Uitslagenlijst
06-05-2017  Ronde van Oranjewoud  Heerenveen

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

V, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Linde Hoekstra Heerenveen 2003 25:23 25:26
2 Rosa Tonnis De wilp gn 2006 35:05 35:11

M, t/m 14  5 km prestatieloop t/m 14 jaar
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Huib Van der Veur Mildam 2003 22:47 22:53
2 Nils Hoefman Heerenveen 2007 25:16 25:19
3 Julian Van der Laan Oranjewoud 2007 27:43 27:58
4 Jorn De Lange Wolvega 2008 29:38 29:43
5 Laurens Van der Laan Oranjewoud 2005 31:51 32:06

V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eline Kelly Steenwijk 1993 21:23 21:27
2 Nienke Wolda Wolvega 1987 21:53 21:57
3 Margryt Gerritsma Heerenveen 1991 22:12 22:17
4 Rinske Jonker - de Jong Hemrik 1988 23:56 23:59
5 Gineke Oosterhuis Den helder 1979 24:03 24:06
6 Linda Peereboom Groningen 1993 24:09 24:13
7 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 24:48 24:52
8 Maaike Kogelman Heerenveen 1989 25:05 25:08
9 Marlijn Van der Mei Groningen 1994 25:08 25:15
10 Esther Walstra Tijnje 1996 25:10 25:16
11 Natascha Kalksma-Peffer Heerenveen 1966 27:41 27:47
12 Helen De Lange Idskenhuizen 1978 28:26 28:31
13 Sietske De Jong Groningen 1992 28:37 28:48
14 Sandra Siebenga Akkrum 1980 28:44 28:57
15 Danique Bolt Scharnegoutum 2001 28:57 29:00
16 Judith Kolk Steenwijk 1991 28:51 29:03
17 Margo Themmen Oranjewoud 1971 29:01 29:13
18 Yolanda Van de Burgwal Steenwijk 1985 29:05 29:13
19 Amanda Van esch Heerenveen 1983 29:14 29:22
20 Diny Jansen kuipers Oldeberkoop 1960 29:25 29:33
21 Tineke Van Berkum Echtenerbrug 1967 29:29 29:35
22 Judith Knotters Arnhem 1989 29:28 29:38
23 Harmke Van der Merk De blesse 1975 29:37 29:47
24 Feinette Brouwer Gorredijk 1987 29:36 29:49
25 Morwenna Nieuwold Oranjewoud 1977 29:40 29:52
26 Geralda Schraa Oranjewoud 1987 30:10 30:23
27 Alinda Krikke Wolvega 1976 30:15 30:25
28 Linda Danen Jubbega 1974 30:20 30:28
29 Carla Eggens Wolvega 1979 30:22 30:30
30 Janny De Jong Ijlst 1978 30:22 30:30
31 Gea Huisman Drachten 1969 30:43 30:54
32 Carla Niens Heerenveen 1985 31:00 31:07
33 Annet Kamstra Heerenveen 1983 31:01 31:08
34 Nynke Jansma Jubbega 1985 30:56 31:08
35 Nynke Van Dijk- De Lange Wolvega 1984 31:15 31:20
36 Elisabeth Andriessen Montreal (CA) 1988 31:19 31:27
37 Marrit Van Gelderen Heerenveen 1991 31:18 31:31
38 Maaike Luttik Groningen 1969 31:42 31:56
39 Jitske Sibbald Leeuwarden 1974 31:56 32:05
40 Marloes Van der Meer Akkrum 1982 32:10 32:23
41 Sandra Bakker Akkrum 1978 32:16 32:28
42 Marijke Walstra Tijnje 1997 32:22 32:33
43 Christine Teijema Heerenveen 1977 32:36 32:49
44 Alma Punter Oudeschoot 1982 32:56 33:08
45 Limmie De Jong Gorredijk 1971 33:02 33:13
46 Annet De Vries Gorredijk 1968 33:02 33:13
47 Marrit Wijngaarden - de Ruiter Heerenveen 1986 33:05 33:16
48 Yvette Van der Laan Oranjewoud 1972 33:29 33:44
49 Kimberly Coppens Leeuwarden 1993 33:40 33:45
50 Janneke Van Kammen Heerenveen 1962 33:40 33:49
51 Wyke Jagt Heerenveen 1980 33:47 33:54
52 Fenny Popma Heerenveen 1981 33:47 33:54
53 Aagje Raukema Scharsterbrug 1979 33:37 33:54
54 Angela Spin Wolvega 1992 33:49 33:59
55 Jessica Speelman Oudehaske 1993 33:55 34:10
56 Sanne Neelis Katlijk 1993 33:55 34:10
57 Marit Bakker Heerenveen 1981 34:08 34:23
58 Annejet De Wolff Oranjewoud 1992 34:09 34:25
59 Siska Walstra Tijnje 1966 34:31 34:42
60 Ank Cusiel Heerenveen 1966 34:35 34:42
61 Yvonne Hagels Wirdum fr 1970 34:46 35:00
62 Catelijne Neelis Heerenveen 1980 34:46 35:00
63 Amanda Smith Sneek 1977 35:01 35:07
64 Charisa Tonnis De wilp gn 1993 35:05 35:11
65 Trientsje Hoekstra Heerenveen 1964 35:17 35:22
66 Annet Van Dam Jubbega 1984 35:11 35:27
67 Wendy De vries Heerenveen 1994 35:43 35:55
68 Marian Kuperus Heeg 1970 35:55 36:05
69 Edith Slager Wolvega 1969 35:50 36:05
70 Griet Molenaar De knipe 1964 36:06 36:11
71 Anja Jongsma Oudehorne 1963 36:37 36:46
72 Giny De Jager Heerenveen 1977 36:56 37:10
73 Patricia Kobus Akkrum 1974 37:09 37:19
74 Monique Post Leeuwarden 1970 37:41 37:52
75 Jeltje Post Damwoude 1969 38:42 38:51
76 Verona Fortuin Broek fr 1966 38:45 38:55
77 Janine Jelsma Suameer 1993 39:48 40:04
78 Barbara Zuidema Wartena 1969 39:48 40:04
79 Althea Browne Heerenveen 1953 40:30 40:34
80 Anja De roos Jubbega 1961 41:43 41:59

M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jeroen Koot Heerenveen 1981 19:21 19:23
2 Eddy Elsinga Heerenveen 1969 19:40 19:42
3 Finn Van Pijkeren Middelstum 2001 20:00 20:03
4 Patrick Landwehr Heerenveen 1982 20:57 21:00
5 Sietze Huizenga Grootegast 1996 21:46 21:50
6 Niels Den Haan Heerenveen 1989 21:54 21:59
7 Douwe Bierma Leeuwarden 1982 21:58 22:03
8 Dirk Pieter Boersma Houtigehage 1982 22:05 22:13
9 Arnold Zwaagstra Drachten 1976 22:23 22:27
10 Jarno Van der Weg Ouwsterhaule 1996 22:28 22:31
11 Andres Faber Beilen 1988 22:42 22:45
12 Pieter De Jong Jubbega 1987 23:07 23:10
13 Gerard Dam Dokkum 1970 23:35 23:43
14 Eldert Teijema Heerenveen 1974 24:24 24:30
15 Nicolas T├ętreault Montreal (CA) 1979 24:56 25:04
16 Tjeerd Huizenga Grootegast 1966 25:26 25:30
17 Tommy Hoogeveen Heerenveen 1981 25:26 25:37
18 Lahcen Oukoums Heerenveen 1972 25:46 25:50
19 Pieter Van der Bij Irnsum 1957 25:45 25:50
20 Sipke Wielinga Tijnje 1961 25:53 25:59
21 Eelke Veenstra Havelte 1987 26:10 26:17
22 Hans Arling Siddeburen 1971 27:08 27:12
23 Johan Zandstra Gorredijk 1987 27:15 27:29
24 Steven Emmelkamp Heerenveen 1976 27:17 27:31
25 Wiebe Boer Roordahuizum 1957 27:58 28:12
26 Ale jan Bijlsma De knipe 1960 28:05 28:14
27 Tjerk Jongstra Heerenveen 1956 28:24 28:33
28 Sven Kalskbeek Scharnegoutum 1997 28:56 28:59
29 Tjeerd Meulenbelt Tolbert 1969 29:08 29:17
30 Alvin Sibbald Leeuwarden 1971 29:17 29:26
31 Eric Hoefman Heerenveen 1977 29:29 29:34
32 Jelle Groeneveld Waskemeer 1958 30:07 30:17
33 Frans Leemeijer Bontebok 1951 31:38 31:46
34 Roelof Jan Marinus Heerenveen 1977 32:41 32:55
35 Peter Spin Wolvega 1963 32:56 33:07
36 Sander Kooistra Heerenveen 1999 35:50 35:56
37 Hiske Galema Grouw 1960 38:45 38:56
38 Hans Stallinga Scharsterbrug 1966 39:43 39:58

V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Immy Auck Kersbergen Wommels 1987 38:57 39:00
2 Ingrid Kimber Tijnje 1981 42:20 42:24
3 Willemijn Cnossen Heerenveen 1995 42:53 42:58
4 Tineke Wijbenga Sneek 1968 44:54 45:07
5 Claudia Geldermans Den helder 1978 45:03 45:11
6 Liesbeth Hiddema Roordahuizum 1973 47:16 47:24
7 Minke Molenaar Balk 1989 48:06 48:17
8 Marianne Nieuwland Nieuwehorne 1975 48:06 48:18
9 Judith Van Tongeren Mildam 1970 48:00 48:25
10 Foka Koopmans Hoogeveen 1961 50:04 50:21
11 Jitske Walda Oosterzee 1978 50:48 51:10
12 Marga Zwanenburg Sneek 1957 51:15 51:28
13 Susanne De Leeuw Heerenveen 1987 51:37 51:55
14 Marleen Breurken Groningen 1983 51:37 52:06
15 Wendy Kraai Katlijk 1973 52:19 52:29
16 Gea Elgersma Sneek 1963 52:16 52:36
17 Sjirry Beijaard-hiemstra Sint nicolaasga 1968 52:34 52:51
18 Suzanna De Vries Heerenveen 1975 53:11 53:24
19 Grytsje De Vries Drachten 1992 53:29 53:41
20 Jeltje Dijkstra Nijeholtwolde 1968 53:56 54:14
21 Boukje Efde Irnsum 1963 54:07 54:37
22 Trea Meesters Ysbrechtum 1969 54:30 54:41
23 Ingmar Van Ast Annen 1987 54:43 54:54
24 Betty Buist Heerenveen 1973 54:42 55:00
25 Hilly Berg van den Heerenveen 1953 54:54 55:04
26 Wiekie Klapdoor De knipe 1960 54:52 55:20
27 Eva Brandsma Heerenveen 1978 55:31 55:55
28 Miranda Regnerus-Heins Beetsterzwaag 1976 55:49 56:12
29 Inge Helder De knipe 1955 55:50 56:18
30 Carmen Wielinga - van Beusekom Tijnje 1971 56:03 56:23
31 Karin Danhof Irnsum 1971 56:41 56:55
32 Gonnie De Wagt Gorredijk 1970 56:31 57:00
33 Jorine Post Joure 1979 56:41 57:00
34 Boudina Rijpma Blauwhuis 1978 56:41 57:05
35 Adri Sluis Mildam 1960 56:51 57:06
36 Liesbeth Lageman Leek 1978 57:23 57:52
37 Gea Steen Heerenveen 1963 57:54 58:14
38 Griet Dijkstra Lippenhuizen 1969 57:37 58:14
39 Lisanne Faber Oranjewoud 1999 57:47 58:17
40 Karin De Vries Heerenveen 1968 58:04 58:26
41 Annemek Scheltinga Oldemarkt 1982 58:08 58:36
42 Elvira Van Houten- de Jong Opende 1982 58:09 58:38
43 Anniek Jansen Steenwijk 1984 58:14 58:41
44 Joyra Woltinge Heerenveen 1959 58:14 58:43
45 Gemma De Haan van Noordenburg Kuinre 1982 58:11 58:59
46 Joke de Jong-Heida Langezwaag 1943 59:04 59:34
47 Suzan Zuidberg Wolvega 1981 58:51 59:36
48 Ria Troost Heerenveen 1964 59:01 59:36
49 Trijntje Ykema Sneek 1982 1:00:01 1:00:22
50 Ines Van beek Sneek 1982 1:00:03 1:00:24
51 Irma Krijnsen Heerenveen 1998 1:00:22 1:01:02
52 Jurrina Sietsma Heerenveen 1978 1:00:41 1:01:20
53 Lulu Vazquez Katlijk 1966 1:00:59 1:01:24
54 Anja Woudstra Oudehaske 1964 1:00:50 1:01:25
55 Robin Tempel Vinkeveen 1990 1:01:24 1:01:46
56 Monique Middeldorp Sneek 1966 1:02:40 1:03:01
57 Sonja Heida Oldeholtwolde 1983 1:02:55 1:03:16
58 Alice Fortuin Joure 1969 1:02:59 1:03:32
59 Toziena Van der Tuuk Scharnegoutum 1973 1:03:50 1:04:11
60 Ingrid Grote Scharnegoutum 1969 1:03:47 1:04:20
61 Sabrina Vervat Joure 1985 1:04:11 1:04:34
62 Irina Gamper Heerenveen 1988 1:04:16 1:05:01
63 Saskia Louwsma Nijland 1973 1:04:36 1:05:06
64 Arjet Veldkamp Heerenveen 1980 1:05:08 1:05:38
65 Johanna Jorritsma Terhorne 1963 1:05:13 1:05:47
66 Gea Jongsma Scharnegoutum 1964 1:05:52 1:06:21
67 Greetje Van der Kamp - Ensing Nij beets 1969 1:06:11 1:06:42
68 Jannie De boer Oudeschoot 1966 1:06:50 1:07:24
69 Lenie Dooper Sneek 1960 1:06:59 1:07:28
70 Esther Hoekstra Sneek 1971 1:06:59 1:07:28
71 Hennie Smid-Hooijer Hindeloopen 1965 1:07:34 1:07:53
72 Piety Bleeker Gorredijk 1961 1:08:19 1:08:56
73 Imca Vaartjes Akkrum 1964 1:08:19 1:08:56
74 Masja De Boer Oudeschoot 1971 1:08:19 1:08:57
75 Pytsje Couperus Rottum fr 1977 1:12:09 1:12:26
76 Lida Deden Heerenveen 1961 1:15:06 1:15:10
77 Gooitske Nassette Terhorne 1967 1:18:58 1:19:31
78 Meilana Wijnia Stiens 1980 1:20:43 1:20:55
79 Marijke Kooistra Stiens 1982 1:20:44 1:20:55

M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Habtom Weldemichael Heerenveen 1991 33:20 33:23
2 Harm-Jan Martens Hoogeveen 1980 34:35 34:37
3 Henri Harmsen Drachten 1988 35:59 36:01
4 Rob Van de Graaf Hoogeveen 1962 36:32 36:34
5 Henri Veldman Bontebok 1962 37:16 37:18
6 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 39:00 39:03
7 Pascal Van de Vendel Den helder 1975 39:49 39:57
8 Frits Van Twuyver Callantsoog 1969 40:01 40:06
9 Edwin Voorwinde Grouw 1973 40:07 40:14
10 Martijn Deurloo Oranjewoud 1970 40:15 40:22
11 Mark De Haan Sneek 1980 40:28 40:34
12 Martijn Schmit Grouw 1973 40:56 41:03
13 Wouter Den Dekker Heerenveen 1976 41:13 41:17
14 Henk Veenstra Gorredijk 1984 41:16 41:22
15 Martijn Dashorst Heerenveen 1972 41:25 41:29
16 Erik Leibbrand Den helder 1964 42:41 42:47
17 Frits Charbon Oranjewoud 1952 42:53 42:58
18 Jan Douwe Zuidema Damwoude 1973 42:57 43:02
19 Ronnie Sweep Leeuwarden 1983 42:54 43:14
20 Jacob Rienstra Mantgum 1970 43:14 43:22
21 Piet Rienstra Oudemirdum 1986 43:29 43:36
22 Jelle Elzinga Groningen 1981 43:49 44:01
23 Stefan Ter Wijlen Emmeloord 1984 43:57 44:02
24 Paul Van der Zwan Sneek 1966 43:53 44:07
25 Bart Bij de Leij Gorredijk 1968 44:01 44:20
26 Pieter De Jong Oldeberkoop 1972 44:35 44:44
27 Johannes Faro Wolvega 1986 45:10 45:16
28 Ben Van der Feen Gorinchem 1960 45:11 45:38
29 Bauke De Jong Heerenveen 1992 45:44 45:50
30 Jort Van Ast Rotsterhaule 1963 45:46 45:57
31 Ronnie Bakker Heerenveen 1983 46:14 46:29
32 Bennie De Boer Katlijk 1969 46:29 46:36
33 Jildert Boersma Scharnegoutum 1987 47:06 47:11
34 Egbert Vink Steenwijk 1970 47:34 47:43
35 Auke Veenbaas Harkema 1987 47:25 47:46
36 Jan Julius Buwalda Heerenveen 1981 47:41 47:47
37 Dirk Wesseling Heerenveen 1977 47:39 48:04
38 Theo Jonker Heerenveen 1987 47:47 48:11
39 Marten Van der Kamp Nij beets 1970 47:59 48:14
40 Eit Gaastra Sneek 1966 48:06 48:18
41 Markus De Boer Terwispel 1983 48:18 48:30
42 Christiaan Douma Meppel 1978 48:33 48:40
43 Geart De Jong Nieuwehorne 1973 48:42 48:49
44 Peter Van der Laan Drachten 1977 48:30 48:51
45 Dirk Willem Heerenveen 1985 49:06 49:20
46 Paul Henstra Leeuwarden 1980 49:34 49:53
47 Sijmen Veenema De knipe 1960 49:58 50:14
48 Arjen Snapper Drachten 1975 50:25 50:36
49 Frank Derksen Heerenveen 1962 50:58 51:08
50 Louis Sibma Mantgum 1968 50:56 51:16
51 Hans Nagtegaal Grouw 1956 51:10 51:26
52 Maurits De Jong Gorredijk 1969 51:09 51:36
53 Ron Van Ittersum Heerenveen 1968 51:37 51:50
54 Paul Van Goor Sneek 1953 52:17 52:37
55 Sietse Sietsma Heerenveen 1962 52:59 53:09
56 Ton Cusiel Heerenveen 1953 53:17 53:32
57 Wolter Zuid Heerenveen 1962 53:17 53:32
58 Martial Meijer Heerenveen 1988 53:27 53:53
59 Johan Smit Heerenveen 1964 53:42 53:56
60 Gerard Donker Tjalleberd 1962 53:27 53:58
61 Remco Klapdoor De knipe 1993 53:29 54:00
62 Jan Roelof Middeldorp Sneek 1965 53:39 54:01
63 Jaap Brandenburg Tjalleberd 1962 53:37 54:14
64 Rinse Tichelaar De knipe 1954 54:06 54:31
65 Peter Wijnja Mantgum 1972 54:53 55:01
66 Wildrik Stoffer Urk 1974 54:38 55:13
67 Frank Klapdoor De knipe 1962 54:50 55:21
68 Piet Otten Heerenveen 1951 55:18 55:32
69 Wiebren Spieker De knipe 1956 55:20 55:54
70 Jefta Bogaard Leeuwarden 1968 55:47 56:18
71 Jan Panhuis Leeuwarden 1946 56:19 56:34
72 Jan Portijk Wolvega 1966 56:44 56:54
73 Theewis De Jong Jonkerslan 1951 56:23 57:01
74 Jaap Glas Oranjewoud 1969 56:36 57:02
75 Jan Dirk Pruimboom Sneek 1959 56:43 57:06
76 Rikkert Besselse Goutum 1983 57:03 57:23
77 Job Feikens Heerenveen 1997 57:38 57:47
78 Cor Rameau Sneek 1955 58:31 58:52
79 Siebe Groos Opeinde 1955 58:21 59:00
80 Johan Noordenburg Jubbega 1949 58:43 59:31
81 Harry Zwanenburg Sneek 1954 59:10 59:33
82 Hans Krijnsen Heerenveen 1967 1:00:24 1:01:02
83 Kim Pama Heerenveen 1991 1:01:28 1:02:13
84 Evert Dijkstra Appelscha 1958 1:01:58 1:02:40
85 Maartje Lammers Heerenveen 1986 1:03:15 1:04:00
86 Henk Klompmaker Oudehaske 1962 1:03:26 1:04:03
87 Pieter Bruin Heerenveen 1969 1:04:07 1:04:48
88 Meindert Roosjen Leeuwarden 1943 1:06:53 1:07:25
89 Anton Schuurman Amsterdam 1936 1:08:33 1:08:46
90 Hans Bakker Heerenveen 1955 1:09:02 1:09:41
91 Reinder Sinnema Leeuwarden 1958 1:14:16 1:14:54
92 Herman Hoekstra Goutum 1952 1:14:17 1:14:55
93 Henk Hiemstra Leeuwarden 1960 1:18:52 1:19:27

V  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jacolien Ruizendaal Emmeloord 1983 1:05:00 1:05:05
2 Eva Koopman Groningen 1987 1:06:44 1:06:49

V 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:15:04 1:15:08
2 Anita Van der Wal Harlingen 1971 1:15:18 1:15:22
3 Gerry Visser Borne 1963 1:15:49 1:15:55
4 Wilma Van Galen Wolvega 1962 1:16:16 1:16:25
5 Lucia Bijl, van der Bolsward 1967 1:26:19 1:26:32

V 55+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Toos De Vries Steggerda 1960 1:26:50 1:26:56
2 Ineke Scheffer Leens 1958 1:34:50 1:35:22

M  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Riekele Kobes Leeuwarden 1986 55:10 55:13
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 55:52 55:54
3 Jorn Lemmen Groningen 1987 1:00:14 1:00:17
4 Steven Hemstra Weidum 1995 1:01:33 1:01:37

M 45-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jendo Visser Eesveen 1978 1:00:05 1:00:09

M 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der Heide Drachten 1971 58:49 58:52
2 Willem Faber Sint nicolaasga 1964 58:51 58:54
3 Kosta Poltavets De knipe 1962 1:04:24 1:04:27
4 Saco Hemstra Weidum 1968 1:05:11 1:05:18
5 Klaas Kroese Scharnegoutum 1968 1:05:33 1:05:37
6 Pieter-Jan Kooi Loppersum 1967 1:06:36 1:06:41

M 55+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Chris Draijer Oudega gem smallingerlnd 1955 1:06:16 1:06:20
2 Harm Zijlstra Heerenveen 1961 1:08:23 1:08:27
3 Erik Bakker De bult 1961 1:11:06 1:11:10
4 Eddy Oosterkamp Steggerda 1957 1:12:03 1:12:11
5 Jan Uiterwijk Mildam 1958 1:14:19 1:14:22
6 Anne Stobbe Tollebeek 1951 1:15:35 1:15:42
7 Duco Zijlstra Lekkum 1957 1:17:39 1:17:46
8 JACOB VISSER AV HEERENVEEN Heerenveen 1944 1:22:49 1:22:55
9 Leo Van Herksen Marum 1958 1:40:18 1:40:31

V  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eline Lute-Kuin Zuid-scharwoude 1977 1:11:20 1:11:23
2 Marianne Den boer Heerenveen 1973 1:11:58 1:12:13
3 Femke Hemstra Weidum 1993 1:17:01 1:17:11
4 Sofia Houwer Joure 1980 1:18:16 1:18:25
5 Marianne Wiersma Sint nicolaasga 1980 1:18:23 1:18:49
6 Ilse Jepkema Gorredijk 1993 1:18:40 1:19:04
7 Renie Plantinga Heerenveen 1966 1:23:37 1:24:13
8 Jolanda Koops-Zwambag Heerenveen 1973 1:24:26 1:24:44
9 Nienke Van Uitert Leeuwarden 1976 1:24:46 1:25:22
10 Jitske Schuurman Jubbega 1973 1:25:45 1:26:24
11 Marian Pruiksma-Terpstra Joure 1966 1:26:52 1:27:02
12 Anja Hofstra Witmarsum 1978 1:27:13 1:27:28
13 Monique Akkermans Luttelgeest 1966 1:27:50 1:28:06
14 Larisa Groenhof Wolvega 1980 1:27:57 1:28:11
15 Wilma Hemstra Weidum 1966 1:28:17 1:28:27
16 Sjoerdtje Keizer Tzum 1962 1:28:18 1:28:53
17 Jeanet Sweering Folsgare 1971 1:29:41 1:29:54
18 Aileen De Vries Groningen 1994 1:29:40 1:30:12
19 Mieke Voskuilen Heerenveen 1970 1:30:14 1:30:42
20 Karin Boersma Sint nicolaasga 1965 1:31:23 1:31:49
21 Marije Boschma Joure 1983 1:31:29 1:31:49
22 Inge Scholman Klazienaveen 1965 1:32:00 1:32:17
23 Berber Nijholt Tijnje 1979 1:32:47 1:33:09
24 Lysbet Faber Lemmer 1959 1:33:42 1:33:55
25 Maaike Visser Heerenveen 1990 1:33:29 1:33:56
26 Jolanda Jorna Heerenveen 1967 1:33:48 1:34:24
27 Renate Buma Heerenveen 1973 1:34:39 1:35:00
28 Nynke Van der Wal Oudega gaast sleat 1979 1:34:35 1:35:08
29 Karin Van den Berg Heerenveen 1978 1:34:50 1:35:12
30 Marianne Eggermont Groningen 1959 1:35:15 1:35:38
31 Alberta Buding Jubbega 1977 1:35:05 1:35:47
32 Sjet Rozenberg Lippenhuizen 1971 1:35:06 1:35:47
33 Anke Peterson Leeuwarden 1950 1:35:08 1:35:48
34 Jeltsje Ferwerda-ter Wee Joure 1961 1:36:03 1:36:38
35 Yvonne Vonk-Blaauw Nijehaske 1979 1:36:08 1:36:40
36 Lidwien Broenink Joure 1960 1:36:40 1:37:14
37 Judith Anjema Bilthoven 1987 1:37:03 1:37:35
38 Anja Lieuwes Goingarijp 2000 1:38:14 1:38:41
39 Kirsten Nijenhuis Nieuwehorne 1979 1:38:36 1:39:12
40 Marijan Van Dam Nieuwehorne 1971 1:39:14 1:39:50
41 Liesbeth Minnema Joure 1968 1:39:35 1:40:16
42 Mariska Bron Jubbega 1973 1:39:52 1:40:33
43 Loes Elgersma-Ypma Heerenveen 1974 1:40:48 1:41:08
44 Sjoerdje Tijsma Balk 1992 1:42:07 1:42:36
45 Sandra Postma Sint nicolaasga 1968 1:42:27 1:42:55
46 Jikkie Hummel de Jong Broek fr 1965 1:42:57 1:43:26
47 Dirkje Bouma De knipe 1969 1:43:08 1:43:39
48 Anna Molleman Sneek 1977 1:46:13 1:46:26
49 S. Lende van der Wolvega 1977 1:46:42 1:47:21
50 Karen De Boer Heerenveen 1971 1:46:43 1:47:21
51 Maaike Postma Tjerkgaast 1989 1:49:01 1:49:30
52 Aafke Keizer-Zijlstra Sint annaparochie 1957 1:49:52 1:50:32
53 Inge Kools Leeuwarden 1959 1:49:52 1:50:32
54 Miriam Klinker-Nip Heerenveen 1984 1:58:37 1:59:21
55 Geartsje Visser-de Groot Heerenveen 1967 1:58:38 1:59:21

M  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Paul Kuijer Leusden 1985 1:02:15 1:02:18
2 Samme Steenstra Joure 1967 1:03:31 1:03:37
3 Dimitri Solleveld Meppel 1978 1:04:18 1:04:23
4 Gearard Posthumus Heerenveen 1984 1:04:52 1:04:56
5 Marco Vd Brug Drachten 1990 1:05:18 1:05:29
6 Arjan Dijkema Zwolle 1979 1:06:29 1:06:36
7 Tjebbe Deinum Heerenveen 1975 1:08:32 1:08:50
8 Hendrik Falkena Ysbrechtum 1986 1:09:32 1:09:38
9 Richard Graaf Mantgum 1981 1:10:00 1:10:10
10 Hayco Van der Velde Heerenveen 1976 1:11:09 1:11:17
11 Teade Rispens Heerenveen 1980 1:11:59 1:12:04
12 Jelle Miedema Willemsoord 1963 1:12:23 1:12:32
13 Niels Van der Hem Dronrijp 1972 1:12:24 1:12:34
14 Walter Falkena Ysbrechtum 1959 1:12:45 1:12:51
15 Roald Van Rossum Broek fr 1963 1:13:47 1:13:54
16 Dirk De Groot Leeuwarden 1987 1:13:51 1:14:09
17 Fre Adema Oranjewoud 1965 1:14:12 1:14:19
18 Gerlof Veldstra Mildam 1984 1:15:09 1:15:14
19 Han Postma Oudeschoot 1965 1:14:59 1:15:17
20 Edward Rozendal Steenwijk 1975 1:15:04 1:15:29
21 Rudy Miedema Heerenveen 1960 1:15:28 1:15:37
22 Janaldo Keulen Sneek 1967 1:15:49 1:15:54
23 Jan Leijstra Witmarsum 1958 1:17:34 1:17:50
24 John De Jongh Emmeloord 1960 1:17:48 1:17:55
25 Peter Boersen Leeuwarden 1964 1:17:55 1:18:01
26 DouweDouwr Plantinga Heerenveen 1964 1:17:40 1:18:17
27 Jaap Van der Leij Heerenveen 1967 1:17:45 1:18:30
28 Willem Biemolt Utrecht 1971 1:18:36 1:19:18
29 Fimme Jan Wal van der Oudega gaast sleat 1971 1:19:22 1:19:41
30 Haaije Bethlehem Heerenveen 1951 1:19:25 1:19:48
31 Arnold Boers Ysbrechtum 1973 1:20:07 1:20:17
32 Wolter Jan Fonk Bontebok 1959 1:20:05 1:20:21
33 Loek Smid Hindeloopen 1961 1:20:11 1:20:35
34 Rinze Vd brug Gorredijk 1960 1:20:26 1:20:38
35 Werner De Jong Heerenveen 1972 1:20:49 1:21:03
36 Andre Dijkstra Dronrijp 1977 1:20:57 1:21:06
37 Heico Visser Heerenveen 1969 1:21:02 1:21:24
38 Daan De Koster Heerenveen 1973 1:21:44 1:22:27
39 Jappie Walstra Tijnje 1965 1:22:17 1:22:28
40 Bart Sternsdorff Heerenveen 1985 1:22:15 1:22:49
41 Paul Benjamins Emmeloord 1963 1:22:39 1:22:57
42 Jan Nanninga Leeuwarden 1961 1:23:51 1:24:24
43 Jurjen Sweering Folsgare 1969 1:23:57 1:24:25
44 Alex Van Dalen Heerenveen 1964 1:24:44 1:25:06
45 Eelco Knijft Heerenveen 1980 1:24:57 1:25:23
46 Robin Pryke Oudehaske 1975 1:25:05 1:25:23
47 Siebo De Graaf Heerenveen 1983 1:25:06 1:25:40
48 Sipko Feikens Heerenveen 1963 1:25:54 1:26:03
49 Fedde Beijert Ureterp 1970 1:26:05 1:26:16
50 Wieger Achtien Heerenveen 1969 1:25:41 1:26:24
51 Nico Kramer Oudehaske 1955 1:26:02 1:26:27
52 Antonius De Ridder Groningen 1955 1:26:16 1:26:37
53 Hendrik Stoelwinder Heerenveen 1956 1:26:46 1:27:07
54 Ben Scholman Klazienaveen 1966 1:27:13 1:27:30
55 Cor Kort Steenwijk 1966 1:27:35 1:28:16
56 Egbert Geertsma Groningen 1961 1:28:18 1:28:32
57 Chris Speelman Sneek 1969 1:28:19 1:28:44
58 Wybe Sierksma Marrum 1960 1:28:24 1:28:52
59 Bertus Jaarsma Heerenveen 1968 1:28:35 1:28:57
60 Edwin Claessens Espel 1965 1:28:52 1:29:19
61 Meinte Wesselius Wommels 1959 1:29:33 1:29:55
62 Wiebe Biesma Heerenveen 1957 1:29:22 1:30:03
63 Albert Hoeksma Grouw 1965 1:29:50 1:30:04
64 Michiel Baake Warga 1981 1:29:34 1:30:10
65 Dick Wielenga Leeuwarden 1962 1:29:55 1:30:29
66 Bram Molenaar De knipe 1961 1:31:10 1:31:23
67 Menno Roskam Sneek 1965 1:31:13 1:31:39
68 Wieger Sinnema Sneek 1958 1:31:35 1:31:59
69 Kees Visser De knipe 1961 1:33:30 1:33:57
70 Peter De Winter Heerenveen 1972 1:34:47 1:35:31
71 Jaap Wit Heerhugowaard 1948 1:35:05 1:35:46
72 Febo Perdok Heerenveen 1951 1:35:50 1:36:20
73 Patrick Schmit Gorredijk 1972 1:35:48 1:36:31
74 Foppe Van Dijk Nijetrijne 1966 1:36:27 1:36:44
75 Jan Miedema Joure 1956 1:36:39 1:37:13
76 Jan Anjema De wilgen 1958 1:37:02 1:37:34
77 Marco Waterlander Heerenveen 1968 1:38:08 1:38:51
78 Riekele Heida Heerenveen 1947 1:38:24 1:38:56
79 Peter Velthuis Groningen 1954 1:38:54 1:39:18
80 Ger Kempers Heerenveen 1963 1:41:53 1:42:16
81 Geert Kraak Heerenveen 1934 1:41:57 1:42:17
82 Hylke Hoekstra Heerenveen 1966 1:41:57 1:42:35
83 Marco Van Wier Heerenveen 1970 1:45:13 1:45:40
84 Redmer Dijkstra Bontebok 1987 1:45:14 1:45:40
85 Kiek Rem Hemrik 1952 1:46:41 1:47:15
86 Edson Sambro Heerenveen 1981 1:58:36 1:59:21
87 Patrick Dijkhuizen Sneek 1972 2:02:30 2:02:56

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ydwine Van der Veen Goutum 1993 1:12:22 41:46 1:54:08 1:54:13
2 Jacquelien Van Bloois Emmeloord 1964 1:21:29 48:41 2:10:10 2:10:27
3 Gieny Van Niejenhuis Almere 1961 1:22:04 49:14 2:11:18 2:11:26
4 Anita Fokkens Terzool 1972 1:26:12 50:19 2:16:31 2:16:47
5 Jolanda Akkermans Marknesse 1968 1:29:59 52:07 2:22:06 2:22:22
6 Alinda Kiel Wolvega 1981 1:28:19 54:05 2:22:24 2:23:03
7 Janny Veenstra Drachten 1973 1:31:00 53:46 2:24:46 2:25:13
8 Geeske Zonderland Drachten 1970 1:31:03 53:45 2:24:48 2:25:13
9 Marian Van der Hoek Boornbergum 1971 1:32:00 55:00 2:27:00 2:27:26
10 Christina Sterkenburgh Oldeholtpade 1980 1:31:38 59:40 2:31:18 2:31:37
11 Ester Douma Sneek 1995 1:36:02 1:03:27 2:39:29 2:39:40
12 Froukje Van Welie Leeuwarden 1954 1:37:19 1:05:51 2:43:10 2:43:43
13 Wil Pijl Dronrijp 1959 1:37:18 1:05:54 2:43:12 2:43:45
14 Sjoukje De Glee Baard 1968 1:43:00 1:00:26 2:43:26 2:44:02

M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Jan Venhuizen Appingedam 1968 57:42 35:03 1:32:45 1:32:48
2 Erik Bolding Tuk 1983 58:00 36:10 1:34:10 1:34:13
3 Ynte Lemstra Lemmer 1990 1:05:51 38:50 1:44:41 1:44:45
4 Ilan Palstra Workum 1972 1:07:20 38:11 1:45:31 1:45:34
5 Rene Kromkamp Wolvega 1988 1:07:33 40:16 1:47:49 1:47:54
6 Bob Van der Weg Ouwsterhaule 1968 1:08:19 39:40 1:47:59 1:48:15
7 Wiebe Koopmans Scharnegoutum 1974 1:05:51 44:06 1:49:57 1:50:01
8 Johannes Van der Veen Goutum 1957 1:12:22 41:47 1:54:09 1:54:14
9 Rik De Graaf Lemmer 1987 1:10:01 44:31 1:54:32 1:54:38
10 Edwin Veenstra Joure 1983 1:12:12 43:35 1:55:47 1:55:53
11 Ytsen De Boer Steenwijk 1966 1:10:31 46:56 1:57:27 1:57:34
12 Hans Versteeg Wolvega 1959 1:12:30 46:21 1:58:51 1:59:00
13 Kees Kiestra Terzool 1965 1:17:04 45:26 2:02:30 2:02:46
14 Eddy Grootemaat Gorredijk 1971 1:12:34 50:47 2:03:21 2:03:31
15 Jasper Keizer Sint annaparochie 1957 1:17:04 47:41 2:04:45 2:04:52
16 Wennie Brouwer Sneek 1963 1:16:22 48:39 2:05:01 2:05:10
17 Joris Van Althuis Arum 1974 1:17:00 48:20 2:05:20 2:05:24
18 Nanne Van der Veer Elahuizen 1964 1:18:39 50:44 2:09:23 2:09:40
19 Niek Janssen Eindhoven 1987 1:20:08 49:15 2:09:23 2:10:04
20 Rob Swart Sneek 1959 1:21:11 49:32 2:10:43 2:10:57
21 Martijn Bergsma Balk 1976 1:23:06 51:04 2:14:10 2:14:21
22 Nikolai Taldikin Terband 1987 1:18:08 58:32 2:16:40 2:16:56
23 Harry Kuipers Leek 1961 1:26:36 50:19 2:16:55 2:17:14
24 Rob Pestman Dokkum 1978 1:27:08 50:25 2:17:33 2:18:16
25 Arnoud Kisjes Harlingen 1985 1:24:46 54:22 2:19:08 2:19:21
26 Leo Vaandrager Luttelgeest 1958 1:26:17 53:24 2:19:41 2:19:57
27 Rene Bruinsma Tijnje 1959 1:25:00 54:21 2:19:21 2:19:57
28 Jeffery Robbers Leeuwarden 1963 1:26:16 55:17 2:21:33 2:21:51
29 J. De Lange Molenend 1947 1:28:08 53:54 2:22:02 2:22:25
30 Meine Hoitsma Kollum 1956 1:28:46 54:07 2:22:53 2:23:05
31 Marten Jager Dronrijp 1970 1:29:23 55:16 2:24:39 2:25:03
32 Murk Postma Oudehaske 1955 1:35:50 50:29 2:26:19 2:26:37
33 Karst Anema Stiens 1946 1:31:29 55:10 2:26:39 2:26:54
34 Rick Isidora Sneek 1969 1:30:23 57:49 2:28:12 2:28:55
35 Maarten Van den Berg Joure 1966 1:32:35 1:02:16 2:34:51 2:35:37
36 Ger Van Nijkerken Eext 1950 1:38:49 1:03:02 2:41:51 2:42:21
37 Francisco Oosterbaan Goenga 1968 1:42:59 1:05:46 2:48:45 2:49:22
38 Anton Langeberg Roordahuizum 1967 1:46:48 1:03:31 2:50:19 2:50:59
39 Ronald Hoekstra Roordahuizum 1966 1:46:48 1:07:26 2:54:14 2:54:55