Uitslagenlijst
24-09-2016  Ekiden  Heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Mixed  Ekiden
Plts Naam Netto
1 Aniek Bruggeman 3:04:41
Team Lef
2 Irene Eektimmerman 3:04:53
5 bier, 1 rose
3 Ewald Woertman 3:11:04
Fun Runners
4 Jan Temmink 3:19:10
GeenMeterTeveel
5 Ruud Ruud Mulder 3:25:55
Gewoon omdat het kan!
6 Dennis Oosterlaar 3:29:16
De Steernelopers!!
7 Wout Klein Koerkamp 3:31:51
Volgend jaar beter
8 Jeroen De Haan 3:31:53
Haantjes
9 Agnes Doedens 3:32:32
De Bosmannetjes
10 Wilco Heerink 3:37:05
Team Heerink
11 Ineke Koopman 3:40:54
Team BKE 2 Marienheem
12 Piet Stroek 3:41:54
Stroek&Co
13 Ton Koopman 3:43:40
Team BKE 1 Marienheem
14 Ria Kruiper 3:45:42
Beumerklungels
15 Sietze Zandstra 3:49:26
De Bikkels
16 Anja Lubbers 3:50:17
Dreamteam
17 Peter Aarnink 3:53:05
Go Ahead Aarnink
18 Cees Nelis 3:54:39
Team Tandartspraktijk Hee
19 Erwin Wichink Kruit 3:57:33
De Knieperts
20 Marja Eilert 3:58:57
Salland Groep
21 Eric Hulman 4:00:24
Hullies
22 Hedy Schoorlemmer 4:01:28
Handbaldames team B
23 Myrthe Droste 4:02:12
Handbaldames Team A
24 Willy Wissink 4:03:16
De Doordravers
25 Silvia Plessius 4:04:54
Kieken wat ut wut

Dames  Ekiden
Plts Naam Netto
1 Willem De Weerdt 3:40:17
DWL Hattem Ladies
2 Kirsten Pronk 4:01:18
Wulle komp d'r ook wè!
3 Claudy Roesink 4:29:14
Ren je Ruth

Heren  Ekiden
Plts Naam Netto
1 Sander Bennink 2:50:24
AV Salland kiek se goan
2 Bas Kemper 2:50:37
Haarle
3 Jasper Wichers Schreur 3:19:55
Wie is er sneller dan Ron
4 Ermanno Bosgoed 3:35:16
Team Heeten

Vrouw  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Tessa Jacobs 21:43
team : Handbal Heeten 1A
2 Irene Eektimmerman 22:54
team:5 bier 1 rosé
3 Kim Witteveen 25:16
team: DW Loopschool
4 Linda Smeenk 26:28
team : Volgend jaar beter
5 Daniëlle Blom 26:29
team: De Steernelopers
6 Silke Aarnink 26:30
team : Go ahead Aarnink
7 Diane Marsman 26:32
team: Wulle komp d'r ook
8 Karen Grote Ganseij 26:59
team: De Bikkels
9 Marian Bloo 27:07
team: BKE2
10 Alina Kolkman 27:26
team: Kieken wat ut wut
11 Lucre Evers 27:56
team: BKE 1
12 Jessie Stroek 27:56
team: Stroek&co
13 Ruth Wevers 27:56
team: Gewoon omdat het ka
14 Els Schoorlemmer 28:16
team:Beumerklungels
15 Marjolein De Haan 29:14
team: Haantjes
16 Ilona De Haan 29:44
team: team Heerink
17 Marja Eilert 30:04
team: Salland Groep
18 Sanne Lorkeers 32:31
team : De Doordravers
19 Sharin WichersSchreur 34:42
team: Handbal Heeten 1B
20 Lobke Fennema 39:25
team:Ren je Ruth

Man  5 km Ekiden Loper 1
Plts Naam Netto
1 Sander Bennink 19:20
team: AV Salland-kiek se
2 Stan Van Schooten 20:35
team: Haarle
3 Tonnie Bosman 20:41
team: de Bosmannetjes
4 Ron Kieftenbeld 21:08
team : wie is er sneller
5 Frank Hofstede 21:17
team: Fun Runners
6 Thijs Middeldorp 22:50
team: GeenMeterTeveel
7 Jordy Nijmeijer 22:50
team: team Lef
8 Roy Wichink Kruit 25:14
team: De Knieperts
9 Angelo Fecunda 25:15
team: Hullies
10 Arjan Rekveld 25:35
team : Dreamteam
11 Maurice Baldizzone 31:39
team: tandartspraktijk He
12 Mark Oostewechel 34:12
team Heeten

Vrouw  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Jannie Nijenhuis 23:32
team: Fun Runners
2 Bertine Engelsman 24:08
team: DW Loopschool
3 Patricia Koolhof 24:59
team: team Lef
4 Diede van Dartel 25:49
team : Handbal Heeten 1A
5 Ineke Koopman 27:44
team: BKE2
6 Gerda Nij Bijvank-Bosman 28:17
team: de Bosmannetjes
7 Inge Aarnink 28:44
team : Go ahead Aarnink
8 Ellen Horenberg 29:02
team: De Knieperts
9 Maureen Schiphorst 30:06
team: Handbal Heeten 1B
10 Kirsten Pronk 30:30
team: Wulle komp d'r ook
11 Hetty Ligtenberg-Grondman 31:47
team: tandartspraktijk He
12 Marloes Tutert 39:00
team:Ren je Ruth

Man  5 km Ekiden Loper 3
Plts Naam Netto
1 Ruben Benter 20:27
team: AV Salland-kiek se
2 Bas Kemper 21:08
team: Haarle
3 Ermanno Bosgoed 21:26
team Heeten
4 Joost Koolhof 21:54
team:5 bier 1 rosé
5 Ruud Mulder 23:03
team: Gewoon omdat het ka
6 Terry Heuven 23:14
team: team Heerink
7 Luuk Maas 23:22
team : wie is er sneller
8 Richard Klein Overmeen 24:28
team : Dreamteam
9 Sem Hulman 25:08
team: Hullies
10 Andre Evers 25:10
team: BKE 1
11 Yannick Koerkamp 25:11
team:Beumerklungels
12 Frank Brinkhof 25:37
team: De Steernelopers
13 Niels Schoorlemmer 25:49
team : Volgend jaar beter
14 Roy Brinkhof 26:05
team: Kieken wat ut wut
15 Guus de Haan 27:08
team: Haantjes
16 Jan Temmink 27:28
team: GeenMeterTeveel
17 Gerrit Strookappe 29:27
team: Salland Groep
18 Sietze Zandstra 30:45
team: De Bikkels
19 Frank Koerkamp 35:44
team : De Doordravers
20 Simen Stroek 36:54
team: Stroek&co

Vrouw  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Marjolein Muller-Aaftink 23:15
team: tandartspraktijk He
2 Maria Brinkman-blom 24:50
team: Fun Runners
3 Aniek Bruggeman 24:56
team: team Lef
4 Hedy Schoorlemmer 25:22
team: Handbal Heeten 1B
5 Steffi Evers 27:23
team: BKE2
6 Ceciel Berg van de 27:48
team: Stroek&co
7 Annie Heerink 28:31
team: team Heerink
8 Karin Klein Overmeen 28:44
team:Beumerklungels
9 Agnes Kieftenbeld 29:02
team: BKE 1
10 Ellen Egbertzen 29:14
team: De Bikkels
11 Karin Witteveen 29:49
team: DW Loopschool
12 Marieke Klein Overmeen 30:59
team : Dreamteam
13 Ysanne Schut 32:46
team: Wulle komp d'r ook
14 Lynn Aarnink 34:16
team : Go ahead Aarnink
15 Joke Poelen 34:17
team: Salland Groep
16 Marion Hulman 34:34
team: Hullies
17 Esmee Schoorlemmer 36:04
team : Handbal Heeten 1A
18 Ilona Tutert 38:14
team:Ren je Ruth

Man  5 km Ekiden Loper 5
Plts Naam Netto
1 Thomas Bennink 19:19
team: AV Salland-kiek se
2 Simon Nij Bijvank 19:55
team: Haarle
3 Diederik v/d. Woestijne 20:39
team:5 bier 1 rosé
4 Jesse Oosterlaar 22:08
team: De Steernelopers
5 Martijn JansenHolleboom 23:26
team: Gewoon omdat het ka
6 Jeroen Harmsen 23:56
team: GeenMeterTeveel
7 Mark De Haan 24:22
team: Haantjes
8 Casper Havekes 24:57
team : Volgend jaar beter
9 Auke Tepperik 25:38
team: De Knieperts
10 Aiden Bosgoed 25:49
team Heeten
11 Eric Bootsveld 27:51
team : De Doordravers
12 Sam Bosman 30:39
team : wie is er sneller
13 Martin Bosman 31:18
team: de Bosmannetjes
14 Martin Kleine schaars 32:21
team: Kieken wat ut wut

Vrouw  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Gerrie Heerink 37:39
team: team Heerink
2 Bianca Bosman 38:24
team: de Bosmannetjes
3 Heleen Baarslag 39:05
team: Haantjes
4 Muriël Messchaert 40:04
team: Handbal Heeten 1B
5 Rosan Kortenhorst 40:18
team : Handbal Heeten 1A
6 Lisa Nijland 40:54
team : Dreamteam
7 Ruth Vloedgraven 41:05
team:Ren je Ruth
8 Femke Jansen 41:16
team : De Doordravers
9 Iris Horenberg 41:18
team: BKE 1
10 Mariske Van der Wall 41:22
team: DW Loopschool
11 Kim Hulman 45:22
team: Hullies
12 Karlijn Alferink 46:56
team: De Knieperts
13 Herriët Diekman 47:16
team: Wulle komp d'r ook
14 Dianne Lohuis 50:42
team: tandartspraktijk He

Man  7.195 km Ekiden Loper 6
Plts Naam Netto
1 Mark Groot Bronsvoort 27:03
team: AV Salland-kiek se
2 Joost Willemsen 29:37
team: Haarle
3 Danny Beumer 29:57
team: team Lef
4 Koen Boerkamp 32:05
team: GeenMeterTeveel
5 Roy Stroek 34:01
team: Stroek&co
6 Silvo Van der Vegte 34:05
team: De Bikkels
7 Raymond Pronk 34:31
team:5 bier 1 rosé
8 Ewald Woertman 34:31
team: Fun Runners
9 Christiaan Wichers Schreur 36:28
team : wie is er sneller
10 Ton Koopman 37:40
team: BKE2
11 Koop Geerts 37:53
team: Salland Groep
12 Frans Klein Overmeen 37:57
team:Beumerklungels
13 Richard Jansen of Lorkeers 38:27
team Heeten
14 Walter Tijs 39:02
team : Volgend jaar beter
15 Jos Alferink 39:04
team: De Steernelopers
16 Erwin Jansen 39:08
team: Gewoon omdat het ka
17 Henk Benter 41:14
team: Kieken wat ut wut
18 Hans Aarnink 41:58
team : Go ahead Aarnink

Vrouw  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Truus Verbiesen 46:21
team: DW Loopschool
2 Agnes Doedens-Bosman 48:54
team: de Bosmannetjes
3 Ellen Marissink 48:57
team: GeenMeterTeveel
4 Karin Van der Toorn 51:00
team: De Bikkels
5 Marlin Bloo 51:52
team: BKE2
6 Ima Stroek 51:56
team: Stroek&co
7 Joan Nienhuis 54:58
team: Wulle komp d'r ook
8 Ria Kruiper-klein Overmeen 56:33
team:Beumerklungels
9 Silvia Plessius 56:34
team: Kieken wat ut wut
10 Lois Hulman 57:38
team: Hullies
11 Amel Blom 58:04
team : Handbal Heeten 1A
12 Charlotte Loevezijn 59:03
team: Handbal Heeten 1B
13 Nikki Zijthof ten 1:02:02
team:Ren je Ruth

Man  10 km Ekiden Loper 2
Plts Naam Netto
1 Rob Smeenk 40:09
team: Haarle
2 Herwin Kemper 41:03
team : wie is er sneller
3 Jeroen De Haan 41:54
team: Haantjes
4 Hans Hegeman 42:13
team:5 bier 1 rosé
5 Wilfried Loozeman 42:30
team: AV Salland-kiek se
6 Jeroen Nijenhuis 43:43
team: team Lef
7 Bjorn Meinders 43:58
team: tandartspraktijk He
8 Rudy Brinkman 44:26
team: Fun Runners
9 Remco Lokate 44:50
team : Volgend jaar beter
10 Dennis Heerink 47:55
team: Gewoon omdat het ka
11 Ad Eilert 48:06
team: Salland Groep
12 Wijnand Evers 49:25
team: De Steernelopers
13 Arne Veluwenkamp 49:26
team: team Heerink
14 Peter Aarnink 50:30
team : Go ahead Aarnink
15 Wout Horenberg 51:02
team: BKE 1
16 Simeon Ruiter 51:31
team: De Knieperts
17 Bram Middendorp 52:39
team : Dreamteam
18 Richard Bessembinder 53:19
team : De Doordravers
19 Hans Schoorlemmer 53:52
team Heeten

Vrouw  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Elly Jansen 49:16
team: Wulle komp d'r ook
2 Claudy Roesink 49:28
team:Ren je Ruth
3 Bart Aarnink 51:07
team : Go ahead Aarnink
4 Emma Schoorlemmer 52:11
team: Handbal Heeten 1B
5 Ingrid Pronk 53:21
team: DW Loopschool
6 Anja Lubbers 55:42
team : Dreamteam
7 Marianne Megens 59:10
team: Salland Groep
8 Myrthe Droste 1:00:14
team : Handbal Heeten 1A

Man  10 km Ekiden Loper 4
Plts Naam Netto
1 Niek Boom 38:16
team: team Lef
2 Jaron Van't Erve 39:13
team: Haarle
3 Michel Alferink 41:30
team Heeten
4 Harry Derksen 41:45
team: AV Salland-kiek se
5 Edwin Veldkamp 42:28
team: Fun Runners
6 Jeroen Eektimmerman 42:42
team:5 bier 1 rosé
7 Piet Stroek 43:19
team: Stroek&co
8 Danny Harmsen 43:54
team: GeenMeterTeveel
9 Rob Wevers 44:27
team: Gewoon omdat het ka
10 Andre Nij Bijvank 44:58
team: de Bosmannetjes
11 Dennis Oosterlaar 46:33
team: De Steernelopers
12 Jasper Wichers Schreur 47:15
team : wie is er sneller
13 Wilco Heerink 48:31
team: team Heerink
14 Alfons Kruiper 49:01
team:Beumerklungels
15 Jan Bloo 49:08
team: BKE2
16 Thijs Schoorlemmer 49:12
team: BKE 1
17 Ron Timmer 50:10
team: Haantjes
18 Wout Klein Koerkamp 50:45
team : Volgend jaar beter
19 Eric Hulman 52:27
team: Hullies
20 Willy Wissink 52:35
team : De Doordravers
21 Martijn Muller 53:18
team: tandartspraktijk He
22 Jan De Boer 57:23
team: De Bikkels
23 Erwin Wichink Kruit 59:12
team: De Knieperts
24 Marcel Brinkhof 1:01:14
team: Kieken wat ut wut