Uitslagenlijst
02-05-2015  De Lidl Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Doortje Vos Heerenveen 1988 27:24 27:27
2 Frouke Rullmann Leeuwarden 1984 27:38 27:42
3 Anneke Nijenhuis Heerenveen 1985 28:35 28:39
4 Karin Van der Zee Oudeschoot 1980 28:33 28:41
5 Renske De Jong Heerenveen 1990 28:46 28:51
6 Ingmar Van Ast Annen 1987 28:47 28:58
7 Anne Baljeu Groningen 1985 29:17 29:21
8 Regina Stilma-van der Gaast Sintjohannesga 1967 30:00 30:06
9 Kornelia Drenth Sintjohannesga 1977 30:01 30:07
10 Mirjam Daan Oldemarkt 1980 30:13 30:22
11 Marieke Veenstra Gorredijk 1973 30:14 30:23
12 Ellen Van Houttum Heerenveen 1967 30:29 30:35
13 Anna Harbers Sintjohannesga 2000 30:35 30:38
14 Anita Bekema Heerenveen 1991 30:50 30:54
15 Marieke Kroot Heerenveen 1986 30:56 30:58
16 Ike Zeilstra Sneek 1961 31:22 31:29
17 Karen Wijbrandi Oudeschoot 1975 31:25 31:36
18 Solveig Lennderts Heerenveen 1996 31:40 31:42
19 Jetske Oenema Heerenveen 1967 31:39 31:47
20 Sjoukje Heidinga Heerenveen 1981 31:40 31:51
21 Jantine De Boer Bolsward 1986 32:05 32:11
22 Nienke Dijkstra Utrecht 1989 32:15 32:29
23 Sjanien Vogelzang Heerenveen 1972 32:37 32:47
24 Inge Dikland Heerenveen 1983 32:56 32:58
25 Henny Van der leij Leeuwarden 1960 33:06 33:13
26 Ilse Lenstra Heerenveen 2001 33:07 33:20
27 Arjet Veldkamp Heerenveen 1980 33:22 33:32
28 Marije Verhaag Leeuwarden 1985 33:26 33:35
29 Eline Ritchi Sneek 1987 33:24 33:38
30 Ellen Van Dijk Utrecht 1993 33:32 33:40
31 Marijke Terpstra Nieuwehorne 1966 33:35 33:43
32 Afke Deen Groningen 1986 33:50 33:59
33 Liesbeth Visser Sintjohannesga 1971 34:02 34:08
34 Christine Teijema Heerenveen 1977 34:08 34:20
35 Frieda Oosterwal Haulerwijk 1981 34:16 34:22
36 Wanda Postma Opende 1976 34:17 34:23
37 Jacqueline Boezerooy Slijkenburg 1981 34:23 34:30
38 Jolanda Eggink-Boezerooy Oldemarkt 1986 34:37 34:44
39 Rianne Boschma Heerenveen 1983 34:38 34:49
40 Nynke Terpstra Stiens 1969 34:46 34:54
41 Juliëtte De Jongh Heerenveen 1990 35:10 35:14
42 Jellie Van der Zee Sneek 1988 35:12 35:26
43 Ymkje Van der Wal-Kingma Gorredijk 1974 36:15 36:28
44 Cindy Pit-Gorter Eesveen 1974 36:15 36:28
45 Janny De Leeuw De knipe 1956 36:47 36:51
46 Karin Visser Sintjohannesga 1966 36:57 37:03
47 Andrea Meilink Sintjohannesga 1967 37:03 37:08
48 Tina M. Lageweg Heerenveen 1967 36:57 37:09
49 Petra Daling Heerenveen 1978 36:57 37:09
50 Margot Weijer De knipe 1957 37:11 37:15
51 Nynke De Jager Ouwsterhaule 1983 37:05 37:18
52 Anja Ten Boom Ouwsterhaule 1984 37:06 37:18
53 Simone Jonker Heerenveen 1970 37:43 37:55
54 Althea Browne Heerenveen 1953 37:57 38:01
55 Ciska Wagt Oudehaske 1979 37:52 38:03
56 Piety Bleeker Gorredijk 1961 38:10 38:17
57 Janneke Kramer Oudehaske 1958 38:18 38:28
58 Trienke Kramer Oudehaske 1986 38:18 38:28
59 Ellen Tiekstra Grouw 1998 38:25 38:38
60 Catelijne Neelis Heerenveen 1980 38:40 38:49
61 Justine Munsterman Steenwijkerwold 1991 38:39 38:49
62 Patricia Tiekstra Grouw 1990 38:40 38:53
63 Roelien Post Jonkerslan 1969 39:16 39:27
64 Hilde Oenema-Meijer Heerenveen 1963 39:17 39:27
65 Rina Van der schans Tijnje 1970 39:20 39:29
66 Hennie Drost Heerenveen 1968 39:24 39:29
67 Imke Nijholt Oldeberkoop 1968 39:24 39:39
68 Nancy Van As-van Dijkum Heerenveen 1976 39:25 39:40
69 Yvonne Van Dam Heerenveen 1997 42:50 42:52
70 Jessie Kuipers Heerenveen 1997 45:43 45:52

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Dennis Van Uitert Steenwijk 1987 20:13 20:18
2 Ton Leppers Amersfoort 1972 20:41 20:43
3 Harold Brouwer Heerenveen 1977 21:43 21:46
4 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 22:12 22:14
5 Ronald Hofstee Heerenveen 1982 22:42 22:44
6 Andy Bols Geesbrug 1992 22:59 23:06
7 Martijn Bolding Tuk 1988 23:14 23:17
8 Edwin Bruinsma Leeuwarden 1973 24:20 24:28
9 Erwin Scheve Zwolle 1973 24:59 25:07
10 Martin De Jong Heerenveen 1983 25:09 25:12
11 Thijs Menke Heerenveen 1986 25:10 25:13
12 Jacob Visser Heerenveen 1944 25:51 25:55
13 Jeldert Pol Heerenveen 1985 25:56 26:08
14 Dennis Vos Steenwijk 1988 26:03 26:10
15 Tjitske Weening Surhuisterveen 2001 26:11 26:14
16 Sipke Wielinga Tijnje 1961 26:24 26:29
17 Collin Van Houttum Heerenveen 2001 26:36 26:42
18 Peter Van Houttum Heerenveen 1968 26:35 26:42
19 Mensud Slijepcevic Oudeschoot 1950 27:00 27:02
20 Bram Lenten Hoogeveen 1988 28:32 28:38
21 Huib Van der Veur Mildam 2003 28:45 28:50
22 Robert Volbeda Heerenveen 1971 29:18 29:28
23 Arnold Hassing Heerenveen 1976 29:26 29:30
24 Henk Leerink Westervelde 1954 29:24 29:34
25 Sven Gruter Utrecht 1990 29:30 29:35
26 Joannes Cock Oldelamer 1988 29:31 29:36
27 Hindirk Jan Schotanus Leeuwarden 1990 29:50 29:52
28 Jacob Oosterdijk Heerenveen 1966 30:21 30:26
29 Wietse Swierstra Heerenveen 1979 31:01 31:02
30 Auke Zeilstra Sneek 1956 31:22 31:29
31 Dennis Stulp Joure 1989 32:15 32:28
32 Anne Van der Zee Sintjohannesga 1966 33:18 33:24
33 Bote Hendriksma Terwispel 1955 33:34 33:42
34 Hidzer Groenhof Sint jacobiparochie 1965 35:19 35:32
35 Herman Hoekstra Goutum 1952 37:05 37:21
36 Elja Veenstra Tijnje 1967 39:19 39:29
37 Shannon Veenstra Tijnje 1996 44:20 44:30
38 Richard R. Heerenveen 1972 45:43 45:52

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Sanne Tamminga Groningen 1984 40:09 40:12
2 Renske De Vries Sneek 1985 42:19 42:22
3 Corine Visser Leeuwarden 1972 46:22 46:27
4 Jolanda Muizer Leeuwarden 1976 46:54 47:03
5 Janet Krooshof Grouw 1974 46:43 47:07
6 Gerda Van klaarbergen Leeuwarden 1983 47:18 47:23
7 Wilma Van der Wal Joure 1976 47:19 47:27
8 Rosanne Stoelwinder Heerenveen 1984 47:42 47:50
9 Lieesbeth Hiddema Roordahuizum 1973 47:18 47:54
10 IJda Terpstra Muiderberg 1970 47:38 48:06
11 Yanna De Vries Heerenveen 1983 47:51 48:12
12 Wilma Stelpstra Leeuwarden 1968 48:15 48:30
13 Marijke Bekkema Itens 1977 49:06 49:16
14 Jolanda Koops-Zwambag Heerenveen 1973 48:45 49:19
15 Sabine Bomas Giekerk 1987 49:13 49:23
16 Sabine Dijkstra Sneek 1973 48:36 49:33
17 Sofia Houwer Joure 1980 49:17 49:40
18 Henrieta Oosterbaan Goenga 1971 49:25 49:42
19 Jitske Schuurman Jubbega 1973 49:48 50:03
20 Gerdi De Vries Sneek 1987 49:49 50:03
21 Sharesca Godfried Heerenveen 1984 49:53 50:23
22 Jelske Van der Hoek Groningen 1982 50:20 50:30
23 Theresia Offringa Nijland 1976 50:20 50:32
24 Roelina Adema Hommerts 1975 50:26 50:43
25 Wendelin Wielenga Sneek 1971 50:45 51:03
26 Yneke Kuiper Langezwaag 1964 50:35 51:06
27 Wieja Talman-Hofstra Jonkerslan 1972 50:32 51:07
28 Marieke Nieuwe Weme Heerenveen 1980 50:09 51:17
29 Janine Does Heerenveen 1972 51:21 51:35
30 Gineke Oosterhuis Den helder 1979 51:50 51:53
31 Gea Elgersma Sneek 1963 51:45 52:10
32 Sipkje Spijksma - van der Schaaf Delft 1981 52:00 52:18
33 Willeke Falkena Groningen 1974 52:11 52:56
34 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 52:39 52:57
35 Anja Hofstra Witmarsum 1978 52:45 53:17
36 Antsje Smeding Sint nicolaasga 1968 52:47 53:18
37 Klaske Portena Sint nicolaasga 1967 52:50 53:21
38 Sjirry Beijaard Sint nicolaasga 1968 52:58 53:29
39 Fenna Fenna Van der leeuw Sintjohannesga 1962 53:11 53:30
40 Sjoukje De Boer Heerenveen 1979 52:45 53:35
41 Neeltje Lefferts Heerenveen 1971 53:06 53:37
42 Gerritje Zijlstra Ysbrechtum 1981 53:27 53:40
43 Ciske Kroets Witmarsum 1959 54:19 54:54
44 Tineke Van Berkum Echtenerbrug 1967 54:35 55:04
45 Astrid Cramer Sneek 1964 54:25 55:25
46 Adelke Mendel Oranjewoud 1987 55:05 55:27
47 Petra Moll-Zwambag Gorredijk 1968 55:06 55:42
48 Evelien Sikkema Gorredijk 1989 55:06 55:42
49 Marjo Doeven Heerenveen 1958 55:20 55:49
50 Anguelique Dijk Heerenveen 1993 55:29 55:50
51 Saskia Schotanus Heerenveen 1971 55:45 56:05
52 Anneke Visser-Bosma Heerenveen 1976 55:17 56:06
53 Jacquelina Overwijk Jubbega 1968 55:59 56:14
54 Caroline Sickler Heerenveen 1957 55:49 56:16
55 Anita Boonstra Heerenveen 1968 55:28 56:19
56 Inkjen Borrel-rijpma Heerenveen 1981 55:28 56:24
57 Jeannet Huitema Leeuwarden 1960 56:15 56:29
58 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 56:29 56:34
59 Boukje Efde Irnsum 1963 55:44 56:39
60 Tetje Westerhof Heerenveen 1993 56:19 56:40
61 Inez Visser Heerenveen 1977 55:46 56:42
62 Esther Dijkstra Sint nicolaasga 1983 55:46 56:50
63 Janke Leffering Sneek 1962 56:27 57:02
64 Dorien Van Steen Heerenveen 1976 56:42 57:04
65 Diny Jansen kuipers Oldeberkoop 1960 56:57 57:11
66 Karen Hoekstra Heerenveen 1971 56:11 57:16
67 Mirjam Boomsma Heerenveen 1974 57:07 57:47
68 Joce Poutsma Sneek 1970 57:02 58:03
69 Laura Kuiper Heerenveen 1991 57:58 58:06
70 Tineke Heida-Hofstra Gersloot 1971 57:40 58:14
71 Aaltsje Wesselius Heerenveen 1972 57:20 58:15
72 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 57:25 58:17
73 Karin Van Delden-Raadsveld Sneek 1974 57:34 58:32
74 H. Heida Sneek 1970 57:41 58:41
75 Alie Numan Leeuwarden 1965 58:18 58:43
76 Irene Kriele Sneek 1968 58:14 59:16
77 Dita Krijgsman Heerenveen 1965 58:13 59:27
78 Hotske De Vries Heerenveen 1968 58:12 59:27
79 Wienanda Bergsma Heerenveen 1987 59:05 59:28
80 Dirkje Bouma De knipe 1969 58:34 59:29
81 Sonja Arts Heerenveen 1965 59:37 59:53
82 Aukje Van der Hout Jubbega 1987 58:57 59:54
83 Ria Rozeboom Leeuwarden 1963 59:26 59:55
84 Coba De Vries Sneek 1966 59:41 1:00:06
85 Joyra Woltinge Heerenveen 1959 1:00:05 1:00:22
86 Anke Van minnen Jubbega 1981 59:47 1:00:35
87 Suzanna Kuipers-Bruinsma Heerenveen 1980 1:00:23 1:00:38
88 Ellie Groot Heerenveen 1958 1:00:16 1:00:40
89 Carmen Wielinga - van Beusekom Tijnje 1971 59:30 1:00:45
90 Corine Bison Heerenveen 1982 59:47 1:00:54
91 Annet Kamstra Heerenveen 1983 1:00:15 1:01:08
92 Esme Keja Sneek 1967 1:00:24 1:01:17
93 Ilonka Marcelis Sneek 1964 1:00:24 1:01:17
94 Anja Jongsma Katlijk 1961 1:00:31 1:01:25
95 Alma Slijepcevic Heerenveen 1985 1:00:39 1:01:25
96 Amra Slijepcevic Oudehaske 1987 1:00:38 1:01:25
97 Bettine Otten Oosterwolde fr 1983 1:01:05 1:01:52
98 Marit Dooper Groningen 1992 1:02:05 1:02:26
99 Anjella Korteweg Ysbrechtum 1993 1:02:06 1:02:27
100 Willy Van Beek Ysbrechtum 1967 1:02:19 1:02:32
101 Akkerins Ploegstra Leeuwarden 1981 1:02:24 1:03:07
102 Hilda Hilarides Heerenveen 1979 1:02:24 1:03:07
103 Toziena Van der Tuuk Scharnegoutum 1973 1:02:41 1:03:41
104 Annelies Schriemer Sijbrandaburen 1967 1:02:41 1:03:41
105 Annet Lenstra Heerenveen 1980 1:03:34 1:03:50
106 Petra Stoker - Beintema Leeuwarden 1980 1:02:52 1:04:06
107 Maartje Stoker Leeuwarden 1978 1:02:53 1:04:06
108 Henriette Kloosterman Heerenveen 1975 1:03:16 1:04:18
109 Diana Van der ley Terwispel 1983 1:03:11 1:04:22
110 Karin Kuperus Terwispel 1970 1:03:13 1:04:22
111 Eppie De haan Oudehorne 1974 1:04:27 1:05:38
112 Petra De Vries Heerenveen 1984 1:04:27 1:05:38
113 Gea Steen Heerenveen 1963 1:05:29 1:05:54
114 Linde Faber Sneek 1982 1:05:01 1:06:04
115 Hilly Wolthuizen-Bouma Sneek 1964 1:05:59 1:06:57
116 Carin Homan Heerenveen 1961 1:07:09 1:07:37
117 Diana Scheer Leeuwarden 1973 1:07:02 1:07:39
118 Daphne Otter Heerenveen 1988 1:06:53 1:07:52
119 Elly Verhoef Heerenveen 1953 1:07:05 1:07:55
120 Sophia Tadema Sneek 1974 1:08:29 1:09:32
121 Jantina Dotinga Wommels 1967 1:09:37 1:10:29
122 Richella Wardenier Heerenveen 1989 1:11:02 1:12:00
123 Lida Deden Heerenveen 1961 1:13:42 1:13:46

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Erik Bolding Tuk 1983 34:03 34:05
2 Rob Vijver Heerenveen 1991 35:43 35:45
3 Geale Simon Postma Kollum 1989 35:51 35:53
4 Henri Harmsen Drachten 1988 37:09 37:12
5 Simon Regnerus Marrum 1968 37:59 38:04
6 Rob Van de Graaf Hoogeveen 1962 38:16 38:19
7 Sipke Schaap Lemmer 1981 38:31 38:37
8 Stefan Boezelman Ommen 1977 38:51 38:53
9 Johan Hofstra Witmarsum 1971 38:50 39:00
10 Johan Reitsma Augustinusga 1980 38:57 39:00
11 Lammert Bosma Heerenveen 1983 38:57 39:00
12 Joost Tijsen Sneek 1980 39:15 39:19
13 Jappie Brandenburg Oudemirdum 1983 39:29 39:34
14 Victor Bouwman Heerenveen 1986 39:41 39:54
15 Rene Schaap Lemmer 1990 39:57 40:04
16 Michel Speelman Appelscha 1987 40:07 40:10
17 Paco Van der Reijden Heerenveen 1979 40:18 40:24
18 Eelke De Jong Joure 1986 40:18 40:24
19 Sjoerd Adema Santpoort-zuid 1986 40:22 40:37
20 Teade Rispens Heerenveen 1980 40:42 40:50
21 Durk Polet Heerenveen 1972 40:55 41:04
22 Hans Hiemstra Harkema 1978 41:33 41:42
23 Mark Landman Heerenveen 1988 41:17 41:48
24 Dick Schuurman Joure 1971 42:14 42:22
25 Arno Winters Ommen 1976 42:24 42:27
26 Folkert Fennema Goutum 1974 42:37 42:42
27 Ronald Van Beets Leeuwarden 1988 42:33 42:53
28 Janaldo Keulen Sneek 1967 42:50 42:56
29 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 42:58 43:06
30 Jisse van de Schaaf Heerenveen 1987 42:38 43:10
31 Klaas De Vries Heerenveen 1986 43:06 43:17
32 Rik Russchen Heerenveen 1988 42:47 43:19
33 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 43:13 43:20
34 Cor Wetting Leeuwarden 1953 43:41 43:45
35 Wilco Berga Terwispel 1965 43:39 43:47
36 Anne Floris Bottema Nijland 1973 43:49 43:58
37 Willem Jan Van der Zwaag Heerenveen 1979 43:28 43:59
38 Fimme Jan Van der Wal Oudega gaast sleat 1971 43:56 44:05
39 Jouke Hoekstra Ijlst 1973 44:20 44:26
40 Hilko Zwolle Dalfsen 1964 44:13 44:35
41 Marco Bosma Heerenveen 1986 44:41 44:45
42 Bas De Best Sneek 1968 44:51 44:57
43 Nolle Lam Elahuizen 1958 44:47 44:58
44 Lucas Kerremans Akkrum 1975 45:21 45:59
45 Joël Jansen Werkendam 2000 45:02 46:07
46 Marco Vijver Franeker 1969 45:58 46:14
47 Kees Visser De knipe 1961 46:16 46:24
48 Mike Egbers Nieuwehorne 1979 45:46 46:30
49 Marco Hebing Oudehaske 1993 46:23 46:43
50 Jehannes Gietema Akkrum 1997 46:16 46:54
51 Gearard Posthumus Heerenveen 1984 46:39 47:02
52 Pieter Van Dijk Heerenveen 1956 46:58 47:05
53 Gerbrand Bouwhuis Ommen 1976 47:02 47:07
54 Johan Noordenburg Jubbega 1949 47:04 47:11
55 Jelle Visser Tjerkgaast 1994 47:03 47:15
56 Marco Van der Hoorn Heerenveen 1977 47:09 47:16
57 Hans Koopal Heerenveen 1957 46:55 47:20
58 Jelle Elzinga Heerenveen 1965 47:15 47:26
59 George Jan Blok Heerenveen 1963 47:21 47:47
60 Erez Lasker Sneek 1982 47:24 47:48
61 Jan Jelmer Rijpkema Joure 1987 47:57 48:17
62 Remco Puister Heerenveen 1971 48:10 48:19
63 Wouter Boonstra Heerenveen 1994 47:28 48:27
64 Wiebren Dijkstra Heerenveen 1989 47:28 48:27
65 Jan Leijstra Witmarsum 1958 48:04 48:33
66 Uilke Schotanus Sneek 1966 48:01 48:35
67 Boas Deden Oudehaske 2000 48:30 48:41
68 Kees Visser Tjerkgaast 1960 48:11 48:41
69 Eit Gaastra Sneek 1966 48:37 48:46
70 Jan Makkinga Heerenveen 1969 48:44 48:56
71 Gerlof Veldstra Mildam 1984 48:45 49:07
72 Eldert Teijema Heerenveen 1974 48:28 49:11
73 Sytze Wetting Leeuwarden 1947 48:51 49:18
74 Edwin Boschman Heerenveen 1974 49:03 49:23
75 Johan Jorritsma Sneek 1967 49:08 49:27
76 Gerrit Bosma Heerenveen 1972 49:16 49:28
77 Werner Zuurbier Sneek 1971 49:22 49:28
78 Jan Woudstra Heerenveen 1986 49:23 49:40
79 Bennie De Boer Katlijk 1969 48:31 49:41
80 Rick Rol Heerenveen 1990 48:32 49:43
81 Nico Van der Werff Joure 1990 49:26 49:44
82 Frank Derksen Heerenveen 1962 49:39 49:48
83 Remco Nijland Groningen 1984 49:01 49:56
84 Anne Versrpille Heerenveen 1983 48:57 50:03
85 Jan Roelof Middeldorp Sneek 1965 49:55 50:20
86 Robin Postma Heerenveen 1969 50:14 50:25
87 Gerard Broekema Heerenveen 1989 50:08 50:26
88 Robert Hoeksma Grouw 1996 49:53 50:36
89 Sytze Jouta Heerenveen 1988 50:21 50:37
90 Vincent Oosterhof Akkrum 1977 50:03 50:40
91 Jan Andringa Joure 1966 50:26 50:40
92 Wietse Jonker Wommels 1951 50:06 50:41
93 Leo Van der Meulen Heerenveen 1955 50:28 50:43
94 Rinse Tichelaar De knipe 1954 50:14 50:58
95 Dirk Berger Heerenveen 1962 50:44 51:10
96 Harry De Graaf Heerenveen 1987 50:59 51:16
97 Arjen Snapper Drachten 1975 50:55 51:18
98 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 51:06 51:43
99 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 51:05 51:44
100 Marcel Hoving Heerenveen 1992 51:20 51:52
101 Marco Van der Zee Heerenveen 1977 51:13 52:11
102 Jan Fransen Hasselt 1943 51:51 52:18
103 Meine Pultrum Nes ameland 1954 51:05 52:20
104 Erik Veen Heerenveen 1989 51:27 52:21
105 Rene Dubbink Heerenveen 1982 51:14 52:21
106 Peter Bar Heerenveen 1953 51:58 52:26
107 Bartele Hengst Heerenveen 1991 51:27 52:28
108 Henk De Jong Heerenveen 1956 51:39 52:29
109 Martial Meijer Heerenveen 1988 51:56 52:32
110 Stephan De vries Heerenveen 1984 51:49 52:54
111 Marco Bergsma Leeuwarden 1974 52:20 52:58
112 Ronald Staal Heerenveen 1974 52:40 52:59
113 Fedde Visser Tjerkgaast 1962 53:09 53:21
114 Peter Horstink Heerenveen 1979 52:49 53:22
115 Jeanner Milterburg Heerenveen 1955 52:44 53:24
116 Johan Teake Dekker Heerenveen 1980 53:15 53:44
117 Kor Poelstra Heerenveen 1956 53:01 53:47
118 Johan Krol Heerenveen 1971 52:52 53:50
119 John Van der Hoeven Heerenveen 1988 53:40 53:57
120 Fokke Rosier Oudehaske 1977 54:07 54:34
121 Wilco Fluitman Heerenveen 1993 54:18 54:39
122 Sijmen Veenema De knipe 1960 54:11 54:45
123 Meinte Buwalda Schettens 1964 54:51 55:24
124 Paul Van Goor Sneek 1953 54:32 55:31
125 Frits De Vries Heerenveen 1969 54:37 55:41
126 André Van der Linden Ijlst 1945 55:08 55:44
127 Wiebren Spieker De knipe 1956 54:42 55:47
128 Yme-Jan Hofstee Heerenveen 1968 54:45 55:49
129 Gerard Donker Tjalleberd 1962 55:11 56:06
130 Albert Hoeksma Grouw 1965 55:31 56:14
131 Arnold De Wolff Heerenveen 1976 55:36 56:20
132 Titte Ijkema Lemmer 1967 56:15 56:22
133 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 56:10 56:25
134 Louis Ubbens Sneek 1969 56:19 56:27
135 Olaf Van Brouwershaven Heerenveen 1958 56:04 56:30
136 Johan Zandstra Gorredijk 1987 55:49 56:38
137 Peter De Winter Heerenveen 1972 56:36 56:57
138 Ruud Van Brevoort Zuidveen 1955 56:46 57:01
139 Henk Schaap Heerenveen 1964 56:43 57:14
140 Hylke Hoekstra Heerenveen 1966 56:11 57:16
141 Reit Nijp Leeuwarden 1958 56:55 57:25
142 Henk Klompmaker Oudehaske 1962 56:47 57:27
143 Gerard Kootstra Heerenveen 1970 58:32 58:59
144 Willem Veldman Heerenveen 1953 58:11 59:04
145 Cor Rameau Sneek 1955 58:14 59:15
146 Eldad Lasker Heerenveen 1981 58:27 59:21
147 Luuk Van der Helm Heerenveen 1988 58:13 59:27
148 Marco Idzenga Heerenveen 1986 58:13 59:27
149 Auke Nijboer Goenga 1950 58:32 59:35
150 Minne Dijkstra Oudehaske 1951 59:30 1:00:18
151 Marcel Boel Gersloot 1959 59:23 1:00:32
152 Willem Jan Smit Leeuwarden 1970 59:39 1:00:45
153 Kees Blaauboer Oudehaske 1965 1:00:01 1:00:50
154 Henricjan Wind Heerenveen 1978 1:00:11 1:01:09
155 Jan Pieter De Boer Sneek 1960 1:00:20 1:01:23
156 Cees Kamminga Leeuwarden 1955 1:02:51 1:03:57
157 Wim Wils Marum 1957 1:03:30 1:04:18
158 Evert Dijkstra Appelscha 1958 1:05:41 1:06:48
159 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 1:06:00 1:06:58
160 Rene Nagelhout Heerenveen 1966 1:06:54 1:07:52
161 C.H.J.J. Gersen Heerenveen 1955 1:09:37 1:10:29
162 Piet De Vos Emmeloord 1942 1:12:45 1:13:39

V  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eva Koopman Groningen 1987 1:09:11 1:09:14
2 Judith Mulder 's-gravenhage 1983 1:14:24 1:14:35
3 Femke Hemstra Weidum 1993 1:16:45 1:17:08
4 Vanessa Stoelwinder Heerenveen 1980 1:19:16 1:19:21
5 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 1:19:56 1:20:09
6 Christine De Wit Katlijk 1964 1:21:36 1:22:06
7 Yvonne Knijn Gersloot 1983 1:21:57 1:22:08
8 Lucia Van der Bijl Bolsward 1967 1:23:31 1:23:59
9 José Van der Lijke Joure 1975 1:24:44 1:25:15
10 Saakje Regnerus Broeksterwoude 1966 1:25:32 1:26:28
11 Inge Van Deemter Groningen 1972 1:25:51 1:26:32
12 Nadia Veldman - Boucetta Jubbega 1973 1:25:48 1:26:58
13 Liesbeth Wierda Leeuwarden 1973 1:26:08 1:27:07
14 Margreet Koopman Groningen 1993 1:26:29 1:27:11
15 Jacqueline Lijmbach Lemmer 1963 1:26:36 1:27:15
16 Silvia Schulz Lemmer 1965 1:26:38 1:27:17
17 Verona Fortuin Broek fr 1966 1:26:57 1:27:36
18 Lysbet Faber Lemmer 1959 1:27:04 1:27:42
19 Karin Danhof Irnsum 1971 1:27:57 1:28:26
20 Martine Van der Galien Leeuwarden 1985 1:27:50 1:28:37
21 Karin Schuhmacher Sint annaparochie 1977 1:28:52 1:29:24
22 Anneke Van Dalfsen Sint annaparochie 1982 1:28:52 1:29:24
23 Jeannette Clemens Wieuwerd 1958 1:29:40 1:30:29
24 Marianne Eggermont Groningen 1959 1:30:25 1:31:18
25 Wike Bruinsma Leeuwarden 1961 1:30:52 1:31:35
26 Mattie De Boer Joure 1955 1:30:37 1:31:39
27 Hilly Van der Molen Scharnegoutum 1976 1:31:32 1:31:46
28 Ans Agricola Joure 1958 1:31:24 1:31:54
29 Alie Kuipers Gorredijk 1965 1:31:16 1:32:03
30 Sylvia Groenendijk Oldemarkt 1963 1:31:23 1:32:19
31 Ida Hylkema It heidenskip 1965 1:32:06 1:32:42
32 Tineke Lautenbach Heerenveen 1967 1:32:36 1:33:06
33 Liesbeth Boon Amsterdam 1985 1:32:54 1:33:14
34 Lian IJdema Bolsward 1963 1:33:35 1:33:44
35 Willy De Jong Leeuwarden 1967 1:33:11 1:34:07
36 Karin Van den Berg Heerenveen 1978 1:34:03 1:34:13
37 Paulien Roest Leeuwarden 1976 1:33:52 1:34:53
38 Helen Schilt Idskenhuizen 1978 1:33:44 1:34:56
39 Marike Van der leeuw Heerenveen 1973 1:34:02 1:35:00
40 Miranda Mayar Heerenveen 1975 1:34:04 1:35:01
41 Hikmet Yigit Leeuwarden 1974 1:34:56 1:35:20
42 Anja Langendijk Leeuwarden 1967 1:34:25 1:35:31
43 Geertje Nijholt - Bruinsma Joure 1975 1:34:42 1:35:56
44 Carla Buurman Leeuwarden 1959 1:35:32 1:36:16
45 Linda De Groot Lippenhuizen 1968 1:35:34 1:36:41
46 Lianne Visser Hemrik 1975 1:35:32 1:36:42
47 Ciska Sterk Sneek 1976 1:35:51 1:36:52
48 Joke Cremer Gorredijk 1957 1:35:58 1:36:55
49 Henny Zijlstra Marrum 1957 1:36:13 1:37:05
50 Heep Gall Sint nicolaasga 1963 1:35:55 1:37:08
51 Dora Wijnja Scharsterbrug 1962 1:36:14 1:37:26
52 Jorine Post Joure 1979 1:37:46 1:38:36
53 Lidwien Broenink Joure 1960 1:37:35 1:38:38
54 Joke Kramer-Beetstra Joure 1972 1:38:05 1:38:56
55 Tietsje Abma Hommerts 1971 1:38:04 1:39:13
56 Lia De Vries Hommerts 1970 1:38:02 1:39:13
57 Annewies Draaijer Leeuwarden 1966 1:38:25 1:39:18
58 Hedwig Falkena Hommerts 1977 1:39:06 1:40:14
59 Anneke Wiersma Hommerts 1985 1:39:05 1:40:14
60 Jildou Kroes Hommerts 1971 1:39:04 1:40:15
61 Hilde Jansen Heerenveen 1989 1:39:48 1:40:26
62 Inge Kools Leeuwarden 1959 1:39:44 1:40:43
63 Femke Tijsma Scharsterbrug 1989 1:39:56 1:40:47
64 Janet Gietema Hommerts 1965 1:40:21 1:41:32
65 Rina Fokkema Hommerts 1966 1:40:22 1:41:32
66 Marije Kamstra Goingarijp 1989 1:40:52 1:41:33
67 Afke Brandenburg Wirdum fr 1964 1:40:53 1:41:37
68 Tamara Kieffer Leeuwarden 1982 1:41:18 1:42:10
69 Renata Bakker Oranjewoud 1970 1:42:02 1:43:08
70 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:42:57 1:43:37
71 Imca Vaartjes Akkrum 1964 1:42:57 1:43:37
72 Ank Verhoeff Heerenveen 1958 1:42:41 1:43:40
73 Klaske Van der West-de Boer Joure 1959 1:42:56 1:43:56
74 Ina Veenstra Sint nicolaasga 1961 1:45:01 1:45:32
75 Sandra Postma Sint nicolaasga 1968 1:47:31 1:48:22
76 Aafke Keizer-Zijlstra Sint annaparochie 1957 1:47:51 1:48:35
77 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 1965 1:48:16 1:49:08
78 Sjoerdje Tijsma Balk 1992 1:50:04 1:50:55
79 Tjitske De Jong Mildam 1957 1:51:19 1:52:28
80 Anja Woudstra Oudehaske 1964 1:51:20 1:52:28
81 Henriette Keun Oudehaske 1967 1:51:20 1:52:28

M  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jorn Lemmen Groningen 1987 1:00:02 1:00:04
2 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 1:04:27 1:04:31
3 Siebe Sijtsema Heerenveen 1955 1:09:16 1:09:34
4 Richard Graaf Mantgum 1981 1:10:00 1:10:08
5 Cor Ottens Leeuwarden 1965 1:10:10 1:10:14
6 Martijn Roolvink Leeuwarden 1982 1:10:40 1:10:44
7 Peter Groothoff Sneek 1967 1:10:50 1:10:56
8 Jippe Jongsma Gorredijk 1990 1:10:32 1:11:03
9 Menne Valk Leeuwarden 1983 1:10:56 1:11:08
10 Willem Van Roeden Gorredijk 1965 1:11:05 1:11:14
11 Robert Rijpma Sneek 1965 1:11:08 1:11:21
12 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 1:12:10 1:12:22
13 Auke LIndeboom Heerenveen 1978 1:12:03 1:12:48
14 Klaas Jan Wiersma Oppenhuizen 1965 1:12:59 1:13:05
15 Teun Van Nee Zwolle 1966 1:13:33 1:13:55
16 Jelle Elzinga Groningen 1981 1:14:07 1:14:27
17 Mark Dorlandt Heerenveen 1976 1:14:28 1:14:51
18 Henk Canrinus Nijland 1962 1:14:59 1:15:09
19 HENK Van der Meer Gorredijk 1964 1:15:15 1:15:29
20 Arie Steneker Sint nicolaasga 1962 1:14:50 1:15:30
21 Sijbrand Dijkstra Heerenveen 1967 1:15:09 1:15:41
22 Michiel Van Ettinger De knipe 1982 1:15:24 1:15:41
23 Johannes Klaver Joure 1972 1:15:41 1:15:59
24 Johannes Faro Wolvega 1986 1:15:52 1:16:19
25 Rudy Miedema Heerenveen 1960 1:16:07 1:16:26
26 Mark Jansen Heerenveen 1976 1:15:47 1:16:32
27 Wibe Jan Elgersma Harich 1970 1:16:11 1:16:44
28 Andrew Guest Sneek 1963 1:16:41 1:16:48
29 Roelof Kedde Oudehaske 1955 1:17:14 1:17:33
30 Wiebe Jongsma Katlijk 1958 1:17:15 1:17:33
31 Dedde De Vries Leeuwarden 1972 1:16:51 1:17:51
32 Nico De Jong Heerenveen 1983 1:17:44 1:18:12
33 Eddie Schipper Drachten 1960 1:17:54 1:18:24
34 Kevin Mann Utrecht 1989 1:17:21 1:18:35
35 Kenneth Plat Groningen 1988 1:17:22 1:18:35
36 Matthijs Zaadnoordijk Amsterdam 1986 1:19:06 1:20:07
37 Jens Deden Oudehaske 1998 1:19:55 1:20:08
38 Roeland Van der Wijk Drachten 1962 1:19:52 1:20:13
39 Frans Haitsma Leeuwarden 1974 1:19:41 1:20:23
40 Han Postma Oudeschoot 1965 1:20:17 1:20:41
41 Kees Heida Heerenveen 1967 1:20:12 1:20:50
42 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 1:20:36 1:20:59
43 Marco Mooij Heerenveen 1959 1:20:31 1:21:17
44 Bauke Van der Loon Franeker 1957 1:21:21 1:21:35
45 Jan Nanninga Leeuwarden 1961 1:21:05 1:21:39
46 Rinze Vd brug Gorredijk 1960 1:21:07 1:21:42
47 Han Goodijk Steenwijk 1969 1:21:20 1:21:47
48 Frank Eijgenhuijsen Heerenveen 1962 1:21:23 1:21:51
49 Jelle Koen De knipe 1962 1:21:09 1:21:55
50 Remco Bosma Steggerda 1986 1:22:11 1:22:37
51 Hendrik Stoelwinder Heerenveen 1956 1:21:19 1:22:37
52 Gerrit De Vries Heerenveen 1962 1:22:49 1:23:10
53 Peter Bonthuis Joure 1982 1:22:32 1:23:10
54 Annie Breeuwsma Delft 1973 1:22:52 1:23:40
55 Jacob Terpstra Heerenveen 1961 1:23:17 1:23:58
56 Peter Visser Leeuwarden 1970 1:23:49 1:24:07
57 Fedde Beijert Ureterp 1970 1:24:14 1:24:32
58 Jelle De Jong Joure 1954 1:24:48 1:25:10
59 Auke Baron Hardegarijp 1947 1:24:33 1:25:21
60 Jos Bruin Sint nicolaasga 1957 1:25:10 1:25:54
61 Halbe Huitema Deersum 1974 1:25:49 1:26:21
62 Raymond Beintema Bolsward 1979 1:26:12 1:26:23
63 Klaas Peereboom Heerenveen 1953 1:26:02 1:26:48
64 Johan Revers Heerenveen 1962 1:26:19 1:26:53
65 Marco Waterlander Heerenveen 1968 1:26:10 1:26:55
66 Antonius De Ridder Groningen 1955 1:25:58 1:27:10
67 Jort Van Ast Rotsterhaule 1963 1:26:53 1:27:12
68 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 1:26:57 1:27:23
69 Andries Planting Lemmer 1953 1:26:46 1:27:26
70 Paul Benjamins Emmeloord 1963 1:26:57 1:27:35
71 Lonneke Eedens Leeuwarden 1977 1:26:41 1:27:40
72 Acronius Hettinga Deinum 1952 1:28:03 1:28:35
73 Jeffery Robbers Leeuwarden 1963 1:27:51 1:28:37
74 Ronald Lenters Lemmer 1977 1:28:20 1:28:39
75 Tiemo Koopman Wolvega 1964 1:28:16 1:28:58
76 Peter Paul Koenders Heerenveen 1965 1:28:05 1:29:00
77 Johan Feenstra Sneek 1968 1:28:56 1:29:10
78 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 1:28:49 1:29:12
79 Sietse De Jong Katlijk 1964 1:28:58 1:29:14
80 Lolke Cnossen Sneek 1959 1:28:30 1:29:18
81 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 1:28:52 1:29:43
82 Egbert Geertsma Groningen 1961 1:28:54 1:29:44
83 Ruben Van Noordennen Drachten 1964 1:29:18 1:29:57
84 Theewis De Jong Jonkerslan 1951 1:30:43 1:31:06
85 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 1:30:54 1:31:50
86 Riekele Heida Heerenveen 1947 1:31:13 1:32:00
87 Riekend Koopman Bontebok 1954 1:31:16 1:32:03
88 Nico Sikkes Nieuwebrug 1957 1:31:50 1:32:19
89 Edwin Claessens Espel 1965 1:32:25 1:33:15
90 Jan Minnema Heerenveen 1974 1:33:29 1:34:16
91 Andries Oenema Heerenveen 1962 1:33:17 1:34:28
92 Jacco Van der vinne Arnhem 1971 1:33:33 1:34:35
93 Jasper Sierdsma Bolsward 1979 1:33:44 1:34:56
94 Andries Miedema Heerenveen 1973 1:34:25 1:35:16
95 Frans Hoitinga Leeuwarden 1949 1:34:56 1:35:20
96 Jan Vonk Noord-scharwoude 1956 1:35:27 1:35:53
97 Jappie Wijnja Scharsterbrug 1961 1:34:49 1:36:02
98 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 1:35:43 1:36:23
99 Sieds Brouwer Leeuwarden 1963 1:35:42 1:36:35
100 Jan Portijk Wolvega 1966 1:35:41 1:36:36
101 Fokke Kooistra Lippenhuizen 1960 1:35:31 1:36:41
102 Ebel Beute Heerenveen 1969 1:36:58 1:37:10
103 Mildo Kock Balk 1967 1:36:14 1:37:26
104 Johan Kuindersma Heerenveen 1961 1:36:26 1:37:43
105 Bram Molenaar De knipe 1961 1:37:05 1:37:46
106 Bo Bruinsma Heerenveen 1966 1:37:25 1:38:03
107 Jelle De Haan Haskerhorne 1968 1:37:28 1:38:43
108 Dirk Van Terwisga Sneek 1956 1:38:51 1:39:01
109 Aad Van der Burg Oosterlittens 1953 1:38:55 1:39:58
110 Arjen De Haas Sneek 1979 1:40:35 1:41:09
111 Gerrit Schuitema Emmen 1947 1:40:20 1:41:09
112 Herman Wassens Heerenveen 1960 1:41:17 1:42:10
113 Frans Roelof Ketting Olivier Rotsterhaule 1971 1:43:38 1:43:45
114 Peter Van Noort Berlikum fr 1958 1:44:06 1:45:09
115 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 1:48:44 1:49:40
116 Ko Nederhoed Heerenveen 1958 1:51:19 1:52:28
117 Nico Kramer Oudehaske 1955 1:51:20 1:52:28
118 Jan De Jonge Heerenveen 1963 1:51:19 1:52:28

V 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Immy Auck Kersbergen Wommels 1987 1:01:01 1:01:03
2 Nicoline Akkerman Heerenveen 1986 1:21:40 1:22:41

V 45-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Yvonna Tinga Bolsward 1974 1:08:17 1:08:21
2 Hella Yntema Bolsward 1972 1:15:20 1:15:28

V 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bettie Agricola Goingarijp 1967 1:11:23 1:11:30
2 Hester Groenveld Bolsward 1968 1:15:45 1:15:52
3 Toos de Vries Steggerda 1960 1:26:59 1:27:07
4 Adri Sluis Mildam 1960 1:30:23 1:30:39
5 Inge Helder De knipe 1955 1:38:35 1:38:57
6 Ank Cusiel-Huizenga Heerenveen 1966 1:38:31 1:39:28

M 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 56:15 56:17
2 Jan Stuursma Sappemeer 1987 59:56 59:58
3 Pieter Miedema Heerenveen 1986 1:09:58 1:10:02

M 45-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der Heide Drachten 1971 1:00:10 1:00:12
2 Willem De haan Garijp 1976 1:00:44 1:00:48
3 André Koot Heerenveen 1976 1:03:46 1:03:49
4 Luuk Kruizinga Aduard 1977 1:14:30 1:14:35

M 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Venhuizen Appingedam 1968 55:56 55:58
2 Saher Yousef Heerenveen 1966 58:34 58:36
3 Saco Hemstra Weidum 1968 1:00:47 1:00:52
4 Pieter-Jan Kooi Loppersum 1967 1:01:20 1:01:24
5 Johannes Van der Veen Goutum 1957 1:03:33 1:03:36
6 Jacob van der Leij Leeuwarden 1958 1:03:39 1:03:42
7 Jos Van Barneveld Heerenveen 1963 1:05:37 1:05:41
8 Cor De Vries Leeuwarden 1966 1:05:50 1:05:57
9 Willem Koet Heerenveen 1967 1:05:57 1:06:00
10 Richard Van Lunzen Franeker 1966 1:10:38 1:10:44
11 Jan Uiterwijk Mildam 1958 1:10:58 1:11:02
12 Fre Adema Oranjewoud 1965 1:11:13 1:11:16
13 Jan Stolker Steenwijk 1951 1:11:40 1:12:24
14 Duco Zijlstra Lekkum 1957 1:14:27 1:14:38
15 Hans De weerd Drachten 1949 1:15:48 1:16:01
16 Egbert Vink Steenwijk 1970 1:17:34 1:18:19
17 Leo Van Herksen Marum 1958 1:38:09 1:38:50
18 Bert Niemarkt Winsum gn 1944 1:43:39 1:43:45

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Regine Postma Sint nicolaasga 1988 1:17:31 49:25 2:06:56 2:07:07
2 Marta Sznajder Groningen 1986 1:23:27 49:06 2:12:33 2:13:26
3 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 1:21:50 51:19 2:13:09 2:13:51
4 Marian Pruiksma-Terpstra Joure 1966 1:22:24 52:07 2:14:31 2:14:40
5 Jacquelien Van Bloois Emmeloord 1964 1:25:22 50:38 2:16:00 2:16:33
6 Wytske Kok Joure 1972 1:23:34 54:21 2:17:55 2:19:00
7 Alianne Hofstra Gorredijk 1975 1:30:31 52:36 2:23:07 2:24:14
8 Petra Pol Leeuwarden 1969 1:28:13 56:20 2:24:33 2:25:08
9 Greet Haarsma Ureterp 1968 1:30:47 55:19 2:26:06 2:26:27
10 Ikkelien Cornelis Blauwestad 1962 1:31:03 56:40 2:27:43 2:27:56
11 Natasja Buter Tijnje 1971 1:30:30 58:38 2:29:08 2:30:15
12 Derkina Elzinga Surhuisterveen 1991 1:32:29 1:03:12 2:35:41 2:36:46

M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Roelof De Roos Leeuwarden 1978 1:00:53 40:19 1:41:12 1:41:15
2 Fokko Smedema Leeuwarden 1987 1:03:25 41:11 1:44:36 1:44:38
3 Laurenz Boer Niekerk grootegast 1974 1:06:29 40:48 1:47:17 1:47:28
4 Bob Van der Weg Ouwsterhaule 1968 1:07:54 40:49 1:48:43 1:48:48
5 Giorgio Delea Franeker 1976 1:06:51 42:59 1:49:50 1:50:02
6 Jacob Wieland Heerenveen 1971 1:07:51 42:21 1:50:12 1:50:19
7 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 1:07:52 43:46 1:51:38 1:51:45
8 Jasper Keizer Sint annaparochie 1957 1:12:42 44:30 1:57:12 1:57:17
9 Huib Jan Imbens Wirdum fr 1962 1:12:33 44:30 1:57:03 1:57:17
10 Wilko Bakker Heeg 1985 1:14:38 43:51 1:58:29 1:58:41
11 Hero Polet Sneek 1961 1:14:39 43:50 1:58:29 1:58:41
12 Richard Velzen Achlum 1978 1:14:39 43:52 1:58:31 1:58:42
13 Klaas-Willem Zwaagstra Ijlst 1972 1:14:37 43:52 1:58:29 1:58:42
14 Tonnie Schokker De blesse 1962 1:14:05 44:54 1:58:59 1:59:35
15 Thilo Strack Muhltal (DE) 1955 1:15:31 44:45 2:00:16 2:00:42
16 Wybren Zijlstra Midlum 1967 1:16:21 44:06 2:00:27 2:00:44
17 Ger Vlaming Oosterend nh 1968 1:11:12 49:19 2:00:31 2:00:59
18 Johannes De Boer It heidenskip 1963 1:14:32 47:04 2:01:36 2:01:55
19 Martin Jan Visser Mildam 1966 1:17:36 44:54 2:02:30 2:02:36
20 Ytsen De Boer Steenwijk 1966 1:14:18 52:23 2:06:41 2:07:03
21 André Duinstra Sneek 1970 1:19:48 47:19 2:07:07 2:07:36
22 Gerard De Wolff Joure 1964 1:19:40 49:41 2:09:21 2:09:30
23 Michiel de Graaf Almere 1973 1:18:21 51:20 2:09:41 2:09:45
24 Bas Kalkman Leeuwarden 1963 1:17:24 51:58 2:09:22 2:09:59
25 Martijn Ruis Sneek 1982 1:21:29 48:16 2:09:45 2:10:18
26 Hans Breuker Leeuwarden 1961 1:19:41 50:15 2:09:56 2:10:38
27 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 1:22:16 49:42 2:11:58 2:12:23
28 Rinke De jong Hempens 1971 1:19:42 52:56 2:12:38 2:13:20
29 Eric Jansen Zwolle 1966 1:21:38 50:57 2:12:35 2:13:31
30 John Van de Wiel Sneek 1962 1:21:25 51:35 2:13:00 2:13:39
31 Rene Bruinsma Tijnje 1959 1:21:53 51:38 2:13:31 2:14:26
32 Remco Dijkstra Garijp 1981 1:21:11 52:36 2:13:47 2:14:42
33 Theo Zijlstra Sneek 1968 1:23:07 51:19 2:14:26 2:14:52
34 Luuk Naarding Oosthem 1967 1:23:45 50:58 2:14:43 2:15:11
35 Norbert Cornelis Blauwestad 1963 1:22:17 52:48 2:15:05 2:15:21
36 Hans Spaans Arnhem 1958 1:24:24 50:49 2:15:13 2:15:58
37 Stoffer Havinga Thesinge 1963 1:23:44 51:31 2:15:15 2:16:21
38 Xander Voulon Heerenveen 1989 1:16:58 1:00:20 2:17:18 2:17:30
39 Leo Vaandrager Luttelgeest 1958 1:25:22 52:32 2:17:54 2:18:27
40 Johan Trouwborst Sneek 1970 1:26:45 51:07 2:17:52 2:18:31
41 Alfred Zwaan Sneek 1968 1:26:43 51:21 2:18:04 2:18:43
42 Luut De Jong Woudsend 1966 1:26:30 51:35 2:18:05 2:18:53
43 Karst Anema Stiens 1946 1:26:45 52:47 2:19:32 2:19:47
44 Rob Swart Sneek 1959 1:23:30 56:04 2:19:34 2:20:02
45 Paul Kromkamp Wolvega 1990 1:25:26 54:54 2:20:20 2:20:32
46 Rene Kromkamp Wolvega 1988 1:25:26 54:54 2:20:20 2:20:32
47 Peter Boersen Leeuwarden 1964 1:28:15 52:35 2:20:50 2:21:16
48 Gerrit Duits Sneek 1979 1:28:16 52:36 2:20:52 2:21:16
49 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:29:52 50:30 2:20:22 2:21:28
50 Wieger Van Keulen Leeuwarden 1959 1:24:13 56:23 2:20:36 2:21:41
51 Durk Douma Woudsend 1962 1:26:24 56:15 2:22:39 2:23:28
52 Rones Spinder Buitenpost 1955 1:27:37 55:10 2:22:47 2:23:51
53 Peter Nijholt Leeuwarden 1964 1:28:13 56:20 2:24:33 2:25:08
54 Carel Harkema Leeuwarden 1950 1:27:56 56:44 2:24:40 2:25:44
55 Marcel Hoekstra Harlingen 1967 1:33:48 51:22 2:25:10 2:26:25
56 Marc Berghuis Ermelo 1967 1:33:56 52:56 2:26:52 2:28:07
57 Wybe Sierksma Marrum 1960 1:32:34 56:00 2:28:34 2:29:36
58 Danny Joustra De knipe 1973 1:31:15 59:25 2:30:40 2:31:27
59 Jan Miedema Joure 1956 1:32:33 58:07 2:30:40 2:31:43
60 Andre Kerbof Gorredijk 1965 1:38:42 54:03 2:32:45 2:33:30
61 Hans Buis Midwoud 1951 1:33:15 1:00:30 2:33:45 2:34:36
62 Wieger Sinnema Sneek 1958 1:35:38 59:13 2:34:51 2:35:38
63 Peter Velthuis Groningen 1954 1:36:09 59:44 2:35:53 2:36:47
64 Anton Schuurman Amsterdam 1936 1:39:53 1:08:34 2:48:27 2:49:03