Uitslagenlijst
18-11-2012  Scholenloop 2012  Raalte

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes  Jeugd recreatieloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Milou Nikamp Marienheem 2002 6:54
2 Elien Schutte Olst 2003 7:09
3 Yvette Van Ekeren Nieuw heeten 2002 7:17
4 Iris De Haan Raalte 2002 7:36
5 Minke Kodden Raalte 2001 7:38
6 Sanne Loozeman Raalte 2003 7:39
7 Bodien Scholing Raalte 2002 7:43
8 Romy Van der Maas Raalte 2003 7:51
9 Jinke Blankenvoorde Raalte 2002 7:55
10 Mace Middelkamp Broekland ov 2005 8:24
11 Julia Leferink Raalte 2002 8:27
12 Tara Wladasch Marienheem 2004 8:27
13 Silke Van Egmond Holten 2002 8:30
14 Kaylee Voorhorst Raalte 2003 8:41
15 Zoe Tuitert Marienheem 2002 8:46
16 Linn Mijsters Marienheem 2003 8:48
17 Lieke Rothengatter Nieuw heeten 2002 8:49
18 Liset Ganzevles Raalte 2004 8:54
19 Michelle Huisman Raalte 2004 8:54
20 Demi Schrijver Nieuw heeten 2003 8:57
21 Hanne Koerhuis Raalte 2004 9:00
22 Isa Ten Broeke Luttenberg 2004 10:15
23 Lisa Jansman Luttenberg 2004 10:15
24 Lieke Jansink Raalte 2004 10:36
25 Dyone Poppe Haarle gem hellendoorn 2002 11:21
26 Lieke Velthausz Raalte 2005 11:55
27 Mijs Van der Pol Wijhe 2001 11:55
28 Linde Schrijver Raalte 2006 11:58
29 Milena Krzyzanowska Nieuw heeten 2001 12:10
30 Zoƫ Vree Egberts Nieuw heeten 2002 12:11
31 Melissa Jansen of Lorkeers Haarle gem hellendoorn 2002 15:23

Jongens  Jeugd recreatieloop 1500m
Plts Naam Woonplaats GJ 750 m Foto
1 Dylan Ten broeke Raalte 2002 6:50
2 Sem Land Raalte 2002 6:55
3 Luca Jansen Holleboom Marienheem 2001 7:02
4 Levi Akkerdijk Marienheem 2002 7:03
5 Thijme Mars Raalte 2000 7:05
6 Thijs Hagen Raalte 2002 7:09
7 Jorn Van den Berg Raalte 2002 7:26
8 Rinse Heuvink Marienheem 2002 7:28
9 Ruben Pronk Marienheem 2001 7:31
10 Reno Poppe Haarle gem hellendoorn 2004 7:42
11 Yuri Koopman Raalte 2003 7:42
12 Ryan Valk Raalte 2002 7:46
13 Job Koerhuis Raalte 2002 7:47
14 Luke Heymerikx Marienheem 2003 7:49
15 Daan Reimert Marienheem 2003 7:52
16 Mart Mijsters Marienheem 2001 7:52
17 Jorn Kruiper Marienheem 2002 7:54
18 Thomas Wladasch Marienheem 2003 8:26
19 Thomas Westenenk Raalte 2001 8:35
20 Bram Van der Pol Wijhe 2004 8:37
21 Lucas Berg Raalte 2003 8:47
22 Max Pattimukaij Raalte 2001 8:53
23 Julian Mollink Raalte 2002 10:34
24 Robin Mollink Raalte 2004 10:53

Meisjes  Jeugd prestatieloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Dominique Tielbeek Raalte 2000 8:02 7:41 15:43
2 Sharon Te Wierik Raalte 2002 7:58 7:54 15:52
3 Madelon Hutten Broekland ov 2002 8:23 8:08 16:31
4 Britten Bras Raalte 2001 8:22 9:33 17:55
5 Britt Aa Raalte 2000 8:26 9:45 18:11
6 Nikki Blankenvoorde Raalte 2001 8:26 9:46 18:12
7 Amber Freriks Raalte 2000 8:51 9:41 18:32
8 Maud Van der woude Raalte 2003 10:10 11:47 21:57
9 Nomi Linthorst Raalte 2003 10:10 11:47 21:57
10 Jette Viscaal Raalte 2003 10:23 12:34 22:57
11 Janae Perret Raalte 2002 10:22 15:43 26:05

Jongens  Jeugd prestatieloop 3km
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto Foto
1 Joeri Pol Nieuw heeten 2000 6:13 6:18 12:31
2 Flynn Schrijver Nieuw heeten 2002 6:13 6:30 12:43
3 Sid Middelkamp Broekland ov 2002 7:29 6:40 14:09
4 Stef Reijlink Nieuw heeten 2002 7:05 7:14 14:19
5 Steye Bouwman Nieuw heeten 2001 7:05 7:16 14:21
6 Max Muller Raalte 2002 8:01 6:45 14:46
7 Rick Westerhof Raalte 2001 7:06 7:41 14:47
8 Nout Wippert Marienheem 2003 7:34 7:28 15:02
9 Daren Doorgeest Raalte 2001 7:43 7:25 15:08
10 Martijn Van Rossum Nieuw heeten 2002 7:27 7:43 15:10
11 Rick Schrijver Marienheem 2001 7:35 7:36 15:11
12 Kevin Jansen Holleboom Marienheem 2001 7:46 7:27 15:13
13 Kevin Bruggeman Marienheem 2000 7:44 7:37 15:21
14 Teun Schrijver Marienheem 2001 7:49 7:41 15:30
15 Wessel Jansink Raalte 2002 8:02 8:02 16:04
16 Jelle TenDen Raalte 2002 7:49 8:23 16:12
17 Rowen Voorhorst Raalte 2000 7:52 8:24 16:16
18 Pim Van den Broek Raalte 2001 7:52 8:24 16:16
19 Elroy Huizinga Nieuw heeten 2002 7:49 8:59 16:48
20 Jordy Jansen of lorkeers Haarle gem hellendoorn 1999 7:30 9:21 16:51
21 Lars Volkmann Haarle gem hellendoorn 2003 8:01 9:19 17:20
22 Camiel Toonk Raalte 2003 8:03 9:47 17:50
23 Fahad Abdi Raalte 2001 8:46 10:06 18:52
24 Stijn Middelkamp Raalte 2002 9:16 9:39 18:55
25 Jort Koopman Raalte 2000 9:16 9:40 18:56
26 Gijs Schrijver Nieuw heeten 2001 9:24 12:27 21:51
27 Damian Krzyzanowski Nieuw heeten 2000 9:52 12:02 21:54