Uitslagenlijst
11-10-2015  Alfa Trailrun  Schinnen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Senioren Dames  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ellis Jacobs Amstenrade 1984 53:52 53:54
2 Peeters Martine Peer (BE) 1995 59:34 59:36
3 Fenne Loots Klimmen 1997 1:02:43 1:02:48
4 Melanie Vermeulen Landgraaf 1976 1:03:59 1:04:03
5 Sandra Florie Kerkrade 1975 1:03:59 1:04:03
6 Carmen Jacobs Oirsbeek 1981 1:05:30 1:05:33
7 Christianne Bergmans Elsloo lb 1990 1:06:47 1:07:00
8 Cathelijne Kam Hoensbroek 2000 1:07:00 1:07:05
9 Eline Zaad Brunssum 1979 1:07:01 1:07:07
10 Rosanna Ververgaert Brunssum 1978 1:11:23 1:11:30
11 Rian Worms Schinnen 1986 1:12:39 1:12:43
12 Natalie Roos Landgraaf 1979 1:12:46 1:12:50
13 Suzan Savelkouls Geleen 1983 1:12:45 1:12:58
14 Linsey Zabawa-Denessen Oirsbeek 1984 1:14:04 1:14:09
15 Suzanne Hensen Oirsbeek 1979 1:15:53 1:15:59
16 Evy Paulussen Elsloo lb 1997 1:17:00 1:17:12
17 Joyce Slijpen Maastricht 1978 1:17:20 1:17:37
18 Ingrid Keulers Sittard 1978 1:17:20 1:17:44
19 Rianne Wauben Sittard 1984 1:17:21 1:17:44
20 Hilde Caen Heerlen 1977 1:18:51 1:18:54
21 Shirley Bastiaans Maastricht 1975 1:19:50 1:20:07
22 Mijke Kurstjens Boxtel 1988 1:21:20 1:21:43
23 Sanne Hensen Sittard 1985 1:22:14 1:22:20
24 Astrid Zander Sittard 1976 1:22:14 1:22:36
25 Najat Stito Heerlen 1979 1:22:40 1:22:58
26 Kelly Driessen Stein lb 1984 1:23:11 1:23:20
27 Miranda Knoben Beek lb 1981 1:23:12 1:23:21
28 Tessa Arnoldussen Oirsbeek 1983 1:23:22 1:23:35
29 Eline Huits Enschede 1994 1:24:16 1:24:33
30 Krista Greving Utrecht 1981 1:26:09 1:26:22
31 Mariëlle Van Aubel Eindhoven 1979 1:26:43 1:26:49
32 Valerie Niesten Heerlen 1990 1:27:37 1:27:59
33 Cox Hanneke Selfkant (DE) 1980 1:31:56 1:32:19
34 Yvonne Siderius Venlo 1978 1:32:06 1:32:19

Masters Dames  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Helmie Ramakers 's-gravenhage 1969 1:01:22 1:01:24
2 Wendy Gelissen Brunssum 1974 1:10:05 1:10:11
3 Liesbeth Groenen Soerendonk 1964 1:10:43 1:10:48
4 Odile Wetzels Limbricht 1964 1:11:24 1:11:30
5 Chantal Augustus Maastricht 1967 1:12:28 1:12:39
6 Chantal Van Oijen Brunssum 1971 1:13:02 1:13:09
7 Sandra Van Hooff Hoensbroek 1967 1:15:00 1:15:15
8 Gaby Kerkhoffs Valkenburg lb 1968 1:15:10 1:15:17
9 Marielle Valckx Elsloo lb 1962 1:15:09 1:15:20
10 Carolien Schoenmakers Geulle 1970 1:15:01 1:15:21
11 Carola Baburek Brunssum 1975 1:16:36 1:17:01
12 Saskia Cuijpers Beek lb 1973 1:18:10 1:18:32
13 Ingrid Teeuwen Brunssum 1975 1:18:51 1:18:54
14 Nicole Crombag Geleen 1969 1:19:53 1:20:00
15 Bianca Slijpen Hulsberg 1973 1:19:53 1:20:09
16 Dana Zelis-Palmen Simpelveld 1974 1:20:14 1:20:21
17 Petronel Schampers Oeffelt 1970 1:21:04 1:21:25
18 Marise Van Zoolingen Elst gld 1969 1:21:23 1:21:42
19 Mascha Ernste Heerlen 1975 1:22:39 1:22:58
20 Marleen Bus Hoensbroek 1961 1:22:58 1:23:08
21 Maureen Van Promeren Maastricht 1975 1:22:58 1:23:18
22 Ria Van Montfort Sint joost 1964 1:23:40 1:23:56
23 Annemarij Thijssen Bunde 1964 1:24:12 1:24:37
24 Daniëls Arlette Bilzen (BE) 1962 1:25:04 1:25:25
25 Wendy Geerlings Tegelen 1973 1:27:02 1:27:16
26 Bianca Schoeters - Sluis Brunssum 1973 1:27:11 1:27:31
27 Gonnie Daemen Brunssum 1968 1:27:38 1:28:00
28 Pascale Burgers Simpelveld 1972 1:28:41 1:28:51
29 Mandy Mouwen Bocholtz 1972 1:28:41 1:28:51
30 Marlene Ruijpers Geleen 1967 1:28:34 1:28:57
31 Ineke Meijer Geleen 1966 1:29:34 1:29:53
32 Netty Schouten 's-hertogenbosch 1969 1:45:07 1:45:20
33 Marion Wenders Gulpen 1957 2:10:01 2:10:23

Senioren Heren  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Hector Rubio Maastricht (ES) 1981 51:00 51:01
2 Bas Relouw Sittard 1991 52:58 52:59
3 Jan-Willem Housmans Echt 1979 53:25 53:27
4 Daan Creemers Stramproy 1992 53:36 53:43
5 Ward Van Roy Arendonk (BE) 1976 53:51 53:52
6 Dave Houben Zoetermeer 1985 54:22 54:23
7 Jurjen Knarren Heerlen 1983 54:31 54:36
8 Roel Lenssen Lanaken (BE) 1995 54:39 54:42
9 Krisztian Szűcs Heerlen 1976 55:54 55:55
10 Dennis Van Pey Born 1978 56:09 56:11
11 Niels Meens-team meens Sittard 1991 57:32 57:39
12 Robert Van Delden Maasbracht 1984 58:06 58:14
13 Bjorn Coppers Horst 1979 58:52 59:01
14 Robin Kessels Geleen 1977 58:59 59:04
15 Jelle Meens-team meens Sittard 1988 58:58 59:06
16 Pieter Max Kam Hoensbroek 1999 59:05 59:10
17 Vansweevelt Rob 3570 Alken (BE) 1984 59:33 59:35
18 Jurgen Schroll Elsloo lb 1977 1:00:10 1:00:12
19 Ralph Jacobs Brunssum 1979 1:00:44 1:00:51
20 Roger De Schrijver Roermond 1976 1:02:34 1:02:43
21 Ramon Van wersch Oirsbeek 1982 1:02:52 1:02:55
22 Dion Dabekaussen Geleen 1976 1:02:44 1:03:00
23 Dave Huntjens Geleen 1981 1:03:16 1:03:35
24 Rob Stoop Limbricht 1985 1:03:16 1:03:35
25 Alex Smeets Elsloo lb 2000 1:04:02 1:04:14
26 Mathijs Hage Tilburg 1979 1:04:43 1:04:51
27 Erik Bruijnzeels Stein lb 1986 1:04:48 1:04:58
28 Eric Meuwissen Ohe en laak 1977 1:06:51 1:06:59
29 Mark Zabawa Oirsbeek 1979 1:07:12 1:07:16
30 Brandon Bohlem Elsloo lb 1998 1:07:27 1:07:40
31 Tom Hoedemakers Sittard 1982 1:07:36 1:07:54
32 Martin Filipec Dobrichovice (CZ) 1978 1:08:13 1:08:24
33 Alhagie Conteh Holtum 1978 1:09:06 1:09:32
34 Roel Curfs Landgraaf 1978 1:09:24 1:09:36
35 Ferno Thijssen Oirsbeek 1976 1:10:09 1:10:18
36 Alexander Gelissen Brunssum 1978 1:10:48 1:10:54
37 Tako Springer Brunssum 1975 1:10:50 1:11:02
38 Dennis Aarts Roermond 1977 1:11:47 1:11:56
39 Detlev Majcherek Heerlen 1979 1:11:40 1:12:00
40 Scott Grech Allen Maastricht 1988 1:11:57 1:12:15
41 Sander Kleikers Maastricht 1976 1:12:09 1:12:25
42 Oscar Keulen Maastricht 1979 1:12:08 1:12:26
43 Marcel Muijrers Spaubeek 1977 1:12:19 1:12:29
44 Remco Kranendonk Sittard 1977 1:12:42 1:12:49
45 Edward Omondi Valkenburg lb 1986 1:13:17 1:13:34
46 Marcel Van Nistelrooij Apeldoorn 1989 1:13:12 1:13:38
47 Reitze Wellen Nijmegen 1985 1:14:14 1:14:18
48 Stefan Hünseler Roermond 1979 1:14:06 1:14:27
49 Gerard Peeman Rotterdam 1982 1:14:32 1:14:51
50 Guido Hensen Sittard 1980 1:14:52 1:14:58
51 Bob De Kort Brunssum 1978 1:16:14 1:16:32
52 Saskia Verbeek Brunssum 1981 1:19:53 1:20:00
53 Linda Van Pelt Simpelveld 1976 1:20:13 1:20:20
54 Daniël Welles Gennep 1982 1:20:52 1:21:14
55 Dennis Hozeman Boxtel 1982 1:21:20 1:21:43
56 Dennis Hendrikx Venlo 1978 1:21:52 1:22:05
57 Eric Smeets Enschede 1991 1:22:38 1:22:46
58 Abe Brouns Hoensbroek 1984 1:26:08 1:26:21
59 Pim Brouns Utrecht 1979 1:26:09 1:26:21
60 Dennis Meens-team meens Sittard 1986 1:26:50 1:26:59
61 Steffie Hoeijmakers-team meens Sittard 1988 1:26:50 1:26:59

Masters Heren  13 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Mike Vrolijk 's-gravenhage 1969 53:43 53:46
2 Bert Verboort Stein lb 1970 53:47 53:49
3 Frens Hool Merkelbeek 1965 54:46 54:47
4 Wil Pepels Elsloo lb 1958 55:30 55:39
5 Rob Riksen Nuth 1963 55:52 55:55
6 Ronald Smeets Heerlen 1973 57:23 57:27
7 Bart Nelemans Spaubeek 1970 58:11 58:13
8 Arno Škrabanja Cadier en keer 1956 58:16 58:18
9 Erik-Jan Van de Voort Someren 1962 58:17 58:19
10 Gerard Gijzen Urmond 1961 58:23 58:24
11 Ramon Van Dun Brunssum 1974 58:31 58:35
12 John Van Eys Nuth 1965 58:39 58:45
13 Robert Blokzijl Geleen 1972 58:45 58:48
14 Pascal Lutgens Heerlen 1965 59:11 59:14
15 Joeri Verboord Limbricht 1975 59:11 59:16
16 Frans Lipsch Schin op geul 1968 59:22 59:27
17 John Simpson Berg en terblijt 1979 59:57 1:00:12
18 Jeroen Meerveld Heerlen 1986 1:01:17 1:01:21
19 Jacques Timmermans Born 1973 1:01:19 1:01:33
20 Robert Schroijen Heel 1968 1:01:35 1:01:39
21 Benny Vaessen Oirsbeek 1972 1:01:45 1:01:48
22 Maurice Szlanina Spaubeek 1973 1:01:43 1:01:48
23 John Nelissen Stein lb 1965 1:01:58 1:02:11
24 John Vreuls Kerkrade 1966 1:02:03 1:02:15
25 Albert Griens Ohe en laak 1974 1:02:15 1:02:23
26 Vincent Van Lieshout Beek lb 1972 1:02:32 1:02:33
27 Daniël Van de Ven Maastricht 1969 1:02:34 1:02:41
28 Hans Kam Hoensbroek 1968 1:02:42 1:02:48
29 Leon Reijnders Heerlen 1970 1:02:58 1:03:00
30 Jochem Lahaije Bunde 1971 1:03:02 1:03:04
31 Roger Sliepen Maastricht 1963 1:03:33 1:03:44
32 Jan Muijrers Voerendaal 1945 1:03:54 1:04:05
33 Raymond Offermans Geleen 1967 1:04:14 1:04:21
34 Fred Coerver Kerkrade 1965 1:04:16 1:04:21
35 Chrit Jacobs Puth 1956 1:04:43 1:04:49
36 Roman Rademacher Schinnen 1999 1:04:39 1:04:49
37 Marcel Groenen Soerendonk 1959 1:05:07 1:05:10
38 Tim Van den Berg Maastricht 1974 1:05:42 1:05:48
39 Marco Verberne Stevensweert 1971 1:06:23 1:06:31
40 Charles Van Hooff Sittard 1965 1:06:33 1:06:47
41 Eric Zijlstra Brunssum 1967 1:06:38 1:06:48
42 Ronald Martens Elsloo lb 1972 1:06:45 1:06:55
43 Ron Kuipers Kerkrade 1963 1:06:44 1:06:55
44 Piet Huits Munstergeleen 1953 1:06:53 1:06:58
45 Marco Duckers Elsloo lb 1974 1:06:51 1:06:59
46 Carel Claassen Lanaken (BE) 1963 1:06:51 1:07:01
47 Anthony Linckens Nuth 1975 1:06:51 1:07:01
48 Frank Baselmans Doenrade 1966 1:06:52 1:07:06
49 Richard Vulkers Kerkrade 1968 1:06:59 1:07:06
50 Raymond Bergmans Maastricht 1966 1:07:29 1:07:39
51 Rob Tummers Hoensbroek 1967 1:08:29 1:08:46
52 Marcel Zielemans Brunssum 1967 1:08:46 1:08:53
53 Charles Vlek Maastricht 1965 1:09:00 1:09:12
54 Jan Coumans Stein lb 1946 1:09:11 1:09:21
55 Leon Hanssen Eindhoven 1955 1:09:10 1:09:24
56 Rob Leyten Brunssum 1961 1:09:24 1:09:29
57 Heinz Penners Amstenrade 1963 1:09:21 1:09:37
58 Ron Hoevenaars Brunssum 1965 1:09:38 1:09:44
59 Mike Ververgaert Brunssum 1971 1:09:38 1:09:45
60 Roel Ramaekers Elsloo lb 1973 1:09:45 1:10:03
61 Armin Boonstra Eindhoven 1975 1:09:57 1:10:07
62 Eric Caubo Schimmert 1971 1:10:12 1:10:26
63 Hugo Van Bergen Sittard 1973 1:10:24 1:10:32
64 Anton Ehlen Koningsbosch 1966 1:10:37 1:10:45
65 Ton Palmen Schinnen 1970 1:10:39 1:10:45
66 Ruud Van Lent Geleen 1968 1:10:34 1:10:53
67 Marc Ploegmakers Venlo 1964 1:10:46 1:10:58
68 Sander Crousen Heerlen 1972 1:12:00 1:12:05
69 Robert Koedooder Hoensbroek 1974 1:12:14 1:12:40
70 Rob Grens Weert 1968 1:12:26 1:12:42
71 Harry Gerrist Hoensbroek 1967 1:12:29 1:12:47
72 Marc Houben Elsloo lb 1963 1:12:36 1:12:48
73 Paul Smeets Geulle 1950 1:12:37 1:12:48
74 Toni Haberland Geleen 1963 1:12:45 1:12:57
75 Albert Jan Kuiper Luyksgestel 1965 1:12:47 1:13:02
76 Helmus Limpens Beek lb 1958 1:12:46 1:13:03
77 Willem Voragen Heerlen 1957 1:13:41 1:13:51
78 Ivo Schepers Beek lb 1970 1:13:44 1:13:56
79 Gijs Van der Gulpen Nijmegen 1985 1:14:15 1:14:18
80 Leon Heuts Sittard 1966 1:14:26 1:14:42
81 Ernest Stassen Beek en donk 1967 1:14:34 1:14:48
82 Raph Keulen Schinnen 1975 1:14:28 1:14:48
83 Rob Dekkers Beek en donk 1975 1:14:31 1:14:51
84 Harry Gijsbers Heerlen 1960 1:14:38 1:14:54
85 Ruud Limpens Spaubeek 1962 1:14:44 1:15:01
86 Peter Vallinga Oirsbeek 1962 1:14:48 1:15:02
87 Rodger Okkersen Schimmert 1971 1:14:52 1:15:06
88 Marcel Brassé Hoensbroek 1957 1:14:44 1:15:09
89 Marcel Hulsman Heel 1967 1:14:54 1:15:12
90 Jos De Waal Merkelbeek 1968 1:16:09 1:16:32
91 Jaap Houkes Brunssum 1954 1:16:12 1:16:33
92 Roy Slangen Ede gld 1974 1:16:11 1:16:36
93 Maurice Paulussen Elsloo lb 1966 1:17:01 1:17:12
94 Louis Collaris Nuth 1966 1:17:15 1:17:30
95 Erik Wolters Oirsbeek 1964 1:17:24 1:17:39
96 Frankwin Aerden Schinveld 1965 1:18:50 1:18:54
97 René Bos Sittard 1970 1:19:27 1:19:32
98 René Van Leeuwen Kerkrade 1973 1:19:33 1:19:55
99 Marc Boon Millen-Selfkant (DE) 1972 1:20:14 1:20:22
100 Theo Finkenflugel Amsterdam 1959 1:21:15 1:21:35
101 Raymond Van Zoolingen Elst gld 1961 1:21:25 1:21:42
102 Gerrit Rouwenhorst Ede gld 1974 1:21:30 1:21:55
103 Raf Swennen Sittard 1966 1:22:01 1:22:21
104 Huub Teheux Amstenrade 1961 1:22:14 1:22:23
105 Paul Cuijpers Geleen 1958 1:22:26 1:22:50
106 Pieter Zeijen Beek lb 1949 1:22:30 1:22:54
107 Ger Arnoldussen Amstenrade 1958 1:23:23 1:23:36
108 Sybren Vanmaeren Vurste (BE) 1966 1:23:15 1:23:41
109 Andre Van der Wurff Leiden 1969 1:23:28 1:23:54
110 Jack Housmans Echt 1944 1:23:41 1:23:56
111 Michel Hoeken Kinrooi (BE) 1948 1:23:42 1:23:58
112 Cees Van der Oord Ulestraten 1962 1:24:12 1:24:37
113 Ben Van Dael Schinnen 1970 1:24:51 1:25:11
114 Schrijvers Fernand Zutendaal (BE) 1962 1:25:05 1:25:26
115 Michel Vinck Tegelen 1972 1:25:59 1:26:12
116 Lei Collaris Puth 1955 1:26:42 1:27:05
117 Roel Geerlings Tegelen 1973 1:27:03 1:27:17
118 Ton Manders Guttecoven 1967 1:27:20 1:27:41
119 Frank Kerkhoffs Valkenburg lb 1967 1:28:12 1:28:28
120 Jos Janssens Sittard 1959 1:31:54 1:32:18
121 Charles Poublon Amstenrade 1961 1:33:38 1:33:58
122 Marcel Klein Landgraaf 1974 1:33:41 1:33:58
123 Muzaffer Yigit Oirsbeek 1969 1:49:01 1:49:28
124 John Van puijvelde Heerlen 1959 2:10:01 2:10:24

Senioren Dames  28.5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Renée Vranken Stein lb 1991 2:08:21 2:08:22
2 Floor Cuijpers Geleen 1993 2:34:19 2:34:21
3 Majke Jansen Arnhem 1982 2:51:02 2:51:11
4 Johanna Josten Tegelen 1983 2:57:36 2:57:43
5 Anke Trafas Oirsbeek 1975 3:03:22 3:03:27
6 Iris Heiligers-Leenen Steijl 1978 3:16:05 3:16:14
7 Kim Quaedvlieg Millen (DE) 1979 3:38:43 3:38:49
8 Debby Nauta-zawislak Brunssum 1983 3:45:39 3:45:52

Masters Dames  28.5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Inge Van Bergen Sittard 1972 2:26:16 2:26:18
2 Jenny Ten haaf-neven Eijsden 1973 2:27:54 2:28:04
3 Els Moorman Doetinchem 1962 2:29:37 2:29:40
4 Lynn De Leij Emmeloord 1973 2:31:14 2:31:23
5 Dej Cols Sittard 1968 2:33:02 2:33:10
6 Francien Gorissen Munstergeleen 1975 2:41:13 2:41:16
7 E. Kannegieter Huizen 1973 2:43:21 2:43:22
8 Bylois Karine Lanaken (BE) 1974 2:55:02 2:55:12
9 Ellis Wienen Venlo 1972 2:57:53 2:58:02
10 Adele Peters Eindhoven 1972 3:00:10 3:00:21
11 Bernadette Schuurman Winschoten 1958 3:03:30 3:03:34
12 Tanja De Jong Brunssum 1972 3:29:21 3:29:33
13 Sandra Gouw Brunssum 1967 3:31:17 3:31:29
14 Els Priester Oostvoorne 1962 3:47:26 3:47:38

Senioren Heren  28.5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bob Martens Meerssen 1988 2:04:01 2:04:02
2 Bas Pierik Brunssum 1976 2:05:24 2:05:27
3 Bart Van de Broek Nieuwpoort 1977 2:05:51 2:05:53
4 Nick Bocken Geleen 1994 2:10:07 2:10:08
5 Gorts Hans Geel (BE) 1983 2:16:14 2:16:17
6 Rik Willems Valkenburg lb 1984 2:20:07 2:20:15
7 Rob Hillekens Reuver 1979 2:20:51 2:20:53
8 Helsen Steff Westerlo (BE) 1990 2:22:45 2:22:49
9 Han Welten Valkenburg lb 1977 2:24:34 2:24:36
10 Bart Pepels Elsloo lb 1983 2:26:43 2:26:45
11 Paul Coppens 's-gravenhage 1980 2:27:13 2:27:20
12 Bart-Jan Blomberg Maastricht 1983 2:27:52 2:27:59
13 Dennis Riebeek Zaltbommel 1977 2:29:20 2:29:25
14 Maurice Vroomen Brunssum 1976 2:30:48 2:30:52
15 Frank Vossen Apeldoorn 1986 2:31:28 2:31:31
16 Thom Zeguers Maastricht 1991 2:39:25 2:39:32
17 Roy Maassen Maastricht 1986 2:39:25 2:39:32
18 Camille Zeguers Maastricht 1991 2:39:25 2:39:32
19 Bart Scholtissen Schinnen 1978 2:41:08 2:41:16
20 Boy Theunissen Valkenburg lb 1986 2:42:49 2:42:57
21 Bjorn Valentijn Puth 1976 2:46:03 2:46:10
22 Bjorn Verbeek Brunssum 1979 2:49:54 2:50:00
23 Tom Witjes Arnhem 1978 2:51:01 2:51:10
24 Martijn Frenken Oirsbeek 1976 2:54:28 2:54:33
25 Ed Roelandt Hoensbroek 1980 3:13:28 3:13:40
26 Remy Nowak Brunssum 1984 3:28:27 3:28:39

Masters Heren  28.5 km Alfa Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Roger Smeets Elsloo lb 1973 1:57:25 1:57:26
2 John Bosch Berg en terblijt 1963 2:11:12 2:11:13
3 John Cantelberg Schinnen 1967 2:14:59 2:15:00
4 E10 Lemaire Maastricht 1966 2:16:15 2:16:17
5 Raymond Beeren Maastricht 1968 2:18:10 2:18:11
6 Jos Boshuizen Dordrecht 1971 2:18:30 2:18:32
7 Lucien Philips Bocholtz 1969 2:20:40 2:20:42
8 Eric Machiels Geleen 1963 2:20:54 2:20:56
9 Hans Martens Elsloo lb 1960 2:21:14 2:21:18
10 Marco Rutgers Doetinchem 1970 2:22:07 2:22:09
11 Rogier Dohmen Eijsden 1970 2:24:40 2:24:50
12 Wil Goessens Geleen 1962 2:24:56 2:24:57
13 Sander Smeets Landgraaf 1984 2:25:39 2:25:48
14 Marcel Van Herwijnen Elsloo lb 1966 2:26:33 2:26:38
15 Roel Hendriks Urmond 1963 2:27:00 2:27:05
16 Tom Niekamp Amsterdam 1973 2:28:10 2:28:14
17 Ingo Vande Bergh Urmond 1974 2:28:13 2:28:17
18 Peter Hendrix Brunssum 1961 2:28:23 2:28:29
19 John Ackermans Schinnen 1961 2:30:14 2:30:17
20 Paul Kusters Landgraaf 1973 2:30:42 2:30:44
21 Fred Van den berg Berlicum nb 1965 2:30:55 2:31:00
22 Ceriel Huijnen Schinveld 1971 2:32:55 2:33:06
23 Dolf Gregoire Sittard 1962 2:34:21 2:34:24
24 Jo Van Aubel Eindhoven 1974 2:36:31 2:36:42
25 Rene Bastiaens Stein lb 1958 2:37:52 2:37:55
26 Wil Loots Klimmen 1961 2:37:56 2:37:59
27 Denis Lintzen Schimmert 1970 2:38:32 2:38:40
28 Roland Ten haaf Eijsden 1969 2:39:05 2:39:17
29 Marco Notten Elsloo lb 1966 2:42:49 2:42:57
30 Harrie Alberti Sittard 1957 2:42:45 2:43:00
31 Frank Heldoorn Huizen 1969 2:43:20 2:43:22
32 Sander Weijs Eindhoven 1973 2:43:22 2:43:32
33 Marc Breukers Eindhoven 1968 2:44:48 2:44:49
34 Bert Rietrae Amstenrade 1970 2:44:57 2:45:01
35 Matthi Rietrae Beuningen gld 1961 2:44:58 2:45:02
36 Marcel Reijnders Herkenbosch 1973 2:45:04 2:45:18
37 Paul Jansen Schinnen 1968 2:45:21 2:45:27
38 Najib Koraichi Schimmert 1972 2:46:36 2:46:45
39 Rob Van den Boom Oeffelt 1964 2:49:35 2:49:42
40 Ted Strik Rosmalen 1965 2:50:38 2:50:43
41 Toine Jansen Stein lb 1963 2:51:06 2:51:11
42 Jean Paul Vintcent Geleen 1970 2:51:56 2:51:59
43 Erwin Kerstges Geleen 1966 2:53:12 2:53:18
44 Wim Hacking Geleen 1963 2:54:22 2:54:26
45 Hub Houben Heerlen 1960 2:55:42 2:55:53
46 Cor Mandigers Eindhoven 1958 2:56:22 2:56:32
47 PeterPan Van der Grinten Venlo 1964 2:56:23 2:56:32
48 John Hebing 's-hertogenbosch 1968 2:57:38 2:57:44
49 Jan Staal Maastricht 1950 2:58:18 2:58:25
50 Henk Janssen Hubo Roggel 1960 2:58:20 2:58:29
51 Ron Goessens Schinnen 1970 3:00:18 3:00:25
52 Ralph Donners Voorschoten 1972 3:02:40 3:02:43
53 Alexander Rijsdijk Dordrecht 1973 3:07:10 3:07:15
54 Trafas Ralf Oirsbeek 1973 3:11:57 3:12:02
55 Frank Bausch Nieuwstadt 1971 3:12:02 3:12:13
56 Frans Verhoeve Sittard 1953 3:12:05 3:12:13
57 Huub Helsen Venlo 1964 3:12:05 3:12:16
58 Guy Hamers Jabeek 1973 3:13:45 3:13:52
59 Hans De Jong Brunssum 1967 3:13:54 3:14:07
60 Har Michiels Herkenbosch 1955 3:15:41 3:15:54
61 John Van den heuvel Swalmen 1968 3:16:05 3:16:14
62 Carel Kammerer Hoensbroek 1951 3:16:42 3:16:50
63 Otto Hermans Schinnen 1972 3:23:47 3:23:54
64 Marcel Raats Brunssum 1966 3:28:03 3:28:16
65 Jos Vrancken Eys 1956 3:30:37 3:30:47
66 Gaston Thijssen Brunssum 1967 3:45:39 3:45:52
67 Ben Vd Giessen Brielle 1958 3:47:26 3:47:38