Uitslagenlijst
27-12-2014  Sint Thomas Trailrun en Kuiertocht  Nieuwehorne

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Dames  7,5 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 7,5 km Foto
1 Petra Mulder Oosterwolde fr 1974 37:08
2 Evelien Van Zwol Nieuwehorne 1992 37:32
3 Franciska Woudstra Bontebok 1975 40:11
4 Judith Van Tongeren Mildam 1970 41:40
5 Jildau Leistra Drachten 1973 42:03
6 Sjirry Beijaard Sint nicolaasga 1968 42:06
7 Lisanne Faber Oranjewoud 1999 45:05
8 Hielkje Faber Oranjewoud 1971 45:09
9 Geke Tjeerdsma Gorredijk 1980 45:10
10 Varen Uithol Oudehorne 1979 45:11
11 Karin Van der Zee Oudeschoot 1980 45:15
12 Fenna Hoekstra Katlijk 2000 46:25
13 Jildou Blok Nieuwehorne 1997 46:29
14 Marit Groen De knipe 1998 46:30
15 Henriette Huitema Oudehorne 1973 46:44
16 Geertje Hijlkema Langezwaag 1973 47:08
17 Rinske Wierda Nieuwehorne 1982 47:31
18 Wietske Koen De knipe 1969 48:52
19 Alinde Stelma Oudehorne 1991 51:05
20 Amerins De Leeuw Katlijk 1989 51:05
21 Roelina Adema Hommerts 1975 51:11
22 Karen De Kruif Blauwhuis 1966 51:12
23 Herma Fransdonk Joure 1973 51:15
24 Helen Schilt Idskenhuizen 1978 51:31
25 Silke Sikkema Katlijk 1994 51:49
26 Coba De Vries Sneek 1966 52:11
27 Neeltsje Wijnja Tjerkgaast 1998 52:46
28 Bea Visser Joure 1966 52:48
29 Verona Fortuin Broek fr 1966 52:50
30 Christel Zijlstra Sint nicolaasga 1975 52:51
31 Karin Boersma Sint nicolaasga 1965 52:52
32 Marjan Wulff Harkema 1967 52:54
33 Klaske Portena Sint nicolaasga 1967 52:56
34 Corrie Hooghiemstra Tjerkgaast 1965 53:00
35 Antsje Smeding Sint nicolaasga 1968 53:01
36 Dora Wijnja Scharsterbrug 1962 53:04
37 Hilde Haarsma Rotterdam 1988 53:07
38 Wiekie Klapdoor De knipe 1960 53:08
39 Kirsten Nijenhuis Nieuwehorne 1979 53:30
40 Annet Sonneveld Nieuwehorne 1976 53:30
41 Fokje Vd werf Gorredijk 1983 53:32
42 Anita Boonstra Heerenveen 1968 54:22
43 Judith Weits Heerenveen 1973 54:52
44 Anja Jongsma Katlijk 1961 54:53
45 Jeannette V.d. Mei Tjalleberd 1975 55:03
46 Bianca De Vries Oudehorne 1980 55:13
47 Linda De Groot Lippenhuizen 1968 55:14
48 Wendy Kraai Katlijk 1973 55:43
49 Marja Van der bijl Wijtgaard 1979 55:48
50 Anneloes Rotteveel Bontebok 1981 55:48
51 Ymkje Van der Wal-Kingma Gorredijk 1974 56:09
52 Jeltje Kingma Rotterdam 1973 56:10
53 Annechien Van der Veen Leeuwarden 1961 57:12
54 Jetske Oenema Heerenveen 1967 57:27
55 Nynke Dol Katlijk 2000 57:33
56 Nore Van der Veur Mildam 2001 57:34
57 Petra Deen-Scheepers De knipe 1965 57:37
58 Eppie De haan Oudehorne 1974 58:16
59 Marijan Van Dam Nieuwehorne 1971 58:19
60 Dirkje Bouma De knipe 1969 58:21
61 Petra De Vries Heerenveen 1984 58:35
62 Ellen Mulder Joure 1967 58:45
63 Rixte Mulder Joure 1960 58:47
64 Susan Konst Sint nicolaasga 1963 59:33
65 Margriet Dol Katlijk 1970 59:36
66 Sandra Haitsma- Mulder De knipe 1973 59:39
67 Ruth Koops van 't Jagt Groningen 1985 1:00:01
68 Ellen Groen De knipe 1965 1:00:39
69 Afke Soepboer De knipe 1970 1:00:47
70 Monique Van Oostenbruggen Utrecht 1971 1:02:28
71 Annemiek Vonk Nijehaske 1979 1:02:41
72 Yvonne Vonk-Blaauw Nijehaske 1979 1:02:43
73 Janneke Postma Heerenveen 1972 1:02:47
74 Roeliena Schotanus De knipe 1975 1:02:49
75 Douwina De vries De knipe 1964 1:03:03
76 Sabine Kammen van Leeuwarden 1976 1:04:01
77 Chantal Janssen Duiven 2003 1:04:30
78 Anneke Haarsma Groningen 1993 1:10:21
79 Rommie Haarsma Oudehorne 1960 1:10:27

Heren  7,5 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 7,5 km Foto
1 Jouke Hoekstra Ijlst 1973 36:47
2 Joey Houtman Wolvega 1989 37:30
3 Jan Piet Herder Nieuwehorne 1989 38:50
4 Auke Hijlkema Langezwaag 1972 39:16
5 Reno Papa Leeuwarden 1966 39:21
6 Ricardo Papa Warga 1998 39:23
7 Yoel Woliner Nijmegen 1983 39:29
8 Peter Wijma Bergum 1986 40:05
9 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 40:06
10 Jeroen Van der Veur Mildam 1970 40:24
11 Leroy Hettema Leeuwarden 1991 40:49
12 Fokke De Boer Nieuwehorne 1965 40:50
13 Kees Visser Tjerkgaast 1960 41:07
14 Bart Rasch Heerenveen 1969 41:15
15 Eric Postma Drachten 1974 41:32
16 Ytsje Van der Burg Oude bildtzijl 1977 41:37
17 Henri Deelstra Nieuwehorne 1972 42:06
18 Jappie Wijnja Scharsterbrug 1961 42:13
19 Jan Van Dam Nieuwehorne 1967 43:56
20 Grietinus Van der Veen Heerenveen 1969 44:52
21 Ivo Veen van de Vollenhove 1988 44:54
22 Paul Bos De knipe 1971 44:59
23 Bert Lawant De knipe 1966 45:02
24 Thomas Van der Tuin Langezwaag 2001 45:52
25 Jorne Hijlkema Langezwaag 2001 45:58
26 Yke Atsma Bolsward 1969 46:23
27 Jelte Smits Nes gem boarnsterhim 1969 47:39
28 Tjeerd Huizenga Westerbroek 1962 47:59
29 Reitze Hoekstra Katlijk 1971 49:47
30 Yvo Smit Creil 1970 49:53
31 Gerard Bos Bontebok 1972 51:15
32 Koen Van Stokkem Rotterdam 1987 51:37
33 Julian Santbergen Marknesse 2001 52:02
34 Jorrit Wulff Nieuwehorne 1999 53:04
35 Albert Hoeksma Grouw 1965 53:26
36 Piet Otten Heerenveen 1951 53:27
37 John Santbergen Marknesse 1972 53:37
38 Renee A Jongsma De knipe 1974 53:39
39 Oebele Annema De knipe 1972 53:50
40 Kaj Kuipers Leeuwarden 1998 55:32
41 Huib Van der Veur Mildam 2003 55:45
42 Henk Postma Deinum 1959 57:12
43 André Deen De knipe 1967 57:38
44 Tom Rozema Gasselternijveen 1985 57:40
45 Dave Meijer Stadskanaal 1993 57:42
46 Jaap Veensma Nieuwehorne 1965 57:47
47 Arie Roest Slappeterp 1953 57:54
48 Riekend Koopman Bontebok 1954 58:07
49 Bas Velkers De knipe 2002 58:34
50 Jan Minnema Heerenveen 1974 58:38
51 Evert Dijkstra Appelscha 1958 59:21
52 Albert Rameau Bozum 1954 1:00:49

Dames  17 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 17 km Foto
1 Sophie Koning Edam 1994 1:19:26
2 Gerie Schilder - Tol Volendam 1980 1:25:16
3 Corine Visser Leeuwarden 1972 1:25:47
4 Marije Van der Kooij Sijbrandaburen 1982 1:26:58
5 Hilda Wijnja Tjerkgaast 1989 1:30:19
6 Jantiene Hannessen Bunschoten spakenburg 1973 1:31:41
7 Lenneke Menger-Vergunst Oldeberkoop 1976 1:32:18
8 Mareen Hennen De knipe 1970 1:35:02
9 Gudy Zwarthoed Volendam 1989 1:35:04
10 Leonie Schilder Volendam 1990 1:35:05
11 Klaziena Politiek Leeuwarden 1989 1:35:07
12 Toos de Vries Steggerda 1960 1:36:25
13 Winy Grent Blokker 1962 1:37:11
14 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 1:38:04
15 Jolanda Bajema Spanga 1982 1:38:17
16 Yneke Kuiper Langezwaag 1964 1:38:34
17 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 1:38:45
18 Monique Hammink Leusden 1972 1:38:46
19 Yvonne Slootgraaf Leeuwarden 1977 1:39:03
20 Larissa Drysdale Heerenveen 1971 1:40:46
21 Cindy Spieksma Leeuwarden 1976 1:40:50
22 Attje De Vries Katlijk 1967 1:41:59
23 Lyke Rots Drachten 1983 1:42:39
24 Jeannette Schram-Moll Wolvega 1963 1:42:49
25 Sjoukje Hoekstra Nieuwehorne 1986 1:43:27
26 Maaike Dijkstra Bontebok 1990 1:43:29
27 Rixt Leenstra Heerenveen 1976 1:44:17
28 Renske Postma Leeuwarden 1978 1:44:29
29 Wietske Sikkens Heerenveen 1945 1:44:41
30 Marieke van Schuppen Wolvega 1981 1:45:25
31 Joke Cremer Gorredijk 1957 1:45:54
32 Tiny De Jong Wolvega 1961 1:47:13
33 Wike Bruinsma Leeuwarden 1961 1:47:21
34 Petra Wieringa Sneek 1971 1:47:40
35 Tineke Lautenbach Heerenveen 1967 1:47:51
36 Siska Folkertsma Heerenveen 1963 1:48:12
37 Jenneke Harsevoort - Pieffers Vollenhove 1967 1:48:22
38 Edith Horsting Utrecht 1972 1:48:41
39 Mettje Elzinga Leeuwarden 1962 1:49:40
40 Thea Heijnis Oudeschoot 1971 1:52:29
41 Inge Helder De knipe 1955 1:52:39
42 Carla Buurman Leeuwarden 1959 1:52:53
43 Joke de Jong-Heida Langezwaag 1943 1:52:56
44 Corina Stok Boksum 1972 1:53:06
45 Afke Brandenburg Wirdum fr 1964 1:53:29
46 Jinny Schippers Heerenveen 1973 1:53:41
47 Helma Siebenga De knipe 1972 1:55:52

Heren  17 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 17 km Foto
1 Tjeerd Popkema Urk 1978 1:07:08
2 Rene Schilder Volendam 1980 1:08:22
3 Henri Veldman Bontebok 1962 1:09:55
4 Kees Karregat Volendam 1980 1:12:02
5 Werner Valk Nieuwehorne 1987 1:13:34
6 Mark Peereboom Leeuwarden 1977 1:13:38
7 Cees Beets Volendam 1967 1:14:40
8 Willem Koet Heerenveen 1967 1:14:45
9 Dirk Muizer Leeuwarden 1954 1:16:18
10 Patrick Hoekstra Drachten 1977 1:16:24
11 Klaas-Jan Elzinga Amsterdam 1967 1:16:26
12 Peter Bakker Tietjerk 1952 1:16:28
13 Johan Ros Oudehorne 1989 1:17:26
14 Jippe Jongsma Gorredijk 1990 1:17:41
15 Carlo Jonk Volendam 1987 1:18:31
16 Jeroen Beuk Rotterdam 1976 1:19:19
17 Peter Hoekstra Ijlst 1974 1:19:48
18 Aris Leijendekker Tjalleberd 1964 1:20:29
19 Erik Van zessen Heerenveen 1969 1:20:48
20 Jacob Visser Groningen 1984 1:20:59
21 Herman Tol Volendam 1984 1:21:04
22 Bertijn Brijder Heerenveen 1971 1:21:24
23 Johannes Meijer De knipe 1965 1:21:32
24 Johan De Witte Makkum fr 1969 1:21:47
25 Peter Klokman Ureterp 1963 1:21:53
26 Erwin Homan Lemmer 1969 1:22:02
27 Ids Boersma Wijtgaard 1971 1:23:39
28 Gabe Rollingswier Bontebok 2000 1:24:15
29 Wietse Wierda Nieuwehorne 1981 1:24:20
30 Olaf Kistenmacher Sneek 1963 1:24:31
31 Eddie Van der Tuin Langezwaag 1972 1:24:35
32 Wiebe Jongsma Katlijk 1958 1:24:41
33 Romke Faber Nieuwehorne 1987 1:24:52
34 Rutger De Koster Heerenveen 1979 1:24:57
35 Theo Besselink Drachten 1982 1:24:59
36 Robin Rispens Gorredijk 1967 1:25:20
37 Robert Herder Jubbega 1967 1:25:21
38 Kees Visser De knipe 1961 1:25:55
39 Sjoerd Mulder Wijtgaard 1976 1:26:36
40 Erwin Groenink Frederiksoord 1978 1:26:46
41 Johan Haitsma De knipe 1970 1:27:52
42 Dennis Bornebroek Oude bildtzijl 1976 1:29:24
43 Martijn Nota Heerenveen 1979 1:30:00
44 Peter Bos Bunschoten spakenburg 1963 1:30:05
45 Rinke De Jong Leeuwarden 1962 1:30:28
46 Abe Glazema Langezwaag 1971 1:30:44
47 Peter Reitsma Bolsward 1968 1:31:47
48 Henk Haarsma Oudehorne 1960 1:31:50
49 Wolter Jan Fonk Bontebok 1959 1:32:17
50 Pieter Van Dijk Heerenveen 1956 1:32:46
51 Rene Miedema Bolsward 1969 1:32:51
52 Wouter Van Leusen Haarlem 1967 1:32:57
53 Ed Velderman Giekerk 1958 1:33:30
54 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:33:39
55 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 1:33:40
56 Jetse Bakker Assen 1965 1:34:03
57 Nick Jonk Volendam 1989 1:34:40
58 Hendrik Koen De knipe 1957 1:34:49
59 Wiebe Meilema Leeuwarden 1968 1:34:55
60 Niels Hellinga Drachten 1983 1:34:58
61 William De Ruiter Wijtgaard 1978 1:35:21
62 Cor Wijnja Heerenveen 1956 1:35:27
63 Piet Klijnstra Nijeholtwolde 1959 1:35:28
64 George-Jan Blok Nieuwehorne 1963 1:35:36
65 Sierk Postma Rijperkerk 1956 1:35:42
66 Simon Postma Oudehaske 1969 1:35:57
67 Donald Koster Leeuwarden 1969 1:36:01
68 Roelof Houttuin Leeuwarden 1958 1:36:04
69 René Deems Wolvega 1967 1:36:06
70 Roelof Kedde Oudehaske 1955 1:36:07
71 Robert Zijlstra Boelenslaan 1969 1:36:12
72 Rene Visser De knipe 1970 1:36:21
73 Leo Van der Meulen Sneek 1955 1:36:52
74 Sietse De Jong Katlijk 1964 1:37:08
75 Jan Schengenga Joure 1970 1:37:18
76 Watze Nijdam Luxwoude 1963 1:37:33
77 Gerrit Duits Sneek 1979 1:37:38
78 Johan Jorritsma Sneek 1967 1:37:39
79 Benny Bijlsma Marssum 1951 1:37:41
80 Robert Mesken Wolvega 1975 1:38:27
81 Frans Haitsma Leeuwarden 1974 1:38:44
82 Boris Fenneman Slochteren 1971 1:38:58
83 Jan Tolsma Heerenveen 1959 1:38:59
84 Foppe Slotegraaf Leeuwarden 1974 1:39:09
85 Sander Hunink Oss 1981 1:39:11
86 Kees Hoekstra Nieuwehorne 1955 1:39:58
87 Dennis Vangangel Ijsselstein ut 1971 1:41:08
88 Rogier Van der Velde Joure 1980 1:41:56
89 Peter Bax Drachten 1960 1:42:43
90 Fokke Dijkstra Drachten 1962 1:43:08
91 Jan Van der Werf Tzummarum 1967 1:44:25
92 Wim Manshande Harlingen 1958 1:44:38
93 Pieter Cremer Gorredijk 1952 1:45:44
94 Jan Willem Kram Ijlst 1968 1:45:47
95 Ben Kok Kampen 1970 1:46:00
96 Wiep Kuipers Gorredijk 1964 1:47:39
97 Joop Lusthof Leeuwarden 1960 1:47:42
98 Nico Sikkes Nieuwebrug 1957 1:48:11
99 Geert Peereboom Tietjerk 1951 1:49:09
100 Klaas Peereboom Heerenveen 1953 1:49:14
101 Arie Rietkerk Gorredijk 1969 1:50:00
102 Edward Jorna Irnsum 1969 1:52:06
103 Bonne De Haan Twijzelerheide 1955 1:52:41
104 Peter Breukers Hardegarijp 1964 1:53:13
105 Johan Knoester Oudehaske 1945 1:53:22
106 Femme de Bruin Leeuwarden 1953 1:53:30
107 Edwin Wit Utrecht 1969 1:56:49

Dames  30 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 30 km Foto
1 Jelly Van der Kloet Drachten 1981 2:36:43
2 Madelon Boode Nijverdal 1977 2:39:15
3 Arenda Scherpenkate Bornerbroek 1977 2:45:07
4 Lydia Klessens Leeuwarden 1964 2:55:03
5 Jantsje Lageveen Ureterp 1960 2:55:39
6 Toos van der Vliet Nij beets 1955 2:59:00
7 Tineke Van de Wal Oudehaske 1985 3:06:27
8 Carin Ceelaert Groningen 1983 3:08:32
9 Sandra van Strien Bergum 1974 3:09:53
10 Yvonne Sieders Elst gld 1979 3:13:38
11 Nélien Zeldenrust Woudsend 1967 3:16:58
12 Karla Schipper Groningen 1979 3:20:36
13 Janine Does Heerenveen 1972 3:20:44
14 Cora van der Wal Gieten 1964 3:23:18
15 Berber Akkerman Wommels 1982 3:25:18
16 Lubette van Urk Urk 1994 3:30:12
17 Helga Janssen Duiven 1970 3:33:03
18 Ineke Plant Groningen 1959 3:38:02
19 Gretha Reitsma-Schat Leusden 1959 5:07:15

Heren  30 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 30 km Foto
1 Peter van Ravenswaaij Groningen 1960 2:21:42
2 Taco De Jong Paterswolde 1977 2:22:34
3 Danny Hagebeek Rutten 1972 2:24:27
4 Roelof De Roos Leeuwarden 1978 2:26:19
5 Herwin Veenstra Groningen 1973 2:29:00
6 Jacob Veenstra Groningen 1981 2:36:47
7 Bert Van Veen Enschede 1986 2:36:47
8 Jaap Vink Beetgum 1970 2:38:22
9 Huib Jan Imbens Wirdum fr 1962 2:38:46
10 Marcel Nijland Groningen 1980 2:42:32
11 Klaas Zijlstra Akkrum 1971 2:43:37
12 Stephan Könnecke Enschede 1978 2:45:11
13 IJme Woensdregt Groningen 1964 2:54:41
14 Gerjan Schuuring Drachten 1974 2:55:02
15 Klaas Abrahams Hoorn nh 1952 2:55:12
16 Jouke Jorritsma Drachten 1964 2:55:45
17 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 2:56:15
18 Jaap De graaf Wijckel 1964 2:58:53
19 Ronald Boerkamp Wijhe 1971 3:00:12
20 Johannes De Boer It heidenskip 1963 3:00:19
21 Ruurd Jouke Van Wieren Heeg 1968 3:00:21
22 Erik Schotanus De knipe 1973 3:00:22
23 Rudy Kaptein Rotterdam 1979 3:00:51
24 Wijnand Jager Oude leije 1961 3:01:18
25 Bert Kleiboer Zwolle 1965 3:02:37
26 Marcel Bakker De knipe 1969 3:03:28
27 Jochum Roorda Leeuwarden 1956 3:05:11
28 Wim De Bie Schipborg 1955 3:07:15
29 Jean-Luc Beuker Groningen 1980 3:08:34
30 John De Wit Grootebroek 1965 3:10:11
31 Wichard Steen Bovenkarspel 1966 3:12:04
32 Pieter Roskam Urk 1972 3:12:54
33 Tsjeard Hofstra Wommels 1981 3:15:29
34 Martijn Otten Heerenveen 1982 3:16:20
35 Eddy Wulfsen Apeldoorn 1968 3:19:25
36 Sierd Moll Gorredijk 1967 3:19:38
37 Pieter Jansma Heerenveen 1981 3:19:48
38 John Groen De knipe 1967 3:20:39
39 Gearard Posthumus Heerenveen 1984 3:22:30
40 Gjalt Wijma Gorredijk 1977 3:22:52
41 Albert Hazenberg Ten boer 1955 3:23:20
42 Tom Langerak Apeldoorn 1972 3:27:14
43 Herman Euverman Zwolle 1953 3:29:11
44 Peter De Jong Oranjewoud 1972 3:35:25
45 Marc Van Gelder Leeuwarden 1968 3:36:44
46 Manolis Geldermans Vlierden 1973 3:37:17
47 Eddy Grootemaat Gorredijk 1971 3:47:29
48 Joris Boeren Heemstede 1968 3:48:36
49 Henk Ter Steege Balkbrug 1956 3:50:11

Dames  50 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 50 km Foto
1 Inge Gorres Smit Hoorn nh 1965 4:35:31
2 STELLA PETRIC Tuk 1972 4:54:22
3 Jenni De Groot Leeuwarden 1962 5:04:25
4 Holley Sweeney Sneek 1982 5:05:36
5 Majet Spoelder Amersfoort 1971 5:35:25

Heren  50 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 50 km Foto
1 Bob Van der Weg Ouwsterhaule 1968 3:56:31
2 Richard Lemstra Herbaijum 1974 4:02:29
3 Jeroen Machielsen Nijverdal 1966 4:05:21
4 Dik Jagersma Groningen 1954 4:25:10
5 Peter Rietveld Bemmel 1979 4:26:17
6 Wolter De Lange Steenwijk 1979 4:34:11
7 Remco Visser Joure 1963 4:36:50
8 Jaring De Groot Bergum 1966 4:36:57
9 Sipke Zeldenrust Nijemirdum 1966 4:37:40
10 Roy Gorres Hoorn nh 1965 4:38:05
11 Joos De bakker Amersfoort 1971 4:45:45
12 Rob Kelder Rijperkerk 1973 4:50:34
13 Rutger Smit Zwolle 1978 4:50:36
14 Gerrie Boersma Twijzel 1964 4:52:04
15 Gerrit Kleinrensink Renkum 1955 4:52:27
16 Gertjan Lahuis Twello 1972 4:53:42
17 Cees Dijkstra Menaldum 1963 4:53:50
18 Matthieu Magielsen Den helder 1975 4:53:57
19 François Flisijn Den helder 1963 4:54:25
20 Melchior Ram Harlingen 1982 5:00:24
21 Ritchie Limaheluw Leeuwarden 1980 5:00:29
22 Kevin Sweeney Sneek 1981 5:05:38
23 Gerik Mik Sint annen 1960 5:15:15
24 Bart Van Steen Utrecht 1961 5:16:16
25 Rinus Van der wal Heemskerk 1964 5:17:14
26 Adrie Van Dijk Paterswolde 1954 5:22:40
27 Wim Wuestenenk Creil 1956 5:24:31
28 Ubel Dijk Wanneperveen 1955 5:27:52
29 Jacob Visser Heerenveen 1944 5:46:24
30 Andries Welles Lippenhuizen 1966 5:46:41
31 Marco Hartman Wildervank 1974 6:11:53