Uitslagenlijst
22-11-2015  Rohda Crossloop 2015  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

F categorie (meisjes)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Kiki Groot Zwaaftink Raalte 2007 5:15
2 Lysanne Brinkhuis Raalte 2007 5:19
3 Sterre Verweij Raalte 2006 6:38
4 Djolien Grondhuis Raalte 2007 6:39
5 Jaylynn Reimert Raalte 2008 6:54
6 Lieke Hekking Raalte 2009 7:03
7 Anne Gubbels Raalte 2007 7:06
8 Julia Assink Raalte 2007 7:14
9 Clorissa Tiebot Raalte 2007 7:19
10 Celysha Houter Raalte 2007 7:40

F categorie (jongens)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Thije Siebelink Raalte 2007 4:37
2 Dex Temmink Raalte 2007 4:41
3 Jari Logtenberg Raalte 2007 4:45
4 Riley Keet Raalte 2007 4:46
5 Hero Smit Raalte 2007 4:48
6 Cas Schurink Raalte 2007 4:49
7 Lars Rekveld Raalte 2007 4:51
8 Bram Klein Overmeen Raalte 2007 4:55
9 Rense Schrijver Raalte 2007 4:56
10 Marien Spijker Raalte 2007 4:58
11 Hidde Jutten Raalte 2008 5:07
12 Thijs Nijland Raalte 2007 5:08
13 Abel Koenjer Raalte 2007 5:12
14 Cas Klein Douwel Raalte 2008 5:12
15 Tijs Stob Raalte 2007 5:13
16 Nout Mulder Raalte 2007 5:16
17 Stijn  Huisken Raalte 2008 5:18
18 Stian Dijk Raalte 2007 5:19
19 Tim Berg Raalte 2008 5:20
20 Sander Korbeld Raalte 2007 5:20
21 Quinten Koopman Raalte 2008 5:22
22 Bram  Vloedgraven Raalte 2007 5:23
23 Camiel Hutten Raalte 2007 5:24
24 Tim Kluin Raalte 2007 5:25
25 Bram Wibbelink Raalte 2007 5:26
26 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:26
27 Tremen Van Santen Raalte 2008 5:26
28 Gijs Bruggeman Raalte 2007 5:27
29 Bram De Wit Raalte 2008 5:36
30 Teun Groote Schaarsberg Raalte 2007 5:36
31 Koen Lugtenberg Raalte 2007 5:38
32 Stan Ouwerkerk Raalte 2007 5:40
33 Tim  Nijenhuis Raalte 2007 5:41
34 Job De Haan Raalte 2007 5:43
35 Thijs Vulink Raalte 2007 5:43
36 Teun Van Assem Raalte 2010 5:43
37 Quinn Van Gurchom Raalte 2009 5:48
38 Rein Van der Weegh Raalte 2007 5:49
39 Bart  Schrijver Raalte 2007 5:50
40 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:54
41 Levi Koenjer Raalte 2009 5:57
42 Sven Tigchelaar Raalte 2009 5:57
43 Kal Krosman Raalte 2007 5:57
44 Stan  Nijland Raalte 2007 5:59
45 Jorn Heuven Raalte 2007 5:59
46 Kyano  Zwijnenberg Raalte 2007 6:03
47 Vigo Rabelink Raalte 2008 6:03
48 Daan Huis in 't Veld Raalte 2007 6:05
49 Gerjan Hofman Raalte 2008 6:07
50 Krijn Van der Woude Raalte 2009 6:10
51 Senne Zweverink Raalte 2007 6:12
52 Kyan Evers Raalte 2008 6:13
53 Luuk Van Assem Raalte 2008 6:13
54 Dylan  Ruiterkamp Raalte 2008 6:14
55 Job Nijboer Raalte 2008 6:14
56 Julian Veldhuis Raalte 2008 6:16
57 Siem De Graaf Raalte 2008 6:17
58 Luca  Lorkeers Raalte 2007 6:19
59 Jelle Groot Schaarsberg Raalte 2009 6:21
60 Tigo Heethaar Raalte 2009 6:21
61 Bram Roescher Raalte 2008 6:22
62 Deen Rekveld Raalte 2009 6:23
63 Milan Ter Haar Raalte 2008 6:24
64 Cas De Wit Raalte 2008 6:25
65 Chiem Buis Raalte 2008 6:26
66 Marijn Besten Raalte 2008 6:29
67 Jordi Brinkhuis Raalte 2009 6:29
68 Jayden  Klein Douwel Raalte 2009 6:30
69 Luuk Eektimmerman Raalte 2008 6:32
70 Thijs Lammertink Raalte 2007 6:35
71 Pim Van der Weegh Raalte 2009 6:41
72 Steff Tijs Raalte 2010 6:43
73 Jens Ruiter Raalte 2007 6:48
74 Rens Hazelhekke Raalte 2007 6:55
75 Jorg Mulder Raalte 2008 7:00
76 Yulian Velner Raalte 2007 7:01
77 Tijn Maatman Raalte 2010 7:02
78 Jur Bouwhuis Raalte 2007 7:08
79 Milan Gerritsen Raalte 2007 7:14
80 Luuk Stevens Raalte 2008 7:14
81 Fynn Van Til Raalte 2009 7:20
82 Colin Kemerink Raalte 2008 7:47

E categorie (meisjes)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ilse Kemper Raalte 2006 8:48
2 Vivian Van Mourik Raalte 2006 11:54
3 Jelka Klijn Oonk Raalte 2006 12:47
4 Madison Westenenk Raalte 2005 13:05
5 Sien Willems Raalte 2006 13:10
6 Linde Schrijver Raalte 2006 13:17
7 Lies Baars Raalte 2006 14:27
8 Iris Misha Raalte 2005 15:46

E categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 8:39
2 Sem  Van der Vegt Raalte 2005 8:46
3 Wouter Spanjer Raalte 2005 9:14
4 Danilo Klein Douwel Raalte 2005 9:33
5 Thijmen Kelder Raalte 2005 9:37
6 Stijn Schrijver Raalte 2006 9:42
7 Jort Van Dartel Raalte 2006 9:46
8 Tim Grote Stroek Raalte 2006 10:07
9 Twan Grondhuis Raalte 2006 10:10
10 Job Elders Raalte 2006 10:13
11 Bas Hulsman Raalte 2005 10:14
12 Rody Van Dartel Raalte 2005 10:20
13 Rick Logtenberg Raalte 2006 10:33
14 Mike Schrijver Raalte 2005 10:43
15 Dyon Van De Vegte Raalte 2006 10:44
16 Ties Hoogeslag Raalte 2006 10:52
17 Zeb Jansman Raalte 2005 10:53
18 Ivar Zwerink Raalte 2006 10:54
19 Jelle Huijsmans Raalte 2005 11:07
20 Luuk Mulder Raalte 2005 11:09
21 Reinout Suurenbroek Raalte 2006 11:12
22 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 11:14
23 Jesse  Jutten Raalte 2005 11:22
24 Milan Schrijver Raalte 2005 11:23
25 Max De Roos Raalte 2006 11:25
26 Thijs Ten Berge Raalte 2005 11:29
27 Stijn Runneboom Raalte 2006 11:31
28 Thijs Hekking Raalte 2006 11:32
29 Quintin Blankenvoorde Raalte 2006 11:39
30 Twan Geenen Raalte 2006 11:47
31 Santi Gruppen Raalte 2006 12:15
32 Niels Verweij Raalte 2005 12:38
33 Luc Klein Douwel Raalte 2006 12:38
34 Dylan  Zieleman Raalte 2005 12:49
35 Chris Assink Raalte 2005 13:03
36 Kabemba jr. Ilunga Raalte 2006 13:05
37 Melih Karaman Raalte 2005 15:01
38 Nick Haarman Raalte 2005 15:01
39 Djowie Bouwhuis Raalte 2005 15:04

D categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Dennis  Bril Raalte 2003 8:54
2 Bjarn Marsman Raalte 2003 9:02
3 Nino  Ponsteen Raalte 2003 9:09
4 Tomas Van Heun Raalte 2003 9:10
5 Sam  Nijland Raalte 2003 9:23
6 Sem  Heuven Raalte 2004 9:25
7 Niek Klein Koerkamp Raalte 2003 9:25
8 Bas  Klein Lebbink Raalte 2003 9:25
9 Bryan Van de Vegte Raalte 2003 9:26
10 Mart Leerkes Raalte 2004 9:36
11 Terence Westenenk Raalte 2003 9:36
12 Max Stoute Raalte 2004 9:40
13 Sil  Van der Weerd Raalte 2004 9:41
14 Thieme Spijker Raalte 2003 9:44
15 Bram Pronk Raalte 2004 9:48
16 Cas  Nijenkamp Raalte 2003 9:49
17 Koen Steenblik Raalte 2003 10:00
18 Alberto Grootenhuis Marienheem 2004 10:03
19 Stijn Viscaal Raalte 2003 10:04
20 Tristan  Van Mourik Raalte 2004 10:06
21 Thijs Krosman Raalte 2004 10:07
22 Sten  Rouweler Raalte 2003 10:18
23 Bjorn Zwerink Raalte 2004 10:42
24 Delano Reimert Raalte 2003 10:44
25 Niek Schaftenaar Raalte 2003 10:52
26 Jàri Bouwhuis Raalte 2004 11:11
27 Daan  Bruggeman Raalte 2004 11:30
28 Davy Bastiaans Raalte 2003 12:27

C categorie (jongens)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Luc Spanjer Raalte 2001 13:01 13:02
2 Sylvain Reinkingh Heino 2002 13:06 13:07
3 Lars Essink Raalte 2002 14:32 14:34

B categorie (meisjes)  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ilse Mars Raalte 2000 26:27 26:44

B categorie (jongens)  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jeroen Peeters Raalte 2000 24:04 24:18