Uitslagenlijst
13-05-2017  Crossloop Eikelhof  Olst

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m 9  Kidsrun 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Naëll Huijsmans Lemelerveld 2007 3:25
2 Julynn Huijsmans Lemelerveld 2009 4:20
3 Loueann Huijsmans Lemelerveld 2012 5:50
4 Lynn Van Onzen Deventer 2012 6:24

Jongens t/m 9  Kidsrun 1 km
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Roan Mekenkamp Olst 2011 5:41

V16-  Jeugdrun 2 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Esmee Mulder Nijverdal 2005 3:41 3:50 7:31
2 Cindy Hofstede Olst 2003 3:48 4:00 7:48
3 Noor Van Onzen Deventer 2008 4:58 5:25 10:23

V40-  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Yvonne Meijer Witharen 1979 20:51
2 Inge Kolkman Olst 1991 24:35
3 Susanne Mekenkamp Olst 1978 26:32
4 Angela De Boer Dalfsen 1985 27:28
5 Nicole Schrijver Raalte 1993 28:42
6 Marloes Nijkamp Nieuwleusen 1985 29:46
7 Rosa Dickhof Steenenkamer 2004 31:27
8 Anne Lohuis Olst 1978 31:49
9 Marjolein Bisschop Dalfsen 1982 35:21
10 Ellen Van Doornmolen Olst 1989 36:05

V40+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Marian Fuselier Heino 1962 23:26
2 Jenny Timmer Arends Wesepe 1960 31:27
3 Diana De Haan Steenenkamer 1966 32:17

M40-  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Mark Groot Bronsvoort Marienheem 1987 18:37
2 Remco Groot Beumer Raalte 1977 20:25
3 Erwin Kerkmeijer Olst 1988 22:18
4 Tom Mulder Olst 1986 24:03
5 Axel Timmer Arends Wesepe 1993 25:15
6 Tom Te Winkel Zwolle 1991 26:13
7 Frank Kruitbosch Heeten 1986 27:30
8 Luke Niesink Deventer 1984 27:53
9 Koen Wertheim Olst 2005 28:40

M40+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Edwin Roelofs Raalte 1971 28:07
2 David Wertheim Salomonson Olst 1969 30:21

M50+  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5 km Foto
1 Gerrit Morrenhof Heino 1966 26:32
2 Toon Woertman Deventer 1955 27:41
3 Henk Benter Raalte 1966 28:15
4 Martin Kleine schaars Raalte 1959 29:32
5 Gerard Boerkamp Olst 1955 29:39
6 Tonny Holleboom Broekland ov 1953 29:51
7 Eef Scheltinga Olst 1961 30:59
8 Ronald Borkent Deventer 1964 31:10
9 Benny Koerhuis Raalte 1958 33:48

V40-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Inge Boere Deventer 1986 30:19 31:48 1:02:07
2 Frederike De Weerd Deventer 1987 30:19 31:48 1:02:07

V40+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Rietje Neplenbroek Raalte 1967 26:57 28:03 55:00

M40-  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Bart Bootsveld Heino 1996 20:59 22:22 43:21
2 Johannes Kolkman Zwolle 1990 22:33 23:47 46:20

M40+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 John Blankhorst Raalte 1971 21:12 22:37 43:49
2 Wilfred Loozeman Raalte 1972 21:28 22:39 44:07
3 Marco Schouwstra Zwolle 1970 28:43 30:11 58:54

M50+  10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 René Poppe Zwolle 1966 19:38 20:42 40:20
2 Gerard Lugtenberg Heino 1963 20:45 20:59 41:44
3 Jacco Bonhof Raalte 1966 23:51 25:21 49:12
4 Gerard Gerritsen Deventer 1954 24:55 25:32 50:27
5 Tino Verburg Olst 1960 24:54 25:33 50:27