Uitslagenlijst
28-05-2016  Crossloop Eikelhof  Olst

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Jongens t/m 9  Kidsrun 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Toon Hulman Deventer 2007 4:08

V16-  Jeugdrun 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Esmee Mulder Nijverdal 2005 3:55 4:09 8:04
2 Lena Hulman Deventer 2003 4:03 4:27 8:30
3 Els Eektimmerman Raalte 2004 4:15 4:29 8:44

M16-  Jeugdrun 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Cas Hoksbergen Deventer 2006 3:21 3:28 6:49
2 Jens Korsmit Wijhe 2004 3:24 3:38 7:02
3 Bart Gestel Deventer 2006 3:54 4:05 7:59
4 Tijmen Bakker Deventer 2006 3:57 4:06 8:03
5 Krijn Korsmit Wijhe 2006 3:52 4:23 8:15
6 Levi Delvers Deventer 2005 5:18 6:27 11:45

V40-  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Inge Kolkman Olst 1991 24:18
2 Wencke Beerens Raalte 1979 24:31
3 Irma Van Berkum Emmen 1979 27:27
4 Daniƫlle Koopman Deventer 1990 28:24
5 Els Holtmaat Deventer 1987 29:07
6 Sanne Loozeman Raalte 2003 30:37
7 Karen Roetert Olst 1989 30:40
8 Laura Sanders Olst 1989 31:20
9 Janneke De Regt Deventer 1983 32:30
10 Amy Timmer Olst 1986 32:54
11 Janneke Roetert Diepenveen 1986 34:24

V40+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Jannie Nijenhuis Raalte 1965 24:42
2 Irene Eektimmerman Raalte 1973 25:01
3 Esther Endeman Lochem 1974 30:25
4 Marguerite Traas Olst 1964 31:23
5 Jenny Timmer Arends Wesepe 1960 31:30

M40-  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Ronald Kuin Deventer 1987 19:29
2 Thomas Bennink Broekland ov 1997 20:04
3 Sander Bennink Broekland ov 1997 20:06
4 Simon Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1992 20:38
5 Ruben Benter Raalte 1999 21:02
6 Tim Logtenberg Olst 1990 21:58
7 Maarten Van Beek Olst 1983 23:52
8 Ronald Oosthof Deventer 1981 27:41
9 Luca Naezer Deventer 2003 31:58
10 Frank Magaret Deventer 1981 32:01

M40+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Robert-Jan Janssen Raalte 1966 24:09
2 Gerrit Morrenhof Heino 1966 26:21
3 Mark Volmer Wijhe 1973 26:47
4 Martijn Heuven Raalte 1974 28:01
5 Henk Benter Raalte 1966 28:53
6 Edwin Naezer Deventer 1970 31:59
7 Robert Hulman Deventer 1971 35:03

M50+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Aldo Mulder Nijverdal 1966 24:02
2 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 24:08
3 Toon Woertman Deventer 1955 25:17
4 Ate Smit Olst 1960 26:18
5 Eef Scheltinga Olst 1961 29:28
6 Martin Kleine schaars Raalte 1959 31:16

V40-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 22:41 23:09 45:50
2 Fieke Kok Driebergen-rijsenburg 1980 28:02 28:43 56:45
3 Anke Roelofs Olst 1988 28:57 31:52 1:00:49
4 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 30:45 32:38 1:03:23

V40+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 23:23 24:46 48:09
2 Anja Koetsier Deventer 1968 30:16 31:42 1:01:58
3 Susan De Vente Deventer 1968 30:16 34:56 1:05:12

M40-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Remco Groot Beumer Raalte 1977 21:43 23:11 44:54
2 Johannes Kolkman Olst 1990 22:59 23:59 46:58
3 Frank Aarnink Deventer 1980 23:22 24:26 47:48
4 Stefan De Graaf Deventer 1983 25:01 27:15 52:16
5 Niels Delvers Deventer 1978 25:35 26:55 52:30
6 Tom Roelofs Raalte 1990 25:31 27:52 53:23
7 Wesley Oosthof Deventer 1980 25:41 28:46 54:27

M40+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Wilfred Loozeman Raalte 1972 21:27 22:03 43:30
2 Michel Mekenkamp Olst 1970 21:31 22:35 44:06
3 Don Grijpma Deventer 1967 31:18 31:49 1:03:07

M50+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Karel Kok Driebergen-rijsenburg 1961 23:50 23:49 47:39
2 Jacco Bonhof Raalte 1966 23:07 24:51 47:58
3 Leon Slegten Olst 1963 23:59 24:42 48:41
4 Peter Traas Olst 1958 24:20 26:39 50:59
5 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 25:31 25:31 51:02
6 Tino Verburg Olst 1960 25:05 26:03 51:08
7 Gert Oorspronk Apeldoorn 1956 24:52 27:33 52:25
8 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 28:45 28:09 56:54
9 Gerard Boerkamp Olst 1955 30:22 31:34 1:01:56
10 Hans Tiebot Diepenveen 1960 31:09 32:47 1:03:56