Uitslagenlijst
07-05-2016  De Lidl Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marijke Harmsma Bovensmilde 2003 25:41 25:45
2 Joukje Kramer Bolsward 2004 27:39 27:43
3 Aniek Bangma Donkerbroek 2002 36:21 36:31
4 Laura Brandsma Echtenerbrug 2003 40:40 40:55
5 Miranda De heij Oudeschoot 2003 44:50 45:05
6 Jildou Visser Heerenveen 2002 44:51 45:05
7 Naomi Kramer Heerenveen 2003 44:51 45:05
8 Sanne Huitema Oudeschoot 2003 45:20 45:35
9 Esther Wolfs Ouwsterhaule 2002 45:38 45:49
10 Jildou Kramer Heerenveen 2003 55:13 55:23
11 Yrsa Talsma Heerenveen 2003 55:20 55:31

M, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Koen Van Tongeren Nieuwegein 2006 22:46 22:48
2 Kasper Pool Heerenveen 2004 25:09 25:11
3 Thijmen Bakker Nieuwehorne 2003 25:07 25:18
4 Dennis Van der Heide Haskerhorne 2002 25:26 25:37
5 Tjardo De Vries Nieuwehorne 2003 25:33 25:44
6 Bram Koenders Heerenveen 2003 28:03 28:16
7 Robin Wagenaar Oranjewoud 2001 29:57 30:11
8 Tobias Burger Nigtevecht 2008 32:05 32:23
9 Sjoerd De Vries Sintjohannesga 2002 37:18 37:30
10 Murijn Nieboer Sintjohannesga 2003 40:43 40:55
11 Wietse Oosterhof Gersloot 2003 40:44 40:55
12 Kevin Veenhouwer Luinjeberd 2003 47:36 47:47
13 Jelco De vries Jubbega 2002 47:36 47:47
14 Renee Koopmans Akkrum 2002 55:12 55:22

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marieke Van der Zee Groningen 1990 23:16 23:18
2 Margryt Gerritsma De knipe 1991 23:51 23:54
3 Linda Peereboom Groningen 1993 24:36 24:40
4 Gineke Oosterhuis Heerenveen 1979 24:59 25:01
5 Karin Van der Zee Oudeschoot 1980 27:46 27:53
6 Doortje Vos Heerenveen 1988 27:55 27:58
7 Heiny Spijksma Heerenveen 1987 28:02 28:16
8 Else De Vries Heerenveen 1988 28:37 28:44
9 Lieke Brummelenbos Heerenveen 1996 28:43 29:01
10 Anneke Visser Heerenveen 1976 29:17 29:24
11 Ietsje Jongsma Oudehorne 1981 29:02 29:25
12 Els Zwolle Dalfsen 1967 29:18 29:29
13 Anja Schonewille Heerenveen 1986 29:17 29:34
14 Manouk van Tol Heerenveen 1991 29:18 29:34
15 Miranda Dekker Heerenveen 1989 29:19 29:35
16 Marietje Visker Appingedam 1963 29:25 29:37
17 Corine Bison Drachten 1982 29:33 29:39
18 Bianca Borgsteyn Heerenveen 1980 29:47 29:56
19 Natasha Drost Heerenveen 1994 29:55 30:01
20 Alie Pool - Hof Heerenveen 1970 29:48 30:02
21 Aukje Van der Hout Jubbega 1987 30:03 30:10
22 Dirkje Van der Hout Nieuwleusen 1984 30:04 30:11
23 Diana Bakker-Sterkenburgh Nieuwehorne 1973 30:18 30:31
24 Tineke Van Berkum Echtenerbrug 1967 30:32 30:38
25 Hanneke Kroes Heerenveen 1979 30:25 30:45
26 Ester Oldenhof Heerenveen 1975 30:42 30:52
27 Corine Visser Leeuwarden 1972 30:59 31:06
28 Marjon Hendriks Leeuwarden 1987 30:58 31:13
29 Nynke Kroodsma Heerenveen 1981 31:18 31:22
30 Jolanda Vogelzang Heerenveen 1973 31:20 31:26
31 Inge Lenis Joure 1982 31:10 31:27
32 Jitske de Jong Leeuwarden 1974 31:32 31:40
33 Laura Kuiper Heerenveen 1991 31:27 31:41
34 Nynke Brouwer-Kooystra Joure 1980 31:33 31:42
35 Annemiek Scheltinga Heerenveen 1981 31:24 31:42
36 Joleijn Van der Linden Heerenveen 1983 31:39 31:56
37 Sämira Maliepaard Heerenveen 1983 31:38 31:58
38 Anniek Jansen Steenwijk 1984 31:45 32:03
39 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 32:14 32:18
40 Petra De Vries Heerenveen 1984 32:15 32:19
41 Doreen Hams Heerenveen 1984 32:22 32:43
42 Marije De Winter Sint nicolaasga 1986 32:30 32:48
43 Tiny Voolstra Oosterzee 1975 32:40 32:49
44 Dirkje Bouma De knipe 1969 32:49 32:56
45 Sonja Arts Heerenveen 1965 32:53 32:57
46 Anke Witteveen Heerenveen 1989 32:52 33:00
47 Marlinda Piek Heerenveen 1990 32:59 33:03
48 Gerda Tjepkema Heerenveen 1982 32:58 33:03
49 Jeehaan Elagab Heerenveen 1981 32:59 33:05
50 Marleen Koenders Heerenveen 1966 32:58 33:11
51 Chiara Jongedijk Heerenveen 1987 32:54 33:16
52 Marije Westbroek Oranjewoud 1981 33:00 33:19
53 Lotte Struik Heerenveen 1998 33:13 33:31
54 Rianna Boschma Heerenveen 1983 33:27 33:41
55 Finska Matitaputty Groningen 1990 33:37 33:46
56 Marije Kamminga Heerenveen 1986 33:35 33:49
57 Marjan Veenstra-de Jong Heerenveen 1973 33:38 33:53
58 Fimke Kort-Dijkstra Gorredijk 1978 33:44 33:58
59 Pinar Zuiderveld Heerenveen 1986 34:10 34:31
60 Nynke Bijlsma De knipe 1996 34:18 34:40
61 Titia Van der Meer Heerenveen 1989 34:21 34:42
62 Ilse Sjonger Heerenveen 1979 34:28 34:48
63 Linda Danen Heerenveen 1974 34:28 34:49
64 Evelijn Bos Heerenveen 1972 34:30 34:50
65 Roelina Gaston Heerenveen 1981 34:41 34:51
66 Suzan Zuidberg Wolvega 1981 34:37 35:00
67 Gea Vervat Oosterzee 1977 34:58 35:07
68 Ellen Van Dijk Utrecht 1993 35:12 35:28
69 Lisa Schurman Boelenslaan 1992 35:28 35:36
70 Suzanne De Vries Heerenveen 1988 35:38 35:43
71 Tina Zwarteveen Wolvega 1991 35:29 35:46
72 Trienke Bron Oudehorne 1959 35:41 35:57
73 Tineke Ganzinga Heerenveen 1965 35:40 35:59
74 Anne Schiffart Heerenveen 1962 35:59 36:09
75 Henryke De Vries Heerenveen 1983 35:53 36:10
76 Lindy Bouwhuis Heerenveen 1978 35:52 36:10
77 Amber Hellinga Joure 1995 35:56 36:15
78 Astrid Zijlstra-Edens Lekkum 1960 36:14 36:18
79 Maria Duursma Oosterzee 1975 36:15 36:24
80 Richella Wardenier Heerenveen 1989 36:05 36:27
81 Ilse Wolfs Ouwsterhaule 1999 36:21 36:31
82 Marianne Dommerholt Holten 1963 36:19 36:31
83 Marloes Jepkema Heerenveen 1991 36:16 36:33
84 Mirjam Bijlsma-Dijkstra Heerenveen 1980 36:34 36:46
85 Jantine De Boer Bolsward 1986 36:34 36:47
86 Edith Slager Wolvega 1969 36:27 36:49
87 Angelika Movsesian Heerenveen 1996 36:48 36:54
88 Wendy Hoeksma Langezwaag 1983 36:44 36:55
89 Petra Bijker Oudeschoot 1974 36:49 37:00
90 T. J. Vermaning Scharsterbrug 1984 36:48 37:00
91 Tineke Kooijenga Heerenveen 1949 36:56 37:02
92 Helga Zandberg Heerenveen 1989 37:04 37:25
93 Eva Schelling Heerenveen 1978 37:26 37:35
94 Ina Van der Werff Heerenveen 1979 37:25 37:35
95 Yvonne Guijt Heerenveen 1972 38:18 38:39
96 F.m De Wit Heerenveen 1986 38:34 38:55
97 Gooitske Van der Sluis Heerenveen 1990 38:34 38:55
98 Trijntje Van Gellekom Terwispel 1970 39:06 39:26
99 Froukje Schotanus Terband 1967 39:07 39:27
100 Gerda Westerhof Heerenveen 1988 39:12 39:34
101 Femmy Hulzinga Ouwsterhaule 1985 39:24 39:36
102 Tineke Rath meester Oudeschoot 1970 39:25 39:36
103 Piety Bleeker Gorredijk 1961 39:28 39:43
104 Iris Van der Molen Wolvega 1993 39:38 39:55
105 Loltsje Bos Heerenveen 1985 39:38 40:01
106 Anja Jongsma Oudehorne 1963 39:46 40:02
107 Miranda de Boer Heerenveen 1971 39:57 40:15
108 Miranda De Brock Sneek 1987 40:06 40:22
109 Hennie Drost Heerenveen 1968 40:33 40:47
110 Sonja Wobbes Stiens 1968 43:32 43:38
111 Marijke Kooistra Stiens 1982 43:34 43:39
112 Eline Vuurens Heerenveen 1997 43:29 43:43

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jens Dijkstra Emmeloord 2000 18:35 18:36
2 Jeroen Koot Heerenveen 1981 18:54 18:55
3 Bob Tjaarda Groningen 1989 19:45 19:47
4 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 20:27 20:28
5 Rolf Hoekstra Heerenveen 1984 21:33 21:35
6 Folkert Huisma Drachten 1981 21:34 21:36
7 Patrick Landwehr Heerenveen 1982 22:05 22:07
8 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 22:07 22:09
9 Sietze Huizenga Grootegast 1996 22:44 22:47
10 Harold Brouwer Heerenveen 1977 23:07 23:08
11 Patrick De boer Heerenveen 1983 23:08 23:10
12 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 23:19 23:22
13 Erik Veen Heerenveen 1989 24:28 24:35
14 Jelger Kan Groningen 1995 24:36 24:40
15 Wolfert Glimmerveen Heerenveen 1994 25:20 25:28
16 Marcel Lanser Drachten 1975 25:27 25:29
17 Hans Broekhuizen Heerenveen 1978 25:31 25:36
18 Feitze Van der Hoek Heerenveen 1971 25:44 25:48
19 Ben Zwerver Heerenveen 1988 25:34 25:49
20 Leo Van der Meulen Heerenveen 1955 25:49 25:55
21 Andre Bruining Heerenveen 1975 27:42 27:48
22 Geart De Jong Heerenveen 1973 28:05 28:10
23 Wichard Claus Heerenveen 1968 28:04 28:10
24 Julian Hamberg Heerenveen 1999 28:17 28:35
25 Hans Arling Siddeburen 1971 28:52 28:55
26 Rubin Jonkman Heerenveen 1997 29:27 29:35
27 Michel Bruintjes Heerenveen 1996 29:22 29:41
28 Jean-Paul Diender Heerenveen 1994 29:26 29:45
29 Alvin Sibbald Leeuwarden 1971 29:38 29:46
30 Wolter Zuid Heerenveen 1962 30:01 30:05
31 Rogier Witteveen Groningen 1987 30:08 30:16
32 Robert Volbeda Heerenveen 1971 30:25 30:35
33 Aat Van der Kos Heerenveen 1980 30:42 30:46
34 Bas Visser Leeuwarden 2001 30:59 31:06
35 Willem De Goede Heerenveen 1980 31:08 31:15
36 Jentje Achttien Heerenveen 1958 31:06 31:23
37 Peter Nieterink Heerenveen 1965 31:29 31:41
38 Marc Burger Heerenveen 1972 32:05 32:23
39 Thomas Van der Weit De knipe 1968 32:40 32:47
40 Theo van der Werff Heerenveen 1974 33:22 33:35
41 Jeroen Mijnen Joure 1978 33:39 33:44
42 Jan Jorna Heerenveen 1955 34:09 34:21
43 Lars van Halderen Heerenveen 1983 34:10 34:31
44 Ale jan Bijlsma De knipe 1960 34:19 34:41
45 Dirk van Beelen Hardegarijp 1958 34:47 35:07
46 Stijn Ten Have Leeuwarden 1999 35:20 35:25
47 Eize Veenstra Heerenveen 1968 35:58 36:13
48 Tom Hellinga Joure 1967 35:56 36:15
49 Hans Stallinga Scharsterbrug 1966 40:07 40:27
50 Corry Van den Berg Sneek 1963 42:02 42:15

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Nynke Van der Velde Heerenveen 1986 44:52 44:59
2 Nienke Wolda Wolvega 1987 46:08 46:13
3 Leonie Van Roekel Peize 1975 47:57 48:08
4 Janine Does Heerenveen 1972 50:41 51:01
5 Mirte Lehmann Bontebok 1996 51:08 51:31
6 Yanna de Vries - van Tol Heerenveen 1983 51:58 52:19
7 Dianne Zielman Zwolle 1991 52:30 52:42
8 Marlijn Van der Mei Groningen 1994 52:45 53:05
9 Lucia Bijl, van der Bolsward 1967 53:02 53:23
10 Sjoukje De Boer Heerenveen 1979 53:06 53:27
11 Erica Verdegaal Leeuwarden 1960 53:39 53:47
12 Wendy Kraai Katlijk 1973 53:48 53:58
13 Bente Lehmann Bontebok 1995 54:00 54:23
14 Geeske Meskers - Sterkenburgh Almere 1974 54:45 54:55
15 Suzanna de Vries Scherpenzeel fr 1975 54:49 55:30
16 Karin Roeper Heerenveen 1963 55:29 55:41
17 Susanne De Leeuw Heerenveen 1987 55:53 56:08
18 Anja Schaafsma Lemmer 1968 55:53 56:24
19 Tetje Westerhof Heerenveen 1993 56:19 56:27
20 Sjoukje Heidinga Heerenveen 1981 56:01 56:37
21 Gea Elgersma Sneek 1963 56:24 56:39
22 Yneke Kuiper-Klokman Hardegarijp 1964 56:10 56:41
23 Esther Walburg Harlingen 1982 56:01 56:42
24 Maureen van Lingen Heerenveen 1971 56:41 56:48
25 Karin Van den Berg Heerenveen 1978 57:07 57:24
26 Sarina Jannes Leeuwarden 1969 56:48 57:26
27 Henrieke Van der Weg Hallum 1981 57:13 57:32
28 Linda Nutma Hallum 1970 57:14 57:33
29 Hilda Riksma Bergum 1966 57:29 57:49
30 Hilly van der Berg Heerenveen 1953 57:47 57:53
31 Marjan Dijken Lemmer 1968 57:19 57:53
32 Frouke Rullmann Leeuwarden 1984 57:42 57:55
33 Roelie Plantinga Heerenveen 1969 57:20 58:11
34 Joyra Woltinge Heerenveen 1959 58:55 59:17
35 Anita Boonstra Heerenveen 1968 58:41 59:25
36 Dorien Van Steen Heerenveen 1976 59:20 59:41
37 Wienanda Bergsma Heerenveen 1987 59:34 59:58
38 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 1:00:00 1:00:24
39 Wiekie Klapdoor De knipe 1960 59:39 1:00:31
40 Evelien Adema Heerenveen 1977 1:00:48 1:00:55
41 Yolanda Van de Burgwal Steenwijk 1985 1:00:53 1:01:21
42 Janet Borger Drogeham 1978 1:00:49 1:01:22
43 Diny Jansen kuipers Oldeberkoop 1960 1:00:54 1:01:22
44 Caatje Van walraven Ijlst 1974 1:00:57 1:01:33
45 Karin De Vries Heerenveen 1968 1:01:26 1:02:05
46 Mieke Sellis Staphorst 1959 1:02:06 1:02:16
47 Larisa Groenhof Wolvega 1980 1:01:55 1:02:43
48 Lulu Vazquez Katlijk 1966 1:02:05 1:02:47
49 Christina Sterkenburgh Oldeholtpade 1980 1:01:51 1:02:49
50 Ellie Groot Heerenveen 1958 1:03:01 1:03:22
51 Renate Buma Heerenveen 1973 1:03:21 1:03:41
52 Josien Sinnema Joure 1958 1:03:05 1:03:52
53 Anja Jongsma Katlijk 1961 1:03:21 1:03:55
54 Margriet van der Heide Heerenveen 1972 1:04:14 1:04:30
55 Hetty Klavers Ens 1965 1:03:33 1:04:35
56 Dita Krijgsman Heerenveen 1965 1:03:40 1:04:44
57 Judith Hartsema Heerenveen 1985 1:04:10 1:05:00
58 Susan Konst Sint nicolaasga 1963 1:04:59 1:05:37
59 Yvette Van der Laan Oranjewoud 1972 1:05:33 1:05:58
60 Simona Van den Bergs Heerenveen 1967 1:05:41 1:06:18
61 Elles Bolt Heerenveen 1983 1:05:46 1:06:36
62 Kim Wijnand Heerenveen 1987 1:05:44 1:06:41
63 Rixt Van der Weg Ouwsterhaule 1994 1:06:04 1:06:42
64 Grytsje Mellema Jubbega 1993 1:06:46 1:06:49
65 Finnerieke Bijma Leeuwarden 1986 1:06:21 1:07:04
66 Ytsje Conradi Heerenveen 1966 1:06:58 1:07:05
67 Aukje Heida Heerenveen 1952 1:06:32 1:07:06
68 Jacqueline Treep-Verdegaal Hillegom 1964 1:07:01 1:07:59
69 Marjan Hoexum Leeuwarden 1968 1:07:23 1:08:07
70 Gerrie Bakker Heerenveen 1974 1:07:44 1:08:34
71 Imca Vaartjes Akkrum 1964 1:07:43 1:08:42
72 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:07:42 1:08:42
73 Ilse Heida Sintjohannesga 1985 1:08:19 1:09:16
74 Simone Klapdoor Groningen 1995 1:08:33 1:09:25
75 Lies van Bodegraven Heerenveen 1966 1:10:18 1:10:27
76 Janine Zielman Steenwijkerwold 1994 1:10:53 1:11:05
77 Maaike Visser Heerenveen 1990 1:10:51 1:11:27
78 Elly Verhoef Heerenveen 1953 1:11:09 1:11:43
79 Gea Steen Heerenveen 1963 1:12:17 1:12:32
80 Jurrina Sietsma Heerenveen 1978 1:12:19 1:13:23
81 Kimberly Coppens Heerenveen 1993 1:13:44 1:13:56
82 Coby Van der zijl Makkinga 1990 1:18:50 1:19:20
83 Franciska Hofstee Makkinga 1990 1:18:49 1:19:20
84 Monique De Jong Heerenveen 1989 1:20:12 1:20:32
85 Corrien Dijkstra Heerenveen 1985 1:20:51 1:21:33
86 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 1:22:34 1:22:39

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Erik Bolding Tuk 1983 35:02 35:04
2 Erik Lindenholz De wijk 1983 35:52 35:54
3 Henri Harmsen Drachten 1988 38:15 38:17
4 Sijbrand Sterkenburgh København (DK) 1981 39:13 39:16
5 Jappie Brandenburg Oudemirdum 1983 39:43 39:54
6 Teade Rispens Heerenveen 1980 40:09 40:13
7 Andre Posthumus Engelum 1975 40:29 40:33
8 Rink Post Appelscha 1956 40:36 40:39
9 Anne de Jong Heerenveen 1979 41:13 41:17
10 Mark Landman Heerenveen 1988 41:13 41:30
11 Jappie Doller Oosterwolde fr 1965 42:15 42:19
12 Eelke De Jong Joure 1986 42:11 42:20
13 Simon Regnerus Marrum 1986 42:19 42:25
14 Eric Wattez Fochteloo 1970 42:36 42:40
15 Timo Schraa Heerenveen 1990 43:11 43:20
16 Klaas van Houten Heerenveen 1977 44:26 44:31
17 Durk Polet Heerenveen 1967 44:28 44:34
18 Henk Veenstra Heerenveen 1984 44:40 44:45
19 Frits Charbon Oranjewoud 1952 44:44 44:48
20 Peter Klokman Ureterp 1963 44:19 44:50
21 Klaas De Vries Heerenveen 1966 44:44 45:12
22 Nico De Jong Heerenveen 1983 45:11 45:20
23 Peter Schrier De knipe 1967 44:58 45:26
24 Aron Tempelman Heerenveen 1990 45:17 45:34
25 Jacob Rienstra Mantgum 1970 45:25 45:35
26 Wybren Visser Leeuwarden 1977 45:38 45:43
27 Nur Azizi Heerenveen 1973 45:35 45:52
28 Bart bij de Leij Drachten 1968 45:42 46:16
29 Appie Bles Leeuwarden 1963 46:25 46:30
30 Pieter De Jong Jubbega 1987 46:43 46:47
31 Nolle Lam Elahuizen 1958 46:52 46:58
32 Hilko Zwolle Dalfsen 1964 46:43 47:14
33 Jeffrey Buckling Drachten 1990 46:16 47:28
34 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 47:24 47:29
35 Jasper Rense Heerenveen 1984 47:40 47:45
36 Klaas Hoekstra Heerenveen 1968 47:45 47:50
37 Ben Van der Feen Gorinchem 1960 47:06 47:57
38 Heite Dommerholt Holten 1962 48:12 48:18
39 Bennie De Boer Katlijk 1969 48:14 48:24
40 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 48:12 48:25
41 Remco Klinker Heerenveen 1984 48:03 48:29
42 Bauke De Jong Heerenveen 1992 48:30 48:43
43 Ronald De Lange Sneek 1958 48:33 48:52
44 Roland Mestrum Heerenveen 1983 48:46 48:54
45 Pieter Visser Dokkum 1975 48:29 49:12
46 Jan Pal Heerenveen 1968 49:12 49:18
47 Arjen Snapper Drachten 1975 49:11 49:23
48 Klaas De Ruiter Leeuwarden 1969 48:39 49:24
49 Cor Wetting Leeuwarden 1953 49:21 49:29
50 Sipko Feikens Heerenveen 1963 49:23 49:38
51 Jop Hellegers Leeuwarden 1998 49:52 50:08
52 Gerbrand Stap Heerenveen 1981 50:13 50:40
53 Reginald Borgsteyn Heerenveen 1970 50:00 50:42
54 Fedde Beijert Ureterp 1970 50:54 51:08
55 Ronald Hofstee Heerenveen 1982 51:09 51:24
56 Kevin Veenema Bontebok 1991 50:46 51:41
57 Jelle Elzinga Heerenveen 1965 51:27 51:51
58 Jels Kramer Appelscha 1974 51:30 51:55
59 Jeroen van de Laan Heerenveen 1971 51:54 51:57
60 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 51:52 52:02
61 George Jan Blok Heerenveen 1963 51:48 52:08
62 Michel Garmann Leeuwarden 1971 52:31 52:51
63 Sijmen Veenema Heerenveen 1960 52:33 52:52
64 Dirk Berger Heerenveen 1962 52:58 53:10
65 Josephus Berger Torsby (SE) 1961 52:59 53:10
66 Remco Puister Heerenveen 1971 53:32 53:44
67 Jarno Kuiper Heerenveen 1980 53:18 53:54
68 Hans Van Solkema Joure 1983 53:09 53:58
69 Gido Idzenga Heerenveen 1980 53:38 53:58
70 Ron Van Ittersum Heerenveen 1968 54:49 55:30
71 Chris Vreugdenhil Leeuwarden 1971 54:51 55:36
72 Wiebren Spieker De knipe 1956 54:44 55:38
73 Siep Louwsma Leeuwarden 1962 55:01 55:45
74 Peter Horstink Heerenveen 1979 55:38 55:56
75 Peter Bar Heerenveen 1951 55:41 55:57
76 Gerrit Bosma Heerenveen 1972 55:44 56:13
77 Johan Teake Dekker Heerenveen 1980 56:20 56:35
78 Menno Van Steenwijk Drachten 1968 56:16 56:46
79 Bauke Siderius Drachten 1972 56:13 56:48
80 Ytzen Terpstra Heerenveen 1958 56:30 56:59
81 Bo Bruinsma Heerenveen 1966 56:40 57:17
82 Stefan Wiersma Sneek 1978 56:36 57:22
83 Otto De Boer Leeuwarden 1955 56:48 57:26
84 Stephan Olof Idskenhuizen 1969 57:19 57:53
85 Frans Hettema Leeuwarden 1974 57:30 58:15
86 Peter De Winter Heerenveen 1972 57:54 58:24
87 Erwin Keun Drachten 1967 58:02 58:31
88 Erik Mous Heerenveen 1973 58:20 58:43
89 Robin Postma Heerenveen 1969 58:40 59:04
90 Rudie Ter schure Nijeholtpade 1969 58:34 59:24
91 Martial Meijer Heerenveen 1988 58:50 59:26
92 Robert-Jan Heizenberg Leeuwarden 1984 59:12 59:35
93 Hette de Jong Heerenveen 1962 59:19 59:40
94 Henk Smeding Heerenveen 1981 59:26 59:51
95 Martin van Hees Hilvarenbeek 1964 59:36 1:00:09
96 Theewis De Jong Jonkerslan 1951 1:00:07 1:00:27
97 Sake Lageveen Gorredijk 1959 1:00:03 1:01:07
98 Theo Ten Brug Leeuwarden 1969 1:00:26 1:01:10
99 Bjorn Hoogstede Irnsum 1989 1:01:39 1:02:11
100 Sven Koers Onstwedde 1985 1:01:41 1:02:12
101 Laurens Van walraven Ijlst 1971 1:01:55 1:02:31
102 Douwe Kleiker Heerenveen 1975 1:02:19 1:02:38
103 Jesmer Breeuwsma Heerenveen 1988 1:02:18 1:02:38
104 Gerben Wiersma Heerenveen 1977 1:02:39 1:03:21
105 Bram Molenaar De knipe 1961 1:02:50 1:03:41
106 Appie De bruin Hitzum 1951 1:03:05 1:03:44
107 Dick Lont Heerenveen 1960 1:03:26 1:03:48
108 Fred Van den Hoogen Oranjewoud 1963 1:03:18 1:03:52
109 Willem Veldman Heerenveen 1953 1:03:37 1:04:19
110 Peter Vd Pol Siddeburen 1966 1:03:24 1:04:23
111 Tjitte de Vries Heerenveen 1958 1:03:39 1:04:43
112 Michel van der Geest Heerenveen 1985 1:03:40 1:04:43
113 Albert Hoeksma Grouw 1965 1:04:13 1:04:57
114 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 1:04:28 1:04:59
115 Dick Zwiers Nieuwolda 1954 1:04:13 1:05:13
116 Edwin Blomsma Heerenveen 1970 1:06:21 1:06:40
117 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 1:06:53 1:07:12
118 Evert Dijkstra Appelscha 1958 1:06:29 1:07:31
119 Minne Dijkstra Oudehaske 1951 1:09:03 1:09:19
120 Frank Klapdoor De knipe 1962 1:08:32 1:09:24
121 Jan Portijk Wolvega 1966 1:09:25 1:10:14
122 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 1:10:08 1:10:14
123 Albert De Jong Heerenveen 1965 1:09:22 1:10:27
124 Ferris Krijgsman Heerenveen 1994 1:09:24 1:10:28
125 Rinke Jacobs Hoofddorp 1982 1:10:43 1:11:31
126 Pieter Bruin Heerenveen 1969 1:12:19 1:13:24
127 Edwin Siksma Heerenveen 1977 1:13:02 1:13:31
128 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 1:13:16 1:13:38
129 Theo Runia Leeuwarden 1965 1:20:54 1:21:38
130 Arie Den Boer Borger 1947 1:23:36 1:24:24

V  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Annet Hoving Groningen 1995 1:21:34 1:21:54
2 Jolien Bandstra Balk 1989 1:23:14 1:23:41
3 Wendelin Wielenga Sneek 1971 1:26:16 1:26:23
4 Yvonne Knijn Gersloot 1983 1:27:38 1:27:49
5 Jacqueline Lijmbach Lemmer 1963 1:29:01 1:29:33
6 Monique Tjeerdema Heerenveen 1972 1:30:53 1:31:03
7 Karin Danhof Irnsum 1971 1:32:30 1:32:45
8 Wilma Hemstra Weidum 1966 1:34:03 1:34:32
9 Petra Kuperus Heerenveen 1991 1:34:40 1:34:54
10 Sjirry Beijaard-hiemstra Sint nicolaasga 1968 1:34:59 1:35:08
11 Hilly Van der Molen Scharnegoutum 1976 1:34:50 1:35:15
12 Kim Boonstra Leeuwarden 1980 1:34:48 1:35:16
13 Monique Koelma Gorredijk 1991 1:35:06 1:36:00
14 Mirjam Van Tongeren Nieuwegein 1979 1:36:54 1:37:03
15 Lysbet Faber Lemmer 1959 1:38:12 1:38:44
16 Anke Peterson Leeuwarden 1950 1:40:49 1:41:14
17 Klaske Wesselius Wommels 1961 1:40:48 1:41:29
18 Anneke De Visser Sneek 1972 1:41:14 1:41:51
19 Anja Woudstra Oudehaske 1964 1:41:45 1:42:32
20 Henriette Keun Oudehaske 1967 1:41:45 1:42:32
21 Marike Soekias Hoogezand 1971 1:44:59 1:45:55
22 Henny Zijlstra Marrum 1957 1:45:48 1:46:24
23 Esther Jager Sappemeer 1968 1:45:36 1:46:32
24 Petra Lok Leeuwarden 1972 1:46:11 1:46:57
25 Marianne Den boer Heerenveen 1973 1:46:54 1:47:42
26 Annet Guns-Deiman Hoogezand 1964 1:48:02 1:48:22
27 Liesbeth Minnema Joure 1968 1:50:17 1:51:23
28 Jetske Oenema Heerenveen 1967 1:52:55 1:53:22
29 Mariëtte Mengerink Leeuwarden 1965 1:53:35 1:54:04
30 Margreet Dijkstra Leeuwarden 1973 1:53:35 1:54:04
31 Fokje Kootstra Harkema 1980 1:54:19 1:55:17
32 Tjitske Koopman De knipe 1977 1:59:28 2:00:01
33 Sietske Van der Bij-Elzinga Irnsum 1961 2:09:11 2:10:06
34 Jacqueline Boezerooy Slijkenburg 1981 2:14:18 2:14:54
35 Jolanda Eggink- Boezerooij Oldemarkt 1987 2:14:18 2:14:54

M  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Wilco Kooistra Leeuwarden 1979 1:01:24 1:01:52
2 Danny Hagebeek Rutten 1972 1:07:07 1:07:19
3 Hans Hiemstra Harkema 1978 1:07:58 1:08:04
4 Bernard Winsemius Joure 1983 1:08:52 1:08:57
5 Chris Douwsma Leeuwarden 1973 1:10:55 1:11:44
6 Willem Van Roeden Gorredijk 1965 1:16:40 1:16:46
7 Arjan Van der Wal Opende 1987 1:16:53 1:17:11
8 Willem Biemolt Utrecht 1966 1:17:40 1:18:44
9 Sander Van hoorn Bergum 1986 1:18:43 1:18:48
10 Roald Van Rossum Sneek 1963 1:19:01 1:19:20
11 Rudy Miedema Heerenveen 1960 1:19:15 1:19:29
12 Sander Sierdsma Luttelgeest 1983 1:21:24 1:21:52
13 Jan-Herman Ten Have Leeuwarden 1969 1:21:29 1:21:55
14 Steffan Nijhof Heerenveen 1989 1:21:06 1:21:58
15 Wim Haringsma Balk 1972 1:22:20 1:22:33
16 Hans Nagtegaal Grouw 1956 1:23:06 1:23:18
17 Gerben Vrijburg De veenhoop 1965 1:23:18 1:23:25
18 Klaas Sietse Van der Wal Buitenpost 1978 1:23:21 1:23:39
19 Rogier Heijer den Tjalleberd 1980 1:23:37 1:23:44
20 Roelof Kedde Oudehaske 1955 1:23:31 1:23:46
21 Wiebe Jongsma Katlijk 1958 1:23:52 1:24:05
22 Harry Kuipers Leek 1961 1:23:52 1:24:06
23 Fimme Jan Van der Wal Oudega gaast sleat 1971 1:23:57 1:24:19
24 Piet Streefkerk Boelenslaan 1957 1:23:41 1:24:41
25 Willem De Vries Bergum 1974 1:25:21 1:25:34
26 Jan Rinzema Heerenveen 1962 1:25:22 1:26:13
27 Peter Bonthuis Joure 1982 1:25:20 1:26:16
28 Heico Visser Heerenveen 1969 1:25:41 1:26:35
29 Frits Lautenbag Hattem 1948 1:26:47 1:27:30
30 Geert Aardema Ravenswoud 1964 1:27:20 1:27:40
31 Rinze Vd brug Gorredijk 1960 1:27:50 1:28:27
32 Zildjian Resosemito Rotterdam 1985 1:27:51 1:28:32
33 Muhamed Abas Oldenzaal 1976 1:28:40 1:28:43
34 Harm Dunnink Staphorst 1967 1:29:01 1:29:10
35 Simon Postma Oudehaske 1969 1:28:58 1:29:13
36 Reint Jonker Stiens 1966 1:30:16 1:30:33
37 Sjef Damhuis Steenwijkerwold 1959 1:32:36 1:32:52
38 Johan Hamstra Utrecht 1981 1:31:41 1:32:56
39 Ad Reinstra Groningen 1973 1:31:40 1:32:56
40 Peter Reitsma Bolsward 1968 1:32:56 1:33:02
41 Eldert Teijema Heerenveen 1974 1:32:29 1:33:06
42 Harry Meijer Leeuwarden 1951 1:32:36 1:33:17
43 Hendrik Stoelwinder Heerenveen 1956 1:33:01 1:34:19
44 Annie Breeuwsma Delft 1973 1:35:02 1:35:29
45 Piet Struiksma Boksum 1958 1:34:58 1:35:44
46 Jelle Jasper Tadema Leeuwarden 1984 1:34:56 1:35:54
47 Hans Krijnsen Heerenveen 1967 1:35:10 1:36:09
48 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 1:35:38 1:36:18
49 Jan Gert Elzinga Heerenveen 1971 1:36:02 1:36:23
50 Jelle De Jong Joure 1954 1:36:10 1:36:28
51 Rinse Tichelaar De knipe 1954 1:35:52 1:36:40
52 Henk Hiemstra Leeuwarden 1960 1:36:24 1:37:02
53 Gerben Kozijn Sneek 1959 1:36:19 1:37:17
54 Jan Gunnink Heerenveen 1955 1:38:21 1:39:15
55 Peter Visser Leeuwarden 1970 1:38:51 1:39:20
56 Jan Minnema Heerenveen 1974 1:39:32 1:40:07
57 Robin Telgenhof Leeuwarden 1980 1:39:43 1:40:11
58 Paul Benjamins Emmeloord 1963 1:40:00 1:40:15
59 Jaap Piek Heerenveen 1973 1:40:25 1:40:55
60 Hendrik Jan Vries Drachten 1974 1:40:33 1:41:12
61 Wijnand Tjepkema Stiens 1965 1:41:12 1:41:28
62 Dirk Van Terwisga Sneek 1956 1:41:38 1:42:00
63 Gerard Oldenhof Heerenveen 1966 1:42:02 1:42:23
64 Mentko Nip Heerenveen 1951 1:41:59 1:42:25
65 Ben Van Tuinen Heerenveen 1977 1:42:35 1:42:58
66 Sjack Jansma Sneek 1959 1:42:16 1:43:02
67 Jorrit Visser Groningen 1994 1:44:14 1:44:46
68 Herman Wassens Leeuwarden 1960 1:46:09 1:46:57
69 Klaas Jan De Regt Joure 1967 1:46:51 1:47:57
70 Wiebe Bijker De knipe 1962 1:48:14 1:49:10
71 Marten Hooijenga Leeuwarden 1958 1:48:33 1:49:18
72 Cor Zijlstra Marrum 1954 1:52:51 1:53:26
73 Femme de Bruin Leeuwarden 1953 1:53:02 1:53:45
74 Wiebren Dijkstra Heerenveen 1958 1:56:22 1:56:48
75 Henri Van der Veen Harlingen 1969 1:58:40 1:59:27
76 Riekend Koopman Bontebok 1954 1:59:29 2:00:02
77 Anton Schuurman Amsterdam 1936 1:59:42 2:00:36
78 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 2:09:10 2:10:05
79 Hidzer Groenhof Sint jacobiparochie 1965 2:09:11 2:10:06
80 Herman Hoekstra Goutum 1952 2:09:12 2:10:08

V  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Vanessa Gosselink Biddinghuizen 1971 1:06:23 1:06:25
2 Samantha Wolfslag Leeuwarden 1986 1:08:16 1:08:25
3 Eva Koopman Groningen 1987 1:09:54 1:09:57
4 Alienka Huft Brandsma Oldeberkoop 1980 1:14:03 1:14:06
5 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 1:18:46 1:18:53
6 Margreet Koopman Groningen 1993 1:24:29 1:24:33
7 Hester Groenveld Bolsward 1968 1:24:51 1:25:00
8 Annie Van Rossum Vianen ut 1954 1:24:57 1:25:12
9 Janet Werkema Sneek 1961 1:25:41 1:25:58
10 Marja Van der Werf- Zoer Joure 1963 1:35:24 1:35:54
11 Minke Oord Joure 1956 1:39:14 1:39:41
12 Ineke Scheffer Leens 1958 1:40:09 1:41:05

M  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Venhuizen Appingedam 1968 57:31 57:34
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 57:58 58:01
3 Bert De Boer Staphorst 1987 58:29 58:31
4 Saher Yousef Heerenveen 1966 59:52 59:55
5 Menno Mud Tietjerk 1974 1:02:40 1:02:43
6 Roelof de Roos De Roos Leeuwarden 1978 1:03:22 1:03:25
7 Kosta Poltavets Heerenveen 1962 1:04:19 1:04:23
8 Siem Hiemstra Appelscha 1966 1:04:47 1:04:50
9 Jos Van Barneveld Heerenveen 1963 1:06:13 1:06:19
10 Foppe Van der Heide Drachten 1971 1:06:30 1:06:33
11 Adriaan Huisman Oosterwolde fr 1964 1:12:01 1:12:04
12 Tjerk Dijkstra Emmeloord 1971 1:13:29 1:13:33
13 Jan Stolker Steenwijk 1951 1:16:14 1:16:30
14 Fre Adema Oranjewoud 1965 1:18:07 1:18:18
15 Anton Spinder Buitenpost 1979 1:18:25 1:18:29
16 Jaap Smith Baflo 1968 1:19:24 1:19:30
17 Johan Jorritsma Sneek 1967 1:21:10 1:21:28
18 Jan Van der Werf Oenkerk 1971 1:23:42 1:23:55
19 Duco Zijlstra Lekkum 1957 1:24:05 1:24:26
20 Pieter Van Dijk Heerenveen 1956 1:26:20 1:26:43
21 Ruurd Veenstra Twijzelerheide 1949 1:26:28 1:27:01
22 Johan Feenstra Sneek 1968 1:26:52 1:27:19
23 Domien Mulder Joure 1960 1:31:10 1:31:26
24 Marcel Hoving Heerenveen 1990 1:38:18 1:38:38

V  32 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Hilda Wijnja Tjerkgaast 1989 1:23:20 1:24:53 2:48:13 2:48:31
2 Jolanda De Vries Akkrum 1976 1:24:45 1:24:48 2:49:33 2:49:45
3 Marije Van der Kooij Sijbrandaburen 1982 1:26:07 1:25:15 2:51:22 2:51:40
4 Marietje BOLLE Emmeloord 1952 1:19:35 1:32:26 2:52:01 2:52:10
5 Nynke Steigenga Exmorra 1983 1:24:44 1:28:20 2:53:04 2:53:17
6 Hella Yntema Bolsward 1972 1:28:44 1:31:18 3:00:02 3:00:25
7 Monique Seijger Tuk 1979 1:20:30 1:45:11 3:05:41 3:05:47
8 Liesbeth Albers Bontebok 1957 1:26:33 1:43:05 3:09:38 3:09:56
9 Marian Pruiksma-Terpstra Joure 1966 1:31:23 1:38:48 3:10:11 3:10:22
10 Anita Fokkens Terzool 1972 1:29:45 1:42:19 3:12:04 3:12:29
11 Irma Krijnsen Bolsward 1969 1:35:56 1:42:32 3:18:28 3:18:51
12 Ester Douma Sneek 1995 1:32:23 1:46:33 3:18:56 3:19:08
13 Ingrid Prins Leeuwarden 1971 1:40:30 1:38:47 3:19:17 3:20:02
14 Hilde Jansen Heerenveen 1989 1:38:59 1:40:42 3:19:41 3:20:42
15 Bea Visser Joure 1966 1:41:18 1:40:51 3:22:09 3:22:41
16 Janny Veenstra Drachten 1973 1:40:47 1:41:17 3:22:04 3:22:44
17 Geeske Zonderland Drachten 1970 1:40:47 1:41:31 3:22:18 3:22:58
18 Sofia Houwer Joure 1980 1:38:51 1:44:13 3:23:04 3:23:15
19 Fokje Lutgendorff Makkum fr 1966 1:36:26 1:46:25 3:22:51 3:23:50
20 Rixt Leenstra Heerenveen 1976 1:41:27 1:43:00 3:24:27 3:24:50
21 Mendy Van Midden Alkmaar 1987 1:37:16 1:46:44 3:24:00 3:24:53
22 Linda Smid Sneek 1983 1:40:19 1:44:37 3:24:56 3:25:52
23 Ina Van der Weide Leeuwarden 1994 57:40 2:28:32 3:26:12 3:26:43
24 Marijke De Jong Wolsum 1969 1:36:30 1:51:21 3:27:51 3:28:49
25 Hendrika Den Breejen Arum 1975 1:42:19 1:48:17 3:30:36 3:31:16
26 Henrieta Oosterbaan Goenga 1971 1:42:19 1:48:17 3:30:36 3:31:16
27 Verona Fortuin Broek fr 1966 1:41:19 1:52:43 3:34:02 3:34:34
28 Corrie Hooghiemstra Tjerkgaast 1965 1:41:22 1:52:41 3:34:03 3:34:34

M  32 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Harry Wiersma Blija 1972 1:03:13 1:05:05 2:08:18 2:08:21
2 Roelof Oostra Mantgum 1983 1:03:01 1:08:15 2:11:16 2:11:19
3 Jan Albert Veenema Sneek 1974 1:05:35 1:14:38 2:20:13 2:20:17
4 Niek Jaarsma Franeker 1979 1:11:20 1:10:53 2:22:13 2:22:22
5 Wilko Bakker Heeg 1985 1:18:01 1:07:25 2:25:26 2:25:34
6 Jetze Genee Makkum fr 1978 1:18:02 1:09:11 2:27:13 2:27:21
7 Richard Velzen Achlum 1978 1:18:01 1:09:31 2:27:32 2:27:40
8 Freek Jaarsma Makkum fr 1974 1:11:20 1:16:17 2:27:37 2:27:46
9 Tjitte De vries Oranjewoud 1968 1:15:12 1:15:08 2:30:20 2:30:31
10 Pieter Talsma Mantgum 1983 1:12:12 1:20:51 2:33:03 2:33:08
11 Henk Van eldik Leeuwarden 1960 1:16:54 1:16:23 2:33:17 2:33:31
12 Hendrik Hornstra Emmeloord 1977 1:29:09 1:03:40 2:32:49 2:33:41
13 Bareld Kootstra Garijp 1967 1:17:25 1:18:30 2:35:55 2:36:37
14 Ytsen De Boer Steenwijk 1966 1:17:07 1:19:29 2:36:36 2:36:52
15 Henk Sikma Zwaagwesteinde 1963 1:17:32 1:19:04 2:36:36 2:37:10
16 Freddie Bouma Steenwijk 1961 1:10:55 1:26:31 2:37:26 2:37:31
17 Martijn Ruis Sneek 1982 1:18:25 1:19:55 2:38:20 2:38:30
18 Henk Ruiter Sneek 1962 1:23:50 1:16:32 2:40:22 2:40:39
19 Freek Welbedacht Groningen 1989 1:20:02 1:21:19 2:41:21 2:42:18
20 Gearard Posthumus Heerenveen 1984 1:17:16 1:25:04 2:42:20 2:42:27
21 Johannes Van der Veen Goutum 1957 1:16:58 1:27:06 2:44:04 2:44:15
22 Theo Mestrini Bolsward 1965 1:28:48 1:14:49 2:43:37 2:44:17
23 Nico Treep Hillegom 1961 1:19:50 1:24:32 2:44:22 2:45:19
24 Johannes Van Raalte Deersum 1978 1:20:13 1:25:21 2:45:34 2:46:00
25 Andre Smit Hoogezand 1964 1:21:36 1:24:06 2:45:42 2:46:38
26 Harm Veenstra Gorredijk 1958 1:21:28 1:25:26 2:46:54 2:47:14
27 Eric Van den Berg Hoogkarspel 1974 1:23:14 1:23:53 2:47:07 2:47:23
28 Sjirk Overal Kiel windeweer 1961 1:23:32 1:24:25 2:47:57 2:48:32
29 Mildo Kock Balk 1967 1:23:19 1:24:54 2:48:13 2:48:32
30 Erwin Bethlehem Joure 1970 1:24:37 1:24:16 2:48:53 2:49:17
31 Kees Kiestra Terzool 1965 1:21:46 1:27:39 2:49:25 2:49:51
32 Rutmer Faber Oosterwierum 1988 1:25:59 1:23:27 2:49:26 2:49:52
33 Peter Jesse Sijbrandij Wageningen 1989 1:21:42 1:27:42 2:49:24 2:49:53
34 Kees Visser De knipe 1961 1:26:08 1:25:16 2:51:24 2:51:41
35 HENK Van der Meer Gorredijk 1964 1:21:47 1:29:48 2:51:35 2:51:50
36 Johan De Witte Makkum fr 1969 1:25:29 1:26:20 2:51:49 2:52:02
37 Niels Nagelhout Sint nicolaasga 1986 1:19:27 1:33:53 2:53:20 2:53:40
38 Luut De Jong Woudsend 1966 1:27:15 1:26:21 2:53:36 2:54:29
39 Arie Van der Steen Bontebok 1964 1:25:54 1:28:26 2:54:20 2:54:50
40 Klaas Jan Wiersma Oppenhuizen 1965 1:18:48 1:36:03 2:54:51 2:54:59
41 Edwin Veenstra Veenstra Joure 1983 1:27:20 1:27:52 2:55:12 2:55:20
42 Hans Hoogervorst Wervershoof 1968 1:20:09 1:35:20 2:55:29 2:55:56
43 Jankest JELSMA Sneek 1979 1:28:13 1:28:33 2:56:46 2:57:20
44 Klaas Bosma Garijp 1971 1:26:01 1:31:32 2:57:33 2:58:16
45 Pieter Alberda Midlum 1966 1:28:18 1:29:36 2:57:54 2:58:29
46 Syb Van de Ploeg Jorwerd 1966 1:25:18 1:33:05 2:58:23 2:59:48
47 Bert Velkers De knipe 1971 1:25:53 1:34:03 2:59:56 3:00:27
48 Martin Jan Visser Mildam 1966 1:26:16 1:34:02 3:00:18 3:00:28
49 Rob Swart Sneek 1959 1:28:28 1:34:03 3:02:31 3:02:49
50 Jelmer Abma Terzool 1984 1:29:43 1:32:50 3:02:33 3:03:00
51 Wietze Dijkstra Terzool 1982 1:26:37 1:35:59 3:02:36 3:03:01
52 Eduard Witteveen Groningen 1983 1:29:17 1:33:59 3:03:16 3:03:38
53 Jurjen Schotanus Emmeloord 1966 1:29:10 1:33:37 3:02:47 3:03:39
54 Jeffery Robbers Leeuwarden 1963 1:31:07 1:31:40 3:02:47 3:03:48
55 Martijn Otten Heerenveen 1982 1:26:40 1:37:49 3:04:29 3:04:52
56 Joël Postma Nijemirdum 1980 1:23:17 1:41:21 3:04:38 3:05:21
57 Henk Veenstra Drachten 1972 1:34:23 1:30:48 3:05:11 3:05:50
58 Jelmer Brouwer Zwolle 1984 1:29:16 1:36:26 3:05:42 3:06:05
59 Remco Visser Joure 1963 1:28:43 1:36:54 3:05:37 3:06:08
60 Herman Geritz Midlum 1959 1:31:17 1:35:00 3:06:17 3:07:08
61 Douwe De Jong Wolsum 1968 1:22:37 1:44:07 3:06:44 3:07:19
62 Berend Schotanus Emmeloord 1971 1:33:55 1:33:34 3:07:29 3:07:40
63 Hendrikus Schokker Haskerhorne 1972 1:20:18 1:47:27 3:07:45 3:08:05
64 Mark Jansen Heerenveen 1976 1:38:59 1:29:29 3:08:28 3:09:29
65 Erwin Otten Harlingen 1971 1:28:02 1:41:56 3:09:58 3:10:49
66 Richard Graaf Mantgum 1981 1:22:41 1:48:29 3:11:10 3:11:20
67 Jelle Osinga Oudega gem wymbritserad 1966 1:32:20 1:39:59 3:12:19 3:12:32
68 Fokke Hoeksma Menaldum 1967 1:32:23 1:41:17 3:13:40 3:14:06
69 Gauke Postma Joure 1986 1:35:28 1:38:55 3:14:23 3:14:27
70 Ale Hijma Grouw 1957 1:40:05 1:34:35 3:14:40 3:15:19
71 Wim Vuist Bolsward 1957 1:40:50 1:35:46 3:16:36 3:17:16
72 Wiebren Couperus Rottum fr 1949 1:32:31 1:45:05 3:17:36 3:18:07
73 Rene Miedema Bolsward 1969 1:40:34 1:36:48 3:17:22 3:18:12
74 Meinte Wesselius Wommels 1959 1:40:49 1:37:39 3:18:28 3:19:08
75 Rick Isidora Sneek 1969 1:29:27 1:50:25 3:19:52 3:20:12
76 Pieter Swart Sneek 1965 1:40:49 1:39:06 3:19:55 3:20:35
77 Johan Beintema Leeuwarden 1959 1:35:40 1:44:40 3:20:20 3:21:07
78 Gerlof Veldstra Mildam 1984 1:27:33 1:53:28 3:21:01 3:21:08
79 Halbe Huitema Deersum 1974 1:36:29 1:43:59 3:20:28 3:21:28
80 Frans Roelof Ketting Olivier Rotsterhaule 1971 1:41:42 1:40:46 3:22:28 3:22:42
81 Carel Harkema Leeuwarden 1950 1:35:25 1:46:43 3:22:08 3:23:10
82 Leonard Smit Terwispel 1979 1:32:59 1:50:31 3:23:30 3:23:50
83 Geert Peereboom Tietjerk 1951 1:40:28 1:43:45 3:24:13 3:24:59
84 Peter Abma Franeker 1981 1:38:07 1:46:02 3:24:09 3:25:12
85 Joop Tromp Nijland 1965 1:41:56 1:43:43 3:25:39 3:26:28
86 Nico Kramer Oudehaske 1955 1:41:48 1:47:49 3:29:37 3:30:23
87 Reinder Tel Surhuizum 1959 1:40:22 1:49:29 3:29:51 3:30:45
88 Jan Hooghiemstra Noordbergum 1976 1:31:32 1:59:03 3:30:35 3:31:18
89 Meine G De Jong Sint annaparochie 1964 1:40:57 1:51:04 3:32:01 3:32:55
90 Henk Sijbranda Ureterp 1976 1:39:30 1:53:34 3:33:04 3:33:53
91 Gerrit Kramer Heerenveen 1947 1:39:04 1:55:57 3:35:01 3:35:25
92 Raymond Beintema Bolsward 1979 1:41:56 1:59:16 3:41:12 3:42:02
93 Gert-Jan Jorna Bolsward 1969 1:41:57 1:59:16 3:41:13 3:42:03
94 Meinte Buwalda Schettens 1964 1:43:07 1:59:33 3:42:40 3:43:04
95 Michel Heerschop Heerenveen 1971 1:41:08 2:02:22 3:43:30 3:44:27
96 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 1:41:10 2:07:30 3:48:40 3:49:29
97 Andre Kerbof Gorredijk 1965 1:46:57 2:08:18 3:55:15 3:55:46