Uitslagenlijst
06-03-2016  Bunker crossloop  Olst

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Maren Wessels Deventer 2007 4:26
2 Willemijn Tijs Deventer 2006 4:27
3 Meike Zoethout Deventer 2006 4:31
4 Louise Schaapman Schalkhaar 2008 4:41
5 Mees Van Bemmel Deventer 2006 4:47
6 Feline Kroes Deventer 2008 5:02
7 Lara Wiebing Deventer 2007 5:25
8 Sylke Schut Deventer 2009 5:29
9 Sanne Keizer Deventer 2008 5:50
10 Anna Kolkman Deventer 2009 5:58
11 Anke Roesink Olst 2008 6:18
12 Gwendoline Le Net Deventer 2010 6:36
13 Mare Poel Deventer 2009 6:49
14 Fem Ter Mate Deventer 2011 6:57
15 Willy Bobbink Deventer 2008 7:01
16 Rosalie Tutert Diepenveen 2007 7:14
17 Vera Teunissen Deventer 2007 7:16

Jongens  Kinderloop 1km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Moog Workel Deventer 2007 4:11
2 Max De winter Deventer 2008 4:13
3 Tristan De Vries Deventer 2007 4:16
4 Tom Kolkman Deventer 2007 4:17
5 Thijs Van der Sluis Olst 2006 4:17
6 Cas Alblas Deventer 2006 4:22
7 Kyan Ridderbos Olst 2008 4:30
8 Stan Van der Vegt Heino 2006 4:30
9 Toon Hulman Deventer 2007 4:35
10 Luc Van der Vegt Heino 2008 4:36
11 Mika Van Baalen Deventer 2007 4:37
12 Gijs Meijer Olst 2007 4:37
13 Midas Koot Deventer 2006 4:44
14 Remco Den Held Deventer 2007 4:49
15 Mathias Le Net Deventer 2008 4:59
16 Finn Van Schalkwijk Deventer 2006 5:00
17 Walter Kalmwijk Deventer 2006 5:00
18 Mika Lammersen Deventer 2007 5:05
19 Mirko Kunst Diepenveen 2007 5:06
20 Milan Van Leeuwen Deventer 2009 5:06
21 Melle Koops Deventer 2009 5:12
22 Hugo Brands Deventer 2009 5:12
23 Nils Teunissen Deventer 2007 5:14
24 Finn Kolkman Olst 2007 5:14
25 Fedde Ter Mate Deventer 2008 5:22
26 Jesper Wertheim Olst 2007 5:25
27 Douwe Koops Deventer 2010 5:32
28 Elias Nahuis Deventer 2009 5:37
29 Sepp Ter Mate Deventer 2011 5:41
30 Justin Boer Deventer 2009 5:44
31 Silvan Van Schoonhoven Deventer 2010 6:10
32 Denzel Brehen Deventer 2007 6:15
33 Stijn Willems Deventer 2008 6:42
34 Jikke Van den bremen Deventer 2008 6:45
35 Max Kolkman Deventer 2011 6:47
36 Janne Wessels Deventer 2011 7:15

Meisjes  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Aniek Mars Raalte 2004 7:54
2 Iris Bredewolt Epe 2003 8:15
3 Veerle Alblas Deventer 2005 8:41
4 Dajo Borgonjen Deventer 2005 8:44
5 Lione Van der Horst Olst 2006 8:54
6 Sanne Loozeman Raalte 2003 9:16
7 Cindy Hofstede Olst 2003 9:37
8 Isa De Gier Olst 2004 9:44
9 Anne Eijer Schalkhaar 2004 9:53
10 Neele Hesselink Deventer 2005 9:58
11 Fay Van Rooijen Deventer 2004 10:03
12 Carlijn Bessenlinder Deventer 2004 10:28
13 Britt Borger Dalfsen 2006 10:31
14 Lynn Oosterhuis Olst 2004 11:04
15 Tirza Bettenhaussen Deventer 2004 11:38
16 Yanniek Keizer Deventer 2004 11:40
17 Berber Van den Bremen Deventer 2005 12:15

Jongens  Jeugdloop 2km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Jim Van Emmerik Epe 2004 7:27
2 Sam Van Emmerik Epe 2004 7:32
3 Tomas Van Leeuwen Deventer 2003 7:50
4 Joachim Kooij Deventer 2006 8:14
5 Timo Janssen Deventer 2003 8:17
6 Julius Arnts Deventer 2005 8:28
7 Tieme Nahuis Deventer 2003 8:28
8 Jules Schaapman Schalkhaar 2006 8:29
9 Koen De Winter Deventer 2006 8:39
10 Cas Van der Vegt Heino 2005 8:53
11 Daan Bonthuis Deventer 2005 9:00
12 Leon De Weerd Deventer 2004 9:00
13 Thijn Kroes Deventer 2005 9:00
14 Kees Hulman Deventer 2005 9:05
15 Costas Darlas Deventer 2003 9:13
16 Bart Gestel Deventer 2006 9:14
17 Niels Groenhuizen Deventer 2003 9:14
18 Tijmen Bakker Deventer 2006 9:15
19 Job Nahuis Deventer 2004 9:16
20 Auke De Koe Olst 2005 9:16
21 Marijn Roesink Olst 2004 9:17
22 Merijn Koot Deventer 2005 9:34
23 Ruben Griffioen Deventer 2005 9:38
24 Koen Wertheim Olst 2005 9:40
25 Keo Naezer Deventer 2005 10:01
26 Arthur Systermans Olst 2005 10:11
27 Edward Tutert Diepenveen 2003 10:15
28 Jonne Van Elck Deventer 2005 10:27
29 JIM Vegelin Deventer 2005 10:28
30 Seb Peterman Deventer 2006 10:36
31 Marijn Wiemer Deventer 2005 10:40
32 Jona Brans Deventer 2005 10:56
33 Jelle Folkeringa Diepenveen 2004 11:04
34 Tom Swartjes Olst 2005 11:25
35 Bas Capel Deventer 2006 11:35
36 Ravian Rupert Deventer 2005 11:41
37 Kees Kok Deventer 2006 11:45

Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Thea Ruiter Luttenberg 1964 25:30
2 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 25:38
3 Kitty Van der Veen - Siers Deventer 1960 26:01
4 Eva Visser Deventer 1987 26:28
5 Suzanne Vaessen-Vliegen Amersfoort 1984 26:46
6 Gemma Groenewoudt Deventer 1989 27:38
7 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 28:03
8 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 28:12
9 Else Nijenhuis Tutert Deventer 1977 28:14
10 Linda Bosman Nieuw heeten 1981 28:42
11 Annemieke Vliegen Deventer 1981 28:45
12 Dorien Bennink 's-gravenhage 1978 28:48
13 Celine Janssen Raalte 1998 28:59
14 Katja Bernhardt Deventer 1970 29:08
15 Marjon Baas Deventer 1989 29:28
16 Marian Bloo Raalte 1962 29:42
17 Marije Van Schalkwijk Deventer 1977 30:05
18 Ariane Pille Diepenveen 1958 30:06
19 Daniëlle Koopman Deventer 1990 30:11
20 Lynn Vree Egberts Raalte 1998 30:12
21 Ilse Mars Raalte 2000 30:31
22 Hester Fick Deventer 1977 30:31
23 Harriet Warnas Olst 1972 30:50
24 Ineke Overkempe Diepenveen 1959 30:54
25 Maeike Blauw Heino 1976 30:57
26 Ellen Egbertzen Raalte 1964 31:19
27 Anne Kruiper Zwolle 1990 31:29
28 Rosalie Linthorst Raalte 1974 31:29
29 Henrieke De Bie Deventer 1973 31:53
30 Marlies Brandt Deventer 1961 32:25
31 Joke Bennink Deventer 1949 32:52
32 Annelies Boshoven-Metske Olst 1965 33:19
33 Siska Karstens Heino 1964 33:19
34 Elise Van Dijk - Bettenhaussen Deventer 1972 33:32
35 Marieke Peelen Olst 1980 33:48
36 Raissa Oliveira Olst 1981 34:02
37 Ria Willemse Raalte 1964 34:30
38 Wendy Mulder Broekland ov 1996 34:49
39 Esther Biegstraaten Olst 1973 35:01
40 Sandra Godeschalk Wijhe 1971 35:09
41 Jenny Timmer Arends Wesepe 1960 35:36
42 K.a.t Walburg Olst 1971 38:13
43 Rosemarijn Mulder Deventer 1976 38:38
44 Leena Antonides Olst 1985 40:28
45 Jorien Michailidis Deventer 1961 43:49

Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Seb Wiggemans Deventer 1992 18:11
2 Lamko Hulzebos Zuidwolde dr 1967 19:14
3 Jurriën Ten Hoeve Deventer 1991 19:34
4 Oxo Van Kempen Deventer 1998 19:42
5 Lasse Wiggemans Deventer 1995 19:46
6 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 19:54
7 Jurgen Van Dijk Hattemerbroek 1977 20:02
8 Ronald Kuin Deventer 1987 20:06
9 Bastiaan Bretveld Amsterdam 1989 20:24
10 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 20:37
11 Leon Kiekebosch Nijmegen 1994 20:45
12 Max Sinninghe Olst 2000 20:52
13 Joost Van den Broek Utrecht 1991 20:52
14 Jesper Ten Hoeve Schalkhaar 1994 20:53
15 Stefan Nijenhuis Deventer 1978 21:20
16 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 21:31
17 John Blankhorst Raalte 1971 21:38
18 Stan Smit Raalte 1999 21:42
19 Corné Van Kempen Deventer 1967 21:56
20 Ruben Benter Raalte 1999 22:18
21 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 22:55
22 Joni Van Loon Okkenbroek 1988 23:14
23 Tonnie De Winter Deventer 1964 23:16
24 Patrick DeWit Zwolle 1978 23:32
25 Hanno De Boer Hattem 1965 23:39
26 Olivier Van Noord Diepenveen 2002 23:46
27 Ben Oosterwijk Olst 1972 23:54
28 Rudi Littelink Deventer 1986 23:54
29 Arend-Jan Loozeman Olst 1966 24:07
30 Jeroen Schwartz Wesepe 1978 24:10
31 Martijn Jansen Holleboom Heeten 1978 24:18
32 Ronald Verstappen Deventer 1956 24:19
33 Henk Bokhove Nijverdal 1962 24:22
34 Theo Leerkes Wesepe 1956 24:25
35 Sander Van Schoonhoven Deventer 1976 24:32
36 Jan Bloo Raalte 1961 24:38
37 Ronald Jansen-Holleboom Raalte 1974 24:51
38 Peter Van Dalen Deventer 1969 24:52
39 Tim Janssen Raalte 1996 25:01
40 Feike Aantjes Deventer 1985 25:02
41 Maarten Van Beek Olst 1983 25:12
42 Marcel Hagen Raalte 1971 25:13
43 Jeroen Hollink Olst 1982 25:13
44 Eddie Bosman Nieuw heeten 1975 25:31
45 Robert-Jan Janssen Raalte 1966 25:34
46 Theo De winter Kring van dorth 1968 25:38
47 Paul Otte Raalte 1978 25:43
48 Herbert Benjamins Deventer 1974 25:45
49 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 25:46
50 Izak Patty Deventer 1954 25:46
51 Simon Kok Deventer 1964 26:03
52 Dinant Bakker Deventer 1969 26:05
53 Corné Spil Deventer 1962 26:08
54 Jan-Arend Buxtorff Deventer 1959 26:11
55 Daan Gestel Deventer 2002 26:17
56 Gerrit Bultman Delden 1960 26:18
57 Karel Mars Raalte 1964 26:20
58 Andre Middelkamp Wijhe 1961 26:21
59 Nico Hemmer Deventer 1964 26:24
60 Hans Huizinga Deventer 1960 27:04
61 Arjen Den hoed Raalte 1977 27:18
62 Johan De Vos Deventer 1979 27:28
63 Gerrit Morrenhof Heino 1966 27:31
64 Raymond Wolbrink Olst 1973 27:37
65 Melvin Peters Deventer 1987 27:46
66 Wim Bijsterbosch Oldenzaal 1961 27:51
67 John Pelgrom Twello 1961 28:16
68 Johan Schonewille Olst 1955 28:25
69 Toon Woertman Deventer 1955 28:31
70 Jos Buxdorff Deventer 2001 28:39
71 Ate Smit Olst 1960 28:49
72 Jelle Mars Wijhe 1999 28:59
73 Theo Ten Have Diepenveen 1950 29:02
74 Luca Naezer Deventer 2003 29:27
75 Edwin Naezer Deventer 1970 29:29
76 Johan Karstens Heino 1954 29:58
77 Jan-Jaap Hovenkamp Olst 1972 29:58
78 Henri Bessembinder Deventer 1967 30:45
79 René Mars Wijhe 1967 31:31
80 Henk Benter Raalte 1966 31:40
81 Johan Bril Raalte 1972 32:06
82 Martin Kleine schaars Raalte 1959 32:52
83 Gijs Meijer Deventer 1977 33:26
84 Benny Koerhuis Raalte 1958 33:36
85 Roland Beenen Olst 1967 33:58
86 Frank Langzaamaanman Pijnacker 1962 34:03
87 Ab Koetsier Holten 1946 37:27

Dames 40-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Jacelyn Gruppen Stuifzand 1989 40:29
2 Ellis Bebseler Ambt delden 1991 44:34
3 Tess Boekema Zwolle 1993 47:42
4 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 48:36
5 Lieke Ilsink Deventer 1986 52:23
6 Leonie Eenkhoorn Kampen 1986 52:36
7 Janneke Diels Deventer 1983 55:58
8 Fiona Markus Apeldoorn 1978 57:24
9 Sanne Mars Deventer 1989 1:04:05

Dames 40+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Irene Kalter Deventer 1968 46:23
2 Hester Van der Zaag Twello 1975 47:04
3 Wiea Nijhoff Heino 1968 50:38
4 Thea Klink Laag zuthem 1968 53:31
5 Irene Eektimmerman Raalte 1973 54:26
6 Ankie Dijkslag Olst 1964 1:03:48

Heren 50-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Arne Mulder Zwolle 1990 35:55
2 Koen Vossers Hengelo gld 1989 36:30
3 Ruud Van der Wal Apeldoorn 1978 38:21
4 Wouter Doesburg Rekken 1992 38:46
5 Erik Slomp Zwolle 1984 38:48
6 Ard Vlooswijk Apeldoorn 1979 39:09
7 Tewelde Nablish Schalkhaar 1988 41:40
8 Peter Bakker Bathmen 1968 41:41
9 Reinald Bosman Zwolle 1973 42:54
10 Thomas De Vos Deventer 1985 43:09
11 Patrick Dijk Raalte 1970 43:41
12 Bas Boekema Zwolle 1990 44:17
13 Peter Bruinsma Nijverdal 1971 44:33
14 Michiel Ridderbos Olst 1976 44:38
15 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 44:48
16 Remco Greven Schalkhaar 1973 45:06
17 Rob Kunst Vriezenveen 1985 45:12
18 Stefan Besten Zwolle 1975 45:32
19 Casper Oude lohuis Raalte 1981 46:20
20 Rudie Haarman Bathmen 1967 46:29
21 Andre Meuleman Epe 1970 47:18
22 Kees Beltman Deventer 1977 47:25
23 Michel Van Straaten Raalte 1969 48:14
24 Berhe Mebrahtom Schalkhaar 1983 48:36
25 Bart Hulscher Deventer 1981 49:51
26 Haimo Tonnaer Deventer 1970 50:25
27 Erik Kieftenbeld Heino 1976 50:27
28 Munir Khalil Schalkhaar 1995 51:01
29 Wais Karimi Schalkhaar 1994 51:57
30 Ad Eilert Raalte 1968 52:05
31 Jan Martijn Jansen Twello 1968 52:22
32 Dennis Roordink Deventer 1976 53:22
33 Max Eijer Schalkhaar 1973 53:59
34 Maikel Mardjan Apeldoorn 1971 54:19
35 Jeremy Sinke Deventer 1987 55:33
36 Aissa El Hafiane Deventer 1967 56:03
37 Jan Van den bekerom Deventer 1981 56:44
38 Frits Creemer Deventer 1972 58:54
39 Olaf Koot Deventer 1971 59:57
40 Vincent Huizer Diepenveen 1969 1:01:28
41 Don Grijpma Deventer 1967 1:03:11
42 Ramon Warnas Olst 1971 1:04:06

Heren 50+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ 10 km Foto
1 Gerard Lugtenberg Heino 1963 42:51
2 Dirk Hoekman Bathmen 1962 43:16
3 Robert Reitsema Kampen 1965 43:50
4 Harco Draaijer Deventer 1966 45:20
5 Jan Van den Broek Deventer 1964 47:51
6 René Hulsman Raalte 1965 48:29
7 Gerald Booijink Broekland ov 1965 49:27
8 Leon Slegten Wijhe 1963 49:31
9 Gerard Hulman Broekland ov 1960 50:42
10 Ruurd Van Schaik Deventer 1963 51:59
11 Martin Voorhorst Zwolle 1963 53:27
12 Andre Duteweert Raalte 1962 54:54
13 Jos Klein koerkamp Olst 1962 55:20
14 Evert Jan Kasteel Epe 1961 55:40
15 Jan Lubbinge Oene 1962 56:01
16 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 58:41
17 Henk Duinker Diepenveen 1943 1:05:21