekland ov 1997 21:14 21:17
17 Jeroen Daggenvoorde Lettele 1987 21:15 21:20
18 Ruben Benter Raalte 1999 21:26 21:28
19 Jeroen Hollegien Raalte 1987 21:37 21:41
20 Kevin Overmars Enschede 1994 21:52 21:56
21 Thijs Schoorlemmer Raalte 1990 22:03 22:15
22 Jur Heerink Lemelerveld 1998 22:17 22:21
23 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 22:25 22:31
24 Remco Jansen Holleboom Marienheem 1999 22:28 22:33
25 Lars Spijkerman Nijverdal 2001 22:20 22:35
26 Bud Huis in't Veld Raalte 1988 22:25 22:38
27 Barry Poppe Hellendoorn 1981 22:38 22:46
28 Wouter Ten Zijthof Raalte 1998 22:35 22:48
29 Wesley Lubbers Raalte 1994 22:39 22:49
30 Thomas Evers Marienheem 1998 22:39 22:51
31 Maarten Kremers Nijverdal 1988 22:50 22:55
32 Ruben Meijerink Nijmegen 1996 23:04 23:08
33 Freddie Spanhak Zwolle 1982 23:04 23:11
34 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 23:10 23:15
35 Joost Meijerink Heeten 1990 23:16 23:18
36 Rick Snel Raalte 1997 23:13 23:19
37 Mark Wolfkamp Nijverdal 1985 22:54 23:20
38 Joost Koolhof Raalte 1986 23:29 23:32
39 Teun Hunneman Nieuw heeten 1990 23:16 23:47
40 Clemens Willems Raalte 1976 23:52 23:59
41 Mike Leurink Zwolle 1999 23:58 24:06
42 Stan Peters Enschede 1990 24:15 24:19
43 Stan Gerritsen Lemelerveld 1997 24:35 24:39
44 Ronald Harbrink Zwolle 1978 24:32 24:40
45 Marc Pijnappel Raalte 1981 24:26 24:43
46 Thijs Plattel Raalte 1980 24:48 25:01
47 Mike Snel Raalte 1992 24:55 25:02
48 Mark Overmars Raalte 1987 25:08 25:20
49 Thomas Van der Velde Groningen 1993 24:42 25:21
50 Sebastiaan Borgman Raalte 1998 25:18 25:26
51 Jelle Mars Wijhe 1999 25:01 25:27
52 Wouter Klein Koerkamp Marienheem 1983 26:00 26:05
53 Dennis Bonhof Raalte 1984 25:57 26:06
54 Ron Timmer Bathmen 1985 25:51 26:08
55 Marcel Reuvekamp Heino 1980 25:55 26:11
56 Klaas-Jelmer Sixma Zwolle 1984 25:54 26:11
57 Joris Bongertman Raalte 1981 25:55 26:14
58 Joris Bouwhuis Raalte 1981 25:46 26:14
59 Raymond Pronk Raalte 1976 26:05 26:18
60 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 26:03 26:32
61 Martijn Vrij Zwolle 1980 26:11 26:32
62 Max Wichers Schreur Heeten 1996 26:28 26:33
63 Pim Van den Broek Raalte 2001 26:12 26:34
64 Jeroen Jansen Nijverdal 1985 26:14 26:40
65 Luck Haerlman Raalte 1981 26:43 26:57
66 Frank Wichink Haarle gem hellendoorn 1975 26:38 27:08
67 Tjeerd Fontein Raalte 1986 26:53 27:20
68 Wouter Velderman Raalte 1984 27:04 27:21
69 Ruben Besten Lochem 2000 27:08 27:24
70 Dennis Neulen Wijhe 2001 27:30 27:45
71 Rick Neulen Wijhe 2000 27:31 27:46
72 Gezinus Lambers Haren gn 1979 27:15 27:51
73 Richard Damman Raalte 1975 27:54 28:01
74 Roy Dijkstra Hellendoorn 1978 27:53 28:02
75 Maurits Hamer Heino 1976 28:12 28:25
76 Marcel Kappert Raalte 1983 28:02 28:26
77 Mark Bruggeman Heino 1981 28:13 28:29
78 Mark Oostewechel Heeten 1975 28:41 28:54
79 Harmjan Zengerink Raalte 1986 28:43 29:03
80 Robert-Jan Janssen Raalte 1976 28:41 29:07
81 Niels Wessels Heino 1981 29:00 29:10
82 Rudy Kappert Dedemsvaart 1981 29:05 29:31
83 Auke Tepperink Heeten 1982 29:22 29:41
84 Erwin Schrijver Raalte 1978 30:19 30:37
85 Cas Jorink Raalte 1997 31:41 31:49
86 Emile Zwerink Zwolle 1984 32:04 32:23
87 Niels Schuurman Raalte 1978 32:01 32:23
88 Kris Van der Velde Veldhoven 1976 32:04 32:43

Heren 40+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 19:34 19:35
2 Wilco Mars Ommen 1968 19:55 19:59
3 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 20:05 20:07
4 Jan Eikelboom Lemelerveld 1965 20:51 20:54
5 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 21:08 21:11
6 Bert Manenschijn Lemele 1968 21:10 21:14
7 Alfons Schrijver Marienheem 1968 21:27 21:28
8 Dick Bennink Broekland ov 1965 21:44 21:46
9 Remco Kemper Lemelerveld 1974 21:45 21:48
10 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 21:48 21:51
11 Willie Schrijver Marienheem 1967 22:02 22:05
12 René Meijer Lemelerveld 1973 22:19 22:23
13 Leo Meijerink Ommen 1965 22:37 22:41
14 Timo De jong Zwolle 1970 22:32 22:41
15 Erik Heuven Luttenberg 1969 22:36 22:42
16 Frank Slootman Raalte 1970 23:33 23:39
17 Radboud Willems Raalte 1972 23:32 23:42
18 Eric Rouweler Raalte 1968 23:43 23:48
19 René Westenenk Raalte 1966 23:53 24:03
20 Edwin Kramer Raalte 1969 24:15 24:18
21 Wilfried Leferink Raalte 1971 24:39 25:07
22 Ewald Woertman Raalte 1970 25:39 25:49
23 Martin Heuven Raalte 1965 25:26 25:58
24 Henk-Jan Schonewille Zwolle 1965 25:57 26:13
25 Martin Cents Raalte 1966 26:04 26:33
26 Ronald Temmink Heino 1968 26:23 26:36
27 Dennis Groeneveld Heeten 1973 26:38 26:59
28 John Holterman Heino 1968 27:07 27:31
29 Gerrit Morrenhof Heino 1966 26:55 27:31
30 Leo Tuitert Marienheem 1972 27:25 27:56
31 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 27:46 28:02
32 Roy Jonkman Raalte 1967 28:19 28:40
33 Winfred Schulten Raalte 1969 28:52 29:25
34 Henk Benter Raalte 1966 29:27 29:56
35 Paul Middelkamp Olst 1968 29:59 30:04
36 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 29:51 30:24
37 Gerhard Grotentraast Heeten 1969 29:45 30:25
38 Bert Klein Woolthuis Raalte 1969 29:47 30:26
39 Marc Huijsmans Raalte 1969 30:05 30:34
40 Rudi Haen Raalte 1966 30:15 30:41
41 Cosmas Jorink Raalte 1969 30:15 30:48
42 John Lubberding Wijhe 1964 30:17 30:49
43 Koen Diekman Raalte 1970 30:33 30:56
44 Ad Eilert Raalte 1968 30:19 31:01
45 Martijn Ter Haar Raalte 1972 31:15 31:49
46 Stijn Van den Broek Raalte 1968 31:30 31:53
47 Johan Bril Raalte 1972 32:40 33:12
48 Robert Ijsenbrand Olst 1972 33:56 34:22
49 Raymond Spoolder Raalte 1974 34:13 34:45
50 Fred Roos, de Raalte 1972 34:22 34:56
51 René Mars Wijhe 1967 36:22 36:54

Heren 50+  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Anton Ruijter Wijhe 1962 20:51 20:53
2 Jan Ruijter Ens 1955 21:10 21:13
3 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 21:23 21:26
4 Jos Ruijter Ens 1959 21:54 21:56
5 Wilfried Woesthuis Nijverdal 1963 21:53 21:57
6 Bennie Stigt Raalte 1962 22:24 22:26
7 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 22:58 23:01
8 Paul Tielbeek Raalte 1959 23:10 23:13
9 Hennie Besten Lochem 1964 23:19 23:33
10 Paul Floor Zwolle 1959 24:03 24:11
11 Gerard Heerink Lemelerveld 1957 24:25 24:29
12 Jan Bloo Raalte 1961 24:23 24:33
13 Gerard Hulman Broekland ov 1960 24:06 24:45
14 Andre Evers Marienheem 1963 24:36 24:47
15 Gerard Van Schooten Raalte 1955 25:17 25:26
16 Ton Koopman Heeten 1957 25:33 25:40
17 Gerrit Vrielink Raalte 1951 26:05 26:15
18 Andre Middelkamp Wijhe 1961 25:51 26:16
19 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 26:45 26:57
20 Ed Thien Olst 1955 25:46 27:05
21 Jan Maarten Albers Heeten 1962 26:54 27:12
22 Fons Zijthof ten Raalte 1960 27:04 27:26
23 Anton Haverkamp Olst 1959 27:16 27:27
24 Ate Smit Olst 1960 27:10 27:29
25 Jos Fikken Nijverdal 1962 27:29 27:37
26 Jan Stuiver Zwolle 1947 28:15 28:30
27 Jan De Boer Raalte 1956 28:19 28:32
28 Ben Wichink Kruit Raalte 1960 28:10 28:45
29 Johan Karstens Heino 1954 28:27 28:48
30 Theo Vlaskamp Raalte 1953 28:31 28:59
31 Maarten Hoogstraten Deventer 1964 28:27 29:20
32 Jan Lenderink Heeten 1957 29:19 29:46
33 Kor Heidinga Raalte 1953 29:37 29:59
34 Harry Cents Raalte 1947 29:49 30:01
35 Gerrit Strookappe Raalte 1958 30:06 30:18
36 Eit Frits Van der Velde Raalte 1960 29:39 30:19
37 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 1951 30:30 30:56
38 Marcel Ten Have Haarle gem hellendoorn 1961 30:27 30:57
39 Gerrit Jansen Raalte 1942 30:47 31:01
40 Jos Van den Born Nijverdal 1951 31:09 31:30
41 Sietze Zandstra Raalte 1952 31:05 31:33
42 Jan Gerner Luttenberg 1964 30:57 31:34
43 Benny Koerhuis Raalte 1958 31:16 31:46
44 Piet Elzinga Nieuwleusen 1956 31:17 31:54
45 Adriaan Oedekerk Wijhe 1953 31:47 32:22
46 J Kroes Dammanses Dalfsen 1954 32:19 32:28
47 Huib Rietveld Raalte 1950 32:50 33:29
48 Harry Koers Raalte 1950 33:16 33:56
49 Ab Koetsier Holten 1946 34:24 34:51
50 Dick Middendorp Raalte 1964 34:48 35:07
51 Ton Hondshorst Raalte 1956 37:18 37:41
52 Jaap Van der Spek Nieuwleusen 1938 39:42 2:24:56

Bedrijven  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Uitzendbureau Salland 1 Raalte 2014 44:44 44:50

Dames  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Gerja Zielman Heino 1980 45:24 45:28
2 Mascha Pijnenborg Den ham gn 1981 46:49 46:56
3 Ilse Keizer Heeten 1987 46:52 46:57
4 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 46:53 46:59
5 Ruben Simons Wijhe 1990 48:25 48:39
6 Edith Rooseboom Zwolle 1981 50:21 50:27
7 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 50:38 50:44
8 Mirella Koenjer Raalte 1976 50:31 50:45
9 Tineke Friesen Deventer 1980 51:46 51:53
10 Mariska Van oenen Heino 1979 54:05 54:12
11 Renée Van Assen Raalte 1998 54:57 55:16
12 Sanne Roerink Lierderholthuis 1986 1:02:54 1:03:08

Dames 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Gonny Homma Heino 1967 47:16 47:25
2 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 48:46 48:56
3 Irene Eektimmerman Raalte 1973 50:28 50:35
4 Iris Dahler Hoogeveen 1974 51:11 51:15
5 Karin Ten Hoorn Hengelo ov 1970 53:14 53:30
6 Ingrid Liefers Zwolle 1968 54:22 54:33
7 Gemma Kogelman Haarle gem hellendoorn 1968 54:48 54:56
8 Natasja Schrijver Raalte 1971 55:33 55:47
9 Astrid Jansen Holleboom Ommen 1968 55:45 55:58
10 Mireille Janssen Raalte 1970 58:08 58:20
11 Ingrid Pronk Hattem 1973 58:38 58:53
12 Miriam Jansman Raalte 1971 1:00:25 1:00:40
13 Angelique Westenberg Raalte 1973 1:00:46 1:00:56

Dames 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Elly Jansen Heeten 1962 51:23 51:33
2 Elise Venemans Raalte 1963 55:57 56:07
3 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 56:47 57:00
4 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 58:18 58:28
5 Angelien Strijkveen Raalte 1960 1:02:44 1:02:57
6 Renate Jansen Zwolle 1963 1:08:50 1:08:55

Heren  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Joep Emmen Zwolle 1982 36:49 36:51
2 Jos Verdaasdonk Raalte 1984 36:52 36:53
3 Pascal Dankelman Ommen 1986 37:07 37:08
4 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 40:21 40:26
5 Sjoerd Overmars Heino 1980 40:33 40:35
6 Matijs Jansen Zwolle 1980 40:59 41:03
7 Jeroen De Haan Raalte 1985 41:39 41:41
8 Eelco Van der Heide Ommen 1984 42:05 42:09
9 Michel Alferink Heeten 1987 42:16 42:18
10 Bart Bootsveld Heino 1996 42:29 42:30
11 Kenny Bosveld Raalte 1996 42:27 42:31
12 Stefan Boezelman Ommen 1977 42:36 42:38
13 Erik Klink Raalte 1982 42:39 42:42
14 Ruben Nahuis Zwolle 1986 43:43 43:50
15 Ron Jansman Raalte 1991 44:10 44:24
16 Raymond Ramaker Den ham ov 1980 44:29 44:32
17 Bram Veltien Lemelerveld 1976 44:53 44:57
18 Joost Holtmaat Almelo 1989 45:29 45:36
19 Twan Kroes Lemelerveld 1979 45:46 45:51
20 Simon Marsman Raalte 1987 45:18 45:55
21 Rico Noij Borne 1989 45:57 46:07
22 Jordy Cents Raalte 1986 46:46 46:51
23 Sven Wentink Raalte 1977 46:56 47:01
24 Jurgen Nijenhuis Heino 1977 47:30 47:34
25 Dennis Oosterhuis Raalte 1987 47:39 47:51
26 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 47:45 47:54
27 Frank Klein Overmeen Marienheem 1978 48:10 48:15
28 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 48:15 48:29
29 Ido Wentink Raalte 1981 49:06 49:12
30 Sven Groot koerkamp Raalte 1999 49:29 49:37
31 Rens Ten Tusscher Raalte 1987 49:33 49:48
32 Gerwin Wermink Den ham ov 1976 49:42 50:01
33 Stefan Alferink Heeten 1986 50:21 50:34
34 Harold Bruggeman Raalte 1976 50:29 50:37
35 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 50:20 50:38
36 Bas Baardmans Marienheem 1990 50:46 50:59
37 Rogier Lukas Ommen 1980 51:06 51:14
38 Robin Nicolai Zwolle 1977 51:14 51:23
39 Gerben Koenjer Raalte 1974 51:29 51:41
40 Dennis Ophoff Zwolle 1990 51:46 52:02
41 Marco Spikker Raalte 1986 52:32 52:37
42 Jack Lindeboom Den ham ov 1980 53:23 53:43
43 Gerco Bakker Den ham ov 1982 53:35 53:45
44 Esper Koggel Lemelerveld 1976 53:35 53:48
45 PatrickPatrick Bruggeman Wijhe 1976 56:13 56:30
46 Rob Heethaar Raalte 1982 57:47 58:04

Heren 40+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mark Saathof Nijverdal 1973 39:41 39:44
2 Patrick Dijk Raalte 1970 39:52 39:54
3 Rick Van de Kamp Hengelo ov 1970 39:57 40:13
4 Paul Pegge Raalte 1966 41:53 41:56
5 Theo Veldhuis Wijhe 1973 43:17 43:19
6 Hilco Prins Heino 1965 43:17 43:19
7 Harco Draaijer Deventer 1966 43:50 43:53
8 René Hulsman Raalte 1965 44:10 44:15
9 Jan Lubbers Raalte 1966 44:43 44:48
10 Michel Van Straaten Raalte 1969 44:51 44:54
11 Willem-Jan Tanck Enschede 1965 44:55 45:02
12 Maurice Roeterd Schalkhaar 1972 45:06 45:09
13 VincentVincent Kok Lemelerveld 1973 45:17 45:20
14 Arnoud Jansen Heino 1967 45:13 45:22
15 Frank Freriks Raalte 1969 45:19 45:23
16 Rob Hutten Broekland ov 1968 45:17 45:23
17 Frank Hofstede Raalte 1973 45:43 45:48
18 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 45:49 45:56
19 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 46:02 46:07
20 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 46:04 46:12
21 Eddy Van Hijum Laag zuthem 1972 46:10 46:20
22 Frans Noordman Heino 1966 46:42 46:48
23 Gerben Bisschop Lemelerveld 1972 46:43 46:52
24 Marco Baltes Lemelerveld 1970 47:08 47:11
25 Edwin Roescher Heeten 1970 47:35 47:42
26 Raymond Schrijver Raalte 1974 47:52 47:58
27 Leon Besten Raalte 1973 47:45 48:02
28 Jan arnold Bakker Heino 1969 48:00 48:07
29 Edwin Mulder Raalte 1973 48:29 48:34
30 Remco Smits Zwolle 1968 48:37 48:47
31 Dennis Klein Koerkamp Raalte 1973 48:37 48:47
32 Erik Souverein Deventer 1966 48:49 48:57
33 Marcel Hagen Raalte 1971 49:05 49:13
34 Huub Elshof Heino 1967 49:11 49:22
35 Ramon Schuil Heino 1972 49:21 49:30
36 Rob Nijdeken Deventer 1966 49:27 49:31
37 Freddy Kappert Raalte 1969 49:35 49:45
38 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 49:38 49:49
39 Erik Kogelman Haarle gem hellendoorn 1965 49:48 49:57
40 Patrick Neulen Wijhe 1969 49:56 50:05
41 Patrick Jorink Raalte 1965 50:23 50:40
42 Feike Van der Werf Laag zuthem 1965 51:10 51:19
43 Marc Berghuis Ermelo 1967 51:19 51:36
44 Vincent Jansen Wijhe 1969 51:31 51:48
45 Raymond Huijsmans Raalte 1974 51:40 51:50
46 Onno Rekers Zwolle 1968 52:17 52:29
47 Jos Huysmans Lemelerveld 1967 52:20 52:36
48 Jurjen Kampen Broekland ov 1966 53:08 53:24
49 David Ten Broeke Lemelerveld 1968 54:30 54:49
50 Marc Vastenhout Apeldoorn 1968 56:21 56:39
51 Ben Kok Kampen 1970 1:01:48 1:02:02
52 Robert Bourquin Wijhe 1967 1:02:13 1:02:26

Heren 50+  Crossloop 10km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Edwin Ophof Raalte 1964 39:32 39:34
2 Gerard Lugtenberg Heino 1963 40:02 40:03
3 Larbi El Ouahbi Deventer 1962 40:43 40:45
4 Henk Besten Heino 1962 42:24 42:26
5 Jan Van den Broek Deventer 1964 42:49 42:53
6 Stef Riemens Zwolle 1963 43:05 43:07
7 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 43:10 43:14
8 Arnold Koers Deventer 1962 43:38 43:41
9 PGA Ten Den Haarle gem hellendoorn 1961 43:54 44:01
10 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 43:58 44:01
11 Hans Hegeman Raalte 1958 44:29 44:33
12 Roelof Velde van der Daarlerveen 1958 44:34 44:37
13 Harry Derksen Raalte 1960 45:14 45:23
14 Hans De Schaarsen Heeten 1962 47:14 47:21
15 Simon Kok Deventer 1964 47:35 47:39
16 Gerhard Bloo Raalte 1956 47:50 47:59
17 Jan Nij Bijvank Heino 1958 48:56 49:04
18 Martin Voorhorst Zwolle 1963 49:53 50:03
19 Anton Schiphorst Raalte 1956 49:57 50:08
20 Peter Mensink Heeten 1964 50:00 50:09
21 Henny Lammers Marienheem 1954 50:08 50:20
22 Dick Remmers Ommen 1963 50:25 50:39
23 Noël Peeters Raalte 1964 50:46 50:58
24 Ap Onis Gorssel 1950 50:27 51:18
25 Piet Schippers Heino 1948 51:20 51:28
26 Henk Ten Broeke Raalte 1964 51:33 51:49
27 Pieter Habermehl Meppel 1962 51:42 51:59
28 Martin Jansma Raalte 1962 52:01 52:16
29 Wim Kok Zwolle 1955 52:18 52:29
30 Gerard Groote Schaarsberg Raalte 1964 52:29 52:43
31 Gerard Koekkoek Olst 1951 52:38 52:49
32 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 53:08 53:27
33 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 53:44 53:51
34 Jan Hollak Heino 1952 53:48 54:00
35 Cor Van Gasteren Heino 1947 53:43 54:02
36 Hans Hoekman Ommen 1954 53:48 54:03
37 Gerard Masman Lemelerveld 1961 54:12 54:31
38 Harry Ten Broeke Nijverdal 1960 54:19 54:34
39 Ton De Ram Wijhe 1952 55:24 55:33
40 Tone Ten Hove Marienheem 1949 55:55 56:13
41 Frans Scheuneman Hoogezand 1951 56:15 56:33
42 Ed Buijtenweg Zwolle 1958 56:28 56:45
43 Bauke Van der Hem Huissen 1946 57:03 57:15
44 Jan Bootsveld Heino 1963 59:54 1:00:07
45 Cor Terlouw Bathmen 1945 1:01:04 1:01:21
46 Leo In 't Veld Nieuw heeten 1960 1:02:36 1:02:55
47 Ben Nijboer Heino 1955 1:04:12 1:04:31