Uitslagenlijst
20-11-2016  Rohda Crossloop 2016  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

F categorie (meisjes)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Marilyn Brummel Raalte 2007 5:25
2 Lieke Hekking Raalte 2009 6:11

F categorie (jongens)  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Tremen Van Santen Raalte 2008 4:28
2 Kiano Trip Raalte 2008 4:38
3 Tim Berg Raalte 2008 4:40
4 Glenn Bultman Raalte 2009 4:46
5 Mauro Endeman Raalte 2009 4:46
6 Teun Van Assem Raalte 2010 4:50
7 Quinten Koopman Raalte 2008 4:57
8 Mads Broekgerrits Raalte 2008 5:03
9 Luuk Eektimmerman Raalte 2008 5:07
10 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:12
11 Vigo Rabelink Raalte 2008 5:12
12 Krijn Van der Woude Raalte 2009 5:18
13 Levi Koenjer Raalte 2009 5:23
14 Sven Tigchelaar Raalte 2009 5:24
15 Tijn Waaijerink Raalte 2008 5:25
16 Jelle Groot Schaarsberg Raalte 2009 5:25
17 Milan Ter Haar Raalte 2008 5:26
18 Tigo Heethaar Raalte 2009 5:28
19 Fynn Van Til Raalte 2009 5:37
20 Levi Stempher Raalte 2008 5:41
21 Zias Schurink Raalte 2009 5:43
22 Bart van Rossum Raalte 2008 5:43
23 Teun Hillebrand Raalte 2009 5:45
24 Job Nijboer Raalte 2008 5:45
25 Pim Van der Weegh Raalte 2009 5:45
26 Julian Veldhuis Raalte 2008 5:50
27 Jordy Veltmaat Raalte 2008 5:55
28 Sven Kemper Raalte 2010 5:58
29 Dylan Ruiterkamp Raalte 2008 6:06
30 Luuk Van Assem Raalte 2008 6:06
31 Jorg Mulder Raalte 2008 6:06
32 Siem De Graaf Raalte 2008 6:06
33 Cas De Wit Raalte 2008 6:09
34 Bram De Wit Raalte 2008 6:09
35 Kyan Evers Raalte 2008 6:10
36 Stijn Bisschop Raalte 2009 6:12
37 Jonah Haulussy Raalte 2009 6:16
38 Danyllo Zwijnenberg Raalte 2009 6:18
39 Pim Deventer Raalte 2009 6:18
40 Jorne Marsman Raalte 2010 6:20
41 Dex Ouwerkerk Raalte 2010 6:21
42 Twan Schut Raalte 2009 6:26
43 Tim Stob Raalte 2010 6:26
44 Jesse Schrijver Raalte 2010 6:27
45 Thomas Nijboer Raalte 2009 6:30
46 Ties Nijboer Raalte 2010 6:32
47 Jayden Klein Douwel Raalte 2010 6:33
48 Xander Haulussy Raalte 2010 6:34
49 Kalle Waaijerink Raalte 2010 6:36
50 Tijn Maatman Raalte 2010 6:37
51 Floris Veldhuis Raalte 2010 6:39
52 Ryan Booijink Raalte 2008 6:44
53 Quinn Lorkeers Raalte 2009 6:44
54 Sam Rensen Raalte 2011 6:53
55 Bram Leijten Raalte 2011 6:53

E categorie (meisjes)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ilse Kemper Raalte 2006 8:30
2 Kiki Groot Zwaaftink Raalte 2007 9:55
3 Evi Meijer Raalte 2006 12:36
4 Lysanne Brinkhuis Raalte 2007 12:39
5 Clorissa Tiebot Raalte 2007 12:51
6 Sterre Verweij Raalte 2006 13:33
7 Anne Gubbels Raalte 2007 13:48
8 Julia Assink Raalte 2007 13:59
9 Vivian Van Mourik Raalte 2006 15:11
10 Babs Nijboer Raalte 2008 16:15

E categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 8:21
2 Hero Smit Raalte 2007 9:02
3 Dex Temmink Raalte 2007 9:27
4 Thije Siebelink Raalte 2007 9:34
5 Jort Van Dartel Raalte 2006 9:35
6 Morris Haarman Raalte 2006 9:37
7 Bram Klein Overmeen Raalte 2007 9:38
8 Twan Weteringe Raalte 2006 9:39
9 Tim Groote Stroek Raalte 2006 9:47
10 Gijs Bruggeman Raalte 2007 9:49
11 Timo Scholte Raalte 2006 9:55
12 Cas Schurink Raalte 2007 10:00
13 Dyon Van De Vegte Raalte 2006 10:05
14 Ties Hoogeslag Raalte 2006 10:18
15 Mido Hondeveld Raalte 2006 10:33
16 Marien Spijker Raalte 2007 10:35
17 Tim Kluin Raalte 2007 10:39
18 Koen Lugtenberg Raalte 2007 10:46
19 Teun Groote Schaarsberg Raalte 2007 11:08
20 Max De Roos Raalte 2006 11:08
21 Bram Wibbelink Raalte 2007 11:10
22 Bram Vloedgraven Raalte 2007 11:10
23 Tijs Stob Raalte 2007 11:24
24 Camiel Hutten Raalte 2007 11:25
25 Thijs Vulink Raalte 2007 11:26
26 Tim Nijenhuis Raalte 2007 11:31
27 Senne Zweverink Raalte 2007 11:35
28 Teun Reimert Raalte 2007 11:40
29 Santi Grupppen Raalte 2006 11:40
30 Nout Mulder Raalte 2007 11:46
31 Stijn Runneboom Raalte 2006 11:54
32 Quintin Blankenvoorde Raalte 2006 11:57
33 Rein Van der Weegh Raalte 2007 11:58
34 Bart Schrijver Raalte 2007 12:02
35 Thijs Van Rossum Raalte 2006 12:07
36 Twan Geenen Raalte 2006 12:11
37 Thijs Hekking Raalte 2006 12:13
38 Rick Logtenberg Raalte 2006 12:18
39 Marijn Scholte Raalte 2006 12:23
40 Thijs Lammertink Raalte 2007 12:35
41 Job De Haan Raalte 2007 12:37
42 Jur Bouwhuis Raalte 2007 12:40
43 Stan Nijland Raalte 2007 12:40
44 Daan Huis in 't Veld Raalte 2007 12:40
45 Jens Meijer Raalte 2007 12:44
46 Milan Gerritsen Raalte 2007 12:44
47 Sander Korbeld Raalte 2007 12:44
48 Kal Krosman Raalte 2007 12:46
49 Jena Veluppillai  Raalte 2006 12:54
50 Luca Endeman Raalte 2006 12:56
51 Stian Dijk Raalte 2007 13:17
52 Niels Wolfkamp Raalte 2007 14:08
53 Kyano Zwijnenberg Raalte 2007 14:48

D categorie (jongens)  Jeugdloop 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ 2 km Foto
1 Thomas Meuleman Raalte 2004 8:47
2 Wouter Spanjer Raalte 2005 9:22
3 Wesley Kruiper Raalte 2004 9:24
4 Stan Van Gaal Raalte 2004 9:26
5 Daan Meijer Raalte 2004 9:28
6 Thijs Ten Berge Raalte 2005 9:31
7 Wouter Kortekaas Raalte 2005 9:45
8 Cas Groote Schaarsberg Raalte 2005 10:06
9 Nick Otten Raalte 2005 10:09
10 Zeb  Jansman Raalte 2005 10:14
11 Jelle Huijsmans Raalte 2005 10:16
12 Tim Klein Koerkamp Raalte 2005 10:29
13 Tristan Van Mourik Raalte 2004 10:29
14 Jurre Kinds Raalte 2005 10:30
15 Mike Schrijver Raalte 2005 10:37
16 Daan Feenstra Raalte 2004 10:41
17 Milan Schrijver Raalte 2005 10:46
18 Sem Ruiter Raalte 2005 10:49
19 Kjell Wolfkamp Raalte 2005 10:57
20 Niels Verweij Raalte 2005 11:40
21 Chris Assink Raalte 2005 12:11
22 Yordi Jansen Raalte 2005 12:22
23 Djowie Bouwhuis Raalte 2005 15:12

C categorie (jongens)  Jeugdloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Lars Essink Raalte 2002 14:59 15:02
2 Jesper Wolfkamp Raalte 2003 17:25 17:27

B categorie (jongens)  Crossloop 5km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Bjarn Marsman Raalte 2003 22:53 23:14
2 Dennis Bril Raalte 2003 23:33 23:54
3 Twan Schrijver Raalte 2000 25:00 25:24
4 Kevin Mölder Raalte 2000 26:26 26:50