Uitslagenlijst
26-12-2016  De Belte Kerst Crossloop  Nieuw heeten

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Dianthe Scherphof Goor 2007 3:51
2 Naëll Huijsmans Lemelerveld 2007 4:12
3 Lynn Hafkamp Raalte 2007 4:15
4 Malou Huijssoon Nijverdal 2007 4:15
5 Yara Oosterlaar Heeten 2008 4:25
6 Lieke Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 4:34
7 Wiep Seinen Ommen 2008 4:44
8 Aniek Loozeman Raalte 2007 4:53
9 Wiep Ten Klooster Wijhe 2008 5:07
10 Lotte Holterman Lemelerveld 2008 5:13
11 Kim Gerritsen Plaidt (DE) 2009 5:13
12 Julynn Huijsmans Lemelerveld 2009 5:15
13 Keira Temmink Raalte 2009 5:20
14 Anouk Ten Klooster Wijhe 2010 5:26
15 Emma Grooten Nieuw heeten 2009 5:28
16 Melle Andriesse Okkenbroek 2009 5:34
17 Fleur Kleverwal Nieuw heeten 2008 6:04
18 Lois In 't Veld Nieuw heeten 2010 6:12
19 Jalou Hutten Nieuw heeten 2010 6:17
20 Sofie Holterman Lemelerveld 2010 6:34
21 Jade Hutten Nieuw heeten 2012 8:30
22 Katys Andriesse Zurich 2013 8:47
23 Emily Van Wijk Hattem 2013 8:49
24 Roos Opstal Raalte 2010 8:58
25 June Hutten Nieuw heeten 2013 9:37

Jongens  Kinderloop 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Jop Holterman Raalte 2006 3:59
2 Bart Overgoor Lemelerveld 2008 4:00
3 Luc Van der Vegt Heino 2008 4:02
4 Max De winter Deventer 2008 4:02
5 Bart Bloemendaal Olst 2006 4:11
6 Ivan Andriesse Zurich 2007 4:32
7 Sven Bloemen Nieuw heeten 2008 4:36
8 Milan Ten Brinke Raalte 2007 4:37
9 Sam Hafkamp Raalte 2009 4:45
10 Mads Broekgerrits Raalte 2008 4:46
11 Quinn Van Gurchom Raalte 2009 4:49
12 Rins Pijnappel Nieuw heeten 2009 4:50
13 Jip Seinen Ommen 2010 4:50
14 Jens Broekgerrits Raalte 2010 5:00
15 Tmo Koenjer Holten 2008 5:07
16 Nout Overgoor Lemelerveld 2010 5:12
17 Maxim Andriesse Zurich 2009 5:16
18 Jelle Pijnappel Nieuw heeten 2007 5:19
19 Jorn Heuven Raalte 2007 5:25
20 Ties Scholten Nieuw heeten 2010 5:28
21 Matz Van Tilburg Nieuw heeten 2011 5:31
22 Rens Bosman Nieuw heeten 2010 5:43
23 Jochem Nijkamp Zwolle 2010 5:45
24 Kay Van Tilburg Nieuw heeten 2009 5:52
25 Ruben Koenjer Holten 2010 5:53
26 Niels Koenjer Holten 2010 5:56
27 Deen Schutte Raalte 2010 6:00
28 Luèn In 't Veld Nieuw heeten 2011 6:03
29 Sil Maatman Raalte 2011 6:05
30 Kay Schutte Raalte 2008 6:11
31 Tom Oosterlaar Raalte 2012 6:54
32 Aidan Hutten Nieuw heeten 2012 7:29
33 Tijmen Van Dijk Nieuw heeten 2012 7:58
34 Finn Mars Nieuw heeten 2013 8:47

Meisjes  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Aniek Mars Raalte 2004 10:46 10:47
2 Ilse Kemper Raalte 2006 10:48 10:50
3 Esmée Smal Hellendoorn 2005 11:01 11:02
4 Tessa Harbrink Zwolle 2004 11:15 11:16
5 Suzan Ruitenberg Dalfsen 2001 11:18 11:20
6 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 12:00 12:02
7 Sanne Loozeman Raalte 2003 12:14 12:15
8 Juliët Siebelink Raalte 2004 12:20 12:21
9 Eke Tibben Onna 2003 12:21 12:22
10 Jill Kleinlugtenbelt Marienheem 2005 12:25 12:26
11 Evy Bloemen Nieuw heeten 2006 13:20 13:22
12 Maud Eelman Heino 2002 13:33 13:35
13 Celine Kemper Holten 2002 13:42 13:45
14 Femke Nijkamp Zwolle 2008 13:58 14:01
15 Vera In`t Veld Nieuw heeten 2007 14:55 14:57
16 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 14:57 15:01

Jongens  Jeugdloop 2.5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Pim Bakker Rijssen 2001 9:18 9:19
2 Niek Nijman Goor 2004 9:47 9:48
3 Finn Van Pijkeren Middelstum 2001 9:57 9:59
4 Cas Van der Vegt Heino 2005 10:27 10:29
5 Jasper Hoogeslag Heeten 2004 10:29 10:30
6 Thomas Reining Zwolle 2004 10:44 10:45
7 Ivar Broekgerrits Raalte 2006 10:46 10:47
8 Luc Kappert Holten 2002 10:47 10:48
9 Gijs Hoogeslag Heeten 2006 10:49 10:51
10 Rick Huzen Holten 2003 11:00 11:02
11 Jorn Hoogeslag Marienheem 2005 11:05 11:07
12 Nout Wippert Marienheem 2003 11:39 11:40
13 Tijn Wippert Marienheem 2004 11:52 11:54
14 Matthijs Klaasboer Diepenveen 2004 12:07 12:08
15 Koen De Winter Deventer 2006 12:17 12:19
16 Stan Van der Vegt Heino 2006 12:20 12:22
17 Kay Schrijver Nieuw heeten 2005 12:23 12:25
18 Jorn Bosman Nieuw heeten 2006 12:47 12:49
19 Yoren De Graaf Raalte 2003 12:47 12:49
20 Dex Temmink Raalte 2007 12:54 12:55
21 Pascal Seine Zwolle 2006 13:09 13:12
22 Rens Ten klooster Wijhe 2006 13:25 13:26
23 Rens Kleinherenbrink Nieuw heeten 2008 13:29 13:31
24 Daan Reimert Marienheem 2003 13:58 14:00
25 Tian Hagen Marienheem 2005 14:46 14:48
26 Sten In`t Veld Nieuw heeten 2009 14:59 15:01

Bedrijven  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Fysio Fits 2 Raalte 2016 12:04 12:20 24:24 24:30
2 Bruggeman & Wieferink Accountancy 3 Raalte 2016 12:13 12:36 24:49 25:06
3 Disselhorst Metaal 2 Raalte 2016 13:23 12:59 26:22 26:32
4 Bruggeman & Wieferink Accountancy 4 Raalte 2016 13:40 13:47 27:27 27:46
5 ProWork Salland 1 Raalte 2016 13:56 13:47 27:43 27:59
6 Bruggeman & Wieferink Accountancy 1 Raalte 2016 14:10 14:22 28:32 28:52
7 Lifestyle Centre 2 Raalte 2016 14:22 14:46 29:08 29:32
8 Lifestyle Centre 1 Raalte 2016 14:22 14:46 29:08 29:32
9 Echte Bakker Jorink Raalte 2016 14:50 15:30 30:20 30:38
10 Bruggeman & Wieferink Accountancy 2 Raalte 2016 14:41 15:46 30:27 30:39
11 Netpoint Groep 2 Raalte 2016 15:53 15:52 31:45 32:07
12 Uitzendbureau Salland 1 Raalte 2016 15:44 17:12 32:56 33:17

Dames  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Merel Broekhof Lochem 1991 11:09 11:45 22:54 22:59
2 Willemieke Mudde Olst 1990 11:14 11:57 23:11 23:13
3 Marian Fuselier Heino 1962 11:36 11:52 23:28 23:31
4 Irene Eektimmerman Raalte 1973 11:35 12:03 23:38 23:41
5 Jolien Schutte Olst 1970 11:42 12:08 23:50 23:52
6 Frieda Kok Zwolle 1983 11:49 11:56 23:45 23:54
7 Christel Nij Bijvank Heino 1985 11:48 11:55 23:43 24:04
8 Gemma Groenewoudt Deventer 1989 11:49 12:15 24:04 24:09
9 Agnes Doedens Schalkhaar 1963 11:54 12:15 24:09 24:12
10 Wencke Beerens Raalte 1979 12:06 12:17 24:23 24:28
11 Anouk Jansen Holleboom Nieuw heeten 1992 11:55 12:29 24:24 24:29
12 Elien Schutte Olst 2003 11:51 12:54 24:45 24:47
13 Anna Louwerse Oosterhesselen 1992 12:11 12:35 24:46 24:50
14 Thea Ruiter Luttenberg 1964 12:11 12:37 24:48 24:52
15 Lise Koenjer Raalte 1988 12:16 12:42 24:58 25:02
16 Rolien Duiven Zwolle 1980 12:27 12:42 25:09 25:17
17 Riana Stigt Raalte 1994 12:08 13:06 25:14 25:18
18 Kyra Koenjer Raalte 1992 13:33 11:34 25:07 25:24
19 Anja Bennink Elim 1965 12:49 12:33 25:22 25:38
20 Lieke Hegeman Deventer 1991 12:46 12:51 25:37 25:48
21 Marjolein Hofhuis Raalte 1991 12:38 13:09 25:47 26:01
22 Ilona Schrijver Raalte 1979 12:47 13:11 25:58 26:02
23 Linda Schiphorst Nieuw heeten 1988 12:53 13:10 26:03 26:09
24 Sanne Meijerink Heeten 2004 12:53 13:11 26:04 26:09
25 Marlin Bloo Raalte 1993 13:10 12:59 26:09 26:16
26 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 13:10 13:08 26:18 26:26
27 Lisa Diekman Raalte 2001 13:09 13:16 26:25 26:31
28 Gerda Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1958 13:04 13:23 26:27 26:33
29 Heleen Middelkoop Leiden 1993 13:11 13:09 26:20 26:35
30 Hedy Schoorlemmer Heeten 1976 13:28 13:06 26:34 26:42
31 Eva Roerink Marienheem 1987 13:00 13:42 26:42 26:48
32 Silvie Besten Haarle gem hellendoorn 2003 11:54 14:54 26:48 26:51
33 Jard Sipman Raalte 1995 13:15 13:20 26:35 26:52
34 Malou Hiemstra Utrecht 1993 12:27 14:23 26:50 26:52
35 Bianca Bruinsma Nijverdal 1971 13:37 13:13 26:50 26:54
36 Ilse Mars Raalte 2000 13:08 13:30 26:38 26:54
37 Jannet De Graaf Raalte 1973 13:20 13:24 26:44 27:02
38 Amarins Piksen Hellendoorn 1993 13:33 13:46 27:19 27:24
39 Mace Middelkamp Olst 2005 13:29 13:47 27:16 27:30
40 Marian Bloo Raalte 1962 13:40 13:48 27:28 27:37
41 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 13:30 14:03 27:33 27:39
42 Monique Middelkamp Olst 1971 13:42 13:43 27:25 27:39
43 Esther Ouwerkerk Raalte 1979 13:41 13:49 27:30 27:42
44 Daphne Duteweert Nieuw heeten 1992 13:43 13:45 27:28 27:44
45 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 13:57 13:40 27:37 27:49
46 Yvonne Westenenk Raalte 1968 13:44 14:00 27:44 27:50
47 Marjon Coppes Deventer 1979 13:42 13:46 27:28 27:51
48 Silvia Plessius Heeten 1965 13:44 13:59 27:43 27:52
49 Kim Schutte Lierderholthuis 1989 13:26 14:13 27:39 27:54
50 Lucre Evers Marienheem 1963 13:42 14:06 27:48 27:55
51 Paula Marsman Raalte 1996 13:35 14:06 27:41 27:56
52 Amy Jorink Raalte 1997 14:20 13:30 27:50 28:00
53 Sabine Schoolen Holten 1987 13:54 13:46 27:40 28:04
54 Ellen Schrijver Marienheem 1978 14:00 13:58 27:58 28:07
55 Ineke Koopman Heeten 1960 13:54 14:09 28:03 28:11
56 Els Eektimmerman Raalte 2004 13:55 14:21 28:16 28:20
57 Marielle Spruijt Deventer 1972 13:59 14:07 28:06 28:30
58 Dirkje Jansen Deventer 1988 14:16 14:07 28:23 28:32
59 Ellen Van Assem Raalte 1978 14:15 14:07 28:22 28:34
60 Eef Koenjer Marienheem 1988 13:58 14:21 28:19 28:39
61 Femke Pijnappel Nieuw heeten 1978 13:50 14:46 28:36 28:40
62 Nomi Kramer Raalte 1999 13:20 15:17 28:37 28:44
63 Barber Tinselboer Deventer 1976 14:18 14:17 28:35 28:47
64 Mariska Tigchelovend Holten 1968 14:47 13:55 28:42 28:52
65 Jenny Nij Bijvank Utrecht 1988 14:18 14:10 28:28 28:52
66 Marion Nij Bijvank Utrecht 1992 14:23 14:06 28:29 28:53
67 Wendy Scheuten Wijhe 1976 14:19 14:28 28:47 28:56
68 Renate Kroes Oldebroek 1973 14:07 14:44 28:51 28:57
69 Lieke Ramaker Heino 1993 13:15 15:31 28:46 29:00
70 Inge Ensing Groningen 1985 14:20 14:37 28:57 29:07
71 Agnes Kieftenbelt Raalte 1958 14:29 14:38 29:07 29:16
72 Evelien Kroos Apeldoorn 1968 14:35 14:24 28:59 29:24
73 Marit Wieten Nijverdal 2002 13:59 15:25 29:24 29:34
74 Elise Venemans Raalte 1963 14:45 14:31 29:16 29:39
75 Silke Aarnink Nieuw heeten 1995 14:29 14:50 29:19 29:39
76 Irene Piksen Hellendoorn 1988 14:35 14:57 29:32 29:48
77 Rosalie Linthorst Raalte 1974 14:54 14:37 29:31 29:49
78 Marianne Freie Nijverdal 1966 14:48 14:52 29:40 29:51
79 Natalia Kudinova Zurich 1974 14:26 15:07 29:33 29:51
80 Miriam Maat Raalte 1969 14:55 14:40 29:35 29:52
81 Mirjam Tielbeek Raalte 1965 14:19 15:26 29:45 29:55
82 Nadine Elshof Olst 1991 14:32 15:07 29:39 29:57
83 Anke Hendriks Amsterdam 1985 15:06 14:34 29:40 30:03
84 Maike Smeenk Heino 1988 14:22 15:40 30:02 30:09
85 Lyzet Groot beumer Raalte 1975 14:44 15:14 29:58 30:10
86 Marjolein De Haan Bathmen 1989 15:08 15:05 30:13 30:24
87 Rianne Schonewille Zwolle 2000 15:05 15:02 30:07 30:25
88 Aafke Tepperik Heeten 1986 14:55 15:16 30:11 30:26
89 Irene Schunselaar Ommen 1983 15:02 15:26 30:28 30:41
90 Celine Janssen Raalte 1998 13:58 16:28 30:26 30:45
91 Eline Hamer Apeldoorn 2003 15:16 15:29 30:45 31:01
92 Nicole Kogelman Raalte 1990 15:02 15:41 30:43 31:02
93 Cynthia Nijkamp Raalte 1988 15:02 15:41 30:43 31:02
94 Marit Schonewille Zwolle 1970 15:07 15:39 30:46 31:05
95 Cez Mensink Heeten 2005 14:29 16:29 30:58 31:12
96 Romy Egbertzen Raalte 1999 15:01 16:06 31:07 31:21
97 Chantal Spieker Deventer 1987 15:01 16:14 31:15 31:28
98 Marian Schrijver Lemelerveld 1954 15:21 16:00 31:21 31:30
99 Ingrid Lenferink Heino 1962 15:26 15:55 31:21 31:37
100 Isa Spenkelink Holten 2001 15:36 16:00 31:36 31:44
101 Gertrude Piksen Hellendoorn 1986 15:14 16:16 31:30 31:47
102 Corine Dankelman Hellendoorn 1981 15:48 15:35 31:23 31:49
103 Thea Lammers Luttenberg 1963 15:50 15:37 31:27 31:50
104 Marleen Winter Saasveld 1992 15:26 16:35 32:01 32:18
105 Marleen Velderman Zutphen 1986 15:51 16:24 32:15 32:37
106 Wendy Mulder Broekland ov 1996 16:23 16:16 32:39 32:59
107 Ria Willemse Raalte 1964 16:18 16:16 32:34 33:00
108 Jolanda Nielander Eerbeek 1971 16:19 16:39 32:58 33:11
109 Belinda Brandwacht Nijverdal 1993 15:43 17:13 32:56 33:18
110 Siska Karstens Heino 1964 16:27 16:44 33:11 33:25
111 Romy Wichink Kruit Raalte 1991 16:33 16:34 33:07 33:34
112 Elles Antonissen Raalte 1971 16:44 16:43 33:27 33:45
113 Ina Handstede Wijhe 1958 16:47 16:59 33:46 34:00
114 Francis Marsman Raalte 1996 16:44 17:03 33:47 34:04
115 Carolien Van Dam Olst 1973 17:01 17:24 34:25 34:50
116 Inge Aarnink Nieuw heeten 1993 17:03 17:52 34:55 35:17
117 Michelle Elshof Raalte 1988 16:36 18:16 34:52 35:18
118 Maureen Elshof Raalte 1991 16:50 18:33 35:23 35:50
119 Marianne Dommerholt Holten 1963 17:13 18:34 35:47 35:59
120 Joyce Nijensteen Heino 1989 17:35 18:29 36:04 36:21
121 Lotte Koolhof Raalte 1984 17:53 18:19 36:12 36:34
122 Patricia Hutten Nieuw heeten 1979 18:29 18:33 37:02 37:22
123 Sophie Wichers Schreur Heeten 1998 18:42 18:32 37:14 37:31
124 Bianca Dijk Lemele 1976 18:09 18:56 37:05 37:31
125 Dimphy Brinks Rijssen 1999 17:51 19:13 37:04 37:32
126 Anneke Van de Vondervoort Broekland ov 1958 18:38 19:03 37:41 37:57
127 Irma Wichers Schreur - Reimert Heeten 1965 22:51 25:36 48:27 48:52

Heren  Crossloop 5 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Wouter Jansen Rotterdam 1993 8:53 9:11 18:04 18:05
2 Jurian Glas Amsterdam 1980 9:26 9:23 18:49 18:55
3 Hermen Velthuis Raalte 1999 9:29 9:42 19:11 19:13
4 Jorn Lammers Marienheem 1994 9:30 9:49 19:19 19:20
5 Melchior Van de Pol Apeldoorn 1967 9:29 9:54 19:23 19:24
6 Jort Schutte Nieuw heeten 1989 9:30 9:57 19:27 19:28
7 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 9:36 9:59 19:35 19:37
8 Abdulwahid Kaya Rijssen 1998 9:42 10:02 19:44 19:45
9 Michiel Broeksma Zwolle 1982 9:30 10:13 19:43 19:45
10 Sybren Kemper Raalte 2000 9:33 10:19 19:52 19:53
11 Jean Seine Zwolle 1972 9:49 10:06 19:55 19:57
12 Thomas Bennink Broekland ov 1997 9:46 10:16 20:02 20:04
13 Sander Bennink Broekland ov 1997 9:49 10:18 20:07 20:08
14 Patrick Dijk Raalte 1970 9:51 10:20 20:11 20:12
15 Stan Heetkamp Nijmegen 1998 9:42 10:37 20:19 20:20
16 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 10:12 10:08 20:20 20:22
17 Harald Huijssoon Nijverdal 1981 10:05 10:17 20:22 20:24
18 Rob Smeenk Haarle gem hellendoorn 1993 10:10 10:18 20:28 20:31
19 Timo Bomhof Heino 1981 10:04 10:25 20:29 20:31
20 Rob Wevers Heeten 1985 10:06 10:35 20:41 20:43
21 Ruud Schutte Olst 2000 10:38 10:29 21:07 21:10
22 Jelmer Vegterlo Luttenberg 2000 10:36 10:30 21:06 21:11
23 Jur Heuven Luttenberg 2001 10:34 10:40 21:14 21:20
24 Stan Smit Raalte 1999 10:11 11:09 21:20 21:22
25 Thomas Evers Marienheem 1998 10:25 10:51 21:16 21:23
26 Jan Knopert Zwolle 1964 10:34 10:49 21:23 21:25
27 Michel Brinkhuis Zwolle 1991 10:35 10:43 21:18 21:25
28 Lawrence Van Dijk Gelselaar 1972 10:31 10:49 21:20 21:25
29 Simon Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1992 10:21 11:04 21:25 21:27
30 Leo Ensing Zwolle 1983 10:44 10:35 21:19 21:27
31 Gerard Kroes Oldebroek 1970 10:34 10:57 21:31 21:32
32 Thomas Roerink Lemelerveld 1991 10:19 11:11 21:30 21:33
33 Jurgen Jonkman Marienheem 1987 10:24 11:06 21:30 21:33
34 Ruben Benter Raalte 1999 10:39 10:56 21:35 21:37
35 Kenny Bosveld Raalte 1996 10:56 10:37 21:33 21:37
36 Lucien Perizonius Hengelo ov 1959 10:41 11:06 21:47 21:50
37 Jan Ten Cate Elim 1960 10:50 11:03 21:53 21:54
38 Kevin Van Heun Raalte 1993 10:48 10:57 21:45 21:55
39 Ismail Kaya Rijssen 2001 10:27 11:29 21:56 21:58
40 Jeroen Daggenvoorde Lettele 1987 10:52 11:07 21:59 22:01
41 Matthijs Elshof Broekland ov 1990 10:35 11:34 22:09 22:11
42 Bjørn Van Til Raalte 1973 11:02 11:16 22:18 22:21
43 Robin Steentjes Enter 1988 11:21 10:56 22:17 22:23
44 Kevin Bosveld Raalte 1994 11:09 11:11 22:20 22:23
45 Pim Van den Broek Raalte 2001 10:59 11:24 22:23 22:33
46 Bennie Stigt Raalte 1962 10:59 11:34 22:33 22:35
47 Jeroen Steenblik Heeten 1970 10:52 11:45 22:37 22:39
48 Niek Heerink Raalte 1985 11:18 11:14 22:32 22:45
49 Bart Schutte Olst 1999 11:04 11:39 22:43 22:46
50 Rob Westenenk Raalte 1993 11:12 11:32 22:44 22:47
51 Rudi Littelink Deventer 1986 11:23 11:18 22:41 22:49
52 Tonnie De Winter Deventer 1964 11:15 11:26 22:41 22:50
53 Bram Van den Broek Raalte 1998 11:00 11:40 22:40 22:50
54 Chiel Slinkman Nieuw heeten 1990 11:29 11:12 22:41 22:52
55 Willem Hunneman Nieuw heeten 1992 11:21 11:26 22:47 22:57
56 Jordi Van de Vondervoort Deventer 1988 10:58 11:58 22:56 22:57
57 Richard Pronk Utrecht 1987 11:15 11:34 22:49 23:02
58 Jarko Bluemink Heino 1981 11:08 11:48 22:56 23:03
59 Roy Meinen Fluitenberg 1992 11:12 11:51 23:03 23:07
60 Roy Bruggeman Broekland ov 1985 11:11 11:53 23:04 23:08
61 Marcel Muhlack Diepenveen 1985 11:27 11:31 22:58 23:10
62 Jorg Roetgerink Nijverdal 1992 11:40 11:19 22:59 23:11
63 Edward Van Dootingh Zwolle 1984 11:41 11:14 22:55 23:14
64 Eddie Bosman Nieuw heeten 1975 11:15 11:58 23:13 23:17
65 Rien Mudde Olst 1957 11:22 11:58 23:20 23:22
66 Rene Steentjes Enter 1962 11:52 11:23 23:15 23:22
67 Sid Middelkamp Olst 2002 11:12 12:10 23:22 23:24
68 Julian Bouwman Rijssen 1997 11:09 12:13 23:22 23:24
69 Ruud Mulder Heeten 1980 11:35 11:50 23:25 23:28
70 Paul Tielbeek Raalte 1959 11:27 11:59 23:26 23:29
71 Leon Hekking Raalte 1991 11:19 12:14 23:33 23:36
72 Niek Slinkman Nieuw heeten 1992 11:40 11:48 23:28 23:38
73 Jan Bloo Raalte 1961 11:28 12:09 23:37 23:42
74 Jelle Piksen Hellendoorn 1990 11:28 12:05 23:33 23:44
75 Dennis Heerink Raalte 1985 11:41 11:52 23:33 23:46
76 Stefan Alferink Heeten 1986 11:51 11:43 23:34 23:46
77 Hennie Koenjer Raalte 1958 11:34 12:10 23:44 23:49
78 Gerben Kogelman Nieuw heeten 1979 11:43 12:04 23:47 23:50
79 Karel Mars Raalte 1964 11:51 11:52 23:43 23:51
80 Marc Pijnappel Raalte 1981 11:53 11:46 23:39 23:54
81 Luuk Ten Have Nieuw heeten 1996 11:52 11:38 23:30 23:54
82 Silvo Van der Vegte Wijhe 1956 11:41 12:02 23:43 23:56
83 Radboud Willems Raalte 1972 11:37 12:15 23:52 23:57
84 Wout Horenberg Marienheem 1992 11:37 12:12 23:49 23:57
85 Yvor Seinen Ommen 1974 12:03 11:54 23:57 24:02
86 Sem Jorink Raalte 2002 12:07 11:51 23:58 24:04
87 Aiden Bosgoed Heeten 2007 11:31 12:26 23:57 24:08
88 Ermanno Bosgoed Heeten 1973 11:30 12:27 23:57 24:08
89 René Westenenk Raalte 1966 11:37 12:35 24:12 24:16
90 Ton Koopman Heeten 1957 12:02 12:12 24:14 24:20
91 Jordi Hegeman Nieuw heeten 1999 12:03 12:13 24:16 24:22
92 Alexander Hamer Apeldoorn 1970 12:18 11:51 24:09 24:25
93 Heite Dommerholt Holten 1962 12:04 12:13 24:17 24:25
94 Marcel Woetenenk Markelo 1976 12:09 11:56 24:05 24:28
95 Jannes Van de Vegte Heino 1985 12:02 12:16 24:18 24:30
96 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 12:14 12:15 24:29 24:33
97 Guido Biesterbos Raalte 1984 12:06 12:16 24:22 24:34
98 Andre Evers Marienheem 1963 11:51 12:38 24:29 24:36
99 Niels Ten Have Haarle gem hellendoorn 1996 12:18 12:11 24:29 24:36
100 Atte Moorman Heino 1992 12:25 12:02 24:27 24:40
101 Mark Opstal Raalte 1973 12:05 12:29 24:34 24:41
102 Remon Vloedgraven Luttenberg 2001 12:03 12:35 24:38 24:43
103 Mattijn Kroos Apeldoorn 1994 12:16 12:13 24:29 24:44
104 Arne Veluwenkamp Heino 1987 12:03 12:31 24:34 24:47
105 Ron Timmer Bathmen 1985 12:28 12:27 24:55 25:03
106 Mark Overmars Raalte 1987 12:22 12:34 24:56 25:05
107 John Roelofs Raalte 1967 12:21 12:41 25:02 25:11
108 Jan Maarten Albers Heeten 1962 12:22 12:45 25:07 25:13
109 Henk Bokhove Nijverdal 1962 12:17 12:37 24:54 25:14
110 Mirko Hegeman Nieuw heeten 2000 12:24 12:47 25:11 25:16
111 Robin Klein Boonschate Holten 2003 12:22 13:10 25:32 25:35
112 Remon Lanters Raalte 1989 12:24 13:06 25:30 25:40
113 Marcel Reuvekamp Heino 1980 12:15 13:20 25:35 25:42
114 Frank Salet Zwolle 1965 14:00 11:38 25:38 25:47
115 Jorrit Ripke Amsterdam 1990 13:00 12:31 25:31 25:47
116 Frank Middelkoop Heeten 1956 12:42 12:56 25:38 25:52
117 Stan Gerritsen Lemelerveld 1997 13:54 11:56 25:50 26:06
118 Albert Dankelman Arrien 1959 13:14 12:44 25:58 26:09
119 Gydo Nijensteen Heino 1993 12:28 13:28 25:56 26:09
120 Martine Vosman Raalte 1981 13:01 13:00 26:01 26:16
121 Nouk Mensink Heeten 2003 12:39 13:33 26:12 26:16
122 Leo Tuitert Marienheem 1972 12:07 14:11 26:18 26:27
123 Wilfried Schutte Olst 1965 13:08 13:16 26:24 26:30
124 Niels Benhadda Nijverdal 1982 13:25 12:57 26:22 26:31
125 Rico Andriesse Okkenbroek 1973 13:16 13:00 26:16 26:35
126 Ed Thien Olst 1955 13:05 12:55 26:00 26:36
127 Frans Bril Bathmen 1956 13:06 13:20 26:26 26:45
128 Alexander Berends Raalte 1970 13:07 13:33 26:40 26:45
129 Yannick De Waard Raalte 1982 13:04 13:29 26:33 26:48
130 Ive Mulders Leiden 1995 13:57 12:32 26:29 26:51
131 Jip Mulders Raalte 1999 13:58 12:32 26:30 26:52
132 Ronald Harbrink Zwolle 1978 13:25 13:12 26:37 26:53
133 René Aarnink Nieuw heeten 1965 13:30 13:22 26:52 26:58
134 Fons Zijthof ten Raalte 1960 13:12 13:41 26:53 27:01
135 Brian Hutten Nieuw heeten 1978 13:06 13:35 26:41 27:02
136 Wouter Velderman Raalte 1984 13:28 13:14 26:42 27:03
137 Edwin Kramer Raalte 1969 13:01 13:57 26:58 27:05
138 Mosab Abboud Raalte 1989 13:30 13:14 26:44 27:09
139 Max Wichers Schreur Heeten 1996 13:36 13:21 26:57 27:10
140 Niek Koppenaal Zwolle 1990 14:36 12:17 26:53 27:11
141 Ties Marsman Raalte 2002 13:31 13:36 27:07 27:16
142 Thomas Van der Velde Deventer 1993 13:30 13:24 26:54 27:16
143 Danny Berghuis Lemelerveld 1986 13:17 13:41 26:58 27:18
144 Marcel Andriesse Zurich 1976 12:49 14:14 27:03 27:21
145 Sven Besten Heino 2003 13:46 13:26 27:12 27:24
146 Arno Slinkman Nieuw heeten 1992 13:01 14:15 27:16 27:27
147 Bjorn Westerop Wijhe 1980 13:03 14:21 27:24 27:31
148 Pieter Westerlaken Rijswijk nb 1982 13:33 13:36 27:09 27:32
149 Dennis Groeneveld Heeten 1973 13:22 14:05 27:27 27:36
150 Thijs Pijnappel Nieuw heeten 1978 13:32 14:00 27:32 27:37
151 Arthur Koenjer Holten 1980 13:32 14:00 27:32 27:37
152 Ronald Verhoef Lemelerveld 1983 13:57 13:28 27:25 27:38
153 Tijn Moorman Heino 1990 13:38 13:47 27:25 27:38
154 Martijn Heuven Raalte 1974 13:26 14:02 27:28 27:41
155 André Hegeman Nieuw heeten 1961 13:51 13:49 27:40 27:46
156 Wim Handstede Wijhe 1955 13:48 13:52 27:40 27:51
157 Pascal Ulfman Raalte 1980 13:32 14:19 27:51 27:56
158 Bennie Van Dartel Wijhe 1961 13:52 13:56 27:48 27:57
159 Richard Damman Raalte 1975 13:38 14:19 27:57 28:04
160 Edward Nikamp Heeten 1969 13:54 13:55 27:49 28:06
161 Gertjan Meijer Zwolle 1971 13:59 13:58 27:57 28:07
162 Rob Schrijver Holten 1984 13:56 13:52 27:48 28:11
163 Gerrit Morrenhof Heino 1966 14:09 13:38 27:47 28:11
164 Rene Kollen Nijverdal 1988 13:59 14:01 28:00 28:20
165 Niels Wessels Heino 1981 13:49 14:41 28:30 28:38
166 Steve De Haas Lelystad 1985 13:25 14:58 28:23 28:38
167 Twan Schrijver Raalte 2000 14:00 14:25 28:25 28:39
168 Auke Tepperik Heeten 1982 14:18 14:08 28:26 28:41
169 Edwin Roelofs Raalte 1971 14:01 14:45 28:46 28:50
170 Ralph Duteweert Raalte 1988 15:30 12:58 28:28 28:51
171 Tijmen Kruiper Haarle gem hellendoorn 1996 14:58 13:31 28:29 28:53
172 Frank Grolleman Raalte 1985 14:28 14:04 28:32 29:01
173 Henk Benter Raalte 1966 14:11 14:39 28:50 29:02
174 Jos Elshof Broekland ov 1960 14:19 14:26 28:45 29:07
175 Cas Jorink Raalte 1997 14:11 14:49 29:00 29:07
176 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 14:41 14:11 28:52 29:09
177 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 14:40 14:11 28:51 29:09
178 Jan Van den Brink Eerbeek 1969 13:45 15:30 29:15 29:21
179 Martin Kleine schaars Raalte 1959 14:33 14:39 29:12 29:24
180 Gert Dekker Wijhe 1975 14:31 14:45 29:16 29:31
181 Roald Wielen Nijverdal 1968 13:59 15:27 29:26 29:36
182 Johan Karstens Heino 1954 14:45 14:47 29:32 29:49
183 Jan Slugman Rijssen 1963 14:58 14:47 29:45 29:56
184 Gerard Tielbeke Raalte 1950 14:56 14:48 29:44 30:01
185 Andor Van Gurchom Raalte 1978 14:38 15:04 29:42 30:04
186 Ben In 't Veld Raalte 1963 15:03 15:02 30:05 30:23
187 Gerrit Jansen Raalte 1942 15:08 14:56 30:04 30:24
188 Erik Van Assen Raalte 1969 14:57 14:58 29:55 30:25
189 Roy Van Rossum Nieuw heeten 1991 14:11 15:52 30:03 30:27
190 Koen Diekman Raalte 1970 15:18 14:51 30:09 30:36
191 Jan Gerner Luttenberg 1964 15:04 15:28 30:32 30:54
192 Marco Jansink Raalte 1968 15:12 15:24 30:36 31:06
193 Peter Willems Haarle gem hellendoorn 1967 14:03 17:12 31:15 31:23
194 Stijn Van den Broek Raalte 1968 15:11 16:11 31:22 31:40
195 Gerrit Nieuwenhuis Wijhe 1951 15:36 15:54 31:30 31:44
196 Eit Frits Van der Velde Raalte 1960 15:39 15:40 31:19 31:47
197 Paul Middelkamp Olst 1968 15:09 16:29 31:38 31:58
198 Peter Buis Raalte 1979 15:10 16:37 31:47 32:02
199 Benny Koerhuis Raalte 1958 16:17 16:17 32:34 33:00
200 Marcel Ten Have Haarle gem hellendoorn 1961 16:21 16:20 32:41 33:05
201 Wijnand Pijnappel Nieuw heeten 1970 16:18 16:23 32:41 33:06
202 Dennis Frankot Dalfsen 1976 15:57 16:45 32:42 33:06
203 Henk De Vries Hulshorst 1953 15:53 17:18 33:11 33:32
204 Jeroen Piksen Hellendoorn 1956 16:40 16:45 33:25 33:43
205 Henk Hanevelt Holten 1954 16:46 16:36 33:22 33:46
206 Raymond Spoolder Raalte 1974 16:17 17:15 33:32 33:57
207 Ernst-Jan Freie Nijverdal 1996 15:40 17:52 33:32 33:59
208 Stan Groteboer Rijssen 1996 15:35 17:56 33:31 33:59
209 Jens Valk Broekland ov 2005 17:01 16:49 33:50 34:15
210 Maarten Sampimon Nijverdal 1996 15:52 18:04 33:56 34:23
211 Ab Koetsier Holten 1946 17:42 18:41 36:23 36:43

Bedrijven  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Disselhorst Metaal 1 Raalte 2016 22:23 23:00 45:23 45:26
2 Salland Makelaardij 1 Raalte 2016 25:53 27:56 53:49 53:58

Dames  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Angeli Poppe Zwolle 1969 22:40 22:55 45:35 45:40
2 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1986 22:33 23:34 46:07 46:11
3 Marieka Op den Dries-Wermink Hellendoorn 1987 22:54 23:37 46:31 46:36
4 Hennie Teunissen Raalte 1963 22:58 23:59 46:57 47:02
5 Anita Spieker Deventer 1962 23:35 24:26 48:01 48:06
6 Janine Kamphuis Deventer 1990 24:07 24:37 48:44 48:51
7 Bernadet Heuven Luttenberg 1970 24:25 25:08 49:33 49:38
8 Aafke Willemsen Nieuw heeten 1979 24:28 25:01 49:29 49:40
9 Sylvia Wichink Raalte 1967 25:01 24:58 49:59 50:03
10 Karin Van der Toorn Deventer 1979 24:51 25:28 50:19 50:31
11 Yvonne Rosenkamp Raalte 1967 24:44 26:36 51:20 51:28
12 Carla Boekema Zwolle 1959 25:45 26:43 52:28 52:33
13 Simona Xu Wesepe 1987 26:02 26:41 52:43 52:53
14 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 26:06 26:43 52:49 52:57
15 Jacqueline Kok Hellendoorn 1969 26:24 27:04 53:28 53:40
16 Linda Van der Vegt Raalte 1986 26:28 27:36 54:04 54:15
17 Susan Meijerink Holten 1971 26:45 27:58 54:43 54:54
18 Godelieve Pieper Schalkhaar 1967 26:54 28:21 55:15 55:24
19 Ilona Douma Amsterdam 1989 28:23 30:02 58:25 58:38
20 Petra Van der Vegt Raalte 1978 28:47 29:59 58:46 58:57
21 Marleen Kok Hellendoorn 2003 29:31 30:28 59:59 1:00:13
22 Carla Reimert Wijhe 1961 29:39 32:22 1:02:01 1:02:12
23 Marry Hooijer Zwolle 1953 32:30 33:35 1:06:05 1:06:16

Heren  Crossloop 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Rutger Op den Dries Hellendoorn 1987 18:35 19:07 37:42 37:44
2 René Poppe Zwolle 1966 18:35 19:30 38:05 38:07
3 Edgar Minks Wesepe 1985 18:56 19:23 38:19 38:22
4 Erben Wennemars Dalfsen 1975 19:14 19:22 38:36 38:38
5 Rik Wemmenhove Nijverdal 1982 19:42 19:25 39:07 39:09
6 Rick Oosterlaar Raalte 1983 19:36 19:36 39:12 39:14
7 Jeffrey Vulink Utrecht 1990 19:35 19:39 39:14 39:17
8 Ted Krukkert Haarle gem hellendoorn 1984 19:36 19:41 39:17 39:19
9 Frank Meijer Nijverdal 1981 19:42 19:49 39:31 39:34
10 Mark Saathof Nijverdal 1973 19:49 19:58 39:47 39:50
11 Edwin Ophof Raalte 1964 19:43 20:16 39:59 40:01
12 Jeroen Ten klooster Wijhe 1974 19:51 20:15 40:06 40:08
13 Reinald Bosman Zwolle 1973 20:00 20:22 40:22 40:25
14 Michiel Van der Vlies Luttenberg 1988 19:55 20:34 40:29 40:33
15 Rolf Van Dorsten Luttenberg 1993 20:24 20:52 41:16 41:19
16 Jeroen Eektimmerman Raalte 1968 20:26 20:51 41:17 41:20
17 Dirk Hoekman Bathmen 1962 20:25 20:52 41:17 41:20
18 Michel Alferink Heeten 1987 20:25 21:06 41:31 41:34
19 Joris Luijsterburg Holten 1983 20:43 21:20 42:03 42:07
20 René Hulsman Raalte 1965 20:49 21:16 42:05 42:10
21 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 21:04 21:31 42:35 42:38
22 Sjoerd Overmars Heino 1980 20:50 21:51 42:41 42:44
23 Stef Riemens Zwolle 1963 20:59 21:43 42:42 42:44
24 Johan Wessels Hellendoorn 1981 20:53 21:51 42:44 42:48
25 Floris De Graaf Raalte 1972 21:23 21:26 42:49 42:52
26 Hilco Prins Heino 1965 21:22 21:31 42:53 42:57
27 Wilfred Loozeman Raalte 1972 21:14 21:44 42:58 43:02
28 Thymen Ramaaker Luttenberg 1994 21:21 21:43 43:04 43:08
29 Robin Hofstede Wijhe 1986 21:25 21:38 43:03 43:10
30 Job Lamberink Vroomshoop 1990 21:34 21:30 43:04 43:10
31 Stefan Besten Zwolle 1975 21:15 21:53 43:08 43:12
32 Andre Nij Bijvank Haarle gem hellendoorn 1959 21:28 21:44 43:12 43:17
33 Daan Bouwhuis Nijverdal 1995 21:12 22:22 43:34 43:38
34 Erik Makkinga Zwolle 1965 21:35 21:58 43:33 43:38
35 Jan Heuver Hellendoorn 1989 21:22 22:15 43:37 43:40
36 Ted Heethaar Haarle gem hellendoorn 1981 21:38 22:00 43:38 43:44
37 Richard Kroon Kampen 1981 21:39 22:20 43:59 44:02
38 Yoann Bunouf Raalte 1978 21:17 22:42 43:59 44:03
39 Arnold Koers Deventer 1962 21:55 22:22 44:17 44:23
40 Teun Hunneman Nieuw heeten 1990 22:02 22:14 44:16 44:25
41 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 22:05 22:14 44:19 44:25
42 Theo Boekema Zwolle 1957 22:11 22:17 44:28 44:32
43 Marco Spikker Raalte 1986 21:42 23:14 44:56 45:00
44 Paul Wichink Haarle gem hellendoorn 1969 22:07 22:50 44:57 45:03
45 Djur Ijsseldijk Lierderholthuis 1985 22:08 22:50 44:58 45:06
46 Rudie Haarman Bathmen 1967 22:03 22:54 44:57 45:09
47 Matijn Straatsma Utrecht 1994 22:17 22:55 45:12 45:15
48 Bas Alferink Raalte 1987 22:22 22:50 45:12 45:21
49 Bram Veltier Lemelerveld 1976 22:03 23:15 45:18 45:22
50 Rene Hoff Holten 1966 22:42 22:48 45:30 45:33
51 Roy Ruiter Nieuw heeten 1988 22:36 22:59 45:35 45:37
52 Igor Ter Halle Hellendoorn 1969 22:36 23:01 45:37 45:44
53 Piet Stroek Rotterdam 1956 22:51 22:58 45:49 45:53
54 Michel Schuiling Nijverdal 1983 22:38 23:19 45:57 46:03
55 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 22:53 23:16 46:09 46:16
56 Hans Pluimers Nijverdal 1967 22:40 23:39 46:19 46:22
57 Jasper Gerhard Nijverdal 1987 22:54 23:21 46:15 46:23
58 Theo De Rooij Holten 1957 22:56 23:19 46:15 46:24
59 Barry Hove Nijverdal 1970 23:09 23:14 46:23 46:30
60 Gerben Renting Deventer 1982 23:15 23:13 46:28 46:36
61 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 22:42 23:55 46:37 46:43
62 Ruben Nahuis Zwolle 1986 23:16 23:23 46:39 46:46
63 Joost Holtmaat Almelo 1989 23:17 23:27 46:44 46:51
64 Erik Heuven Luttenberg 1969 22:56 23:51 46:47 46:52
65 Ton Mars Luttenberg 1977 22:54 23:55 46:49 46:55
66 Johannes Kolkman Zwolle 1990 23:26 23:24 46:50 47:01
67 Rene Groote Schaarsberg Raalte 1970 22:35 24:23 46:58 47:02
68 Marco Grootscholten Lemelerveld 1967 23:32 23:24 46:56 47:04
69 Sjoerd Jansen Raalte 1986 23:24 23:58 47:22 47:31
70 Roy Overgoor Lemelerveld 1977 22:58 24:39 47:37 47:43
71 Rinse Bruggeman Amsterdam 1989 23:26 24:10 47:36 47:44
72 Gerald Booijink Broekland ov 1965 23:09 24:29 47:38 47:44
73 Simon Krukkert Wilp gld 1987 22:53 24:47 47:40 47:49
74 Henk Besten Heino 1962 23:25 24:17 47:42 47:49
75 Peter Van Assem Raalte 1975 23:27 24:17 47:44 47:52
76 Manuel Kevel Amsterdam 1987 23:34 24:18 47:52 48:00
77 Jacco Bonhof Raalte 1966 24:01 23:55 47:56 48:06
78 Ad Eilert Raalte 1968 23:31 24:30 48:01 48:07
79 Harry Marissink Nieuw heeten 1958 23:36 24:29 48:05 48:10
80 Arjan Veluwenkamp Raalte 1990 23:33 24:35 48:08 48:18
81 Tonnie Bosman Nieuw heeten 1960 23:55 24:16 48:11 48:22
82 Leon Slegten Wijhe 1963 23:50 24:39 48:29 48:35
83 Rudie Marsman Raalte 1967 24:00 24:47 48:47 48:53
84 Harry Ten Broeke Nijverdal 1960 24:12 24:38 48:50 49:00
85 Erik Huzen Holten 1972 23:55 25:15 49:10 49:20
86 Edwin Mulder Raalte 1973 24:01 25:21 49:22 49:27
87 Patrick Jorink Raalte 1965 24:24 25:03 49:27 49:36
88 Gerben Pinkert Bathmen 1976 24:55 24:31 49:26 49:39
89 Wijnand Kogelman Nieuw heeten 1967 24:30 25:01 49:31 49:41
90 Edwin Middelkamp Olst 1969 24:10 25:24 49:34 49:41
91 Frank Jansen van der Sligte Olst 1967 24:38 25:06 49:44 49:56
92 Jan Snijder Nieuwleusen 1961 24:53 25:06 49:59 50:07
93 Arnold Wever Zwolle 1964 24:47 25:35 50:22 50:31
94 Ronnie Schiphorst Nijkerk gld 1990 24:59 25:33 50:32 50:35
95 Martin Staman Nijverdal 1988 24:06 26:21 50:27 50:35
96 Bas Wierink Heino 1958 24:58 25:33 50:31 50:39
97 Jan Reimink Lemelerveld 1960 25:05 25:37 50:42 50:53
98 Peter Mensink Heeten 1964 24:48 26:08 50:56 51:03
99 John Brandwacht Nijverdal 1967 25:36 25:29 51:05 51:12
100 Dinant Krijgsman Borne 1986 24:54 26:15 51:09 51:17
101 Gerard Schrijver Raalte 1970 25:14 25:58 51:12 51:19
102 Harold Bruggeman Raalte 1976 25:04 26:08 51:12 51:20
103 Michel Marsman Wijhe 1971 25:22 25:52 51:14 51:24
104 Harm Dijkman Holten 1980 24:54 26:25 51:19 51:30
105 Vincent Van 't Erve Raalte 1970 24:46 26:46 51:32 51:41
106 Emiel Sanders Deventer 1981 24:45 26:52 51:37 51:43
107 Gilbert Mulder Aalden 1972 24:53 26:49 51:42 51:52
108 Carsten Van Maasacker Amsterdam 1989 25:07 26:42 51:49 51:54
109 Tim Van der Kolk Vroomshoop 1989 25:13 26:42 51:55 52:01
110 Hendri Markvoort Holten 1965 25:46 26:15 52:01 52:10
111 Wim Kok Zwolle 1955 25:46 26:15 52:01 52:16
112 Michel Mars Nieuw heeten 1975 25:18 27:00 52:18 52:28
113 Maarten Kok Hellendoorn 2001 25:06 27:15 52:21 52:32
114 Edwin Dekker Dalfsen 1983 25:09 27:29 52:38 52:50
115 Ramon Schuil Heino 1972 26:13 26:51 53:04 53:17
116 Gerard Achtereekte Lettele 1959 25:47 27:24 53:11 53:19
117 Wilfred Peters Bathmen 1972 25:57 27:20 53:17 53:30
118 Gino Schrijver Wijhe 1966 26:15 27:10 53:25 53:35
119 Marcel Hagen Raalte 1971 26:44 26:55 53:39 53:54
120 Wilco Olden Bathmen 1975 26:43 27:05 53:48 54:00
121 Dennis Klein Boonschate Holten 1975 26:44 27:14 53:58 54:09
122 Jos Kosters Enter 1984 24:10 29:59 54:09 54:11
123 Rene Kemper Nieuw heeten 1972 26:28 27:39 54:07 54:18
124 Tone Ten Hove Marienheem 1949 26:44 27:47 54:31 54:44
125 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 26:32 28:09 54:41 54:53
126 Henk Hollegien Marienheem 1963 27:03 28:19 55:22 55:30
127 Dennis Ophoff Zwolle 1990 26:58 28:51 55:49 56:01
128 Herman Hofman Holten 1957 27:29 28:34 56:03 56:15
129 TONNIE TEN Hove Raalte 1949 27:14 29:24 56:38 56:51
130 Wim Mouwer Nunspeet 1953 28:10 29:04 57:14 57:20
131 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 28:39 28:44 57:23 57:37
132 Cor Van Gasteren Heino 1947 28:14 29:19 57:33 57:46
133 Jeroen Van de Nes Zwolle 1972 28:35 29:36 58:11 58:25
134 Teun Hofman Holten 1983 28:42 29:32 58:14 58:27
135 Harry Van der vegt Raalte 1949 28:43 30:02 58:45 58:57
136 Lorenz Kok Hellendoorn 1967 29:31 30:29 1:00:00 1:00:14