Uitslagenlijst
03-11-2013  DRW Run Bike Run en DRW kidsrun  Nijverdal

Tip: gebruik de toetscombinatie Control+F om te zoeken.

Meisjes t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Iris Poelakker Nijverdal 2005 4:49
2 Iris Spijkerman Nijverdal 2004 4:57
3 Liselot Nekkers Nijverdal 2004 5:21
4 Dimphy Nieland Nijverdal 2004 5:22
5 Iris Maatman Nijverdal 2004 5:22
6 Bijou Oosterlaar Nijverdal 2004 5:23
7 Janique Hakkert Nijverdal 2004 5:27
8 Jennifer Smit Nijverdal 2003 5:34
9 Sophie Van Uffelen Nijverdal 2005 5:34
10 Indy Pronk Nijverdal 2004 5:48
11 Nadia Siti Nijverdal 2003 5:49
12 Maud Schrijvers Nijverdal 2005 5:54
13 Xue Janssen Nijverdal 2004 5:55
14 S. Maatman Nijverdal 2003 5:56
15 Julia Koedijk Nijverdal 2005 5:58
16 Cheyenne Klink Nijverdal 2005 5:59
17 Nicky Grobben Nijverdal 2005 6:01
18 Isa Van den Berg Hellendoorn 2007 6:04
19 Anne-Britt Willems Nijverdal 2004 6:08
20 Wendel Ponsteen Nijverdal 2006 6:09
21 Nynke Ter Halle Hellendoorn 2005 6:10
22 Pien Gorter Nijverdal 2006 6:15
23 Jayda Stokman Nijverdal 2006 6:15
24 Maud Klein Nijverdal 2004 6:19
25 Barbara Spierings Nijverdal 2004 6:23
26 Dagmar Van Dellen Nijverdal 2007 6:31
27 Melissa Valk Hellendoorn 2005 6:34
28 Faye Verdriet Nijverdal 2004 6:38
29 Demi Hallink Nijverdal 2005 6:50
30 Anouk Ravenshorst Nijverdal 2006 6:52
31 Tara Ten Brummelhuis Nijverdal 2004 6:55
32 B. Veneklaas Nijverdal 2004 6:56
33 Lotte Schrijvers Nijverdal 2008 7:00
34 Lynn Ten Dam Nijverdal 2006 7:05
35 Meike Jellema Nijverdal 2006 7:07
36 Meijke Ter Haar Nijverdal 2005 7:07
37 Eline Zwiers Nijverdal 2004 7:13
38 J. Rudde Nijverdal 2005 7:13
39 Sannah Calkhoven Nijverdal 2006 7:14
40 Tess Nij Bijvank Nijverdal 2007 7:14
41 Marly Van Gaal Nijverdal 2004 7:14
42 J. Veneklaas Nijverdal 2007 7:19
43 Pien Ten dam Nijverdal 2009 7:24
44 Sarah Rudde Gonsalves Nijverdal 2006 7:24
45 S. Veneklaas Nijverdal 2006 7:36
46 Emma Viet Hellendoorn 2007 7:37
47 Noor Van der Wal Nijverdal 2006 7:39
48 Silke Machielsen Nijverdal 2009 7:43
49 Merel Beldman Nijverdal 2007 7:52
50 Demi Legebeke Hellendoorn 2005 7:52
51 Juliette Veerman Nijverdal 2008 8:41
52 Lieke Hutters Nijverdal 2008 8:43
53 Jolie Stokman Nijverdal 2009 8:45

Jongens t/m groep 6  Kidsrun t/m groep 6
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Niels Riemers Nijverdal 2003 4:32
2 Renzo Poelakker Nijverdal 2004 4:33
3 Bram Rodijk Nijverdal 2003 4:33
4 Brent Dekker Hellendoorn 2005 4:47
5 Ruben Van der Wal Nijverdal 2004 4:52
6 Michael Maatman Nijverdal 2004 4:56
7 Thijmen Knobben Nijverdal 2006 4:58
8 S. Eektimmerman Nijverdal 2004 5:03
9 Siebrand Van Dellen Nijverdal 2005 5:04
10 Scott Klink Nijverdal 2004 5:10
11 Sem Geuzendam Nijverdal 2004 5:14
12 M. Eilders Nijverdal 2004 5:15
13 Bjorn Bruinsma Nijverdal 2006 5:18
14 Jirri Ter Brugge Nijverdal 2006 5:19
15 Sean Ekkelkamp Nijverdal 2005 5:21
16 Tom Evers Nijverdal 2005 5:26
17 Tristen Valk Hellendoorn 2005 5:27
18 Lars Ten Brummelhuis Nijverdal 2005 5:28
19 Emiel Ravenshorst Nijverdal 2004 5:34
20 Jesse Machielsen Nijverdal 2006 5:36
21 Brian Berendijk Nijverdal 2006 5:48
22 Niels Evers Nijverdal 2007 5:51
23 Twan Jacobs Hellendoorn 2006 5:54
24 Jay Van Weezep Nijverdal 2004 5:56
25 Sep Ponsteen Nijverdal 2007 6:00
26 Maarten Mollink Nijverdal 2007 6:03
27 David Spierings Nijverdal 2006 6:05
28 Luuk Nitert Nijverdal 2007 6:06
29 Simon Veerman Nijverdal 2007 6:18
30 GR. Schellevis Nijverdal 2005 6:25
31 Sven Jacobs Hellendoorn 2008 6:37
32 Jochem Ter Haar Nijverdal 2007 6:37
33 Ian Ekkelkamp Nijverdal 2007 6:39
34 Joël Kamp Nijverdal 2007 6:40
35 JESSE Jellema Nijverdal 2007 6:47
36 Thomas Calkhoven Nijverdal 2008 6:55
37 Lenn Van den Born Nijverdal 2008 6:57
38 Jalil Siti Nijverdal 2005 7:07
39 Sten Dekker Hellendoorn 2007 7:07
40 Senna Felix Nijverdal 2005 7:10
41 Kars Jellema Nijverdal 2007 7:18
42 Abel Rudde Gonsalves Nijverdal 2008 7:19
43 Tim Stokkers Nijverdal 2008 8:01
44 Daan Middelkamp Nijverdal 2008 8:26
45 Marco Zwiers Nijverdal 2006 8:30
46 Jim Dijkstra Nijverdal 2010 9:57
47 D. Valk Nijverdal 2010 9:58

Meisjes groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Romy Poelakker Nijverdal 2002 4:15
2 Renée Mollink Nijverdal 2002 4:41
3 Danique Poelakker Nijverdal 2003 4:42
4 Fleur Leferink Nijverdal 2002 4:53
5 Jodie Bruinsma Nijverdal 2001 4:54
6 Odessa Strik Nijverdal 2003 5:04
7 Marit Dekker Hellendoorn 2002 5:43
8 Toos De Jong Oosterwolde fr 2003 5:47
9 Anna Ter Harmsel Nijverdal 2001 5:57
10 Merrin Schellevis Nijverdal 2002 6:21

Jongens groep 7 & 8  Kidsrun groep 7 & 8
Plts Naam Woonplaats GJ 1 km Foto
1 Teun Gorter Nijverdal 2001 4:23
2 Jelle Hogenkamp Nijverdal 2002 4:25
3 Lucas Van Langevelde Nijverdal 2002 4:35
4 Ruben Snoek Nijverdal 2003 4:53
5 Jasper Mollink Nijverdal 2002 5:03
6 Niek Hallink Nijverdal 2001 5:04
7 Imre Ter Halle Hellendoorn 2003 5:12
8 Kamiel Nekkers Nijverdal 2002 5:17
9 Waut Van gaal Nijverdal 2002 5:23
10 Ruben Hartkamp Nijverdal 2002 5:54

DAMES  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Annemiek Veenkamp Zeewolde 1972 1:36:14 1:36:21
2 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:38:56 1:38:59
3 Christina Draijer Groningen 1988 1:42:43 1:42:53
4 Margo Maasman Apeldoorn 1982 1:49:21 1:49:28
5 Ivonne Wessels Hellendoorn 1978 1:52:46 1:52:51
6 Lynn Peters Hengelo ov 1995 1:53:18 1:53:22
7 Sylvie Boermans Duivendrecht 1979 1:54:16 1:54:29
8 Marije Engels 's-gravenhage 1974 1:54:22 1:54:29
9 Debora Van Houdt Hattem 1979 1:54:42 1:54:52
10 Judith Hulsman Lemelerveld 1969 1:56:00 1:56:04
11 Bo Van Heeringen Arnhem 1987 1:57:59 1:58:06
12 Susan Van milligen Hoornsterzwaag 1977 1:59:27 1:59:37
13 Elsbeth Rispens Gorredijk 1967 1:59:49 1:59:59
14 Marieke Kettelerij Hoevelaken 1979 2:00:58 2:01:10
15 Anneke Kosse Nieuw vennep 1981 2:01:07 2:01:15
16 Judith Platje Daarle 1985 2:18:34 2:18:48

MSEN  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Hendrik Venema Nijmegen 1983 1:18:13 1:18:14
2 Carlos Baltus Nijmegen 1985 1:18:29 1:18:30
3 Diederik Scheltinga Arnhem 1985 1:21:37 1:21:38
4 Paul Kneppers Delft 1984 1:21:53 1:21:55
5 Jos Wilbrink Groningen 1991 1:21:59 1:22:07
6 Roelof De Roos Leeuwarden 1978 1:22:20 1:22:21
7 Mark Saathof Nijverdal 1973 1:22:42 1:22:44
8 R.L.J. Verhoeven Enschede 1992 1:22:46 1:22:49
9 Maarten Janssen Hengelo ov 1981 1:23:16 1:23:18
10 Berni Prins Zevenhuizen gn 1981 1:23:28 1:23:31
11 Niels Grote Beverborg Groningen 1992 1:23:59 1:24:07
12 Jeroen Lute Zuid-scharwoude 1981 1:24:26 1:24:27
13 Michiel Broeksma Zwolle 1982 1:24:54 1:24:56
14 Arjan Kroezen Hardenberg 1994 1:25:16 1:25:20
15 Thom Rutten De bilt 1975 1:25:38 1:25:41
16 Stef Schreutelkamp Nijmegen 1977 1:25:56 1:26:02
17 Matthijs Imhof Nijverdal 1982 1:25:59 1:26:02
18 Marco Muller Holten 1992 1:26:17 1:26:18
19 Rémi Jansen Zeewolde 1974 1:26:37 1:26:39
20 Matthijs Pot Hengelo ov 1984 1:26:52 1:26:57
21 Janhenk Klein Lugtenbeld Hellendoorn 1974 1:27:13 1:27:16
22 J.C.M. Ouweneel Gouda 1985 1:27:16 1:27:20
23 Paco Van der Reijden Heerenveen 1979 1:27:23 1:27:27
24 Martijn Schutteman Rijssen 1975 1:29:08 1:29:10
25 Frank Janssen Groningen 1988 1:29:11 1:29:14
26 Martijn Verhoeven Heesch 1987 1:29:47 1:29:50
27 Dave Jonker Ermelo 1998 1:30:39 1:30:42
28 Francis Schaefers Zetten 1987 1:30:52 1:30:58
29 R. Hiddink Zwolle 1986 1:30:49 1:31:00
30 Bouke Scheltinga Huissen 1994 1:31:28 1:31:33
31 Jim Otter Amerongen 1990 1:31:49 1:31:52
32 Jessie Muller Holten 1994 1:32:00 1:32:02
33 Arjen Eggink 's-gravenhage 1977 1:32:31 1:32:37
34 Ferry Van den Berg Hellendoorn 1979 1:33:03 1:33:08
35 Jeroen Celie Ermelo 1982 1:33:46 1:33:48
36 Bram De Groot De bilt 1979 1:33:50 1:33:54
37 F. Bartels Nijmegen 1979 1:34:32 1:34:41
38 Erik jan Thalen Roden 1982 1:34:42 1:34:51
39 Tom Sans Rijssen 1980 1:36:02 1:36:06
40 Rudy Boonekamp Utrecht 1985 1:36:10 1:36:22
41 Mike Lemmen Hoge hexel 1977 1:37:01 1:37:08
42 D.G. Nijland Utrecht 1977 1:38:06 1:38:18
43 Dave Visser Ijmuiden 1979 1:39:41 1:39:43
44 Edwin Gerrits Vroomshoop 1976 1:40:05 1:40:16
45 Pieter Antuma Haren gn 1978 1:41:13 1:41:20
46 Emiel Voorhuis Hengelo ov 1982 1:41:29 1:41:35
47 Maarten Mensink Groningen 1983 1:42:40 1:42:46
48 Arjan Glandrup Enschede 1985 1:44:13 1:44:22
49 Arjan Verbree Jaarsveld 1978 1:44:26 1:44:29
50 Gijs Wasseveld Zutphen 1982 1:44:29 1:44:35
51 Hendrikus Ter Horst Arnhem 1985 1:45:44 1:45:51
52 Rick Niemeijer Amsterdam 1984 1:46:54 1:47:03
53 Dennis Van de Pol Hoevelaken 1979 1:47:06 1:47:18
54 Robert Haandrikman Hengelo ov 1980 1:47:24 1:47:31
55 Rien De Wals Hengelo ov 1983 1:47:36 1:47:42
56 L. Van Dorth Hengelo ov 1983 1:48:25 1:48:34
57 Giacomo Van der Vegt Warnsveld 1978 1:48:30 1:48:39
58 Sander Jansen Zeewolde 1976 1:49:29 1:49:35
59 Harold Bruggeman Raalte 1976 1:49:52 1:50:00
60 Luuk Grote Beverborg Hengelo ov 1995 1:51:47 1:51:56
61 Gerard Meijerink Vroomshoop 1979 1:52:20 1:52:31
62 Danny Waterink Vriezenveen 1984 1:52:21 1:52:32
63 Edwin Dollekamp Enschede 1989 1:56:09 1:56:14
64 Jasper Brinksma Zwolle 1978 1:56:48 1:56:58
65 Maarten Jansen Enschede 1982 1:57:04 1:57:18
66 Sander Middelkamp Hellendoorn 1976 1:59:33 1:59:44
67 Ronnie Groeneweg Goor 1976 2:00:50 2:00:55
68 Jeroen Jansen Markelo 1981 2:00:58 2:01:10
69 Rob Kelder Nijverdal 1976 2:07:53 2:08:06
70 Robbin Pott Warnsveld 1980 2:16:19 2:16:31

M40  Run Bike Run individueel
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Arie De jong Oosterwolde fr 1972 1:18:41 1:18:44
2 G. Mulderij Elim 1973 1:21:42 1:21:52
3 Patrick Ter Brugge Nijverdal 1969 1:26:00 1:26:01
4 Thomas Van den Hof Hierden 1971 1:25:57 1:26:02
5 S.J. Ten Brugge Nijverdal 1971 1:26:00 1:26:07
6 Bas Pieterse Zeewolde 1960 1:26:23 1:26:26
7 Erik Seebus Renkum 1962 1:26:57 1:27:02
8 Samme Steenstra Joure 1967 1:27:23 1:27:26
9 Henkjan Van Goor Daarlerveen 1972 1:30:46 1:30:48
10 Peter Visscher De wijk 1964 1:35:16 1:35:23
11 Bert Luchies Vroomshoop 1969 1:35:20 1:35:25
12 Huub Poppe Haarle gem hellendoorn 1967 1:35:45 1:35:54
13 B.M. Brijder Heerenveen 1971 1:36:14 1:36:19
14 Johnny Kat Hoogeveen 1963 1:36:28 1:36:34
15 Gerard Zwaferink Oldenzaal 1964 1:36:49 1:36:57
16 Rob Bruns Harbrinkhoek 1966 1:36:56 1:37:07
17 Robert Ten Hove Hellendoorn 1970 1:37:04 1:37:09
18 Alfons Marsman Lemelerveld 1970 1:37:11 1:37:15
19 Eltjo Biemold Assen 1969 1:37:34 1:37:44
20 Jeroen Van Dijk Zwolle 1966 1:37:43 1:37:49
21 Douwe Weima Nijverdal 1963 1:37:56 1:38:00
22 Wietze Gorter Oosterwolde fr 1969 1:38:01 1:38:06
23 Harco Draaijer Deventer 1966 1:38:36 1:38:40
24 Raymond Rosendaal Didam 1969 1:39:49 1:39:57
25 Ed Beekman Zeewolde 1964 1:40:00 1:40:10
26 Kees Timmerman Den ham ov 1971 1:41:08 1:41:13
27 Roland Schröder Ijsselstein ut 1968 1:41:10 1:41:16
28 Niels Olij Borne 1972 1:41:20 1:41:26
29 Koos Meinsma Velp gld 1965 1:41:18 1:41:27
30 Iwan De Wit Apeldoorn 1973 1:41:34 1:41:41
31 Henk Bokhove Nijverdal 1962 1:41:43 1:41:52
32 Laurens Verwoest Deventer 1966 1:42:34 1:42:43
33 Richard Geuzendam Nijverdal 1970 1:43:09 1:43:22
34 Jan arnold Bakker Heino 1969 1:43:18 1:43:24
35 Edwin Dangremond Rijssen 1972 1:44:23 1:44:27
36 Eric De Jong Hengelo ov 1965 1:44:34 1:44:44
37 Dirk Duijn Roderesch 1964 1:44:41 1:44:50
38 Albert Rosendahl Hengelo ov 1964 1:45:22 1:45:29
39 Remco Geerdink Goor 1971 1:45:56 1:46:02
40 Wouter Bakker Hellendoorn 1973 1:46:53 1:47:01
41 Mark Krus Didam 1971 1:48:10 1:48:19
42 L. Betshof Hengelo ov 1966 1:48:20 1:48:23
43 Edwin Buisman Bornerbroek 1970 1:48:25 1:48:31
44 Gerben Hakkert Nijverdal 1972 1:48:27 1:48:37
45 Jan Engbers Enschede 1958 1:49:10 1:49:20
46 Marc Woolderink Almelo 1972 1:50:56 1:51:03
47 Enrico Schumer Nijverdal 1972 1:52:35 1:52:43
48 G.C. Dorsthorst Epe 1972 1:52:38 1:52:45
49 John Schumer Vriezenveen 1973 1:53:12 1:53:22
50 Benny Everts Zwolle 1968 1:53:38 1:53:43
51 John Engbers Hellendoorn 1966 1:53:44 1:53:55
52 Ahmed Mohammad Utrecht 1968 1:55:26 1:55:37
53 Johan Rauwerda Nijverdal 1963 1:59:48 1:59:58
54 Bart Velthuis Nijverdal 1964 2:00:23 2:00:28
55 Sjon Van Dijk Woudenberg 1955 2:00:51 2:01:05
56 Bert Ten Brinke Hoogeveen 1957 2:01:14 2:01:19
57 Paul Kamp Nijverdal 1967 2:01:41 2:01:52
58 Wim Legebeke Hellendoorn 1962 2:05:02 2:05:14
59 Ruud Hazewinkel Hengelo ov 1964 2:11:45 2:11:52
60 Nick Bergman Nijverdal 1965 2:12:15 2:12:27
61 Peter Van Dijk Nijverdal 1968 2:12:26 2:12:40
62 Arjan Kelder Nijverdal 1972 2:15:15 2:15:28
63 Johan Kamp Nijverdal 1968 2:17:59 2:18:11

m/v  Run Bike Run voor DUO's
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Rudi Jansen Markelo 1983 1:22:42 1:22:43
Werner Wessels
2 Laurens Den Ouden Utrecht 1987 1:24:15 1:24:16
Lex Bergsma
3 E.J. Bruinsma Nijverdal 1969 1:24:43 1:24:45
E. Beuze
4 Joep Emmen Zwolle 1982 1:26:11 1:26:12
Thomas Bouter
5 Mark Muller Holten 1992 1:26:24 1:26:25
Pim Ten Brinke
6 Brian Van Rhee Nijverdal 1995 1:27:12 1:27:13
Montell Veldhuis
7 Matthijs Kamp Nijverdal 1984 1:30:17 1:30:19
Jan Beldman
8 Kim Hoekman Bad Bentheim (DE) 1987 1:32:05 1:32:08
Tom Hoekman
9 Pieter Beernink Arnhem 1983 1:33:49 1:33:52
Cindy Ancelin
10 Theo Velnaar Nijverdal 1962 1:34:00 1:34:02
Jan Hegeman
11 Andre Kuipers Nijverdal 1964 1:34:28 1:34:34
marco ter haar
12 Jesse Ten Berge Enter 1987 1:35:13 1:35:17
Bennie Ten Berge
13 André Sasbrink Nijverdal 1957 1:35:57 1:36:02
Bram Eshuis
14 Ivo Reimink Zwolle 1978 1:36:40 1:36:42
Marco Dik
15 Hans Ter Avest Nijverdal 1959 1:37:50 1:37:52
Bertho ter Avest
16 Gerwin Zonnebeld Nijverdal 1973 1:37:55 1:37:56
gerwin en max zonnebeld en dekker
17 Edwin Veldhuis Nijverdal 1964 1:39:00 1:39:03
Roy Siero
18 Iwan Boessenkool Nijverdal 1964 1:39:08 1:39:12
Arthur Leferink
19 Bram Wind Culemborg 1985 1:39:57 1:39:59
Lieke van Leeuwen
20 Bas Winters Zwolle 1979 1:40:17 1:40:19
Fabian Winters
21 Martin Imhof Nijverdal 1980 1:40:29 1:40:31
Gerard Wennemers
22 Jeffrey Kruidbos Borne 1994 1:41:07 1:41:13
bart kolthof
23 GertJan Veerman Nijverdal 1976 1:41:57 1:42:02
Marco Dekker
24 J.W. Ter Huurne Enschede 1978 1:42:08 1:42:12
Ruud ter Huurne
25 Erik Posthuma Nijverdal 1961 1:42:36 1:42:38
Erik- Harrie Posthuma- Ruiter
26 Coen Hartendorp Hengelo ov 1984 1:42:56 1:42:58
Meerten Siertsema
27 Sverre Centen Hengelo ov 1995 1:42:56 1:43:00
Luc Niessen
28 Marian Freriks Hellendoorn 1961 1:43:31 1:43:33
Herman Pronk
29 FH. Ten Brummelhuis Nijverdal 1972 1:43:30 1:43:37
HN. ten Brummelhuis
30 Riande Van Weezep Wierden 1988 1:43:43 1:43:47
Maarten Mollink
31 Jordie Ter Steege Zwolle 1986 1:43:54 1:43:57
Jeffrey Ter Steege
32 Pau; Lammertink Enter 1977 1:44:08 1:44:13
Marjon Lammertink
33 Sylvia Wichink Raalte 1967 1:44:35 1:44:39
Paul Wichink
34 Marc Blom Hellendoorn 1979 1:44:56 1:45:03
Jan Blom
35 Marlies Semmekrot Zenderen 1988 1:45:10 1:45:13
Tom Snijders
36 Jeroen Abbink Neede 1981 1:45:27 1:45:30
Merijn Westhoff
37 Jasper Lohuis Enschede 1981 1:48:28 1:48:33
Dayelle te Grotenhuis
38 Johnny Souverijn Nijverdal 1961 1:49:27 1:49:31
vera DE KLUVER
39 Erik WIPPERT Nijverdal 1961 1:49:47 1:49:50
john brandwacht
40 Sander Brouwer Dordrecht 1983 1:50:19 1:50:22
Rogier Timmer
41 Joost Knol Hengelo ov 1977 1:51:30 1:51:35
Ingrid Vossebeld
42 Jurjan Smit Almelo 1971 1:52:58 1:52:59
Daniel De Vries
43 Anton Wennemers Nijverdal 1958 1:53:13 1:53:16
L.A. Wennemers
44 Doortje Swaters Hellendoorn 1996 1:53:30 1:53:32
Paula Spoolder
45 JOS LEGTENBERG Nijverdal 1961 1:54:10 1:54:13
MARTIJN VAN HUFFELEN
46 Wouter Beldman Nijverdal 1980 1:54:23 1:54:26
John Velnaar
47 Gerrit Poelarends Nijverdal 1960 1:55:02 1:55:05
majo Jansen
48 Kim Vollenbroek Hengelo ov 1974 1:55:05 1:55:11
Karin Ten Hoorn
49 Evelien Marsman-Besten Lemelerveld 1972 1:55:28 1:55:31
Trecia van Es
50 Stephan Dekker Hellendoorn 1981 1:57:32 1:57:35
Martijn Phielix
51 Cora Rauwerda Nijverdal 1968 1:58:13 1:58:17
Bas Rauwerda
52 Michiel Beijen Eindhoven 1987 1:58:35 1:58:40
Lieke ten Hove
53 Richard Middelkamp Nijverdal 1971 1:59:08 1:59:14
Ildiko Middelkamp
54 Ageeth Broekmate Hellendoorn 1970 1:59:20 1:59:25
Frits Broekmate
55 Petro Lookamp Nijverdal 1961 1:59:33 1:59:39
jeroen laarman
56 Joyce Weijermars Nijverdal 1991 2:03:29 2:03:32
Ramon Weijermars
57 Jos Nijenhuis Nijverdal 1960 2:04:37 2:04:42
Ruben Biemans
58 Brigith Eeftink Nijverdal 1980 2:12:52 2:12:58
Mitchell Eeftink